Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SmallDick

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου στείλει σε pm το τηλ του οίκου αν το έχει,  γιατί έχω πάει τόσες φορές να βρω την Κατερίνα και δεν είναι εκεί ????
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
κατερινα στειλε μου και σε μενα το τηλεφωνο αν μπορεις.15 φορες εχω ερθει να σε βρω αλλα δεν.....εχω λυωσει 3 ζευγαρια παπουτσια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πήγα σήμερα με την Κατερίνα, δεν ξέρω αλλά πάλι έκλαιγα τα λεφτά που έδωσα...Κατερίνα ο μουσάτος που ήρθε κατά τις 6 είμαι.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πήγα σήμερα με την Κατερίνα, δεν ξέρω αλλά πάλι έκλαιγα τα λεφτά που έδωσα...Κατερίνα ο μουσάτος που ήρθε κατά τις 6 είμαι.
Και που να θυμαμαι ποιος μουσατος ησουνα?
Υστερα..αν κλαις τα λεφτα σου...δικο σου το προβλημα...
Και κακως που το ποσταρες εδω...
Επρεπε να το ποσταρεις στους οικους ανοχης στις κριτικες...και να περιγραψεις το ποσο κακη ημουνα..
Μακιααααααααααααααααααααααααααααααααααα....!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Αυτη τη βδομαδα ποτε θα εισαι Κατερινα?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Οκ,θα ερθω για να μη κλαψω τα λεφτα μου.. ;) :-*
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Α...μουσατε?...κακοφονιξ?
Ξεχασα να σου συμπληρωσω και να μην με παραξηγησεις...
Το πιο συνηθες φαινομενο σε πολλους αντρες..ειναι να κλαινε τα λεφτα που εδωσαν..κι αυτο γινεται μολις ξεκαβλωνουν..
Δεν το λεω με την κακη εννοια..το σιγουρο ομως ειναι οτι τους λειπουν απο το παντελονι...ασχετα αν σε λιγη ωρα εχουν παλι την διαθεση να ξαναγαμησουν και ξαναδινουν παλι τα λεφτα τους με κεφι και με ορεξη..μολις ξεκαβλωνουν τα κλαινε...και παει λεγοντας...μπλα μπλα μπλα μπλα..
Κι επειδη ως ανθρωποι ειμαστε αχαριστοι..ποτε μα ποτε δεν βρισκουμε το τελειο..ειτε εμεις- εσας...ειτε εσας- εμεις...
Ξανα μακιαααααααααααααααααααα...!!!!!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Μπορεί να ναι κι έτσι όπως τα λες.
Αλλά με όσες πουτάνες έχω πάει 2 φορές το χω ευχαριστηθεί, και με γκόμενες μόνο με μία. Σε όλες τις περιπτώσεις το ευχαριστιόμασταν και οι δύο.
Γενικά είμαι έτσι στη ζωή μου, να μην ευχαριστιέμαι τίποτα...
 

lakiz

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Και που να θυμαμαι ποιος μουσατος ησουνα?
Υστερα..αν κλαις τα λεφτα σου...δικο σου το προβλημα...
Και κακως που το ποσταρες εδω...
Επρεπε να το ποσταρεις στους οικους ανοχης στις κριτικες...και να περιγραψεις το ποσο κακη ημουνα..
Μακιααααααααααααααααααααααααααααααααααα....!!!!
εντάξει θα ποστάρω και γω κριτική γιατί το κλαψα το 20ρικο 
 

vasilis1970(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
112
Like
280
Πόντοι
21
καθριν καλησπερα και καλο καλοκαιρι φιλια βασιληςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς υστερογραφο εχω καιρο να σου τηλεφωνησω αλλα ειμαι πνιγμενος απο δουλεια
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
καθριν καλησπερα και καλο καλοκαιρι φιλια βασιληςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς υστερογραφο εχω καιρο να σου τηλεφωνησω αλλα ειμαι πνιγμενος απο δουλεια
:2funny: :2funny:
Φιλια κι απο μενα καθριν
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
να λασκαρω και εγω λιγο απο την δουλεια και φυσικα θα παω να δω την κατερινα
 

Επισκέπτης
Α...μουσατε?...κακοφονιξ?
Ξεχασα να σου συμπληρωσω και να μην με παραξηγησεις...
Το πιο συνηθες φαινομενο σε πολλους αντρες..ειναι να κλαινε τα λεφτα που εδωσαν..κι αυτο γινεται μολις ξεκαβλωνουν..
Δεν το λεω με την κακη εννοια..το σιγουρο ομως ειναι οτι τους λειπουν απο το παντελονι...ασχετα αν σε λιγη ωρα εχουν παλι την διαθεση να ξαναγαμησουν και ξαναδινουν παλι τα λεφτα τους με κεφι και με ορεξη..μολις ξεκαβλωνουν τα κλαινε...και παει λεγοντας...μπλα μπλα μπλα μπλα..
Κι επειδη ως ανθρωποι ειμαστε αχαριστοι..ποτε μα ποτε δεν βρισκουμε το τελειο..ειτε εμεις- εσας...ειτε εσας- εμεις...
Ξανα μακιαααααααααααααααααααα...!!!!!

Για πολύ φτωχομπινέδες μας έχεις ρε Κατερινάκι... σιγά τα 20 ευρώ! Τζάμπα πράμα είναι!!! Να μου έλεγες να κλάψουμε μια πεντακοσαρού σε CΤs που μας βγήκε μούφα να τα κλάψουμε! Αλλά το εικοσαρικάκι τώρα... μην τρελαθούμε τώρα!!! :cheesy:

Α, μην με παρεξηγήσεις επειδή εσύ είσαι του 20άρικου ;) Μάκιαααααααα!!!! :)
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Lioma, όλα τα λεφτά με ιδρώτα βγαίνουν, τουλάχιστον από πλευράς μου, οπότε και τζάμπα να ταν πάλι θα τα κλαιγα γιατί θα μπορούσα να κάνω κάτι άλλο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
γι αυτό ρε παιδιά, επιλέγουμε που θα πάμε....

αλλά, στο πράγραμμα είναι και αυτά.... ;)
 

Επισκέπτης
Lioma, όλα τα λεφτά με ιδρώτα βγαίνουν, τουλάχιστον από πλευράς μου, οπότε και τζάμπα να ταν πάλι θα τα κλαιγα γιατί θα μπορούσα να κάνω κάτι άλλο.

Και η δεκάρα με ιδρώτα βγαίνει, δεν είπα κάτι άλλο! Αλλά δεν μας λείπει το εικοσαρικάκι τώρα! Ακόμα και της γενιάς των 700 ευρώ να είσαι (σύμφωνα και με thread που έχει ανοίξει!) δεν νομίζω να σου λείπει τόσο και το εικοσαρικάκι!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
σε όλους έχει τύχει να το κλάψουμε και λέγαμε πως θα μπορούσαμε να το αξιοποιήσουμε καλύτερα... βενζίνη, μπύρες, φαγητό, άλλο γαμήσι κλπ...


αλλά όπως είπα, στο παιχνίδι είναι αυτά... ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
σωστα,και ολα ειναι θεμα γουστου,πχ σε αλλους η κατερινα μπορει να αρεσει και σε αλλους οχι,σεβαστο,εμεις αρεσουμε σε ολους;οχι βεβαια!!εγω προσωπικα ειχα παει με στην κατερινα πριν 2 χρονια στο ασχετο χωρις να εχω δει εδω και περασα τελεια,μετα οσες φορες και να πηγα δεν την πετυχα (γκαντεμια)αλλα τωρα θα παιρνω πριν ενα τηλ και ολα οκ
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Και η δεκάρα με ιδρώτα βγαίνει, δεν είπα κάτι άλλο! Αλλά δεν μας λείπει το εικοσαρικάκι τώρα! Ακόμα και της γενιάς των 700 ευρώ να είσαι (σύμφωνα και με thread που έχει ανοίξει!) δεν νομίζω να σου λείπει τόσο και το εικοσαρικάκι!
Η διαφορά φίλε Λιώμα είναι ότι ο ΜΕΝ μπορεί να βγάζει το 20αρικάκι σε μία ώρα δουλειάς και ο ΔΕΝ με μία μέρα ιδρώτα! Με λίγα λόγια το χρήμα είναι σχετικό - όπως και το όριο που βάζεις: Αυτός που κλαίει το 20Ε είναι φτωχομπινές ενώ εσύ που κλαις το 500Ε δεν είσαι! Να είσαι σίγουρος ότι με αυτό το πνεύμα, για έναν που βγάζει ένα 500Ε την μέρα είσαι εσύ ο φτωχομπινές! Μην βγάζεις λοιπόν εύκολα συμπεράσματα για το αν θα λείψουν ή όχι από κάποιον 20Ε!
Άμα θες συνεχίζουμε την συζήτηση στο thread των 700Ε που ανέφερες.
Από την άλλη δεν συμφωνώ με την άποψη της Κατερίνας ότι κλαίμε το χρήμα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ αποτελέσματος. Πόσες φορές εδώ μέσα δεν γράφτηκε από πολλούς η φράση: "Χαλάλι το χρήμα που έδωσα" ή "Με την τύπισσα δεν θα κλάψετε τα λεφτά σας";
Άλλο να μετράω το 20Ε και άλλο να κλαίγομαι γιατί πλήρωσα κάτι που άξιζε για μένα τα λεφτά του!
Με λίγα λόγια άλλο ο χαμηλοεισοδηματίας και άλλο ο  :jerking:!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom