Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Δεν εχεις αδικο... με αποτρέπουν τα λόγια σου.  και εχω κατι διαθεσεις σημερα... τι να κανουμε;;;
θα ήθελα κατι πιο (να πουμε και καμια κουβέντα) αν με καταλαβαίνεις;;;
καταλαβαίνω..να σου πώ τι θα σου πει.Πόσο όμορφος/'εξυπνος είσαι..Πόσο διαφέρεις από τους άλλους..Μετά θα σου πει για την πουτ..α κοινωνία που την έριξε σε μια τρύπα..Θα σε ρωτήσει τα δικά σου..Θα κάνει μορφασμούς Γύπα ( δήθες ότι ενδιαφέρεται/σε καταλαβαίνει)..Θα πληρώσεις 70-100-150 ευρώ για να κάνεις κάτι (αν κάνεις σε μια βρώμικη τρισάθλια γωνία με τους άλλους να σε παίρνουν μάτι)..
Μην το παρεξηγείς..Και εγώ πηγαίνω..Πίνω ένα ποτό, κερνάω άλλο ένα αν η κοπέλα είναι από 7αρι και άνω (και μου αρέσει) και ζητάω τηλ..
Αν θέλει,αν δε θέλει? τί είχαμε ,τί χάσαμε..
 

karavidas

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ακρι
καταλαβαίνω..να σου πώ τι θα σου πει.Πόσο όμορφος/'εξυπνος είσαι..Πόσο διαφέρεις από τους άλλους..Μετά θα σου πει για την πουτ..α κοινωνία που την έριξε σε μια τρύπα..Θα σε ρωτήσει τα δικά σου..Θα κάνει μορφασμούς Γύπα ( δήθες ότι ενδιαφέρεται/σε καταλαβαίνει)..Θα πληρώσεις 70-100-150 ευρώ για να κάνεις κάτι (αν κάνεις σε μια βρώμικη τρισάθλια γωνία με τους άλλους να σε παίρνουν μάτι)..
Μην το παρεξηγείς..Και εγώ πηγαίνω..Πίνω ένα ποτό, κερνάω άλλο ένα αν η κοπέλα είναι από 7αρι και άνω (και μου αρέσει) και ζητάω τηλ..
Αν θέλει,αν δε θέλει? τί είχαμε ,τί χάσαμε..

ακριβως/πολλες φορες προτιμω ναφαω διπλασια σενα κολομπαρο,παρα να δωσω μισα κ γ..... μια ντουλαπα.μαλακια μεν.αναγκαια δε.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Όποιο ποσό ξεπερνά τα 50 ευρώ ,με τα οποία κάνεις σεξ με πολύ ωραίες παρουσίες σε ένα οποιοδήποτε στούντιο ,είναι πεταμένα λεφτά..εκτός αν θες να το κάνεις για πλάκα.Τα στριπτιζάδικα,τα κωλόμπαρα και λοιπά ιδρύματα προσφέρουν κάτι σαν σεξ ,σε τιμές <<βαπορίσιες>>
Πουλανε ακριβα παραμυθια
 

gastone777

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ησουν εκεί, όταν έγιναν αυτά, ή έλλειπες...?
:jerking: :jerking:
kale mou file an deis grafo para poly spania kritikes kai genika sto forum. nomizo oti tha htan xazo apo meros mou na grafo paramythia se ayta ta liga postarismata.exo parei plhrofories apo edo mesa kai nomizo oti den einai kako opote mporo na dino.apo ekei kai pera opios thelei ta pisteyei kai opios thelei proxoraei parakato.kalh synexeia
 

Επισκέπτης
καταλαβαίνω..να σου πώ τι θα σου πει.Πόσο όμορφος/'εξυπνος είσαι..Πόσο διαφέρεις από τους άλλους..Μετά θα σου πει για την πουτ..α κοινωνία που την έριξε σε μια τρύπα..Θα σε ρωτήσει τα δικά σου..Θα κάνει μορφασμούς Γύπα ( δήθες ότι ενδιαφέρεται/σε καταλαβαίνει)..Θα πληρώσεις 70-100-150 ευρώ για να κάνεις κάτι (αν κάνεις σε μια βρώμικη τρισάθλια γωνία με τους άλλους να σε παίρνουν μάτι)..
Μην το παρεξηγείς..Και εγώ πηγαίνω..Πίνω ένα ποτό, κερνάω άλλο ένα αν η κοπέλα είναι από 7αρι και άνω (και μου αρέσει) και ζητάω τηλ..
Αν θέλει,αν δε θέλει? τί είχαμε ,τί χάσαμε..
:thumbsup:  :thumbsup: :thumbsup:
 

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
μετρημένα λόγια από περπατημένους άντρες...
δεν μπορώ να πω ότι έχετε άδικο... αλλά αυτη η πουτανα η καυλα οταν σε πιανει..., δεν σου σηκώνει μονο τ ο πουλι σου γεμίζει και το κεφάλι με τυφλες ελπίδες...!!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
να ζητατε τηλεφωνα απο κοριτσια που σας αρεσουν....εχουν 3 που τις ''κερναω'' σε χοτελι........ζητανε 50-100 το 3ωρο η το βραδυ ολοκληρο......και πηδας σιγουρα......εχω ζητησει σε 50 καμπαρετζουδες τηλ., το εδωσαν οι μισες,απαντησαν οι 10 και πηδουσα 5...τωρα 3......υπομονη θελει ;)
 

Επισκέπτης
να ζητατε τηλεφωνα απο κοριτσια που σας αρεσουν....εχουν 3 που τις ''κερναω'' σε χοτελι........ζητανε 50-100 το 3ωρο η το βραδυ ολοκληρο......και πηδας σιγουρα......εχω ζητησει σε 50 καμπαρετζουδες τηλ., το εδωσαν οι μισες,απαντησαν οι 10 και πηδουσα 5...τωρα 3......υπομονη θελει ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
να ζητατε τηλεφωνα απο κοριτσια που σας αρεσουν....εχουν 3 που τις ''κερναω'' σε χοτελι........ζητανε 50-100 το 3ωρο η το βραδυ ολοκληρο......και πηδας σιγουρα......εχω ζητησει σε 50 καμπαρετζουδες τηλ., το εδωσαν οι μισες,απαντησαν οι 10 και πηδουσα 5...τωρα 3......υπομονη θελει ;)

το κυνήγι θέλει κυνήγημα λεβέντες μου!
Και στήν τελική αν δεν σπείρεις,πώς θα θερίσεις...????
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
μετρημένα λόγια από περπατημένους άντρες...
δεν μπορώ να πω ότι έχετε άδικο... αλλά αυτη η πουτανα η καυλα οταν σε πιανει..., δεν σου σηκώνει μονο τ ο πουλι σου γεμίζει και το κεφάλι με τυφλες ελπίδες...!!!

Μπράβο φίλε μου, αυτό ακριβώς που γράφεις είναι και αυτό που αποτυπώνει την πραγματικότητα..
Τα "χώνεις" με την ελπίδα πως.........

Ελπίδα που που καλλιεργεί και μία "μπασμένη στα κόλπα" γκόμενα και τελικά σε ξεπουπουλιάζει..!

Το ωραίο είναι πως όσες φορές και αν την πατήσουμε μυαλό ΔΕΝ θα βάλουμε ποτέ..! Ισως αυτή να είναι και η ομορφία μας..!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Μπράβο φίλε μου, αυτό ακριβώς που γράφεις είναι και αυτό που αποτυπώνει την πραγματικότητα..
Τα "χώνεις" με την ελπίδα πως.........

Ελπίδα που που καλλιεργεί και μία "μπασμένη στα κόλπα" γκόμενα και τελικά σε ξεπουπουλιάζει..!

Το ωραίο είναι πως όσες φορές και αν την πατήσουμε μυαλό ΔΕΝ θα βάλουμε ποτέ..! Ισως αυτή να είναι και η ομορφία μας..!!


Ας είμαστε και λογικοί παιδιά.Ναι μεν καύλα στο έπακρο αλλά όχι και να παίζουμε με την διαβίωση μας.Και εγώ τρώγομαι συχνά πυκνά αλλά όταν βλέπω ότι η ξεκωλιάρα είναι για πάνω από τα κυβικά μου και λαμπικάρω με τη μία και λακίζω και ψάχνω να βρώ εκτόνωση για το υπογάστριο μου σε πιο λογικά πλάισια!
:) :) :) :)
 

sexy_seven

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα Κωλόμπαρο καλό τώρα υπάρχει ??? (να αξίζει τα χρήματά του την σήμερον εποχή).
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μετα απο ντελιριο και j&g  ηρθε η σειρα να πηδηξει ο τριτος φιλος....παμε κατερινα λοιπον που ωριμα ρωσσιδια δινουν τα παντα.....ετσι και αυτος με περιπου 1 50αρι σοδομισε ρωσσιδα κυρια στο βαθος του ιδρυματος.....σα δε ντρεπεται :grin: :grin: :grin:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Στην pub Κατερινα κανουν κολπα αλλα ξεπετεs τρωνε πολλα ,προσοχη....
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
στο x-bar λ.συγγρου 144 γαμας 100%
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
οχι πολλα,αναλογα.....χτες πηγε ο φιλος μου ο ρωσσο-φαγος :2funny: :2funny: :2funny:....ειδε τη κορασιδα που ηθελε και ηξερε...πηγε πισω αμεσως,της πηρε ενα τριπλεξ-ποτο+τη μπυρα του στο κουτακι :2funny:και τη πηδηξε .....κανεις 1 ντου....διερευνητικο :pipa1: :fuck1:....μετα ξαναπας και σα τη διαφιμηση...αυτην ξερεις αυτη εμπιστευεσαι.....σε ερωτημα για χρηματα απαντας με το εξης...θελεις να τη πηδηξω εξω και να χασεις εστω και αυτα αφεντικο;;; ;)
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
οχι πολλα,αναλογα.....χτες πηγε ο φιλος μου ο ρωσσο-φαγος :2funny: :2funny: :2funny:....ειδε τη κορασιδα που ηθελε και ηξερε...πηγε πισω αμεσως,της πηρε ενα τριπλεξ-ποτο+τη μπυρα του στο κουτακι :2funny:και τη πηδηξε .....κανεις 1 ντου....διερευνητικο :pipa1: :fuck1:....μετα ξαναπας και σα τη διαφιμηση...αυτην ξερεις αυτη εμπιστευεσαι.....σε ερωτημα για χρηματα απαντας με το εξης...θελεις να τη πηδηξω εξω και να χασεις εστω και αυτα αφεντικο;;; ;)

Φιλε μου  που ειναι ακριβώς το ιδρυμα???
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
πατησιων και καποια γωνια.....κολλησα τωρα.....τροιας νομιζω.......πηγαινω αυτοματα :2funny:...καποιος θα ξερει ακριβως
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
θα το βρω ρε πιπι το μουνι με τραβαει κατευθειαν το καλυτερο GPS!!! :zfuck: :zfuck: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom