Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε παιδιά τι έγινε;;;
Έλειψα λίγες μέρες κι έγινε χαμός;; :grin:

Για το σπίτι της Κατερίνας, τη διαφήμιση την κάνουν
οι κριτικές μας! Άλλες καλές κι άλλες όχι!
Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα!!

Και προσωπικά δεν μ' ενδιαφέρει εάν η Κατερίνα και η κάθε Κατερίνα κόβει αποδείξεις κλπ τέτοια!!!
Μ' ενδιαφέρει να πηγαίνω εκεί και να περνάω όσο καλύτερα
γίνεται ;)
lol-020.gif
….Χαχαχα….καλα τα λες χιλ…
    Κι εμένα μου αρεσει το κτιριο που στεγαζεται η Βουλη…
     Αλλά δεν μου το δινει ο Δημος να το κανω μπουρδελο
     μιας που θελει να κλεισει το δικο μου….!!!!!
      Αχαχαχαχαχαχαχα….!!!!!Ο καθενας με τον πονο του….!!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερινά σε θαυμάζω για την υπομονή σου να απαντάς σε ότι κατεβαίνει στου καθενός το κεφάλι...
Ειδες τι τραβαω ρε μωρο?
Εδώ εχω να κανω με τα πανω κεφαλια…
ενώ στο μαγαζι με τα κατω….
Σε δουλεια να βρισκομαι….
Αχαχαχαχαχα…..!!!!
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
Ειδες τι τραβαω ρε μωρο?
Εδώ εχω να κανω με τα πανω κεφαλια…
ενώ στο μαγαζι με τα κατω….
Σε δουλεια να βρισκομαι….
Αχαχαχαχαχα…..!!!!

Τα κατω κεφαλια δεν βγαζουν κ γλωσσα...μονο ζητανε.....
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Δεν εχει κανενα μπουρδελο αδεια εγκαταστασης
ωστε να γινει εναρξη στην εφορια…
Για τον λογο αυτό ζηταμε εδώ και χρονια την τροποποιηση
του νομου για να μας δωσουν αδεια και να παψουν οι σφραγισεις
των οικων και οι συλληψεις…
Εφορια πληρωνουμε εκτος από τα περιουσιακα….
τον αριθμο ενσημων από την δουλεια μας…
Τιποτ’άλλο?????

δεν θελω να ρωτησω κατι αλλο πληροφοριακα αυτη τη στιγμη, δεν ειναι και η πλεον καταλληλη απο οτι αντιλαμβανομαι.

παντως αυτο που εμενα με ενδιαφερει ειναι να μπορω να βρισκω αυτο το site αληθινο και χωρις να υπαρχουν διαστρεβλωμενες πληροφοριες λογω οικονομικων συμφεροντων.
ο alexxx το ξεκαθαρισε οτι τελος με αυτες τις ιδεες και ευελπιστω να παραμεινει ετσι και να φροντισει να ελεγχει οσο γινεται τις λανθασμενες πληροφοριες που μας κοστιζουν και εμενα και στους υπολοιπους συναθλητες και πανω απο ολα μας χαλανε και την διαθεση, διοτι αν διαβαζεις κατι απο 3 ή 4 ανθρωπους οτι ειναι καλο και πας και ειναι μαπα το καρπουζι τοτε αστα...

δεν θελω να πω αλλα για να μην κουρασω.

κατερινα συνεχισε την καλη σου δουλεια, η εργασια σου ειναι και κοινωνικο λειτουργημα. μπραβο σου
alexxx συνεχισε την προσπαθεια σου για να παρεχεις ενα site σωστο, και ποτε μην πουληθεις. μπραβο για την μεχρι τωρα προσπαθεια σου.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Στο τελος θα με ρωτανε…
-Επιθετο?
-Κεφαλα
-Διευθυνση?
-Κεφαλαρι
-Επαγγελμα?
-Κεφαλαιουχος
-Αγαπημενο φαγητο?
-Κεφαλογραβιερα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και κατι να προσθεσω σ’αυτά που ειπε ο μιμικος


        «Τα λεφτα….σταυρωσανε τον Χριστο»

                              Αστο…..!!!!
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
πραγματικά δεν μου πέφτει λόγος για ένα [size=10pt]θέμα που δεν το επισκέπτομαι[/size]...όμως κατά περίεργο τρόπο άκουσα πάρα πολλά ,κατά κάποιον τρόπο λοιπόν μπήκα στην περιέργεια να πω την γνώμη μου !όμως γρήγορα η απάντηση δόθηκε από μάλλον ειδικό  ;)

ερώτηση ...γιατί 2 μέρες είναι κλειστό το com  :think: :think: [size=10pt](είμαι πολύ άσχετος αλλά και λίγο περίεργος...οπότε μην με λογοκρίνετε  :helpplea: )[/size]


Ρε συ Αλεξ…
Γι’αυτό ασε ματακια μου τα τεστ ντραιβ με τις προτασεις αυτές…γιατί αμα
μπλεξετε χρηματικα αλισβερισια με τα μπουρδελα…θα τρεχετε και δεν θα φτανετε…!!
ΦΙΛΙΚΑ….
                  ΚΑΤΕΡΙΝΑ….
 

Επισκέπτης
το σαιτ αυτο  παρουσιαζει τα μπουρδελα και τις ιεροδουλες!και αυτο βοηθαει και τη μια πλευρα και την αλλη!το σαιτ με αυτο το θεμα εχει πολλα μελη ,αρα μεγαλη επισκεψιμοτητα αρα διαφημισεις απο εταιρειες και κερδη για τον αλεξ και τον καθε αλεξ!τα δε μπουρδελα και οι ιεροδουλες,γινονται γνωστες,που σημαινει οτι αυξανει η πελατεια και αρα τα εσοδα τους!θεωρω οτι εκει πρεπει να μεινει η ολη η ιστορια!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και σκατα να τριβω στα μουτρα μου σε πανελλαδικη εμβελεια, παλι και γαμω τις διαφημισεις ειναι..
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
το σαιτ αυτο  παρουσιαζει τα μπουρδελα και τις ιεροδουλες!και αυτο βοηθαει και τη μια πλευρα και την αλλη!το σαιτ με αυτο το θεμα εχει πολλα μελη ,αρα μεγαλη επισκεψιμοτητα αρα διαφημισεις απο εταιρειες και κερδη για τον αλεξ και τον καθε αλεξ!τα δε μπουρδελα και οι ιεροδουλες,γινονται γνωστες,που σημαινει οτι αυξανει η πελατεια και αρα τα εσοδα τους!θεωρω οτι εκει πρεπει να μεινει η ολη η ιστορια!
Καλα τα λες βρε γουορ…αλλά οσων αφορά
το θεμα με τις ιεροδουλες δεν υπαρχει καμμια διαφορα..πριν η μετα την υπαρξη του σαιτ.
Αυτές που υπηρχαν υπαρχουν και στην συνεχεια ξεφυτρωνουν
καινουριες…
Δεν αλλαξε κατι από τη φυση της δουλειας τους…ούτε καμμια
αυξηση πηρανε…
Επισκεπτονται τα ντελα κι αυτοι που δεν εχουν ιδεα από υπολογιστες,
κι αυτοι που εχουν ένα πληκτρολογιο συνεχως κρεμασμενο στον λαιμο τους
και γραφουν…
Η πορτα είναι ανοιχτη…και μπορει να μπει μεσα ο καλυτερος…μεχρι ο χειροτερος…
Ξέρεις δεν είναι και τιμη της κάθε γυναικας να μπαινει και να διαβαζει
αν κουνιεται ωραια στο κρεβάτι η αν είναι μπαζο…
Το σαιτ εξυπηρετει εσας και μονο εσας που ζητατε πληροφορηση για το που
και ποια θα πιτσιλισετε…
Και ο Θεος να το κανει πληροφορηση γιατί η κάθε μια ντανα κυκλοφορει στη πιατσα
με 10 ονοματα και κάθε λιγο και λιγακι αλλαζει στεκια…
Μπαχαλο δηλαδη…η αλλιως bourdela.com
Εγω νομιζω ότι δεν είναι άλλο από ένα απλο καφενειο που βρισκεστε να λετε ο κάθε
ενας το κοντο του κι ο άλλος το μακρυ του..γιατί κατι πιο ουσιαστικο δεν βλεπω…
Μονο οι συνηδητοποιημενοι που μπαινουν εδώ ξερουν ότι μετραει ο χαβαλες και μονο…Και τιποτ’άλλο…
Αυτος που είναι σοβαρος και θελει να χωσει καπου τον π…ο του για να εκτονωθει
θα την βρει την ακρη χωρίς να παρει αναφορα από κανεναν..και χωρίς να δωσει…
(αυτό το λεω χωρίς να θελω να προσβαλλω κανεναν…κι ανηκει σε ηλικιες μικρες)
Εινα κατι σαν το παραδειγμα που θα αναφερω παρακατω…..
Να μαζευομαστε πολλες ντανες μαζι στα γραφεια του σωματειου μας το οποιο θα ηταν πληρης από υπολογιστες..και να ανοιγαμε ένα θρεντ στο οποιο θα γραφαμε ολες….’’Ημερησια ενημερωση για πελατες’’
Πως θα σας φαινοταν?
Κι εγω…γι’αυτό ειμαι εδώ…!!!!
Για χαβαλε…!!!
 

Επισκέπτης
κατερινα οι εποχες αλλαξαν!!πλεον δεν ειναι οπως παλια που καναμε τσαρκες και ρωταγαμε ο ενας τον αλλον που παιζει καποια καλη να παμε!το ιντερνετ προσφερει ενημερωση σε ολους τους  τομεις ,και στα μπουρδελα!και αυτο που κερδιζετε ειναι καλο ονομα  και καλους πελατες!καθαρους και κυριους στο δωματιο!γιατι υπαρχουν και ατομα που γενικα δεν πανε σε μπουρδελα αλλα μεσα απο την παρουσια σου στο σαιτ ,ερχονται
σε σενα αποκλειστικα και σε αλλες ιεροδουλες βεβαια!το θεμα ειναι οτι πολλες φορες δεν κρινετε σωστα και ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!και μιλαω για τα επαγγελματικης φυσεως!αυτα απο μενα....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
κατερινα οι εποχες αλλαξαν!!πλεον δεν ειναι οπως παλια που καναμε τσαρκες και ρωταγαμε ο ενας τον αλλον που παιζει καποια καλη να παμε!το ιντερνετ προσφερει ενημερωση σε ολους τους  τομεις ,και στα μπουρδελα!και αυτο που κερδιζετε ειναι καλο ονομα  και καλους πελατες!καθαρους και κυριους στο δωματιο!γιατι υπαρχουν και ατομα που γενικα δεν πανε σε μπουρδελα αλλα μεσα απο την παρουσια σου στο σαιτ ,ερχονται
σε σενα αποκλειστικα και σε αλλες ιεροδουλες βεβαια!το θεμα ειναι οτι πολλες φορες δεν κρινετε σωστα και ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!και μιλαω για τα επαγγελματικης φυσεως!αυτα απο μενα....
Ρε συ γουορ…εγω ειμαι το 5% σε ολοκληρη την Αθηνα που ειμαι σταθερη στο Κολωνου 30Α..Το υπολοιπο 95%…που είναι?
Και γιατί να καθεσαι μπροστα σε μια οθονη και να ψαχνεις την σεξουαλικη σου τυχη από τον έναν και από τον αλλον που σε γενικες γραμμες είναι αναξιοπιστοι?
Κι εδώ που τα λεμε….μια γυναικα που αρεσει σ’εσενα..μπορει να μην αρεσει στον αλλον…Δεν γινεται οοοοοολοι να εχετε τον ιδιο π…ο ούτε την ιδια συμπεριφορα στο κρεβάτι….
Γι’αυτό κατά καιρους η μια σας ξυνιζει και η άλλη σας βρωμαει γιατί αυτό κανει την διαφορα….
Ετσι το πιο ομορφο που θα μπορουσα να πω…είναι….να μην χαραμιζεστε μεσα στους 4 τοιχους πανω από μια οθονη με ένα ανουσιο μπλα μπλα….
Βγεστε και λιγακι εξω να σας χτυπησει ο αερας να κινηθειτε και λιγο να γινονται σωστα οι καυσεις για να δουλευει και το μυαλο καλυτερα….
Το λεω γιατί οσα παιδια εχω γνωρισει από εδώ μεσα που εχουμε κανει παρεα εξω…και δεν εχω κανενα απολυτως παραπονο βεβαια…ηταν ολοι τους πολύ καλοι μαζι μου……δεν ακουγα τιποτ’άλλο περα από μια συζητηση που εχει θεμα τα μπουρδελα και το γαμησι…
Ελεος ρε παιδια…υπαρχουν πολλά και διαφορα θεματα για συζητηση…Μην κολλατε ετσι….!!!
 

Επισκέπτης
εγω κατερινα εχω μαθει να τα λεω φορα παρτιδα!και η γνωμη μου ειναι οτι και το σαιτ κερδιζει απο εσας και εσεις απο το σαιτ!!το τι κανουν οι υπολοιποι στη προσωπικη τους ζωη και για το τι θεματα μιλανε δεν με αποσχολει!μπορει να κανω και λαθος αλλα δεν θα ειναι η πρωτη φορα...
 

Επισκέπτης
Κατερινα αν ποτε ερθω Αθηνα, θα σου κανω προταση να βγεις μαζι μου. Οχι ολο με τους ιδιους.....και εμενα με απασχολουν αλλα αυτη την εποχη. Λεω τωρα, ετσι για αλλαγη.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερινα αν ποτε ερθω Αθηνα, θα σου κανω προταση να βγεις μαζι μου. Οχι ολο με τους ιδιους.....και εμενα με απασχολουν αλλα αυτη την εποχη. Λεω τωρα, ετσι για αλλαγη.
Εσύ…όταν ερθεις στην Αθηνα…τσιμπα ένα
δυπλοπιτο με μπολικο τζατζικι…πιες και μια
φραπεδια για να στανιαρεις….και στο δρομο
μεχρι να πας για το αραλικι σου…θα συναντησεις
ισα και με 15 γυναικες που θα σου κουνησουν τον
κολο για να τις κερασεις ένα ποτο….και ότι προκυψει….!!!!
Εγω ειμαι δουλεια-σπιτι-σπιτι-δουλεια….!!!
Τι να με κανεις εμένα??????
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
εγω κατερινα εχω μαθει να τα λεω φορα παρτιδα!και η γνωμη μου ειναι οτι και το σαιτ κερδιζει απο εσας και εσεις απο το σαιτ!!το τι κανουν οι υπολοιποι στη προσωπικη τους ζωη και για το τι θεματα μιλανε δεν με αποσχολει!μπορει να κανω και λαθος αλλα δεν θα ειναι η πρωτη φορα...
turn-light-off-042.gif
Σε σενα μ’αρεσει αυτό που πας να απαντησεις για
να καλυψεις ένα θεμα…κι από την άλλη απαντας μόνος
σου για να δικαιολογησεις το ασχετο της απαντησης σου…!!!!
    Τι μωρο είσαι εσυ……!!!!!
 

Επισκέπτης
Ρε συ γουορ…εγω ειμαι το 5% σε ολοκληρη την Αθηνα που ειμαι σταθερη στο Κολωνου 30Α..Το υπολοιπο 95%…που είναι?
Και γιατί να καθεσαι μπροστα σε μια οθονη και να ψαχνεις την σεξουαλικη σου τυχη από τον έναν και από τον αλλον που σε γενικες γραμμες είναι αναξιοπιστοι?
Κι εδώ που τα λεμε….μια γυναικα που αρεσει σ’εσενα..μπορει να μην αρεσει στον αλλον…Δεν γινεται οοοοοολοι να εχετε τον ιδιο π…ο ούτε την ιδια συμπεριφορα στο κρεβάτι….
Γι’αυτό κατά καιρους η μια σας ξυνιζει και η άλλη σας βρωμαει γιατί αυτό κανει την διαφορα….
Ετσι το πιο ομορφο που θα μπορουσα να πω…είναι….να μην χαραμιζεστε μεσα στους 4 τοιχους πανω από μια οθονη με ένα ανουσιο μπλα μπλα….
Βγεστε και λιγακι εξω να σας χτυπησει ο αερας να κινηθειτε και λιγο να γινονται σωστα οι καυσεις για να δουλευει και το μυαλο καλυτερα….
Το λεω γιατί οσα παιδια εχω γνωρισει από εδώ μεσα που εχουμε κανει παρεα εξω…και δεν εχω κανενα απολυτως παραπονο βεβαια…ηταν ολοι τους πολύ καλοι μαζι μου……δεν ακουγα τιποτ’άλλο περα από μια συζητηση που εχει θεμα τα μπουρδελα και το γαμησι…
Ελεος ρε παιδια…υπαρχουν πολλά και διαφορα θεματα για συζητηση…Μην κολλατε ετσι….!!!

Pε συ Kατερινα, δεν σε ξερω, δεν εχω ερθει ποτε στο μαγαζι σου, αλλα μου αρεσει (και μου εχει κανει εντυπωση) ο τροπος που σκεφτεσε.
Tιποτα αλλο παρα μονο ενα MΠPABO απο εμενα.
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
156
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Όπως έλεγε και ο αείμνηστος Λουντοβίκ ντε Χώστον "Πούτσες Κούκλες Πέρδικες...Πουτσοκουκλοπέρδικες" !!! :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Όπως έλεγε και ο αείμνηστος Λουντοβίκ ντε Χώστον "Πούτσες Κούκλες Πέρδικες...Πουτσοκουκλοπέρδικες" !!! :rockon:

και ενας αλλος αειμνηστος ο Λουντβιχ ντε θελωολον  " μουνι ειναι οτι θελει λεει"
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom