Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
 


αν  σου φαινεται πανακριβο  το x-bar , τοτε  ξεχασε τα κωλομπαρα.  οπως σου ειπε και ο μακης  με 60 ευρω  την δουλεια  σου  την κανεις στο x - bar (  δεν ειναι  ακριβως  κωλομπαρο ,  και καποια καλα  τεμαχια  θα βρεις  εκει ).

το X-Bar συνδιάζει κωλόμπαρο και στούντιο σε ένα ;)

Υ.Γ πότε θα πάμε μαζί μύστη μου??
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
 


αν  σου φαινεται πανακριβο  το x-bar , τοτε  ξεχασε τα κωλομπαρα.  οπως σου ειπε και ο μακης  με 60 ευρω  την δουλεια  σου  την κανεις στο x - bar (  δεν ειναι  ακριβως  κωλομπαρο ,  και καποια καλα  τεμαχια  θα βρεις  εκει ).


και δέν πάς με 60  να γαμήσεις 3 φορές στη φυλής καλύτερα :)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το X-Bar συνδιάζει κωλόμπαρο και στούντιο σε ένα ;)

Υ.Γ πότε θα πάμε μαζί μύστη μου??



ελα δεν το συνδυαζει τωρα.    απλα  μπορει να πιεις   ενα ποτο  με μια επαγγελματια , προτου  πας  στο δωματιο.    την ιδια χαρη   εχει  αυτη η φαση,  με το ξανθο  gilf   να σου κωλοτριβεται(  η με καποια  αλλη )  ?   αληθεια  χουφτωσες  τα βυζια  του gilf ?   :2funny:  μεγαλε , γκριζε λυκε, ηρωα.  

παμε,  αλλα οχι τοσο  αργα  γιατι βαριεμαι.  αν γινεται πιο νωρις.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ελα δεν το συνδυαζει τωρα.    απλα  μπορει να πιεις   ενα ποτο  με μια επαγγελματια , προτου  πας  στο δωματιο.    την ιδια χαρη   εχει  αυτη η φαση,  με το ξανθο  gilf   να σου κωλοτριβεται(  η με καποια  αλλη )  ?   αληθεια  χουφτωσες  τα βυζια  του gilf ?   :2funny:  μεγαλε , γκριζε λυκε, ηρωα.  

παμε,  αλλα οχι τοσο  αργα  γιατι βαριεμαι.  αν γινεται πιο νωρις.

γιατί τι είναι οι άλλες των κωλόμπαρων ερασιτέχνιδες μήπως??

μια χαρά τα συνδιάζει,απλά εγώ περνάω κατευθείαν στην πράξη με το εκάστοτε κορμί(προσεχώς Βικτώρια) ;)

Υ.Γ εντάξει θα πάμε νωρίς και αν βαρεθείς την κάνεις :cheesy:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γιατί τι είναι οι άλλες των κωλόμπαρων ερασιτέχνιδες μήπως??



δεν κανει να το λες  εσυ  αυτο.    τι  σχεση  εχει μια που δουλευει  στα κωλομπαρα με την αλλη που δουλευει  σε studio ?  μην τις βαζεις  ολες των μπαρ  στο ιδιο καλαθι . ακομη και καποιες  των μπαρ  να τις βαλεις  στο ιδιο καλαθι με αυτες των studio , ποσα μετρα   την  ημερα  κανει  αυτη των μπαρ , και ποσα χιλιομετρα  την ημερα  κανει  αυτη  των studio.  δλδ,  το μωρο  το γεωργιανο και τοσες αλλες  σαν αυτην  που δουλευουν  στα μπαρακια ,  εχουν καμμια  σχεση με τις  επαγγελματιες και τον αγοραιο ερωτα ?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δεν κανει να το λες  εσυ  αυτο.    τι  σχεση  εχει μια που δουλευει  στα κωλομπαρα με την αλλη που δουλευει  σε studio ?  μην τις βαζεις  ολες των μπαρ  στο ιδιο καλαθι . ακομη και καποιες  των μπαρ  να τις βαλεις  στο ιδιο καλαθι με αυτες των studio , ποσα μετρα   την  ημερα  κανει  αυτη των μπαρ , και ποσα χιλιομετρα  την ημερα  κανει  αυτη  των studio.  δλδ,  το μωρο  το γεωργιανο και τοσες αλλες  σαν αυτην  που δουλευουν  στα μπαρακια ,  εχουν καμμια  σχεση με τις  επαγγελματιες και τον αγοραιο ερωτα ?

μην μου πέρνεις την περίπτωση που αποτέλεσε την εξαίρεση στην καριέρα μου ;)

οι κοπέλες των στούντιο έχουν σαν άμεσο σκοπό το γαμήσι γιατί από αυτό ζουν,σε αντίθεση με τις κωλομπαρούδες,οι οποίες σε θέλουν για να σε έχουν στην καψούρα και να σου τα τρώνε λίγα λίγα ;)

Και στις 2 περιπτώσεις για τον άντρα ο σκοπός είναι το γαμήσι,που στη μεν 1η το έχεις αμέσως με 50€ και στην δε 2η περνάς από ψυχολογικά/οικονομικά τέστ μέχρι να φθάσεις στο κρεββάτι ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οι κοπέλες των στούντιο έχουν σαν άμεσο σκοπό το γαμήσι γιατί από αυτό ζουν,σε αντίθεση με τις κωλομπαρούδες,οι οποίες σε θέλουν για να σε έχουν στην καψούρα και να σου τα τρώνε λίγα λίγα ;)


ετσι ειναι.      ειναι επαγγελματιες  στις  υποσχεσεις ,  στην καψουρα, στο παιχνιδι.  και τι παει να πει  αυτο ?  οτι ειναι επαγγελματιες  στο γαμησι και ζουν απο αυτο ?  οταν γουσταρουν καποιον η οταν μυριστουν χορηγεια  τοτε θα κατσουν .  θα συνεχισουμε  απο κοντα  ΛΥΚΕ MOY.   
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ετσι ειναι.       ειναι επαγγελματιες  στις  υποσχεσεις ,  στην καψουρα, στο παιχνιδι.  και τι παει να πει  αυτο ?  οτι ειναι επαγγελματιες  στο γαμησι και ζουν απο αυτο ?   οταν γουσταρουν καποιον η οταν μυριστουν χορηγεια  τοτε θα κατσουν .   [size=15pt]θα συνεχισουμε  απο κοντα  ΛΥΚΕ MOY.    [/size]

ξεροχύνω μύστη μου :cum: :cum: :cum:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
αφηστε καμια και για μας ρεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μην μου πέρνεις την περίπτωση που αποτέλεσε την εξαίρεση στην καριέρα μου ;)

εσενα μπορει αυτη η περιπτωση  να ηταν εξαιρεση  στην καριερα  σου,   αλλα σαν αυτην υπαρχουν παρα πολλες που δουλευουν  στα μπαρακια,  και δεν καθονταινα γαμηθουν.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εσενα μπορει αυτη η περιπτωση  να ηταν εξαιρεση  στην καριερα  σου,   αλλα σαν αυτην υπαρχουν παρα πολλες που δουλευουν  στα μπαρακια,  και δεν καθονταινα γαμηθουν.

μην βάζεις το χέρι σου στην φωτιά για καμία τους ;)
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
κατσε να αρχισω τα ντου να σας δειξω εγω :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μην βάζεις το χέρι σου στην φωτιά για καμία τους ;)


 ειπα  εγω  κατι  τετοιο    ?    μακη,   καταλαβαινεις  τι  θελω  να  πω.    δεν ειναι επαγγελματιες.    δεν ζουν απο τον αγοραιο  ερωτα.   δεν γαμιουνται με τον καθε  εναν, που  θα τις κερασει η θα τις  δωσει λεφτα  για να πηδηχτουν.     θα τα ξαναπουμε.  
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
 ειπα  εγω  κατι  τετοιο    ?    μακη,   καταλαβαινεις  τι  θελω  να  πω.    δεν ειναι επαγγελματιες.    δεν ζουν απο τον αγοραιο  ερωτα.   δεν γαμιουνται με τον καθε  εναν, που  θα τις κερασει η θα τις  δωσει λεφτα  για να πηδηχτουν.     θα τα ξαναπουμε.  

καταλαβαίνω τι λες αλλά πάντα υπάρχει και η εξαίρεση ;)

Εν κατακλείδι,το X-Bar είναι μια τίμια συναλλαγή γιατί ξέρεις τι αγοράζεις και σε τι ποσό ;)
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Με αυτά που διάβασα μάλλον θα πάω στο εξ μπαρ αν και δεν είμαι σίγουρος με τις τιμές που έχει.
 

Επισκέπτης
  θα παρουμε τον λυκο και θα κανονισουμε να παμε  για τους γνωστους λογους ,    στην κατερινα ,  στην  λουση  και σε ενα αλλο καταγωγιο (  ειναι καθετος  στην πατησιων.  δεν θυμαμαι το ονομα του )
γουσταρω ;) αν μας δουν και τους τρεις,μερικες ψυχες απο αυτα,θα παθουν ταραχη και θα χρειαστει :s&m_1: και :pipa1: για να συνελθουν :grin:
 

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
κάνε κανένα ντου στο Playboy να γαμήσεις να μας πεις και εμάς τον τρόπο(γιατί δεν έχει καβάτζα) :grin:

Φίλε Μάκη μιας και λες ότι δεν υπάρχει καβάτζα.
Μήπως έχεις δει μία μικρή λευκή πορτούλα δεξιά από το Playboy στον ανοιχτό χώρο που έχει και σερβίρει
από νωρίς, που οδηγεί???  ;) ;) ;)  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom