Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εχω δυο μηνες να παω εχει φερει καινουργιες? δωσε καμμια πληροφορια συναγωνιστη
εχουν φυγει μερικες κοπελες συναγωνιστη ;) τωρα υπαρχουν 4-5 μονο ;) οι δυο ουκρανεζες,η πολωνεζα και 1-2 βουλγαρες ;) αυτες ηταν εκει και πριν απο δυο μηνες,αρα πρεπει να τις γνωριζεις ;) καιρο εχουμε να σε δουμε να γραφεις στο σαιτ...που εξαφανιστηκες :grin:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
εχουν φυγει μερικες κοπελες συναγωνιστη ;) τωρα υπαρχουν 4-5 μονο ;) οι δυο ουκρανεζες,η πολωνεζα και 1-2 βουλγαρες ;) αυτες ηταν εκει και πριν απο δυο μηνες,αρα πρεπει να τις γνωριζεις ;) καιρο εχουμε να σε δουμε να γραφεις στο σαιτ...που εξαφανιστηκες :grin:
κριση φιλε , και οι κυριες δεν εχουν προσαρμοστει ακομα
 

Επισκέπτης
κριση φιλε , και οι κυριες δεν εχουν προσαρμοστει ακομα
καταλαβα ;) πρεπει με λιγα χρηματα.... να παιρνουμε καλες υπηρεσιες απο τις κορασιδες :fuck2: βεβαια αυτο δεν ειναι ευκολο γιατι οι μεγαλοχορηγοι ειναι ατελειωτοι και τις κακομαθαινουν ;) που θα παει....υπομονη :rockon:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
συναγωνιστη....Γ Σεπτεβριου και Τροιας γωνια ειναι το bar ;)
 



  παντως tzip  , το περιβαλλον  εκει  μεσα  ειναι  πολυ  χαλια .  σιχαινεσαι να μπεις και να κατσεις.  δεν  εμπνεει .  δεν σε τραβαει τιποτα .  απο  μουσικη,  απο  διακοσμηση,  απο καθαριοτητα, κατι παλιοκαθισματα ..... 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
   



   παντως tzip  , το περιβαλλον  εκει  μεσα  ειναι  πολυ  χαλια .   σιχαινεσαι να μπεις και να κατσεις.   δεν   εμπνεει .   δεν σε τραβαει τιποτα .   απο  μουσικη,  απο  διακοσμηση,  απο καθαριοτητα, κατι παλιοκαθισματα ..... 

κάποιοι γουστάρουν την ντεκαντας φάση και το προτιμούν ;)

Υ.Γ θυμάσαι ποιος το είχε πει.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
   



   παντως tzip  , το περιβαλλον  εκει  μεσα  ειναι  πολυ  χαλια .   σιχαινεσαι να μπεις και να κατσεις.   δεν   εμπνεει .   δεν σε τραβαει τιποτα .   απο  μουσικη,  απο  διακοσμηση,  απο καθαριοτητα, κατι παλιοκαθισματα ..... 
εχεις δικιο αρχοντα ;) οπως τα λες ειναι ;) απλως,αλλοι λογοι με οδηγουν εκει :grin:
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
106
Like
21
Πόντοι
1
Από Χαλαρά υπάρχει καμία ενημέρωση;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εχεις δικιο αρχοντα ;) οπως τα λες ειναι ;) απλως,αλλοι λογοι με οδηγουν εκει :grin:


τους ξερω  ρε tzip ,   αλλα   δεν  θα   ηταν  πολυ καλυτερα ,     αν   ολο  το  μαγαζι  ηταν   στημενο   εντελως  διαφορετικα ?   σε πιανει η ψυχη σου  με  το  που μπαινεις.   πολυ μιζερια.  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: χτυπησε....αγριοκατσικο ο λυκος  :2funny: :2funny:

  θα παρουμε τον λυκο και θα κανονισουμε να παμε  για τους γνωστους λογους ,    στην κατερινα ,  στην  λουση  και σε ενα αλλο καταγωγιο (  ειναι καθετος  στην πατησιων.  δεν θυμαμαι το ονομα του )
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Παιδιά τον άλλο μήνα θα κατέβω Αθήνα,ξέρετε κανένα κωλόμπαρο καλό να τον ρίξω σε καμμία;
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Η Κατερίνα είναι ανοιχτή για παιχνίδι και το μεσημερι ή στο κεντρο ξερετε κανενα που να ειναι ανοιχτο το μεσημερι και να γινεται παιχνιδι;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εσυ  ανεβηκες  στα πανω πατωματα.   εγω θα εμενα στα κατω.

τι να κάνω,θα ήταν αμαρτία να μην ανέβω στον επάνω όροφο με το μωρό ;)


  θα παρουμε τον λυκο και θα κανονισουμε να παμε  για τους γνωστους λογους ,    στην κατερινα ,  στην  λουση  και σε ενα αλλο καταγωγιο (  ειναι καθετος  στην πατησιων.  δεν θυμαμαι το ονομα του )

πάλι θα μας πας σε καταγώγια???

αφού σου έχω πεί δεν είμαι για τέτοια μαγαζιά :P
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
τι να κάνω,θα ήταν αμαρτία να μην ανέβω στον επάνω όροφο με το μωρό ;)


πάλι θα μας πας σε καταγώγια???

αφού σου έχω πεί δεν είμαι για τέτοια μαγαζιά :P
Μπαρ υπαρχουν παιχνιδι καλο χλωμο....
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Η Κατερίνα είναι ανοιχτή για παιχνίδι και το μεσημερι ή στο κεντρο ξερετε κανενα που να ειναι ανοιχτο το μεσημερι και να γινεται παιχνιδι;
Μπαρ υπαρχουν παιχνιδι καλο χλωμο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom