Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και η δεκάρα με ιδρώτα βγαίνει, δεν είπα κάτι άλλο! Αλλά δεν μας λείπει το εικοσαρικάκι τώρα! Ακόμα και της γενιάς των 700 ευρώ να είσαι (σύμφωνα και με thread που έχει ανοίξει!) δεν νομίζω να σου λείπει τόσο και το εικοσαρικάκι!
Γεια σου ρε λιωμα κουβαρντααααααα...!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αφηστε τον ρε παιδια..δεν την λεει για σας..
Για μενα την λεει για να με πικαρει επειδη εγω ειμαι του "εικοσαρικου"
Παω να κλαψω τωρα..και να κανω απεργια πεινας..!!
Κι εγω εχω παραπονο που μερικοι επιχειρηματιες τυπου αλυσιδας μεγαλων σουπερ μαρκετ κανουν δεκαδες χιλιαδες ευρω τζιρο την ημερα..αλλα δεν κανω ετσι..!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Lioma, όλα τα λεφτά με ιδρώτα βγαίνουν, τουλάχιστον από πλευράς μου, οπότε και τζάμπα να ταν πάλι θα τα κλαιγα γιατί θα μπορούσα να κάνω κάτι άλλο.
Κακοφονιξ μου...ελα να πιαστουμε αγκαλιτσα να κλαψουμε...χιχιχι..!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
εντάξει θα ποστάρω και γω κριτική γιατί το κλαψα το 20ρικο 
Χαχαχα...ναι βρε μωρο..δεν ειναι κακο..
Εχω ενα παραπονο ομως...το δικο σας το εικοσαρικο που παιρνω..κι εγω με την σειρα μου το δινω αλλου..σε υποχρεωσεις σε χρεη και λοιπα...
Εγω που να ποσταρω να πω τον καημο μου που μερικες φορες πληρωνω μαλακιες?Χαχαχαχαχαχχ...!!!!
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Χαχαχα...ναι βρε μωρο..δεν ειναι κακο..
Εχω ενα παραπονο ομως...το δικο σας το εικοσαρικο που παιρνω..κι εγω με την σειρα μου το δινω αλλου..σε υποχρεωσεις σε χρεη και λοιπα...
Εγω που να ποσταρω να πω τον καημο μου που μερικες φορες πληρωνω μαλακιες?Χαχαχαχαχαχχ...!!!!
ε καλα δεν εισαι η μονή
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ασε Κατερίνα, γιατί με 3 πελάτες βγάζεις ένα μεροκάματο, οπότε αστο καλύτερα.
 

Επισκέπτης
Η διαφορά φίλε Λιώμα είναι ότι ο ΜΕΝ μπορεί να βγάζει το 20αρικάκι σε μία ώρα δουλειάς και ο ΔΕΝ με μία μέρα ιδρώτα! Με λίγα λόγια το χρήμα είναι σχετικό - όπως και το όριο που βάζεις: Αυτός που κλαίει το 20Ε είναι φτωχομπινές ενώ εσύ που κλαις το 500Ε δεν είσαι! Να είσαι σίγουρος ότι με αυτό το πνεύμα, για έναν που βγάζει ένα 500Ε την μέρα είσαι εσύ ο φτωχομπινές! Μην βγάζεις λοιπόν εύκολα συμπεράσματα για το αν θα λείψουν ή όχι από κάποιον 20Ε!
Άμα θες συνεχίζουμε την συζήτηση στο thread των 700Ε που ανέφερες.
Από την άλλη δεν συμφωνώ με την άποψη της Κατερίνας ότι κλαίμε το χρήμα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ αποτελέσματος. Πόσες φορές εδώ μέσα δεν γράφτηκε από πολλούς η φράση: "Χαλάλι το χρήμα που έδωσα" ή "Με την τύπισσα δεν θα κλάψετε τα λεφτά σας";
Άλλο να μετράω το 20Ε και άλλο να κλαίγομαι γιατί πλήρωσα κάτι που άξιζε για μένα τα λεφτά του!
Με λίγα λόγια άλλο ο χαμηλοεισοδηματίας και άλλο ο  :jerking:!

Δεν βλέπω να έπιασες το νόημα αυτών που είπα οπότε... δεν πειράζει :) Έχεις εσύ δίκιο κι εγώ άδικο αν θες, δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε. Άλλα είπα εγώ, άλλα κατάλαβες εσύ :)
 

lakiz

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Χαχαχα...ναι βρε μωρο..δεν ειναι κακο..
Εχω ενα παραπονο ομως...το δικο σας το εικοσαρικο που παιρνω..κι εγω με την σειρα μου το δινω αλλου..σε υποχρεωσεις σε χρεη και λοιπα...
Εγω που να ποσταρω να πω τον καημο μου που μερικες φορες πληρωνω μαλακιες?Χαχαχαχαχαχχ...!!!!
Μαλακία δε πλήρωσα.Τη δουλειά μου την έκανα.Αλλά με 15 αλλού έχω περάσει καλύτερα!Χαχαχαχαχαχχ...!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μαλακία δε πλήρωσα.Τη δουλειά μου την έκανα.Αλλά με 15 αλλού έχω περάσει καλύτερα!Χαχαχαχαχαχχ...!!!!
Μπραβο μωρο μου...κερδισες 5 ευρω...
congratulations-008.gif
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Μπραβο μωρο μου...κερδισες 5 ευρω...
congratulations-008.gif
κατερίναααααααααααα...........κάνε εκπτώσεις απο 1 ιουλίου.....ή κέρνα απο ένα φοντάν τους πελάτες......ουρές θα γίνουν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..............
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
κατερίναααααααααααα...........κάνε εκπτώσεις απο 1 ιουλίου.....ή κέρνα απο ένα φοντάν τους πελάτες......ουρές θα γίνουν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..............
Και βεβαια θα βαλω προσφορες ταλουλη...στα 3 γαμησια..η υπηρεσια μου δωρο...ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχχαχ...!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Και βεβαια θα βαλω προσφορες ταλουλη...στα 3 γαμησια..η υπηρεσια μου δωρο...ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχχαχ...!!!!
ε...τώρα.....εξαφανίστηκα...........τρεχάτεεεεεεεεεε............ :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Καλημερα μωρακι κατερινακη αυριο θα εισαι στο αμαρτωλο σπιτακι?
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Κατερίνα, ενώ μας είπες ότι αυτή τη βδομάδα θα είσαι στις επάλξεις 5-11 το απόγευμα, χτες γιατί μας την κοπάνησες και δεν άνοιξες; Κατέβηκα φορτωμένος και έμεινα με τον ναργιλέ στο χέρι. (επηρεασμός από το δίπλα καφενείο,αυτό) :)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

lakiz

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Κατερίνα, ενώ μας είπες ότι αυτή τη βδομάδα θα είσαι στις επάλξεις 5-11 το απόγευμα, χτες γιατί μας την κοπάνησες και δεν άνοιξες; Κατέβηκα φορτωμένος και έμεινα με τον ναργιλέ στο χέρι. (επηρεασμός από το δίπλα καφενείο,αυτό) :)
Τα βγαλε τα φράγκα της και το κλεισε το μαγαζί... So simple
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom