Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  υπερβολες ειπε και ο πιο πανω τωρα.  ενταξει  υπαρχουν  καποια  κωλομπαρα που γαμας ευκολα.    αλλα αυτες που θα  :fuck1:  ευκολα,  ειναι μεγαλες και μπαζα.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
  υπερβολες ειπε και ο πιο πανω τωρα.   ενταξει  υπαρχουν  καποια  κωλομπαρα που γαμας ευκολα.    αλλα αυτες που θα  :fuck1:  ευκολα,  ειναι μεγαλες και μπαζα.
Φιλε κανεις μεγα λαθος , υπαρχουν πολυ καλα μουνια σε κωλομπαρα που γαμιουνται και αρκετα οικονομικα θα ελεγα
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
μάλλον ο ιδιος είναι η κανένας κλώνος του
τουλάχιστον άς δώσει καί κανένα φράγκο γιά διαφήμιση στόν φίλο μας τόν αντισθένη στίς δύσκολες εποχές που περνάμε για τήν διαφήμιση πού του  κάνει.
ε οχι και εντελώς τσάμπα
εχει γεμίσει ολο το σαιτ για τον σκαραβαιο ,το φτηνό και καλό φαγητό κλπ....

Για λέμε και του στραβού το δίκαιο το φαγητό μια χαρά είναι.
Ειδικά εάν έχει υπάρξει κατανάλωση αλκοόλ για κουζίνα σε τέτοιο χώρο παίρνει πολύ καλό βαθμό.
Τώρα για τα υπόλοιπα.. δεν ανακατεύομαι..δεν ξέρω...δεν με απασχολούν
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε κανεις μεγα λαθος , υπαρχουν πολυ καλα μουνια σε κωλομπαρα που γαμιουνται και αρκετα οικονομικα θα ελεγα


  ναι  το  ξερω.    αλλα  αναλογα  τι  κυνηγαει  και  τι  θελει  και  ο καθενας.  εγω τις  βυζιτουδες  στα μπαρακια ,  δεν τις θελω πια.    οσο και καλα μουνια να ειναι.  το  εχω  ζησει.        αλλιως  :fuck1:  η βυζιτου  και αλλιως  :fuck1:  αυτη που δεν κανει βυζιτες .       
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εγω δε κανω βιζιτες....λενε...μετα το 2 ποτο....να σου δωσω το κινητο;;; στο 3 δε παμε κανα κλαμπακι για χορο στο ρεπο μου;;;; στο 4 αχχχχ,εχω και προβληματα οικονομικα.....αχχχχχχχχχ παρε με μωρο αυριο να κανονισουμε...ναι...πεφτουν δυσκολα :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavliariss

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
εγω δε κανω βιζιτες....λενε...μετα το 2 ποτο....να σου δωσω το κινητο;;; στο 3 δε παμε κανα κλαμπακι για χορο στο ρεπο μου;;;; στο 4 αχχχχ,εχω και προβληματα οικονομικα.....αχχχχχχχχχ παρε με μωρο αυριο να κανονισουμε...ναι...πεφτουν δυσκολα :2funny: :2funny: :2funny:
εγω στο πρωτο το ψηνω στις πιο πολλες :grin: :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom