Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bolan3535

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
O.K ευχαριστώ.Τα λέμε απο κοντά με την πρώτη ευκαιρία.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Στείλε κι εδώ Κατίνα.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Λοιπον…ακου μουα να τα εμπαιδωσεις…και ειναι η τελευταια φορα που τα λεω γιατι με κουρασες..

Θα στα πω..με ενα σχετικο ατομικο σου οδοιπορικο(δικα σου ποστς)..γιατι ισως εχεις ξεχασει ποσο μυθομανης και μυθοπλαστης εισαι..!!!

Το αν ο γουαρχολ και ο καθε γουαρχολ εχει δημιουργησει αντιπαθειες…αυτο το ξερει ο ιδιος..και μονο αυτος εχει το δικαιωμα να παρει θεση..Μηπως εσενα σ’εχει προσλαβει για δικηγορο του?Εχεις αναλαβει κι αλλους?
Διαβασε παρακατω τι ειπες..και τι θεση εχω παρει..

Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: Τετέλεσθαι στις: 30/09/07, 19:07
εγω λεω να στησουμε αδριαντες του warhol του savala και του panosmpos για το μεγαλο τους κατορθωμα που τα φτιαξανε με πουτανες      ειλικρινα δεν περιμενα οτι θα ειχαν φανατικους θαυμαστες τετοιοι ανθρωποι      τελοσπαντων να'ναι καλα τα παιδια και μεις ολοι μας καλα μυαλα.

Τι ειπα..
Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: Τετέλεσθαι στις: 04/10/07, 21:09
Παράθεση από: KATERINA69 στις 04/10/07, 20:08

Όσο για τα αλλά τα παιδια που αναφέρεις και που λες ότι δεν τα ξέρεις και λες ότι σε κατηγορω ότι τους ειρωνευεσαι….δεν είναι αληθεια…δεν το εκανα ακομα….
Αν όμως διαπιστωσω κατι τετοιο να είσαι σιγουρος ότι θα στα χωσω γιατί με τους συγκεκριμενους εχουμε φαει και εχουμε πιει μαζι και δεν σηκωνω κουβεντα από ασχετους….ακομα κι αν είναι και ο γουορ μεσα…ασχετα αν καταφεραμε να το διαλυσουμε….
Γι’αυτό λιγα σχολια με αυτους τους 3…
Δεν είσαι εσυ ικανος και αξιος να μου πεις ποιοι είναι αυτοι…
Μακαρι να τους εμοιαζες…
Το λεω με εγγυηση….!!!!!

Οκεικ?????????
_____________________
Παρακατω..
Επανειλλημενως μου επιτιθεσαι προσωπικα..ειδικα με το τελευταιο σου ποστ(βλεπε θρεντ παολας)..οχι αμεσα.
Προσβαλλεις ανθρωπους ,που ουτε γεγονοτα γνωριζεις καλυτερα απο μενα..αλλα ουτε καν γνωριζεις προσωπικοτητες..
Ντροπη..!!
Δινεις την εντυπωση του ξερολα..και αν σου βαζανε τον γλομπεο στην κεφαλα σου..δεν θα σε λεγανε μουα..αλλα ΄΄φωτεινο παντογνωστη΄΄
Tελος..το τελευταιο πραγμα που θα εκανα..θα ηταν να πεισω εσενα..και κάθε εσενα από εδώ μεσα..αν οι ΄΄μετοχες μου΄΄πανε καλα..η όχι..
Διαβασε την συμπεριφορα σου παλι..και υστερα θα σου εξηγησω τους λογους..!!



 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κοιτα ποσες νοημοσυνες υποτιμας…κι αυτοι που πηραν μερος…αλλα κι αυτοι που μονο διαβασαν…!!!

Άρθρα/Ειδήσεις/Νέα του site / Σχόλια Ειδήσεων & Άρθρων / Απ: Ληστεία Σε Οίκο Ανοχής στις: 20/01/08, 18:06
Παράθεση από: Heelover στις 20/01/08, 18:06
promoter, νταβάς κλπ δεν είμαι...

με ενοχλεί όμως αυτό περί διαφίμησης όταν λέγεται συνέχεια
και πιστεύω όχι μόνο σε μένα, απλά εγώ το αναφέρω...

οι κοπέλες διαφημίζονται από εμάς και μόνο με τις κριτικές μας 
απλό είναι!!

________________________________________________________________

τράβα και στο θέμα της Εύας να δεις, αρκεί να μη το γαμήσεις κι εκεί!!
κανεις λαθος γιατι εσυ δεν γραφεις μονο κριτικες αλλα πεταγεσαι απο θρεντ σε θρεντ για να υπερασπιστεις μια συγκεκριμενη ιερουδουλο.αν εισαι μονο στις κριτκες θα ησουν οκ.αλλα αν καποιος της κανει αντιπαραθεση πεταγεσαι εσυ σαν δικηγορος της.επισης αν δεν σου αρεσει μια αποψη μπορεις να την προσπερασεις η να την αγνοησεις.ξερεις δεν συμφωνουνε ολοι οι ανθρωποι με το δικο σου σκεπτικο.
τωρα οσο για την ευα την τραβεστο ασχολειται αποκλειστικα στο θρεντ της και δεν πεταγεται σαν σφηνοπουτσα σε πενηντα διαφορετικα θρεντ να λεει παπαρολογιες και να σπαει νευρα μελων με την ξερολιαση της οπως κανει συγκεκριμενα η δικια σου.
________________________________________________________________________________
Οίκοι ανοχής / Ιερόδουλες / Απ: Χριστίνα - Xristina69 στις: 29/01/08, 02:02
οταν σας τα ελεγε ο θειος moi καποιοι απο δω κοροϊδευατε.αλλοι ειρωνευοντουσαν.και καποιοι δεν πιστευανε.απολαυστε την καταληξη τους.την καταντια τους.
giorgos33 μαζεψε ξυλο απο αλβανο εγκληματια σε μπουρδελο του μεταξουργιου και η χριστινα69 που ετρωγε ξυλο απο το νταβα της ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ τον νταβα της τον παρανομο αλλοδαπο παρα μια ευγενικη ψυχη σαν τον γιωργακη.δειτε τα να περνετε μαθηματα οι νεωτεροι που το παιζατε μαγκες και καλα οτι 'εθιξα' τις πουτανες.απολαυστε την κατρακυλα ενος νεου ανθρωπου που επαθε απιστευτο ψυχολογικο προβλημα.
διαβασαμε και οι παλιοτεροι και τον
arxidoulis που εδινε 300 ευρω στην Νταρια να του κανει ακαπωτη πιπα και μετα ετρεχε να κανει καυτηριασμο στο συγγρου για κονδυλωματα.κλαιγοτανε σαν μικρο παιδι εδω μεσα που τον κολησε αφροδισιο νοσημα και την δε Νταρια την εχουν διωξει απο 10 οικους ανοχης λογω αφροδισιων νοσηματων ως επικινδυνη πουτανα.

στηριξτε οικονομικα αυτες τις κακιασμενες πουτανες που δεν σεβονται ουτε την ανθρωπινη ζωη με νταβατζηδες και αφροδισια νοσηματα.στηριξτε αυτα τα κατακαθια μπραβο σας με την πουτανοκαψουρια σας.να ξεφτιλιζεστε στα ματια των αλλοδαπων νταβατζηδων τους και να γινεστε περιγελοι με τα 'κατορθωματα' σας.μπραβο σας
__________________________________________________________________________________________
Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα στις: 27/01/08, 02:02
περα απο το πουτανοκαψουρηδες μαθαμε οτι ο γιωργος εφαγε και ξυλο απο νταβατζηδες απο μπουρδελο συγκεκριμενης πουτανας που ειναι και μελος στο σαιτ και μιλαει για 'ντομπροσυνη' και για 'φιλους'.
γι'αυτο δεν ειπατε τιποτα βλεπω 'κοινωνικα ευαισθητοποιημενοι' κυριοι?
εγω στο παιδι μιλησα με ευγενεια στα ποστ μου αρκει να ριξετε μια ματια.μην βγαζετε καποια συμπερασματα χωρις να γνωριζεται καποια πραγματα επαναλαμβανω.Τα παιδια που μιλαγανε λιγο αγαρμπα ειναι λογικα νεαρης ηλικιας και του τα ειπανε πιο λαϊκα.εγω του τα εγραψα οπως ειναι γιατι τον κοσμο των μπουρδελων και τον 'ερωτα' των πουτανων τον γνωρισα και τα εμαθα πιο νωρις απο τον γιωργο και τον καθε γιωργο.ειναι κριμα να την πατανε παιδακια με εγκληματικα στοιχεια δε νομιζετε? η εκτος αν εθελοτυφλειτε και εκει.
__________________________________________________________________________________________
Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα στις: 26/01/08, 15:03
Παράθεση από: GIORGOS33 στις 26/01/08, 01:01
Κρίμα που δεν υπάρχει και η Χριστίνα να γίνει της πουτάνας το κάγκελο....όπως πάντα!!!!
ναι πολυ κριμα αρρωστε ανθρωπακο.την γαμανε οι αλβανοι νταβαδες της αφεντικιας της και εχει εσενα για να σκας τα 200ευρα και να της πιανεις το χερι χωρις να την πηδας.παλι καλα που δεν εχεις μαζεψει και τιποτα μαπες εκει στα σκατα που αραζεις και σε εχει δει ολος ο κοσμος γιατι επειδη εισαι καμενος δεν σημαινει οτι εισαι και κακος ανθρωπος.μακρια απο τα σκατα εκει γιωργακη και οι πουτανες και τα μπουρδελα ειναι να παμε να πληρωσουμε να γαμησουμε και να φυγουμε.πηγαινε να βρεις αλλου γκομενιτσα παληκαρι εκτος των χωρων των μπουρδελων που σε εκμεταλευεται η καθε κατερινα69 και το καθε τελειωμενο αρχιλαμαγιο της νυχτας.
__________________________________________________________________________________________
Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα στις: 23/01/08, 02:02
Παράθεση από: Heelover στις 23/01/08, 01:01
ναι σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια.. αλλά ερ φίλε.. στ' αρχίδια μου να στο πω ξεκάθαρα τι κάνει ο καθένας...
θέλει να δώσει 100,200,300, ας τα δώσει... από την τσέπη μου θα τα πάρει;;
______________________________________________________________________________
εδώ ρε φίλε άλλοι κάνουν ακάποτα και άλλα πιο επεικύνδυνα, αυτόν που έδωσε παραπάνω φράγκα θα κράξουμε;; μη τρελαθούμε τελείως...
εμένα και σε μερικούς εκατοντάδες χιλιαδες δεν ειναι καθολου στ'αρχιδια μου. και να σου πω το γιατι? διοτι το φερνουνε σαν παραδειγμα εδω και κατι σαν πολυ 'φυσικο' αυτο το πραγμα.αν ηθελαν να τα κανουνε αυτα να μην τα γραφουνε δημοσια στο φορουμ σαν κατι 'φυσιολογικο'.ειλικρινα δεν μου καιγεται καρφι για τον giorgos33 που σκαει 200αρια στο μπουρδελα της κατερινας η τον arxidoulis που σκαει 300αρες και τον κολλησε 'παρασημο' η συφυλιαρα η Νταρια.με ενοχλει το promotion ρε φιλε για να την πατανε αθωα παιδακια που δεν κατεχουν το αθλημα με την εκαστοτε πυροβολημενη πουτανα και τον θεοτρελο ακολουθο της που τα γραφουνε σε ενα forum που το παρακολουθουνε 40.000 μελη.

_____________________________________________________________________
Κι όλα αυτά μουα…ξερεις γιατι?
Γιατι την πατησες από μια γυναικα τις δουλειας μας κι εχεις γινει τοσο κακος και μισογυνης…που ακομα και τ’αντερα σου σου φταινε…
Θελεις να σωσεις τον κοσμο τελικα εσυ?
Θελεις να γινεις αρχηγος?
Θελεις να προσκυνανε ολοι τις εμπειριες σου?
Τι θελεις τελικα από την ζωη σου?
Θες να με βριζεις?..Κανε το ρε μουα…τι θα καταλαβεις?
ΚΟΙΤΑ…!!!

Kοιτα τι δηλωνες σε μενα…και τι ελεγες στους αλλους…!!!
____________________________________________________
Οίκοι ανοχής / Ιερόδουλες / Απ: «Χώσιμο» σε Ιερόδουλες! στις: 11/01/08, 14:02
Παράθεση από: KATERINA69 στις 11/01/08, 01:01
Να σε ρωτησω κατι ρε μουα...
Ετσι και γνωριζες μια γκομενα..και την ερωτευοσουν..
Και εισαστε μαζι για αρκετο καιρο...χωρις να ξερεις τι δουλεια κανει..
Οταν θα ερχοτανε η ωρα που θα διαπιστωνες οτι ειναι πουτανα και την γαμανε 50..κι εσυ 50ενας...Πως θα αισθανοσουν??
Και γιατι αποπαιρνεις τα ατομα που γουσταρουν να πηγαινουν σε γυναικες που εκδιδονται...που στο φιναλε-φιναλε...ειναι εις γνωσιν τους???

_____________________________________________________________________
Για την πρωτη ερωτηση που αναφερεις οτι αν μαθαινα η κοπελλα που αγαπω ητανε πουτανα στην πορεια θα εκανα το πιο φυσικο πραγμα.Θα εκοβα επι τοπου την σχεση,θα μου εφευγε αποτομα η αγαπη και θα τις ελεγα οτι ο ανθρωπος που ειμαι διπλα θελω να ειναι σωστος και οχι δημοσιο ουρητηριο επι πληρωμη.φυσικα και αυτη θα το δεχοτανε και θα γυρναγε στην πολυκερδοφορα της δουλεια.
στην δευτερη ερωτηση που αναφερεις μην ακολουθεις την τακτικη του 'ανηξερου' γιατι δεν αποπαιρνω ΚΑΝΕΝΑ ατομο που παει με πουτανες.Καταρχην εδω και πολυ καιρο εδω μεσα οσοι με ξερουν πηγαινω και γω συνεχεια με πουτανες και εχω κανει πολλες ανταποκρισεις απο μπουρδελα,στουντιο,κυριως μασαζ που ειναι και ειδικοτητα μου και φυσικα κανα cg και strip.Εμενα φυσικα και μου αρεσουν οι πουτανες αλλα για την αποστολη που υπαρχουν,πληρωνω,γαμαω και φευγω.ουτε πουτανοκαψουρες που κανουν μερικοι,ουτε και λογια οτι οι πουτανες οι κακομοιρες ειναι 'αθωα' πλασματα.Μην ριχνεις σαν την σουπια μελανι γιατι την τακτικη σου την ξερουμε πολυ καλα.Το προβλημα μου ειναι η ξερολιαση σου,ο εγωϊσμος σου και το μαγκιλικι σε καθε θρεντ του φορουμ που δεν σε αφορα για να δινεις το παρων στην διαφημηση σου και το πιο τραγικο και οι υποδειξεις που επιβαλεις πως θα γραφει ο καθενας (βλεπε περιπτωση αριωνα).
Φυσικα αυτα που εγραψα για το μεταξουργιο οπως τους παρανομους λαθρομεταναστες με τα στιλετα που ειναι φυλακες στα μαγαζια,για τους κραχτες με τα κωλομπαρα παγιδες που μιλατε και ειναι εξω απο τα μπουρδελα σας,για τις αδηλωτες πουτανες που δεν περνανε γιατρους και δεν εχουν χαρτια  και φυσικα θα εχεις και συ στο μπουρδελο σου οπως ολοι,για τα ρουφιανιλικια με τους μπατσους,για το μη κοψιμο αποδειξεων και ολα αυτη τη σαπιλα που υπαρχει στο περιθωριο της πορνειας εκανες τον 'κινεζο'.Οι δε πουτανοκαψουρηδες μαλλον επειδη αποτι καταλαβα ειναι νεαρας ηλικιας δεν το καταλαβαν το νοημα των αντιπαραθεσεων και οι αλλοι τα προσπερασανε.Και για να τελειωνω εμενα στα αρχιδια μου τι γινεται και τι δεν γινεται στην τελικη.Αλλα οταν βλέπω πουτανες να λενε οτι ειναι ολα 'ωραια',ειναι 'ροδινα','δεν υπαρχουν αυτα τα πραγματα',ειναι 'φημες' και απο πισω να ακολουθουν πουτανοκαψουρηδες ε τοτε θα σας τα χωσω κανονικα

_____________________________________________________________________


Κοιτα η καταντια σου…τωρα..

Άρθρα/Ειδήσεις/Νέα του site / Σχόλια Ειδήσεων & Άρθρων / Απ: Εξάρθρωση Kυκλώματος Που Eκμεταλλευόταν Ρωσίδες στις: 31/12/07, 21:09
Παράθεση από: sonyp900 στις 31/12/07, 21:09
Σε βρίσκω πολύ επικριτικό και μάλλον φταίει αυτή η σχέση που είχες με την συνάδελφο της......ίσως δεν κατέληξε όπως την ήθελες........τεσπά πιστεύω ότι πρέπει να κουλάρετε λίγο
__________________
καλυτερα φιλε μου που δεν κατεληξα οπως ηθελα γιατι μπορει να εχανα την ζωη μου.μην παραμυθιαζεσε και πολυ με αυτες.θα σου πω μονο οτι το ψεμα και το δουλεμα το εχουν τροπο ζωης.απλουστατα λυσανε οταν τους τα πεις καταμουτρα.τελοςπαντων ηρεμω και γω εφοσον ηρεμησει και αυτη.

Οίκοι ανοχής / Ιερόδουλες / Απ: «Χώσιμο» σε Ιερόδουλες! στις: 11/01/08, 14:02
Παράθεση από: sonyp900 στις 11/01/08, 14:02
Ρε συ moi......κοιμάσαι και ξυπνάς με την Κατερίνα στη σκέψη σου? Στο τέλος θα την κάνεις και tatoo...........δεν έχεις αφήσει ποστ δικό της που να μην αναφερθείς.................
Παράθεση από: sonyp900 στις 11/01/08, 15:03
Αυτά τα ρεμάλια της νύχτας είναι ΠΟΛΥ πιο ξηγημένα από ΠΟΛΛΟΥΣ μάγκες της ημέρας...........και συνεχίζω να μην καταλαβαίνω την εμμονή σου με τις εκδιδόμενες......



___________________________________________________________
Μεχρι και στον σονυ τα εχωσες….επειδη σου ειπε αυτα…!!!
Ακομα και ο πανος σ’εκραξε..!!!

edit panosboss: Εγώ σου τροποποίησα το post γιατί έγραψες κάποια προσωπικά πράγματα.Άλλη φορά δεν θα ξαναγράψεις μαλακίες και κουτσομπολιά.Οτιδήποτε άλλο αν θέλεις γράψε.Θάψε όποιον θές και εξύμνησε όποιον επίσης θές με κόσμια πάντα γραφή, αλλά όχι να γράφεις προσωπικές στιγμές ξένων ανθρώπων.Ευχαριστώ.
_____________________________________________________________________

Απορω λοιπον με όλα αυτά…πως ΕΣΕΝΑ καποιος μοντ…δεν σου το εχει βουλωσει ακομα…

Κι αν εχεις θυμωσει τοσο πολύ με την πρωην σου αγαπη..φιλαρακο μου να θυμασαι..ότι δεν βραζουμε στο ιδιο τσουκαλι ολοι…!!!
Θα χαιρομουν πολύ να με γνωριζες και να σε γνωριζα από κοντα..και να καναμε κατ’ιδιαν αυτή τη συζητηση…και όχι πολεμο…αλλα φαινεται μονο εδώ εχεις τα κοτσια..
Στο ειχα προτεινει παλι..αλλα..
Συνεχισε να πατας κουμπακια λοιπον..να σχηματιζεις λεξουλες στην οθονιτσα σου..γιατι για σοβαρη συζητηση δεν κανεις…ουτε με σοβαρους ανθρωπους παρεα….!!!!!






 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σόρρυ παιδιά...γράφω πρώτη φορά εδώ.
Την Κατερίνα δεν την ξέρω (αλήθεια κατερίνα, πού μπορώ να δω φωτό σου; και πού σε βρίσκουνε;)
Αλλά πραγματικά, επειδή έκανα τον κόπο να κάτσω να διαβάσω αυτά που γράφετε...σόρρυ αλλα δεν έχουν το παραμικρό ενδιαφέρον.
Εδώ δεν είμαστε για να βγάλουμε τα σωθικά μας του έρωτά μας και το πόσο πονάμε...
αλλά για να αραδιάσουμε δυο οκάδες πληροφορίες που έχει ο καθένας μας από το χώρο του πληρωμένου έρωτα.
MOI, αν έχεις να πεις κάτι για τις υπηρεσίες της Κατερίνας ή για την εμφάνισή της, καλώς να το κάνεις.
Τα προσωπικά της δεν μας ενδιαφέρουν, όπως δεν μας ενδιαφέρουν και τα δικά σου. Κλαιν μαιν με ποια τα είχες φτιάξει και τι σου κάνανε. Ο καθένας μας έχει ιστορίες προσωπικές να πει, οταν λοιπόν βγαίνεις με τους φίλους σου, να τις λες, εδώ δεν είμαστε φίλοι να σου δίνουμε χαρτομάντηλα ούτε δικηγόροι σου ούτε δικηγόροι ή φίλοι οποιασδήποτε κοπέλας εκδιδόμενης (αν και τώρα που το σκέφτομαι, μπορώ να γίνω μάνατζερ τους....η δουλειά μου είναι άλλωστε...χιχιχι)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
MOYA?...
θυμασαι και την μουνιτσα?
Τι σου'φταιξε καλε κι αυτη?
Ευτυχως δηλαδη που η συγκεκριμενη την γλυτωσε(δεν ειναι της δουλειας)..
__________________________________________________________________________
Sex / Sex γενικά / Απ: Μέγιστη ώρα αιδιολειχίας -πεολειχίας στις: 10/12/07, 18:06
Παράθεση από: mounitsa στις 10/12/07, 18:06Ρε σεις το iq μερικων μελων εδω μεσα τον τελευταιο καιρο εχει ανεβει τοσο πολυ (σε αντιθεση μαλλον με τον σαρκασμο ή το χιουμορ που πεφτει επικινδυνως) που εχω αρχισει να νιωθω κομπλεξικα.....σχεδον λες και ειμαι στο κοσμοφορουμ.....χαχαχαχαχαχαχα ευγε χρυσο μου......παρε τωρα τα ολοκληρα 260 σου μηνυματακια και τραβα να μαθεις αν μπηκα για να γαμηθω απο το ιντερνετ ή οχι με ενα τσουρμο αγνωστους μαντραχαλους  ___________________________________________________________τα 150 μηνυματα μου αν τσεκαρεις ειναι απο ανταποκρισεις κυριως απο μασατζιδικα που ειναι η αδυναμια μου,απο στουντιο,μπουρδελα και call girl.τα υπολοιπα 110 αφορουνε θεματα της κοινοτητας και του σεξ γενικα.εσυ μπορεις να μας πεις με τις 2648 ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΣΠΑΣΑΡΧΙΔΙΕΣ που εχεις ποσταρει τι ρολο παιζεις σε ενα σαιτ που ασχολειται με αγοριαιο ερωτα? (κοινως πουτανες δηλαδη).αντε κανε μας την χαρη γιατι πιστευω αυτος ειναι ο ρολος υπαρξης σου εδω μεσα να βρεις καναν αγνωστο μαντραχαλα να πηδηχτεις.δεν εισαι και η πρωτη.

_______________________________________________________________________________________
264 Sex / Sex γενικά / Απ: Μέγιστη ώρα αιδιολειχίας -πεολειχίας στις: 10/12/07, 18:06
Παράθεση από: mounitsa στις 10/12/07, 18:06 
 
μηπως εχω να γαμηθω ΤΟΣΟ πολυ καιρο?
___________________________________________________________________________________
ακριβως αυτο!!!Για να μπαινεις σε ενα σαιτ με γαμιαδες που ψαχνουν πουτανες για να γαμησουν και ενω εσυ δεν εισαι πουτανα αυτο ακριβως παιζει.


 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ααααα...και πηγα να ξεχασω και το σημαντικοτερο απ'ολα...
Κυριε μουα...η οποιος αλλος κυριος εισαι...οταν δεν εχεις ιδεα..το τι εστι η λεξη "φιλια"..(με ολη την αγνη της εννοια)"..
δεν θα σου ξαναεπιτρεψω να προσβαλλεις καθε οικειο μου προσωπο..γιατι θα γινει..της Κατερινας το καγκελο...!!!
Γιατι εγω τα παντελονια τα εχω στην ψυχη..και δεν αφηνω να μου τα κατεβαζει κανεις...
Οτι θελει ο μουα...και ο καθε σαν τον μουα..να τα βαζει με μενα(ετσι κι αλλιως..εχω ακουσει τοσα πολλα..που δεν θα μου κανει εντυπωση)..και οχι με τους "Φιλους μου"..!!!!
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Ααααα...και πηγα να ξεχασω και το σημαντικοτερο απ'ολα...
Κυριε μουα...η οποιος αλλος κυριος εισαι...οταν δεν εχεις ιδεα..το τι εστι η λεξη "φιλια"..(με ολη την αγνη της εννοια)"..
δεν θα σου ξαναεπιτρεψω να προσβαλλεις καθε οικειο μου προσωπο..γιατι θα γινει..της Κατερινας το καγκελο...!!!
Γιατι εγω τα παντελονια τα εχω στην ψυχη..και δεν αφηνω να μου τα κατεβαζει κανεις...
Οτι θελει ο μουα...και ο καθε σαν τον μουα..να τα βαζει με μενα(ετσι κι αλλιως..εχω ακουσει τοσα πολλα..που δεν θα μου κανει εντυπωση)..και οχι με τους "Φιλους μου"..!!!!

Χαιρετώ όλα τα μουτζά.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Εδώ δεν είμαστε για να βγάλουμε τα σωθικά μας του έρωτά μας και το πόσο πονάμε...
αλλά για να αραδιάσουμε δυο οκάδες πληροφορίες που έχει ο καθένας μας από το χώρο του πληρωμένου έρωτα.
Εδώ τα είπες όλα φίλε μου!!! Πολλά ++++ απο μένα  :thumbsup: Χάθηκε η ουσία του θέματος τελείως.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παραθετω κι ενα ποστ.το οποιο διαγραφηκε για ευνοητους λογους ασφαλως..απο.. Θέμα: Πάολα...από Φραντζή 47 αλλά και αλλού....



Μουα εισαι ΄΄ο΄΄ απαραδεκτος,και ΄΄η΄΄ ζωντανη προσωποποιηση της αγενειας..

Κατ’αρχας..ένα μεγαλο συγνωμη στην παολα που μεταχειριζομαστε το θρεντ της γι’αυτές τις φτηνες επιθεσεις προς το μερος μου..

Και να πληροφορησω τον ΄΄αγαπητο΄΄μουα..γιατι τον διαπρεπει το φαινομενο της αμαθειας..ότι μεταξυ των γυναικων που κανουμε την ιδια δουλεια..δεν υπαρχει ιχνος ζηλειας παρα μονο συμπαθεια και αλληλουποστηριξη επειδη βρισκομαστε πρωτα εμεις στην ΄΄πρωτη γραμμη΄΄,ασχετα ΄΄ποια΄΄είναι ΄΄ποια΄΄,και υστερα ακολουθειτε εσεις..!!

Τα υπολοιπα στο θρεντ μου..!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ειναι γνωστο πως καποια ατομα εδω μεσα ειναι αιριστικα και χρηζουν "ιδιεταιρης περιποιησης".
Το θεμα ειναι πως προκαλουν και δεν τους γινονται συστασεις.
Ας τα βρειτε μεταξι σας. Αγω απλα γελαω βλεποντας τα ολα αυτα!
Αφου ετσι κι αλλιως δεν μπορω να παρω θεση.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Και να πληροφορησω τον ΄΄αγαπητο΄΄μουα..γιατι τον διαπρεπει το φαινομενο της αμαθειας..ότι μεταξυ των γυναικων που κανουμε την ιδια δουλεια..δεν υπαρχει ιχνος ζηλειας παρα μονο συμπαθεια και αλληλουποστηριξη επειδη βρισκομαστε πρωτα εμεις στην ΄΄πρωτη γραμμη΄΄,ασχετα ΄΄ποια΄΄είναι ΄΄ποια΄΄,και υστερα ακολουθειτε εσεις..!!

Τα υπολοιπα στο θρεντ μου..!!!

πολλα +++++
Πραγματικα τωρα τα ειπες ολα φιλη Κατερινα!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τελικα οσα χρονια και αν περασουν η χλωριδα αυτου του τοπου δεν θα μπορεσει ποτε να ειναι ιδια οπως παλια ομως διαπιστωνω με μεγαλη μου λυπη οτι αντιθετα η πανιδα και συνγκεκριμενα ενα ειδος της αναπτυσετε αριστα εις βαρος αλλον και αυτο δεν ειναι αλλο ειδος απο τον μαλακα η μακακα....!!!!!!!!!!!καπου μεσα σε αυτο το θρεντ οπως και σε αλλα σαν σκουλικι δημιουργει φωλιες και καταστασεις επιβλαβης  για την υγεια του σιτε μηπως ειναι καιρος να σωσσουμε οτι σωζεται και να κανουμε τον μαλακα ειδος μουσειακο???

Υ.Γ ΜΑΚΑΚΑΣ Η ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΝΝΟΙΑ ΤΑΥΤΟΣΗΜΗ ΜΕ ΤΟΝ Μ.....Α 
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γεια σου ρε Κατερίνα....
μας έλειψες βρε.......
 

SmallDick

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες τι ώρες είναι η Κατερίνα εκεί ? ξέρει κανείς
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
εγω παντως μεταξυ τζοαννας και ειρηνης το δινω δαγκωτο στην ειρηνη!!!  :rockon: :dancing:
Μεγάλε αν εννοείς την μελαχρινή Αλβανίδα συμφωνώ και εγώ!  :rockon:
Δες το σχετικό thread μου:
και αν έχεις νεώτερο για το ποιες ώρες την είδες τελευταία postάρησε εκεί λεπτομέρειες αν θέλεις σε παρακαλώ.  :helpplea:

Έχω μείνει πίσω λόγω έλλειψης χρημάτων και χρόνου.  :headbang:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μεγάλε αν εννοείς την μελαχρινή Αλβανίδα συμφωνώ και εγώ!  :rockon:
Δες το σχετικό thread μου:
και αν έχεις νεώτερο για το ποιες ώρες την είδες τελευταία postάρησε εκεί λεπτομέρειες αν θέλεις σε παρακαλώ.  :helpplea:

Έχω μείνει πίσω λόγω έλλειψης χρημάτων και χρόνου.  :headbang:
Αν εννοεις την Ειρηνη αυτην που ψαχνεις..χτες..σταματησε απο την δουλεια..ειναι με αδεια...
Δεν ξερω ποτε ακριβως θα επιστρεψει στο ποστο της..
Σου στελνω σε pm το τηλεφωνο του μαγαζιου να ενημερωνεσαι..
Μακια..
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
                        ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
        Χτεσινες πρωινες ωρες..βγηκαν τσαρκα 2 ατομα απο την
        υγειονομικη υπηρεσια..για να τσεκαρουν "οικους"που
        πληρουν τις προυποθεσεις υγιεινης..
        Αναμενονται εξελιξεις για το "τι μελλει γεννεσθαι"
          των οικων...

                    ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΙΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΕΣ
                          ΤΩΝ ΟΙΚΩΝ..
        Φτιαχτε τα ρημαδια σας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
        Θα μας τα κλεισουουουουουουουουουουουν....!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λοιπον…ακου μουα να τα εμπαιδωσεις…και ειναι η τελευταια φορα που τα λεω γιατι με κουρασες..

Θα στα πω..με ενα σχετικο ατομικο σου οδοιπορικο(δικα σου ποστς)..γιατι ισως εχεις ξεχασει ποσο μυθομανης και μυθοπλαστης εισαι..!!!

Το αν ο γουαρχολ και ο καθε γουαρχολ εχει δημιουργησει αντιπαθειες…αυτο το ξερει ο ιδιος..και μονο αυτος εχει το δικαιωμα να παρει θεση..Μηπως εσενα σ’εχει προσλαβει για δικηγορο του?Εχεις αναλαβει κι αλλους?
Διαβασε παρακατω τι ειπες..και τι θεση εχω παρει..

Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: Τετέλεσθαι στις: 30/09/07, 19:07
εγω λεω να στησουμε αδριαντες του warhol του savala και του panosmpos για το μεγαλο τους κατορθωμα που τα φτιαξανε με πουτανες       ειλικρινα δεν περιμενα οτι θα ειχαν φανατικους θαυμαστες τετοιοι ανθρωποι      τελοσπαντων να'ναι καλα τα παιδια και μεις ολοι μας καλα μυαλα.

Τι ειπα..
Σχετικά με το site / Κοινότητα / Απ: Τετέλεσθαι στις: 04/10/07, 21:09
Παράθεση από: KATERINA69 στις 04/10/07, 20:08

Όσο για τα αλλά τα παιδια που αναφέρεις και που λες ότι δεν τα ξέρεις και λες ότι σε κατηγορω ότι τους ειρωνευεσαι….δεν είναι αληθεια…δεν το εκανα ακομα….
Αν όμως διαπιστωσω κατι τετοιο να είσαι σιγουρος ότι θα στα χωσω γιατί με τους συγκεκριμενους εχουμε φαει και εχουμε πιει μαζι και δεν σηκωνω κουβεντα από ασχετους….ακομα κι αν είναι και ο γουορ μεσα…ασχετα αν καταφεραμε να το διαλυσουμε….
Γι’αυτό λιγα σχολια με αυτους τους 3…
Δεν είσαι εσυ ικανος και αξιος να μου πεις ποιοι είναι αυτοι…
Μακαρι να τους εμοιαζες…
Το λεω με εγγυηση….!!!!!

Οκεικ?????????
_____________________
Παρακατω..
Επανειλλημενως μου επιτιθεσαι προσωπικα..ειδικα με το τελευταιο σου ποστ(βλεπε θρεντ παολας)..οχι αμεσα.
Προσβαλλεις ανθρωπους ,που ουτε γεγονοτα γνωριζεις καλυτερα απο μενα..αλλα ουτε καν γνωριζεις προσωπικοτητες..
Ντροπη..!!
Δινεις την εντυπωση του ξερολα..και αν σου βαζανε τον γλομπεο στην κεφαλα σου..δεν θα σε λεγανε μουα..αλλα ΄΄φωτεινο παντογνωστη΄΄
Tελος..το τελευταιο πραγμα που θα εκανα..θα ηταν να πεισω εσενα..και κάθε εσενα από εδώ μεσα..αν οι ΄΄μετοχες μου΄΄πανε καλα..η όχι..
Διαβασε την συμπεριφορα σου παλι..και υστερα θα σου εξηγησω τους λογους..!!
MOYA?...
θυμασαι και την μουνιτσα?
Τι σου'φταιξε καλε κι αυτη?
Ευτυχως δηλαδη που η συγκεκριμενη την γλυτωσε(δεν ειναι της δουλειας)..
__________________________________________________________________________
Sex / Sex γενικά / Απ: Μέγιστη ώρα αιδιολειχίας -πεολειχίας στις: 10/12/07, 18:06
Παράθεση από: mounitsa στις 10/12/07, 18:06Ρε σεις το iq μερικων μελων εδω μεσα τον τελευταιο καιρο εχει ανεβει τοσο πολυ (σε αντιθεση μαλλον με τον σαρκασμο ή το χιουμορ που πεφτει επικινδυνως) που εχω αρχισει να νιωθω κομπλεξικα.....σχεδον λες και ειμαι στο κοσμοφορουμ.....χαχαχαχαχαχαχα ευγε χρυσο μου......παρε τωρα τα ολοκληρα 260 σου μηνυματακια και τραβα να μαθεις αν μπηκα για να γαμηθω απο το ιντερνετ ή οχι με ενα τσουρμο αγνωστους μαντραχαλους  ___________________________________________________________τα 150 μηνυματα μου αν τσεκαρεις ειναι απο ανταποκρισεις κυριως απο μασατζιδικα που ειναι η αδυναμια μου,απο στουντιο,μπουρδελα και call girl.τα υπολοιπα 110 αφορουνε θεματα της κοινοτητας και του σεξ γενικα.εσυ μπορεις να μας πεις με τις 2648 ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΣΠΑΣΑΡΧΙΔΙΕΣ που εχεις ποσταρει τι ρολο παιζεις σε ενα σαιτ που ασχολειται με αγοριαιο ερωτα? (κοινως πουτανες δηλαδη).αντε κανε μας την χαρη γιατι πιστευω αυτος ειναι ο ρολος υπαρξης σου εδω μεσα να βρεις καναν αγνωστο μαντραχαλα να πηδηχτεις.δεν εισαι και η πρωτη.

_______________________________________________________________________________________
264 Sex / Sex γενικά / Απ: Μέγιστη ώρα αιδιολειχίας -πεολειχίας στις: 10/12/07, 18:06
Παράθεση από: mounitsa στις 10/12/07, 18:06 
  
μηπως εχω να γαμηθω ΤΟΣΟ πολυ καιρο?
___________________________________________________________________________________
ακριβως αυτο!!!Για να μπαινεις σε ενα σαιτ με γαμιαδες που ψαχνουν πουτανες για να γαμησουν και ενω εσυ δεν εισαι πουτανα αυτο ακριβως παιζει.
Παραθετω κι ενα ποστ.το οποιο διαγραφηκε για ευνοητους λογους ασφαλως..απο.. Θέμα: Πάολα...από Φραντζή 47 αλλά και αλλού....



Μουα εισαι ΄΄ο΄΄ απαραδεκτος,και ΄΄η΄΄ ζωντανη προσωποποιηση της αγενειας..

Κατ’αρχας..ένα μεγαλο συγνωμη στην παολα που μεταχειριζομαστε το θρεντ της γι’αυτές τις φτηνες επιθεσεις προς το μερος μου..

Και να πληροφορησω τον ΄΄αγαπητο΄΄μουα..γιατι τον διαπρεπει το φαινομενο της αμαθειας..ότι μεταξυ των γυναικων που κανουμε την ιδια δουλεια..δεν υπαρχει ιχνος ζηλειας παρα μονο συμπαθεια και αλληλουποστηριξη επειδη βρισκομαστε πρωτα εμεις στην ΄΄πρωτη γραμμη΄΄,ασχετα ΄΄ποια΄΄είναι ΄΄ποια΄΄,και υστερα ακολουθειτε εσεις..!!

Τα υπολοιπα στο θρεντ μου..!!!


[size=16pt]Κυρία [/size] μου!Τα ταπεινά μου [size=18pt]ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ[/size]!!!!
Αν και είμαι ενας απο αυτούς που δεν εχει τύχει να σας γνωρίσω κατ ιδίαν. Με τα όσα γραφόμενά σας εχω δει, μου εμνέετε μεγάλη εκτίμηση! Σας ευχαριστώ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom