Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Athanasios kolompar

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Αυτην που λες την ειδα πριν απο λιγο την λενε Μαρα και δουλευε στο Star στην Μεταμορφοση και απο οτι μου ειπε εκλεισε οριστικα
Καλησπερα φιλε μου αν η Μαρα ειναι απο Ρουμανια οπως λεει ο φιλος Womanaholic τοτε πρεπει να ειναι αλλη αυτη που λες η συγκεκριμενη που ειχα πετυχει εγω ητανε σιγουρα απο Πολωνια και συγκεκριμενα απο το Γκντανσκ αν δεν απατωμαι
 

Panejypnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Έμαθα μία πληροφορία όταν είχα πάει στο kiss το Περιστέρι από την Μαρία την κρητικιά και μου είπε για την Δορα που δούλεψε εκει άλλα πιο πολυ στην pub65 ότι έχει πιάσει δουλειά σε φούρνο
Φίλε και συναγωνιστή λάθος πληροφορία η Δώρα δεν έφυγε από pub 65 καθόλου κανονικά θα δουλεύει, εκτός και αν έκανε κανένα εξτρά μεροκάματο λόγω αναστολής.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Γκολέμη να ζήσουμε να τη θυμόμαστε, με βάση τα γούστα μου θεωρώ ότι ήταν από τις μεγαλύτερες μουνάρες που έχω πάρει ποτέ μου
Συμφωνω απολυτα φιλε μου. Τρελλη αλλα μουναρα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Χθεσινη βολτα μου με εφερε σε δυο μπαρακια το ενα στον Πειραια στο scorpio και το αλλο στο Περιστερι στο kiss λοιπον στο πρωτο πηγα για αναγνωριστικη αποστολη το ροστερ ηταν 4 γυναικες 2 Ελληνιδες και 2 ξενες χοντρες η μια μιγας ηπια μια βοτκα λεμονι κερασα και ενα απλο μια ελληνιδα την Φωτεινη και εφυγα για την Νο2 αποστολη μου το KISS εκει στην αρχη μου ηρθε μια αδυνατη ξαθια η Ελενη που με γνωριζει απο αλλες επισκεψεις μου εκει την κερασα 2 απλα τα ειπαμε λιγο και ζητησα να μου ερθει η Μαρια η κρητικια για την οποια ειχα παει, μου ηρθε και περασα αμεσως στο ψητο της ειπα για καβατζα το αντιτιμο ηταν 60€. Εδω θα θελα να πω οτι η Μαρια εχει μεγαλα βυζια αλλα με σιλικονη οπως ειναι φτιαγμενα και τα χειλια της επισης οπως εχουν πει καποιοι προγαμησαντες αλλα και μεγαλοι διδασκαλοι της κολωμπαρικης επιστημης η Μαρια οντως ιδρωνει την φανελα στην καβατζα η πιπα της ακαποτη που δεχτικα ειναι ονειρο οπως και το γαμιση που κανει, ανεβηκε πανω μου και του εδωσε και καταλαβε αυτα απο μενα :hi::hi::hi:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΞΙΟΣ Μας κανεις περηφανους. Σου απονεμω την τιμητικη διακριση "Αρχηγος της καβατζας"
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
149
Πόντοι
1
Για άλλη θα λέει Ανδρείε, η Μάρα είναι Ρουμάνα, όχι Πολωνή
H Μάρα η Ρουμάνα (που το έπαιζε και κατα δόσεις Πολωνή!) μια MILFάρα με αγορέ κάπως πλατινέ μαλλί;; Οχι τελείως κοντό αλλά καρέ;

Που να βόσκει αυτή η ψυχή; Έχουμε info

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια απάντηση!
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Χθεσινη βολτα μου με εφερε σε δυο μπαρακια το ενα στον Πειραια στο scorpio και το αλλο στο Περιστερι στο kiss λοιπον στο πρωτο πηγα για αναγνωριστικη αποστολη το ροστερ ηταν 4 γυναικες 2 Ελληνιδες και 2 ξενες χοντρες η μια μιγας ηπια μια βοτκα λεμονι κερασα και ενα απλο μια ελληνιδα την Φωτεινη και εφυγα για την Νο2 αποστολη μου το KISS εκει στην αρχη μου ηρθε μια αδυνατη ξαθια η Ελενη που με γνωριζει απο αλλες επισκεψεις μου εκει την κερασα 2 απλα τα ειπαμε λιγο και ζητησα να μου ερθει η Μαρια η κρητικια για την οποια ειχα παει, μου ηρθε και περασα αμεσως στο ψητο της ειπα για καβατζα το αντιτιμο ηταν 60€. Εδω θα θελα να πω οτι η Μαρια εχει μεγαλα βυζια αλλα με σιλικονη οπως ειναι φτιαγμενα και τα χειλια της επισης οπως εχουν πει καποιοι προγαμησαντες αλλα και μεγαλοι διδασκαλοι της κολωμπαρικης επιστημης η Μαρια οντως ιδρωνει την φανελα στην καβατζα η πιπα της ακαποτη που δεχτικα ειναι ονειρο οπως και το γαμιση που κανει, ανεβηκε πανω μου και του εδωσε και καταλαβε αυτα απο μενα :hi::hi::hi:
αδερφε ειναι ευκολο να μου πεις διευθυνση του μπαρ kiss?
ευχαριστω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
H Μάρα η Ρουμάνα (που το έπαιζε και κατα δόσεις Πολωνή!) μια MILFάρα με αγορέ κάπως πλατινέ μαλλί;; Οχι τελείως κοντό αλλά καρέ;

Που να βόσκει αυτή η ψυχή; Έχουμε info

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια απάντηση!
Φίλε η περιγραφή σου δεν ταιριάζει επ' ουδενί στη Μάρα που είχα γνωρίσει εγώ... Και πίστεψέ με είχα γνωρίσει τη σωστή, τη μία και μοναδική Μάρα. Μήπως την μπερδεύεις με άλλη;
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
149
Πόντοι
1
Φίλε η περιγραφή σου δεν ταιριάζει επ' ουδενί στη Μάρα που είχα γνωρίσει εγώ... Και πίστεψέ με είχα γνωρίσει τη σωστή, τη μία και μοναδική Μάρα. Μήπως την μπερδεύεις με άλλη;
Πιθανότατα..

Για την "Μάρα" που λέω εγω ήταν καιρό σε Strip (Κυρίως σε αυτό που ήταν στη Λαγουμτζη - κοντά στο Baby Gold. Lolita λεγόταν.. Ούτε που θυμάμαι!) Πίσω απο την Πάντειο
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις αν εχει ανοιξει το piruete?
 

pefotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
63
Like
84
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτα νεότερο γι αυτά τα μαγαζιά?
Αν θ ανοίξουν, πότε θα ανοίξουν κλπ?
Δεν μιλω για τραπεζακια στις πλατείες, αλλά κανονικά σε εσωτερικούς χώρους. Ξέρουμε τίποτα?
 

pestoras199

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
70
Like
126
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τόσα χρόνια ασχολουμε με call girl κλπα είμαι άσχετος από κωλομπαρα για να γίνει δουλειά πόσα λευτα θες περίπου? Ας κάνει ένας μάστορας αναπαράσταση
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
788
Πόντοι
311
Ρε μάγκες τόσα χρόνια ασχολουμε με call girl κλπα είμαι άσχετος από κωλομπαρα για να γίνει δουλειά πόσα λευτα θες περίπου? Ας κάνει ένας μάστορας αναπαράσταση
Βασικά για να πας σε κωλομπαρο πρέπει να είσαι κωλομπαρας. Εννοώ να τη βρίσκεις έτσι. Να σε φτιάχνει ολη αυτή η καλτιλα. Σαφώς με λιγότερα πας σε ένα μπουρδέλο η ακόμα και σε ένα cg. Για να φτάσεις σε σημείο να φας θα πρέπει να κερνάς ποτα κ γενικως να σε ξέρει το μαγαζί. Τουλάχιστον αυτά ίσχυαν Θεσνικη που πήγαινα με φίλο άρρωστο κωλομπαρα. Εδώ Αθήνα δε ξέρω τι παίζει αλλά πιστεύω το ίδιο ότι πιο πολύ είναι όλη η φάση παρά το ίδιο το πήδημα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Βασικά για να πας σε κωλομπαρο πρέπει να είσαι κωλομπαρας. Εννοώ να τη βρίσκεις έτσι. Να σε φτιάχνει ολη αυτή η καλτιλα. Σαφώς με λιγότερα πας σε ένα μπουρδέλο η ακόμα και σε ένα cg. Για να φτάσεις σε σημείο να φας θα πρέπει να κερνάς ποτα κ γενικως να σε ξέρει το μαγαζί. Τουλάχιστον αυτά ίσχυαν Θεσνικη που πήγαινα με φίλο άρρωστο κωλομπαρα. Εδώ Αθήνα δε ξέρω τι παίζει αλλά πιστεύω το ίδιο ότι πιο πολύ είναι όλη η φάση παρά το ίδιο το πήδημα.
Η λογική είναι η ίδια και στην Αθήνα, απλά εδώ ειδικά από το 2010 που ξεκίνησε η οικονομική κρίση και μετά γαμάς πολύ πιο εύκολα απ' ό,τι σε ανάλογα μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη και στην επαρχία γενικώς και με πολύ λιγότερα λεφτά
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ρε μάγκες τόσα χρόνια ασχολουμε με call girl κλπα είμαι άσχετος από κωλομπαρα για να γίνει δουλειά πόσα λευτα θες περίπου? Ας κάνει ένας μάστορας αναπαράσταση
Ενα 40αρι για πιπα μονο αμα θες παραπανω το πολυ 80
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Πέρασα απο το Χαλαρα στο Μπουρναζι τα τραπεζακια τα έχουν εξω αλλα εγω πιστευω χαλαρα γινεται παιχνιδι μεσα στη καβατζα στην ζούλα.

Ειναι μια ξανθιά εκει καινουργια , δεν ξέρω τι ρόλο βαράει δεν είχα χρόνο να κάτσω. :(
Αρχηγε της καβλας την Τανια την ειδες?
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Πέρασα απο το Χαλαρα στο Μπουρναζι τα τραπεζακια τα έχουν εξω αλλα εγω πιστευω χαλαρα γινεται παιχνιδι μεσα στη καβατζα στην ζούλα.

Ειναι μια ξανθιά εκει καινουργια , δεν ξέρω τι ρόλο βαράει δεν είχα χρόνο να κάτσω. :(
Όπως τα λες είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom