Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
στο σκαραβαιο τελικα παιζουν βιζιτες η' οχι? μπορει καποιος να μα πει στα σιγουρα? κανενας θαμωνας δηλαδη.

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες: Αν σε συμπαθήσει η κοπέλα που θα βάλεις στο μάτι, αν είσαι πεπειραμένος σε χειρισμούς, αν σε βοηθάει το πορτοφόλι σου, αν...., αν...., αν....

Πάντως τρώς, από τις περισσότερες! (και όχι μόνο φαγητό σαν τον Kotobifteko!) :cheesy:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες: , Πάντως τρώς, από τις περισσότερες! (και όχι μόνο φαγητό σαν τον Kotobifteko!) :cheesy:

Συμφωνώ ότι εξαρτάται από πολλούς παράγοντες τους οποίους θα ιεραρχούσα ως εξής:
αν σε βοηθάει το πορτοφόλι σου,
αν είσαι πεπειραμένος σε χειρισμούς,
αν σε συμπαθήσει η κοπέλα που θα βάλεις στο μάτι και μετά μπαίνουν κι ένα σύνολο αν εις την νιοστή.
Από περίπτωση φίλου, του έφυγαν πάαααρα πολλάαααα και στο τέλος δεν έκανε και κάτι αξιόλογο. Θέλει πολλή προσοχή ο Σκαραβαίος. Αυτό το ναι μεν αλλά που έχει ως στιλ είναι το ιδανικό για καψούρηδες που ελπίζουν, επενδύοντας σε "απλές σερβιτόρες". Η Λϊνα μου φαίνεται παρά την απουσία της, πέρασε την εμπειρία της σε όοοολα τα κορίτσια. Σκαραβαίος+Σεξ= Προσοχή στα λεφτά!!!Έχουν θυσιαστεί διαμερίσματα,οικόπεδα, πιστωτικές και οικογένειες!  
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
πριν καμια βδομαδα επισκεψη κατα τις 3:30 στο χαλαρα στο περιστερι. Πρωτη φορα στο μαγαζι αν και μενω κοντα. Την ωρα που μπηκαμε ηταν αλλοι 2 οι οποιοι φυγανε μετα απο δεκα λεπτα.
Ψιλοπατσαβουρες οι γυναικες(ειχα διαβασει εδω για καποια καλα κομματια αλλα δεν τα ειδα).Κρατησα μια αλβανιδα  :tits2: ευκολη συνεννοηση γενικα, μπαμ μπαμ στην καβατζα, 65€ για  :pipa2:...δεν τρελαθηκα....
Αν τύχει να ξαναπάς ΧΑΛΑΡΑ, διάλεξε κάποια από τις κοπέλες από Ουκρανία. διαθέτουν μεγάλα νούμερα :tits: . Πιθανόν την ημέρα που πήγες να είχαν ρεπό.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Παιδια κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει κωλομπαρο που να μην γαμας..Απο την στιγμη που ειναι κωλομπαρο γαμας.. Απο εκει και περα ειναι και θεμα ειναι και πως θα το χειριστη ο καθενας απο εμας..  Εγω παω πηγαινα μονο σε κωλομπαρα αλλοι γνωστοι δεν γαμουσαν και εγω γαμουσα απο το 1 λεπτο.. Σε ολα τα κωλομπαρα γαμας.. Υπαρχει τροπος να παιξεις με τον μαγαζατορα αν δεις οτι πχ.. δισκολευεσε.. Σε ολα τα κωλομπαρα γαμας.. Απλα πρεπει να ειμαστε λιγο πιο δραστηριοι.. Ειναι γυναικες μεσα οπως και οι αλλες εξω δεν πρεπει να ειμασται πολυ αγαθοι αλλα να τολμαμε.. Σε κωλομπαρο που φιλος ειχε αφησει 10 χιλιαδες ευρω εγς γαμησα απο την πρωτη μερα και αυτος μονο κερνουσε.. Αλλα αν δεν κανουμε καποια κινηση εμεις οι ιδιοι δεν θα μαθουμε τιποτα.. Οι γκομενες εκει (οι πουτανες) δεν μας αγαπανε για να μας πουν ελα χρηστο πχ εισαι γαμιας αν και κωλομπαρο γαμιομαστε με 50 ευρω.. Σε περνανε για μαλακα σου λεει αυτος δεν μιλαει ας του φαμε τα λεφτα στο χαλαρο χωρις να γαμησει.. Πρεπει να κανουμε αυτο που θελουμε ποσο μαλλον σε κωλομπαρα.. Εδω το κανουμε με γκομενες εξω και δεν το κανουμε σε κωλομπαρα σε ολα τα κωλομπαρα αν θελεις πραγματικα γαμας..!! Φιλικα χρηστος..
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Παιδια κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει κωλομπαρο που να μην γαμας..Απο την στιγμη που ειναι κωλομπαρο γαμας.. Απο εκει και περα ειναι και θεμα ειναι και πως θα το χειριστη ο καθενας απο εμας..  Εγω παω πηγαινα μονο σε κωλομπαρα αλλοι γνωστοι δεν γαμουσαν και εγω γαμουσα απο το 1 λεπτο.. Σε ολα τα κωλομπαρα γαμας.. Υπαρχει τροπος να παιξεις με τον μαγαζατορα αν δεις οτι πχ.. δισκολευεσε.. Σε ολα τα κωλομπαρα γαμας.. Απλα πρεπει να ειμαστε λιγο πιο δραστηριοι.. Ειναι γυναικες μεσα οπως και οι αλλες εξω δεν πρεπει να ειμασται πολυ αγαθοι αλλα να τολμαμε.. Σε κωλομπαρο που φιλος ειχε αφησει 10 χιλιαδες ευρω εγς γαμησα απο την πρωτη μερα και αυτος μονο κερνουσε.. Αλλα αν δεν κανουμε καποια κινηση εμεις οι ιδιοι δεν θα μαθουμε τιποτα.. Οι γκομενες εκει (οι πουτανες) δεν μας αγαπανε για να μας πουν ελα χρηστο πχ εισαι γαμιας αν και κωλομπαρο γαμιομαστε με 50 ευρω.. Σε περνανε για μαλακα σου λεει αυτος δεν μιλαει ας του φαμε τα λεφτα στο χαλαρο χωρις να γαμησει.. Πρεπει να κανουμε αυτο που θελουμε ποσο μαλλον σε κωλομπαρα.. Εδω το κανουμε με γκομενες εξω και δεν το κανουμε σε κωλομπαρα σε ολα τα κωλομπαρα αν θελεις πραγματικα γαμας..!! Φιλικα χρηστος..
ισε θεοσ

εγο δε γαμαμε ποτε μονο τρομε!!

σκαραβεο μαγαζαρα
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει κωλομπαρο που να μην γαμας..Απο την στιγμη που ειναι κωλομπαρο γαμας.. Απο εκει και περα ειναι και θεμα ειναι και πως θα το χειριστη ο καθενας απο εμας..  Εγω παω πηγαινα μονο σε κωλομπαρα αλλοι γνωστοι δεν γαμουσαν και εγω γαμουσα απο το 1 λεπτο.. Σε ολα τα κωλομπαρα γαμας.. Υπαρχει τροπος να παιξεις με τον μαγαζατορα αν δεις οτι πχ.. δισκολευεσε.. Σε ολα τα κωλομπαρα γαμας.. Απλα πρεπει να ειμαστε λιγο πιο δραστηριοι.. Ειναι γυναικες μεσα οπως και οι αλλες εξω δεν πρεπει να ειμασται πολυ αγαθοι αλλα να τολμαμε.. Σε κωλομπαρο που φιλος ειχε αφησει 10 χιλιαδες ευρω εγς γαμησα απο την πρωτη μερα και αυτος μονο κερνουσε.. Αλλα αν δεν κανουμε καποια κινηση εμεις οι ιδιοι δεν θα μαθουμε τιποτα.. Οι γκομενες εκει (οι πουτανες) δεν μας αγαπανε για να μας πουν ελα χρηστο πχ εισαι γαμιας αν και κωλομπαρο γαμιομαστε με 50 ευρω.. Σε περνανε για μαλακα σου λεει αυτος δεν μιλαει ας του φαμε τα λεφτα στο χαλαρο χωρις να γαμησει.. Πρεπει να κανουμε αυτο που θελουμε ποσο μαλλον σε κωλομπαρα.. Εδω το κανουμε με γκομενες εξω και δεν το κανουμε σε κωλομπαρα σε ολα τα κωλομπαρα αν θελεις πραγματικα γαμας..!! Φιλικα χρηστος..

Τον... :fuck1: και αυτόν κατά κάποιο τρόπο, αγαπητέ συνάδελφε..  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
για γαμήσια σε καβάντζα εντός του μαγαζιού με σκληρά μιλφ Πρίγκηπας παίδες :grin: :grin:

το μαγαζί απευθύνεται μόνο σε όσους είναι φαν των σκληρών μιλφ :P
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει πληροφορία ούτε στο National Geographic  :grin:
Και εμένα με τρώει η.. περιέργεια
οχι, υπαρχει, ευκολο ειναι στην πλατεια καματερου μετα καποιες καφετεριες εχει ενα πεζοδρομο εκει ειναι
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
θελετε να σας πω και πως φτανουμε στην πλατεια καματερου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom