Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Παιδιά τον άλλο μήνα θα κατέβω Αθήνα,ξέρετε κανένα κωλόμπαρο καλό να τον ρίξω σε καμμία;


    την  στιγμη  που  υπαρχουν  τοσα  studio,  masaz,  cg  ,  kai  τοσες  τοσες ,  αλλες  επιλογες (  που ειναι και σιγουρες )  γιατι  θελεις  σε  κωλομπαρο  ?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η Κατερίνα είναι ανοιχτή για παιχνίδι και το μεσημερι ή στο κεντρο ξερετε κανενα που να ειναι ανοιχτο το μεσημερι και να γινεται παιχνιδι;

  απο  το μεσημερι ανοιγουν 2  στην πιπινου , και αλλα 2  στην  γκυζη.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
    την  στιγμη  που  υπαρχουν  τοσα   studio,  masaz,  cg  ,  kai   τοσες  τοσες ,  αλλες  επιλογες (  που ειναι και σιγουρες )  γιατι  θελεις  σε  κωλομπαρο  ?

γιατί μπορεί να θέλει να φυτιλιάσει μερικά πορνό-€€€€!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  δεν  μας πεφτει λογος περι ορεξεως  του καθενος.  γουστα  ειναι  αυτα.  απλα  ηθελα  να καταλαβω
Για το υποτιθεμενο παιχνιδι...Αφου τα ξερειs !!!!
Αλλα αραγε αξιζει το  "κυνηγι"???
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Για το υποτιθεμενο παιχνιδι...Αφου τα ξερειs !!!!
Αλλα αραγε αξιζει το  "κυνηγι"???


που  εισαι  εσυ  ναθαναηλ  μου ?  :-*      αν αξιζει το κυνηγι ?    εξαρταται ,    αν  μετραει,    αν ειναι καβλιαρα  και το εχει μεσα της ,      αν  σε γουσταρει ,  ποσα θα χαλασεις .
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ας απαντήσω σοβαρά στο ερώτημα του jerry5,κάποιοι γουστάρουν το παιχνίδι με τις κωλομπαρούδες δλδ το κέρασμα,την παρέα,να ανταλλάξουν μερικές κουβέντες....κοινώς έχουν ανάγκη την καυλάντα με την γυναίκα,χωρίς να τους ενδιαφέρει να γαμήσουν ;)

Αντίθετα,εγώ και εσύ είμαστε άλλης φιλοσοφίας μας ενδιαφέρει το σκοράρισμα εκτός του μαγαζιού ;) Αν και στην δική μου περίπτωση,δεν είναι το ζητούμενο να κάνω το κονέ για να γαμήσω αφού το βρίσκω και αλλού με μικρότερο κόστος,τόσο οικονομικό όσο και ψυχολογικό ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ας απαντήσω σοβαρά στο ερώτημα του jerry5,κάποιοι γουστάρουν το παιχνίδι με τις κωλομπαρούδες δλδ το κέρασμα,την παρέα,να ανταλλάξουν μερικές κουβέντες....κοινώς έχουν ανάγκη την καυλάντα με την γυναίκα,χωρίς να τους ενδιαφέρει να γαμήσουν ;)

Αντίθετα,εγώ και εσύ είμαστε άλλης φιλοσοφίας μας ενδιαφέρει το σκοράρισμα εκτός του μαγαζιού ;) Αν και στην δική μου περίπτωση,δεν είναι το ζητούμενο να κάνω το κονέ για να γαμήσω αφού το βρίσκω και αλλού με μικρότερο κόστος,τόσο οικονομικό όσο και ψυχολογικό ;)

Συμφωνω και με τουs δυο...Πλεον δεν υπαρχει η ανεση προηγουμενων ετων...Περισσοτερα λεφτα για καυλαντισμα και επιπροσθετα και αλλα για "ξαλαφρωμα"...Παμε κατευθειαν στο ψητο
Βεβαια αυτο δεν ισχυει για ολα τα πορτοφολια
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
    την  στιγμη  που  υπαρχουν  τοσα   studio,  masaz,  cg  ,  kai   τοσες  τοσες ,  αλλες  επιλογες (  που ειναι και σιγουρες )  γιατι  θελεις  σε  κωλομπαρο  ?
Πιο πολύ για εμπειρία,δεν έχω ξαναπάει αλλά αν όπως λέτε θέλει πολλά λεφτά δεν ξέρω αν θα πάω.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Αρκεί να μου πείτε που έχει κανένα καλό εννοώ όχι σαβούρες και παρακμιακό και πόσα λεφτά χρειάζονται για ένα κέρασμα κι ένα γαμήσι.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αρκεί να μου πείτε που έχει κανένα καλό εννοώ όχι σαβούρες και παρακμιακό και πόσα λεφτά χρειάζονται για ένα κέρασμα κι ένα γαμήσι.
πηγαινε στο x bar στη Συγγρου ;) 10ε κερασμα και 50 το γαμησι και καθαρισες ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ayto apo oti diabasa einai panakribo και το γαμήσι μου φαίνεται είναι 80.
 


αν  σου φαινεται πανακριβο  το x-bar , τοτε  ξεχασε τα κωλομπαρα.  οπως σου ειπε και ο μακης  με 60 ευρω  την δουλεια  σου  την κανεις στο x - bar (  δεν ειναι  ακριβως  κωλομπαρο ,  και καποια καλα  τεμαχια  θα βρεις  εκει ).
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
 


αν  σου φαινεται πανακριβο  το x-bar , τοτε  ξεχασε τα κωλομπαρα.  οπως σου ειπε και ο μακης  με 60 ευρω  την δουλεια  σου  την κανεις στο x - bar (  δεν ειναι  ακριβως  κωλομπαρο ,  και καποια καλα  τεμαχια  θα βρεις  εκει ).

Ετσι.....Και με την πρωτη και να "φαει" και με λιγα λεφτα
Αν δεν ειναι τρυπιοχερηs και επαναληπτικοs  δεν......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom