Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Την καλησπερα μου στην παρεα. Μολις γυρισα απο εξοδο και ειδα πως το pub 65 λειτουργει. Με την πρωτη ευκαιρια θα το επισκευθω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές από μια γύρα που ξεκίνησα να κάνω πάλι στα στέκια της καρδιάς μας η εντύπωση που μου έχει δημιουργηθεί είναι ότι πλέον κοπέλα ανεμβολίαστη δε γίνεται δεκτή σε μαγαζί, έτσι για να ξέρουμε τί γίνεται... Μίλησα μέχρι και με κοπέλες που επειδή δεν ήθελαν να εμβολιαστούν έφυγαν από τη νύχτα και ξεκίνησαν να κάνουν άλλη δουλειά, επέστρεψαν μόνιμα στις ιδιαίτερες πατρίδες τους κ.τ.λπ. Εν τω μεταξύ απόψε βίωσα στον "Πρίγκηπα" μια νύχτα απ' τα παλιά, όποιος θέλει να μάθει πληροφορίες για το μαγαζί, ποιες κοπέλες συνεχίζουν να δουλεύουν σ' αυτόν και υπό ποιο καθεστώς, ποιες είναι εμβολιασμένες κ.τ.λπ. ας μου στείλει PM
 

KhantyMansy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές από μια γύρα που ξεκίνησα να κάνω πάλι στα στέκια της καρδιάς μας η εντύπωση που μου έχει δημιουργηθεί είναι ότι πλέον κοπέλα ανεμβολίαστη δε γίνεται δεκτή σε μαγαζί, έτσι για να ξέρουμε τί γίνεται... Μίλησα μέχρι και με κοπέλες που επειδή δεν ήθελαν να εμβολιαστούν έφυγαν από τη νύχτα και ξεκίνησαν να κάνουν άλλη δουλειά, επέστρεψαν μόνιμα στις ιδιαίτερες πατρίδες τους κ.τ.λπ. Εν τω μεταξύ απόψε βίωσα στον "Πρίγκηπα" μια νύχτα απ' τα παλιά, όποιος θέλει να μάθει πληροφορίες για το μαγαζί, ποιες κοπέλες συνεχίζουν να δουλεύουν σ' αυτόν και υπό ποιο καθεστώς, ποιες είναι εμβολιασμένες κ.τ.λπ. ας μου στείλει PM
Είναι δύσκολο κοπέλα νέα και άτεκνη να εμβολιαστεί, γνωρίζω προσωπικά περίπτωση τέτοια όπου έφυγε από μαγαζί Κέντρου Αθήνας για αυτό τον λόγο. Γενικά η κατάσταση πάει προς τελειωμένες τζάτζο ή κάποια ενδιαφέρωντα MILF με παιδάκια, αυτές γενικά δέχονται το εμβόλιο και παραμένουν στους χώρους αυτούς. Γενικά το σπορ πεθαίνει χωρίς δυνατότητα ανάκαμψης.
 

KhantyMansy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Στον ίδιο δρόμο με το pub 65 (Κεφαλληνίας) απλά λίγο πιο πάνω από την 3ης Σεπτεμβρίου. Γνώμη μου δεν αξίζει αλλά ο,τι θέλεις .
Όντως δεν αξίζει, έχω περάσει αρκετές φορές από έξω και έχω δει κάτι τελειωμένα γηραλέα φαλαινοειδή, όσο για το 65 είχα πάει μια φόρα πέρυσι έπεσα πάνω σε ένα τελειωμένο ζάκι Ελληνίδα κυκλοφορούσε με τα εσώρουχα και με τάσεις να απελευθερωθεί και από αυτά δημοσίως, το πρόβλημα ήταν ότι ήθελε ποτό κάθε ένα λεπτό, την γείωσα και έφυγα, από τότε δεν έχω ξαναπάει και δεν το βλέπω να πηγαίνω σύντομα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Πέρασα απόψε από 3ης Σεπτεμβρίου, Κεφαλληνίας κ.λπ. (το γνωστό τετράγωνο) σε νορμάλ ώρα που ακόμα και με τα νέα δεδομένα που έφερε ο κορωνοϊός τα κωλόμπαρα είναι ανοιχτά. Bazoozoo (για όσους το ξέρουν) κλειστό, Pub 65 κλειστό, Pirouette ανοιχτό. Μπήκα διστακτικά στο Pirouette στο οποίο τα συνεπή μέλη εδώ θα θυμούνται προφανώς ότι είμαι persona non grata κάτι χρόνια τώρα, η εικόνα που αντίκρυσα ήταν αποκαρδιωτική, για να μην πω τρομακτική: Σχεδόν σκοτάδι, μία μεσόκοπη ξανθιά μόνο παρούσα για τους επισκέπτες η οποία είχε αράξει και απλώσει γυμνά τα πόδια της σ' ένα σκαμπό, ένας παππούς που δεν κατάλαβα αν ήταν κάτι του μαγαζιού ή πελάτης και μια αγέλαστη πίσω από την μπάρα που τη θυμάμαι και απ' τις παλιότερες επισκέψεις μου εκεί η οποία και μόνο με τον τρόπο που σου μιλάει μόνο όρεξη για να καθίσεις δε σου δημιουργεί... Έφυγα φυσικά αμέσως και γενικά την πόρτα του Pirouette δε νομίζω να την ανοίξω ξανά ποτέ
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστες καλησπερα. Ξερεις κανεις αν αγοραζουμε τιποτα στο καφε της Λουτσιανας στο Παγκρατι. Βλεπω κατι φωτο ΟΚ στα σοσιαλ... μονο ποτο κ ιστορια ή μπορουμε να φορτωσουμε ?
 

pefotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
63
Like
84
Πόντοι
0
Πέρασα απόψε από 3ης Σεπτεμβρίου, Κεφαλληνίας κ.λπ. (το γνωστό τετράγωνο) σε νορμάλ ώρα που ακόμα και με τα νέα δεδομένα που έφερε ο κορωνοϊός τα κωλόμπαρα είναι ανοιχτά. Bazoozoo (για όσους το ξέρουν) κλειστό, Pub 65 κλειστό, Pirouette ανοιχτό. Μπήκα διστακτικά στο Pirouette στο οποίο τα συνεπή μέλη εδώ θα θυμούνται προφανώς ότι είμαι persona non grata κάτι χρόνια τώρα, η εικόνα που αντίκρυσα ήταν αποκαρδιωτική, για να μην πω τρομακτική: Σχεδόν σκοτάδι, μία μεσόκοπη ξανθιά μόνο παρούσα για τους επισκέπτες η οποία είχε αράξει και απλώσει γυμνά τα πόδια της σ' ένα σκαμπό, ένας παππούς που δεν κατάλαβα αν ήταν κάτι του μαγαζιού ή πελάτης και μια αγέλαστη πίσω από την μπάρα που τη θυμάμαι και απ' τις παλιότερες επισκέψεις μου εκεί η οποία και μόνο με τον τρόπο που σου μιλάει μόνο όρεξη για να καθίσεις δε σου δημιουργεί... Έφυγα φυσικά αμέσως και γενικά την πόρτα του Pirouette δε νομίζω να την ανοίξω ξανά ποτέ
Συναγωνιστή, και το Balooloo και το pub65 δεν ανοίγουν ποτέ Δευτέρα. Και πριν τον κορωνοϊό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή, και το Balooloo και το pub65 δεν ανοίγουν ποτέ Δευτέρα. Και πριν τον κορωνοϊό.
Πάω πάσο, η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πάει ποτέ Δευτέρα βράδυ από τα μέρη εκεί. Οπότε πρέπει να περάσω και κάποια άλλη μέρα για αξιόπιστα συμπεράσματα
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
ανοιχτά πάντως , είναι μονίμως τα 2 στην πιπίνου , απλά δεν ξέρω αν ανήκουν στο νήμα γιατί δεν έχω κάτσει ποτέ αρκετά να μάθω υπηρεσίες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
γηράσκω αεί διδασκόμενος. (και γλίτωσα και πιθανά έξοδα από το να προσπαθήσω να το ανακαλύψω στο μέλλον, να ξέρω μόνο για χαλαρό)
Ευχαριστώ !
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Kiss Περιστερι
 

john791

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2017
Μηνύματα
60
Like
39
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτό το Χαλαρά, που είναι ακριβώς. Πήγα Κύπρου 94 αλλά δεν είδα κάτι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά αυτό το Χαλαρά, που είναι ακριβώς. Πήγα Κύπρου 94 αλλά δεν είδα κάτι.
Μήπως κάναμε λάθος στο νούμερο που σου δώσαμε; Μ' αυτό το μαγαζί πάντα υπήρχε ένα θέμα με την ακριβή διεύθυνσή του, με το νούμερο βασικά... Πάντως αν δεν είναι στο 94 κάπου σ' εκείνα τα νούμερα είναι, έχει και μια τεράστια φωτεινή πινακίδα απ' έξω, δεν μπορεί να μην το είδες... Για να σε βοηθήσω περαιτέρω, αν θυμάμαι καλά σχεδόν (ή ακριβώς) απέναντι είναι αυτός ο παιδικός σταθμός που είναι σαν μεσαιωνικός πύργος, πολύ χαρακτηριστικός!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παιδιά πέρασα απόψε κατά τη 1:00 έξω από το "Kiss" στο Περιστέρι και ήταν κλειστό με ένα λουκέτο να απ' έξω, ξέρει κανείς τί παίζει; Γιατί κάποιοι συναγωνιστές είχαν αναφέρει ότι ξανάνοιξε κανονικά με το άνοιγμα της εστίασης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom