Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Πέρασμα από Lilly (πριν 2 εβδομάδες )
Υπάρχουν ακόμη 3 βασικά χαρτιά, αλλά έχουν προστεθεί 3-4 καινούργιες.
Από τις παλιές ισχύουν ότι υπάρχει πλέον καταχωρημένο στον πίνακα με τα κωλόμπαρα.
Βέβαια από ποιότητα είναι σαν τις καντίνες με τα βρώμικα όπου απλά τρως και δεν πολυψάχνεις τι και πώς.  :grin:
Εξαίρεση μερικά τεμάχια μικρής ηλικίας που όμως είναι σαν λαχείο, αφού δεν τα κρατάνε εκεί για καιρό. Το μαγαζί αυτό είναι εντελώς καταγώγιο. Αν μη τι άλλο όμως έχει...στύλ
Τώρα κυριαρχούν οι συμπατριώτισσες.
Στύλ..καλντεριμιτζούδες, milf ..δεσποινίς ετών 39.
Στα extra ενδιαφέροντα όμως η μία από αυτές, αρκετά ποιο νέα, 35αρα,ξανθιά, που μάλλον βαρέθηκε να την   :fuck1: στον δρόμο και είπε να το κάνει και μουσικοχορευτικά.  :cheesy:
Δεν έχω περισσότερο ιδιαίτερο ρεπορτάζ για την κυρία γιατί την 1 ώρα που έμεινα εκεί ήταν για 50 περίπου λεπτά με το ''αίσθημα''? αλλά μόλις αποχώρησε ο..έρωτας, απλά επιβεβαίωσε τις αρχικές μου εκτιμήσεις.
Και τις ξεπέρασε μπορώ να πω, αφού συνήθως οι ποιο πολλές πεταχτούλες  ''μιλάνε''  με τα μάτια :boobies: αυτή είναι της σχολής ... :fuck1: με εδώ και τώρα ή άντε αργότερα σε λίγο.
Το πάλεψα να βρω τρόπο, δικαιολογία, να καθυστερήσω να πάω εκεί που είχα προγραμματισμένη συνάντηση από νωρίς, αλλά δεν τα κατάφερα  :headbang:
και τελικά αποχώρησα χωρίς κάτι περισσότερο πέρα από τα βασικά.
Κορμί λαμπάδα, δέρμα σφιχτό για τα χρόνια της και όχι μόνο, πολύ ωραία πόδια, έξτρα ντεκαβλέ περίπτωση, λαϊκών  προδιαγραφών με αμπαλάζ μεταμοντέρνο και με ένα mini μέχρι τον... λαιμό! όπως ίσως καταλάβατε την ''πήρα φωτογραφικά'' μαζί μου με αποτέλεσμα να μου χαλάσει όλη η υπόλοιπη βραδιά αφού μου είχε..κολλήσει η εικόνα της, το δέρμα της, το άρωμα της και πάνω απ όλα, ο...χαρακτήρας της :rolleyes:
Και δεν προλάβαινα με τίποτα και να γυρίσω...πίσω. Όχι ότι δεν το σκέφθηκα δηλαδή  :grin: αλλά ήμουν μακριά στην άλλη πλευρά της Αθήνας.
Ελπίζω ότι θα έχει παραμείνει στο κατάστημα, καθότι απουσίασα και δεν μπόρεσα να κάνω νέα καταγραφή που βεβαίως, βεβαίως και θα γίνει λίαν συντόμως.


εχουμε νεοτερα απο το Λιλι η απο την γυρω πειοχη?? καποια νεα εμφανιση milf η gilf?

ειναι επισης ενα στην αγ.μελετιου πανω απο την αχαρνων που δεν εχω διαβασει καμμια κριτικη...
 

k15v15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
61
Κριτικές
23
Like
198
Πόντοι
290
τα κωλόμπαρα είναι για αραιές επισκέψεις.

παρεπιπτόντος, το μεσημέρι σήμερα με βρήκε στο καλαμάκι και είδα ένα <<κοκτέιλ μπαρ>> ή κάτι τέτοιο με όνομα witzwort στον ίδιο δρόμο με το πηδω-ξενοδοχείο νεφέλη.

μάλλον κωλόμπαρο θά είναι και ίσως να χρησιμοποιούν και το ξενοδοχείο.

αναρωτίεμαι τί φάση είναι. ένας ταξιτζής μού έλεγε πρόσφατα ότι η αθήνα έχει πάνω από 1000 κωλόμπαρα.

ζήτω ελλάς. εκεί να ξοδεύουμε! :2funny:
Για το Witzwort, αν λέμε το ίδιο, δεν τρέχει τίποτα, φίλε. Κάτι μεταξύ pub και bar είναι που το έχουν δύο Γερμανοί προχωρημένης ηλικίας (εξ'ού και το όνομα). Πήγαινε καμιά φορά με παρέα για ποτάκι, καλό είναι, αλλά δεν είναι για αυτό το thread...
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Φιλες και φίλοι καλησπέρες και καλημέρες. Έχει κανεις κανένα καλο σιγουράκι πρόσφατα δοκιμασμένο???Γίνονται δεκτές σοβαρές κριτικές...
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
μετα απο 20 περιπου χρονια εμπειριας στα μαγαζια αυτα θα αναφερω τις προτιμησεις μου ανα περιοχη και κατα προτιμηση χωρις να θελω να επηρεασω κανεναν.Οσα μαγαζια δεν αναφερονται δεν ειναι αξια αναφορας κατα την γνωμη μου. Να θυμισω πως το αποτελεσμα παντα εξαρταται απο τις ικανοτητες του καθε επισκεπτη.

Λοιπον:

ΚΥΨΕΛΗ
1.BON NUIT
2.BLUES
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
1.LILΙ
2.ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 65
3.ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4.ΜΑΣΚΑ
5.CORNER
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
1.ΕΠΩΝΥΜΟ(ΣΙΑ)
2.ΧΑΛΑΡΑ
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
1.ΑΡΩΜΑ
2.LATINO
3.ΠΑΡΚΑΚΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1.LALUNA
2.RITORNO
3.OISTROS
ΑΧΑΡΝΩΝ
1.STAR

MHN ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
μετα απο 20 περιπου χρονια εμπειριας στα μαγαζια αυτα θα αναφερω τις προτιμησεις μου ανα περιοχη και κατα προτιμηση χωρις να θελω να επηρεασω κανεναν.Οσα μαγαζια δεν αναφερονται δεν ειναι αξια αναφορας κατα την γνωμη μου. Να θυμισω πως το αποτελεσμα παντα εξαρταται απο τις ικανοτητες του καθε επισκεπτη.

Λοιπον:

ΚΥΨΕΛΗ
1.BON NUIT
2.BLUES
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
1.LILΙ
2.ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 65
3.ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4.ΜΑΣΚΑ
5.CORNER
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
1.ΕΠΩΝΥΜΟ(ΣΙΑ)
2.ΧΑΛΑΡΑ
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
1.ΑΡΩΜΑ
2.LATINO
3.ΠΑΡΚΑΚΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1.LALUNA
2.RITORNO
3.OISTROS
ΑΧΑΡΝΩΝ
1.STAR

MHN ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

ποιος είναι ο λόγος που προτείνεις αυτά τα μαγαζιά? έχουν καμία σχέση με το θέμα? δηλαδή έχει γυναίκες που μπορείς να γαμήσεις?
από ποια άποψη πρέπει να τα προτιμήσουμε? Εξυπηρέτησης? Εμφάνιση γυναικών? Αν έχεις όρεξη γράψε 2-3 λόγια....
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
ποιος είναι ο λόγος που προτείνεις αυτά τα μαγαζιά? έχουν καμία σχέση με το θέμα? δηλαδή έχει γυναίκες που μπορείς να γαμήσεις?
από ποια άποψη πρέπει να τα προτιμήσουμε? Εξυπηρέτησης? Εμφάνιση γυναικών? Αν έχεις όρεξη γράψε 2-3 λόγια....

εξηγω τους λογους που τα προτεινω..ειδικα με τα κωλομπαρα ειναι περιεργη κατασταση και τα παντα ειναι υποκειμενικα..αλλος μπορει να καταφερει κατι εδω ...αλλος αλλου...απλα ετσι κι αλλιως το κωλομπαρο ειναι επικινδυνο παιχνιδι και λιγοι μπορουν να φανε...
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μετα απο 20 περιπου χρονια εμπειριας στα μαγαζια αυτα θα αναφερω τις προτιμησεις μου ανα περιοχη και κατα προτιμηση χωρις να θελω να επηρεασω κανεναν.Οσα μαγαζια δεν αναφερονται δεν ειναι αξια αναφορας κατα την γνωμη μου. Να θυμισω πως το αποτελεσμα παντα εξαρταται απο τις ικανοτητες του καθε επισκεπτη.

Λοιπον:

ΚΥΨΕΛΗ
1.BON NUIT
2.BLUES
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
1.LILΙ
2.ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 65
3.ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4.ΜΑΣΚΑ
5.CORNER
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
1.ΕΠΩΝΥΜΟ(ΣΙΑ)
2.ΧΑΛΑΡΑ
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
1.ΑΡΩΜΑ
2.LATINO
3.ΠΑΡΚΑΚΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1.LALUNA
2.RITORNO
3.OISTROS
ΑΧΑΡΝΩΝ
1.STAR

MHN ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
THNKX MATE!Δεν περίμενα ότι θα είναι κανείς ξύπνιος τέτοια ώρα. :dancing:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
χωρίς να συμφωνώ απόλυτα, χαίρομαι που κάποιος εδώ μέσα επιτέλους δεν εμφανίζει κάθε ανδραγάθημα ως πανεύκολο.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ποιος είναι ο λόγος που προτείνεις αυτά τα μαγαζιά? έχουν καμία σχέση με το θέμα? δηλαδή έχει γυναίκες που μπορείς να γαμήσεις?
από ποια άποψη πρέπει να τα προτιμήσουμε? Εξυπηρέτησης? Εμφάνιση γυναικών? Αν έχεις όρεξη γράψε 2-3 λόγια....
 

    δεν προτεινε κανενα μαγαζι.  αυτα που ζητας  δεν εξηγουνται με 2-3 λογια.(  δεν ειναι 1+1=2 ).  το καθε μαγαζι ειναι διαφορετικο.  πρεπει να το ζησεις, να το μαθεις.  ιδιως διαφορετικες ειναι και οι γυναικες , που δουλευουν ακομη και στο  ιδιο μαγαζι.    αλλες καθονται  πιο ευκολα,  αλλες πιο δυσκολα,  αλλες καθολου.    εξαρταται σε ποια θα πεσεις,  πως δουλευει, τι ψαχνει και τι θελει αυτη.  ακομη και στο ιδιο μαγαζι και με την ιδια (  αν γουσταρει μπορει να ερθει μαζι σου και να μην ερθει μαζι μου ) .    γενικα  τις εχουν κακομαθει με το να τις κερνουν ,  με το  να τους δινουν λεφτα για να τις πηδηξουν , με το να ειναι οι χορηγοι τους , με το να ειναι οι αντρες στα ποδια τους  , με το να το παιζουν  ντιβες,  με το να ικανοποιουν την φιλαρεσκεια  τους  κλπ.  κλπ.    και αυτες κοροιδα δεν ειναι.  εχουν μαθει και περιμενουν  και να αξιολογουν.    παντα υπαρχει και θα υπαρχει ενας καταλληλος για την καθε μια.         
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
 

   δεν προτεινε κανενα μαγαζι.   αυτα που ζητας  δεν εξηγουνται με 2-3 λογια.(  δεν ειναι 1+1=2 ).   το καθε μαγαζι ειναι διαφορετικο.  πρεπει να το ζησεις, να το μαθεις.  ιδιως διαφορετικες ειναι και οι γυναικες , που δουλευουν ακομη και στο  ιδιο μαγαζι.    αλλες καθονται  πιο ευκολα,  αλλες πιο δυσκολα,  αλλες καθολου.    εξαρταται σε ποια θα πεσεις,  πως δουλευει, τι ψαχνει και τι θελει αυτη.   ακομη και στο ιδιο μαγαζι και με την ιδια (  αν γουσταρει μπορει να ερθει μαζι σου και να μην ερθει μαζι μου ) .     γενικα  τις εχουν κακομαθει με το να τις κερνουν ,  με το  να τους δινουν λεφτα για να τις πηδηξουν , με το να ειναι οι χορηγοι τους , με το να ειναι οι αντρες στα ποδια τους  , με το να το παιζουν  ντιβες,  με το να ικανοποιουν την φιλαρεσκεια  τους  κλπ.  κλπ.     και αυτες κοροιδα δεν ειναι.   εχουν μαθει και περιμενουν  και να αξιολογουν.    παντα υπαρχει και θα υπαρχει ενας καταλληλος για την καθε μια.          

+1000 :rockon: :rockon:

η άλλη μου ζητούε να φύγω από Πελοπόννησο να πάω Λαμία να την φέρω στο εξοχικό για να περάσουμε καλά :tickedoff: :tickedoff:

και όλο αυτό το σκηνικό στις 5 παρα το πρωί.....ε ρε καύλες που τις έχουν :jerking: :jerking:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
+1000 :rockon: :rockon:

η άλλη μου ζητούε να φύγω από Πελοπόννησο να πάω Λαμία να την φέρω στο εξοχικό για να περάσουμε καλά :tickedoff: :tickedoff:

και όλο αυτό το σκηνικό στις 5 παρα το πρωί.....ε ρε καύλες που τις έχουν :jerking: :jerking:

  μακη  ,    γυναικεια μυαλα ,  ναζια,  καπριτσια,  εγωισμοι ( οπως ολες τους ).  αλλα αυτες  στα  μπαρακια  ακομη  περισσοτερο.(  λογω  του  πληθους των  ανδρων που τις πολιορκουν ).    και δεν καταλαβαινω και τον λογο που γινεται αυτο.      αφου με μια σωστη επαγγελματια (  :fuck1: )  περνας πιο καλα . 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  μακη  ,    γυναικεια μυαλα ,   ναζια,   καπριτσια,  εγωισμοι ( οπως ολες τους ).   αλλα αυτες  στα  μπαρακια  ακομη  περισσοτερο.(  λογω  του  πληθους των   ανδρων που τις πολιορκουν ).     και δεν καταλαβαινω και τον λογο που γινεται αυτο.      αφου με μια σωστη επαγγελματια (  :fuck1: )   περνας πιο καλα . 

δυστηχώς jerry5 έτσι είναι αφού υπάρχει και ο εύκολος τρόπος :knockinb: :knockinb: γιατί να πρέπει να τρέξω από την μια άκρη έως την άλλη για της ικανοποιήσω τον εγωισμό?????

όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω προτιμώ να σπρώξω με 10, 20,50€ και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο :sunglasses:

Υ.Γ ξέρεις ποια είχε αυτές τις απαιτήσεις....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  η καθε μια  ,   ειναι ειπαμε διαφορετικη περιπτωση.   θυμαμαι στο λα λουνα ενα αστερακι που μου ειπε οτι αποψε ηρθα για να βγαλω 500 ευρω και θα τα βγαλω.    μια αλλη στο στορυ  μου εδωσε  να  καταλαβω  οτι  ειναι  μονη της (   αλλα αυτη ηταν αλλη   περιπτωση.  δεν πηγαινε  συγχρονως με αλλους .   της  αρεσε η αποκλειστικοτητα  και   ηθελε χορηγο ) .   ειπαμε  αυτες αποφασιζουν.   και παντα   βεβαια  σημαντικο ,  ποιον εχουν απεναντι τους.    μπορει εσενα να σε γουσταραν και οι 2  και εμενα καθολου.   η και το αντιστροφο.   ;)    
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  η καθε μια  ,   ειναι ειπαμε διαφορετικη περιπτωση.   θυμαμαι στο λα λουνα ενα αστερακι που μου ειπε οτι αποψε ηρθα για να βγαλω 500 ευρω και θα τα βγαλω.    μια αλλη στο στορυ  μου εδωσε  να  καταλαβω  οτι  ειναι  μονη της (   αλλα αυτη ηταν αλλη   περιπτωση.  δεν πηγαινε  συγχρονως με αλλους .   της  αρεσε η αποκλειστικοτητα  και   ηθελε χορηγο ) .   ειπαμε  αυτες αποφασιζουν.   και παντα   βεβαια  σημαντικο ,  ποιον εχουν απεναντι τους.    μπορει εσενα να σε γουσταραν και οι 2  και εμενα καθολου.   η και το αντιστροφο.   ;)    

κάτι μου θυμίζει το υπογραμμισμένο :o :o

έτσι είναι δυστηχώς απλά δεν είμαι από αυτούς που θα τρέξουν σαν το σκυλάκι από πίσω τους δεν κρέμομαι ποτέ από μια ειδικά όταν είναι κωλομπαρού μιας και έχω μάθει να μην τις εμπιστεύομαι ;) :cheesy:

η πλάκα είναι ότι από τότε που την γείωσα(δεν πήγα Λαμία να την πάρω)μου είπε ότι θέλει να μου μιλήσει για εμάς...βέβαια ακόμα περιμένω να πέσει τηλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom