Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παίδες ήταν η Σάρα από τις 5 έως τις 11 ... καλή η καινούρια ...  :think: πρέπει να πάμε!!!
 

Επισκέπτης
Σκεφτομαι να βγω σε λιγο για τσαρκα-Γνωριζει κανεις σας ποια ειναι αποψε Κολωνου 30Α?
:think: από ότι ξέρω σήμερα δεν έχει βραδυνη ... τις άλλε μέρες μάθετε η Κατερίνα μέχρι αργά ... μέχρι να μας έρθει το Χριστινάκι μας, που δουλεύει τώρα στο 32Α  και να μπει το πρόγραμμα σε μια σειρά ...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δουλευει σημερα στο 32Α η Χριστινα?Ή καταλαβα λαθος?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παιδιά,

Δεν υπάρχει λόγος για συγχυση.
Το email όντως ήταν από εμας, προς τη Κατερίνα.

Τώρα που κολλάει το άλλο site, δεν μπορώ να καταλάβω. Ούτε αναφέρθηκε πουθενά, ούτε τίποτα.,,

Προφανώς μπερδεύτηκε κάπου η Κατερίνα. Δεν πειράζει.
Αλεξ?Ακουσε να σου πω αγορι μου…
Ετσι φιλικα και χωρίς παρεξηγηση…
Ξερω ότι πριν από λιγο καιρο καποια ατομα
Που ητα μελη εδώ και ανοιξαν το ακατανομαστο
Σαιτ
Απέναντι από το bourdela.com..μονο και μονο για να του κανουν
πολεμο.
Χωρια που ειχαν και το θρασσος να χρησιμοποιουν συγκεκριμενα νικ τα οποια είναι ενεργα μελη εδώ…
Για πολλους τους μπερδεψα με τα λεγομενα μου και με υποτιμησαν σαν εξυπνη,αλλά εγω θα αναφερω «καχυποπτη»για τους εξης λογους….
Μπαινω ξαφνικα στο μειλ μου και βλεπω μια προταση από εσας από το bourdela.com ανυπογραφη….Ωραια?Παει αυτό….
Και γιατί δηλαδη οτιδηποτε θα μου ειχε προταθει να παει στο μειλ μου και όχι από εδώ με ένα απλο πμ
Όταν μου ζητηθηκε να μου παρετε συνεντευξη τοτε ξερατε που και πώς να με βρειτε?
Και ποιος σας ειπε ότι εγω ψηνομαι να διαφημιστω μεσα από το σαιτ με αυτό τον τροπο?
Δηλαδη….το μαγαζι που το εχω χρονια…διαφημιζεται από μονο του πριν ακομα δημιουργηθει το σαιτ….Τωρα θα το εχω ανάγκη?
Και με πειραξε και το εξης γεγονος….
Μου ειπατε αν με ενδιαφερει το μαγαζι μου να μπει με εντονα γραμματα και χρωματιστα…ουτως ώστε…να μου πειτε και τις τιμες….
Και γιατί να μην εκανα κι εγω το ιδιο και να σας αντιπροτεινω επειδη σε ολους τους καθρεφτες μεσα στο μαγαζι….σας εκανα εγω η ιδια διαφημιση…με μεγαλα χαρτια Α4… και που στο συγκεκριμενο μαγαζι..μπαινουν σχεδον 300 ατομα την ημερα?Τοτε ποσα θα μου δινατε?Εεεεεε?Γιατί απ’ότι θυμαμαι…την εποχη που κολλησα τα χαρτια…τα μελη ηταν 16 χιλιαρικα περιπου ενώ τωρα τα διπλα…
Τελος παντων…αυτά ειχα να πω….
Καντε ότι θελετε….ειτε να διαγραψετε από τον καταλογο σας το Κολωνου30…ειτε αυτά που γραφω τωρα ..ειτε και τον λογαριασμο μου….Το ιδιο μου κανει….!!!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Γι’αυτους και γι’αυτους τους λογους τα εβαλα με το σαιτ των ακατανομαστων επειδη ειχα την καχυποψια ότι μπερδευανε αδικα το bourdela.com
Εκανα λαθος όμως κι ευχαριστω για την επιβεβαιωση

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να μην το πώ...δεν κρατιέται....Κατερίνα συμφωνώ 1000% και ας μην έχω δεί ούτε φωτό σου.......και ας μην ξέρω που πέφτει το μαγαζί σου.....
 

Επισκέπτης
ελπιζω να καταλαβατε τι παιζεται εδω.....και να αρχισετε να ξυπνατε!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όλο και κάτι καταλαβαίνουμε..... :think:
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Ο κόσμος το 'χει τούμπανο και ' μεις κρυφό καμάρι.... και χωρίς ακηδία ή άλλες περίεργες λέξεις το μήνυμα.
 

Επισκέπτης
Τι έχει παιχτεί; Κάποιοι ζηλεύουν την τσάμπα διαφήμιση που κάνει η Κατερίνα; Αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
μερικοί σκέφτονται λίγο μαλακισμένα οκ και διαφήμιση τι έγινε πας μια φορά αν σου αρέσει πας πάλι αν δεν είναι καλή σε αυτό που προσφέρει δεν ξανά πας η μοναδική είναι?
 

Επισκέπτης
Πολλοί σκέφτονται μαλακισμένα ... δίστιχος ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Ίσως λείπει η ψυχραιμία και η καθαρή σκέψη εδώ. Λίγα λόγια και απλά:
Κατερίνα, σου έγινε μια πρόταση για προβεβλημένη καταχώρηση. Αυτό σημαίνει ότι το μαγαζί σου θα εμφανιζόταν με διαφορετικό τρόπο από τ' άλλα, θα ήταν πρώτο σε σειρά στον κατάλογο, δε θα χανόταν μέσα στη σειρά των σπιτιών κλπ.(Αυτή τη στιγμή προβεβλημένη καταχώρηση σπιτιού στον κατάλογο ΔΕΝ υπάρχει για να παρέπεμπα σε παράδειγμα, αλλά θα ήταν με πιο έντονα γράμματα, ίσως μεγαλύτερες φωτός... κάτι τέτοιο). Αυτό και ΤΙΠΟΤΑ άλλο. Θεωρείς ότι δεν έχεις ανάγκη τέτοιου είδους διαφήμιση; Ότι αυτό είναι μια ηλίθια σκέψη; Περίφημα! Θα αρνιόσουν και θα έληγε το θέμα εκεί. Παίζει ρόλο πως σου ήρθε το μήνυμα; Με mail ή με pm; Νομίζω δεν έχει διαφορά. Συνδέεται αυτό με την απλή καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο; Όχι. Θα συνδεόταν η διαφήμιση με τίποτ' άλλο; Ούτε. Η άρνησή σου να "διαφημιστείς" με αυτόν τον τρόπο που τώρα βέβαια την έκανες σαφή με τον πιο κατηγορηματικό τρόπο, θα αλλάξει κάτι; Δεν θα αλλάξει το παραμικρό. Θα σε αντιμετωπίσουμε διαφορετικά; Με τίποτα. 
Όλα τα άλλα δεν τα καταλαβαίνω και θα περιμένω με μεγάλο ενδιαφέρον την διευκρίνιση του warhol στο "ελπιζω να καταλαβατε τι παιζεται εδω" που έγραψε.
 

Επισκέπτης
αυτο που προτεινατε αντισθενη θα εχει καποιο καποιο χρηματικο ανταλλαγμα?το εχετε προτεινει και σε αλλα μπουρδελα?γιατι αν υπαρχει χρηματικο ανταλλαγμα τοτε μιλαμε για διαφημιση οποτε η αντιμετωπιση οποιουδηποτε μαηγαζιου κανει διαφημιση παυει να ειναι η ιδια με τα υπολοιπα μπουρδελα!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Μα το είπα. Περί διαφήμισης πρόκειται. Καμία διαφορετική αντιμετώπιση όμως πέραν της προβεβλημένης θέσης του μαγαζιού στον κατάλογο... ήταν ξεκάθαρη η πρόταση.
 

Επισκέπτης
αφου προκειται για διαφημιση θα υπαρχει χρηματικο ανταλλαγμα!με αυτο το τροπο θα εκθεσετε την κατερινα που ποσταρει και εχει παρουσια εδω!το εχετε προτεινει και σε αλλα μαγαζια?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
- Επίτρεψέ μου αυτά να τα θεωρώ εσωτερικά ζητήματα και να μην σου πω. Δεν υπάρχει κανένας λόγος. Άλλωστε αν διαφημιστεί κάποιο άλλο μαγαζί θα το δεις. Κι εσύ και όλοι.
- Φυσικά, η διαφήμιση έχει χρηματικό αντάλλαγμα...
- Τον τρόπο που θα εξετίθετο η Κατερίνα δεν τον βλέπω, αλλά τέλος πάντων. Δεν ήθελε και τέλος.
Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Θεωρώ το θέμα λήξαν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom