Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Φίλε Μάκη μιας και λες ότι δεν υπάρχει καβάτζα.
Μήπως έχεις δει μία μικρή λευκή πορτούλα δεξιά από το Playboy στον ανοιχτό χώρο που έχει και σερβίρει
από νωρίς, που οδηγεί???  ;) ;) ;)  :dancing: :dancing: :dancing:
τον χώρο που λες τον έχω παρατηρήσει,γιατί τα πρωινά και τα απογεύματα σερβίρουν καφέ κλπ.....τώρα το που οδηγεί δεν το γνωρίζω :dunno:

αν ξέρεις κάτι παραπάνω ας μας το πείς να κανονίσουμε την πορεία μας ;) :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πέρασα προ ολίγου έξω από το la luna και δεν είδα φως... ξέρει κανείς κάτι;
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το la luna το θεωρώ ομως Γ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΛΩΝΙΑΣ κανονικό μπουρδελο ομως ουτε τα προσχήματα!

 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
106
Like
21
Πόντοι
1
Από Χαλαρά υπάρχει καμία ενημέρωση; Έχει πάει κάποιος πρόσφατα;
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Χτες πηγα στο Χαλαρα, οι ιδιες και οι ιδιες, καμμια ανανεωση . Πηρα ενα αλβανιδακι που κυκλοφορουσε με μποξερακι και με καβλωσε, αλλα τιποτα ιδιαιτερο πηγαν χαμενοι 70 εβραιοι
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Χτες πηγα στο Χαλαρα, οι ιδιες και οι ιδιες, καμμια ανανεωση . Πηρα ενα αλβανιδακι που κυκλοφορουσε με μποξερακι και με καβλωσε, αλλα τιποτα ιδιαιτερο πηγαν χαμενοι 70 εβραιοι

Ρε αρχηγέ που ειναι το Χαλαρά ? Κάνε μια περιγραφή του ροστερ..!! :sunglasses:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Ρε αρχηγέ που ειναι το Χαλαρά ? Κάνε μια περιγραφή του ροστερ..!! :sunglasses:
Το ΧΑΛΑΡΑ είναι στο Περιστέρι στην οδό Κύπρου. Είναι ο δρόμος με το μεσαίο διάζωμα που ενώνει την πλατεία Μπουρναζίου με τον Άγιο Αντώνιο. Στη μέση της απόστασης υπάρχει φανάρι. Εκεί είναι το ΧΑΛΑΡΑ.
Εκτός από τις μόνιμες κοπέλες, κατά καιρούς εμφανίζονται και νέα αξιόλογα κομμάτια όπως το Αλβανιδάκι που αναφέρει παραπάνω ο συναγωνιστής. Γενικά είναι η χαρά του βυζιού με τουλάχιστον 2 κοπέλες με φυσικά 5άρια :tits: και σίγουρα  κανα δύο ακόμα με 3-4άρια :tits:
Υπάρχει δυνατή καβάτζα όπου γίνεται καλό παιχνίδι.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το ΧΑΛΑΡΑ είναι στο Περιστέρι στην οδό Κύπρου. Είναι ο δρόμος με το μεσαίο διάζωμα που ενώνει την πλατεία Μπουρναζίου με τον Άγιο Αντώνιο. Στη μέση της απόστασης υπάρχει φανάρι. Εκεί είναι το ΧΑΛΑΡΑ.
Εκτός από τις μόνιμες κοπέλες, κατά καιρούς εμφανίζονται και νέα αξιόλογα κομμάτια όπως το Αλβανιδάκι που αναφέρει παραπάνω ο συναγωνιστής. Γενικά είναι η χαρά του βυζιού με τουλάχιστον 2 κοπέλες με φυσικά 5άρια :tits: και σίγουρα  κανα δύο ακόμα με 3-4άρια :tits:
Υπάρχει δυνατή καβάτζα όπου γίνεται καλό παιχνίδι.

Ευχαριστώ φίλε μου θα το τιμήσω! :rockon: :rockon:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το ΑΛβανιδάκι ειναι ένα κοντόσωμο μελαχρινο ???
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
εχει κοσμο πολυ γενικα εκει?και στην καβατζα πως καθεσαι ρε παιδια?το ζητας?
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Το ΑΛβανιδάκι ειναι ένα κοντόσωμο μελαχρινο ???

Όντως το Αλβανιδάκι είναι ένα καυλιάρικο μικρό μελαχρινό με κοντό καρέ μαλλί που περιφέρεται μέσα στο μαγαζί  φορώντας από κάτω μόνο το βρακάκι του... :kissass:

εχει κοσμο πολυ γενικα εκει?και στην καβατζα πως καθεσαι ρε παιδια?το ζητας?

Λοιπόν συναγωνιστή προτίμησε τις καθημερινές που σίγουρα δεν θα έχει κόσμο. Σαββατοκύριακο έχω τύχει παρόλη την κρίση σε γεμάτο μαγαζί.  Η καβάτζα στο ΧΑΛΑΡΑ είναι αρκετά σκοτεινή και διακριτική. Ξεκινάς τη ....γνωριμία σου στο μπαρ και άμα γουστάρεις προτείνεις για τη συνέχεια την καβάτζα για τα περαιτέρω. Αν εκείνη την ημέρα έχουν αναδουλειές και δεν έχει βγει το μεροκάματο να είσαι σίγουρος ότι θα σου προτείνουν καβάτζα πρώτες αυτές. Πρόσεχε πως θα χειριστείς σωστά το θέμα κόστος - προσφερόμενες υπηρεσίες γιατί άμα σε κόψουν μαλάκα θα σε γδάρουν.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
σ ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες..πιο πολυ θελω ν παω για την ξανιθια με τις βυζαρες..την ειχα πετυχει παλια στο τροιας και σ αλλο ενα καθετο στη φυλης αλλα το παιζε κυρια...περιπου ποσο ν μου παει??
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Όντως το Αλβανιδάκι είναι ένα καυλιάρικο μικρό μελαχρινό με κοντό καρέ μαλλί που περιφέρεται μέσα στο μαγαζί  φορώντας από κάτω μόνο το βρακάκι του... :kissass:

Αμα εχει το καλλιτεχνικό ΣΑΡΑ  το ξέρω καλά ,πολύ καλά :fuck1: :fuck1:

Δουλευε πιο παλια στο Περιστέρι σε ένα άλλο μπαρακι, δεν θυμαμαι το ονομα.
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Καμια χοντρουλα μιλφ με τεραστιο στηθός πάιζει σε καποιο κατάστημα?
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Αμα εχει το καλλιτεχνικό ΣΑΡΑ  το ξέρω καλά ,πολύ καλά :fuck1: :fuck1:
Δουλευε πιο παλια στο Περιστέρι σε ένα άλλο μπαρακι, δεν θυμαμαι το ονομα.
Το μικρό ακούει στο όνομα Ιωάννα και να σου πω και το πιό kinky της υπόθεσης είναι ότι στο ΧΑΛΑΡΑ δουλεύει και η μανα της (νομίζω τη λένε Λίντα ή κάπως έτσι) Με ένα σμπάρο δύο τριγόνια, μπορείς να πάρεις μαμά και κόρη στο ίδιο μέρος.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.398
Πόντοι
15.775
Χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο ρωσομιλφοκωλομπαρο Κατερινα..Με το που μπηκα μεσα μου την επεσε ξανθια Γεωργιανη μιλφ :tits2: :tits2:(δεν θυμαμαι ονομα)..Κερασμα ποτων και περασμα στα ενδοτερα για τα περαιτερω :pipa1:..Λιγο προσοχη στην συγκεκριμενη γιατι εκτος απο τα φλοκια ρουφαει και τα λεφτα σας..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο ρωσομιλφοκωλομπαρο Κατερινα..Με το που μπηκα μεσα μου την επεσε ξανθια Γεωργιανη μιλφ :tits2: :tits2:(δεν θυμαμαι ονομα)..Κερασμα ποτων και περασμα στα ενδοτερα για τα περαιτερω :pipa1:..Λιγο προσοχη στην συγκεκριμενη γιατι εκτος απο τα φλοκια ρουφαει και τα λεφτα σας..
να σε ρωτήσω οι Ρωσσίδες ήταν εκεί και πόσο σου στοίχισε η όλη φάση??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom