Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
Το Playboy το έχω δει , τι παίζει με αυτό ? Οι κοπέλες που έχει, τί λένε? Πάντως ότι και να παίζει με το μαγαζί, στο σημείο που είναι λίγο δύσκολο να πας. Δεν γινόταν σε πιο κεντρικό σημείο!!!
 

johnygrg_29

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Το Playboy το έχω δει , τι παίζει με αυτό ? Οι κοπέλες που έχει, τί λένε? Πάντως ότι και να παίζει με το μαγαζί, στο σημείο που είναι λίγο δύσκολο να πας. Δεν γινόταν σε πιο κεντρικό σημείο!!! :pipa3:


Μια φορα εχω παει κι εγω μην νομιζεις  :2funny: :2funny: σαν πρωτη εντυπωση καλο θα ελεγα με κοπελες ομορφες και φυσικα ντυμενες με τα απολυτως απαραιτητα  :kissass2: ποτο της κοπελας στα 10 ευρω αν θυμαμαι καλα.
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση. Ο σκοπος μου δεν ηταν να παω,το πραγμα εχει ως εξης: Πριν λιγες μερες σε κανονικο μπαρακι στα βορεια προαστεια μαζι με φιλαρακι και καμακι σε δυο κοπελιες. Ελληνιδες,περιποιημενες κτλπ....Ολα κανονικα μεχρι που αναφερουν οτι εργαζονται στο συγκεκριμενο μαγαζι. Με τα πολλα και επειδη η περιοχη εμενα μου εκανε καπως παραδεχτηκαν οτι το μαγαζι που εργαζονται εχει και κονσομασιον. Το θεμα ειναι οτι η κοπελιες αυτες θελουν να ξαναβρεθουμε και ποτε δε προτειναν να παμε στο μαγαζι που εργαζονται. Γιαυτο λοιπον εχω την απορεια τι ειδους ακριβως μαγαζι ειναι αυτο το bluz. Αν καποιος το εχει επισκευτει προσφατα θα χαρω να μου απαντησει και να μου δωσει και λεπτομερειες με ονοματα κοριτσιων αν θυμαται.
φιλε ειναι καπως κιριλε μαγαζι με κονσομασιον.Δηλαδη δεν εχει καβατζες και πολλα χουφτωματα.βρισκεται στην δροσοπουλου μετα την πλ αμερικης προς πατησια.Ειχα παει πριν κανα μηνα δεν θυμαμαι ονοματα κοριτσιων
 

nikos999999

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ειναι καπως κιριλε μαγαζι με κονσομασιον.Δηλαδη δεν εχει καβατζες και πολλα χουφτωματα.βρισκεται στην δροσοπουλου μετα την πλ αμερικης προς πατησια.Ειχα παει πριν κανα μηνα δεν θυμαμαι ονοματα κοριτσιων

Σε ευχαριστω για την απαντηση...Η μια εχει παθει κολημα και με παιρνει 100 τηλεφωνα την ημερα(επαναλαμβανω οτι δε μου εχει ζητησει να παω στο μαγαζι και ηθελε χθες να πληρωσει και τα μισα εξω που βγηκαμε για φαγητο!)...μαλον θα την αφησω την επομενη φορα να μου παρει  :pipa2: χωρις ιδιαιτερο αγχος μη κολησω τιποτα! :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σε ευχαριστω για την απαντηση...Η μια εχει παθει κολημα και με παιρνει 100 τηλεφωνα την ημερα(επαναλαμβανω οτι δε μου εχει ζητησει να παω στο μαγαζι και ηθελε χθες να πληρωσει και τα μισα εξω που βγηκαμε για φαγητο!)

Έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου, ότι κάποιες φορές χρησιμοποιείται αυτή η τεχνική (δε ζητάνε τίποτα), μέχρι να καψουρευτείς και μετά αρχίζουν οι τραβηχτικές......

Μπορεί (και εύχομαι βέβαια) να λανθάνω στην περίπτωσή σου.
 

pinelopi

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.398
Like
0
Πόντοι
16
Έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου, ότι κάποιες φορές χρησιμοποιείται αυτή η τεχνική (δε ζητάνε τίποτα), μέχρι να καψουρευτείς και μετά αρχίζουν οι τραβηχτικές......

Μπορεί (και εύχομαι βέβαια) να λανθάνω στην περίπτωσή σου.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΙΔΙΕΣ..... :tickedoff:
 

nikos999999

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου, ότι κάποιες φορές χρησιμοποιείται αυτή η τεχνική (δε ζητάνε τίποτα), μέχρι να καψουρευτείς και μετά αρχίζουν οι τραβηχτικές......

Μπορεί (και εύχομαι βέβαια) να λανθάνω στην περίπτωσή σου.

Πολλα εχω στο πισω μερος του μυαλου μου, περισσοτερο το θεμα υγεια με εννοιαζε(οχι οτι ειναι κατι σιγουρο αλλα οπως και να το κανουμε ελληνιδα ειναι,τελικα σε μαγαζι καπως ηρεμο δουλευει,ομορφη ειναι οποτε σιγουρα προσεχει με τι πηγαινει...ελπιζω να μη πεσω στη περιπτωση και να εχει ουλιτιδα! χαχαχα). Οσον αφορα το καψουρεμα ουτε για πλακα δε παιζει τετοιο σεναριο. Βεβαια ειμαι large ανθρωπος και το να πληρωσω για να περναω καλα σε ενα εστιατοριο η σε καποια εκδρομη σε ενα resort δεν εχω προβλημα. Ποιο πολυ φοβαμαι το βουνο(mont parnes) παρα τις γυναικες!  ;)
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Σε ευχαριστω για την απαντηση...Η μια εχει παθει κολημα και με παιρνει 100 τηλεφωνα την ημερα(επαναλαμβανω οτι δε μου εχει ζητησει να παω στο μαγαζι και ηθελε χθες να πληρωσει και τα μισα εξω που βγηκαμε για φαγητο!)...μαλον θα την αφησω την επομενη φορα να μου παρει  :pipa2: χωρις ιδιαιτερο αγχος μη κολησω τιποτα! :)
ναι φιλε προχωρα κανονικα και αφοβα!!!
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
andy williams και nikos99999 εχετε πμ..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου, ότι κάποιες φορές χρησιμοποιείται αυτή η τεχνική (δε ζητάνε τίποτα), μέχρι να καψουρευτείς και μετά αρχίζουν οι τραβηχτικές......
 
    απο  καπου  το  εχεις  κλεψει  και αυτο .
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
πριν καμια βδομαδα επισκεψη κατα τις 3:30 στο χαλαρα στο περιστερι. Πρωτη φορα στο μαγαζι αν και μενω κοντα. Την ωρα που μπηκαμε ηταν αλλοι 2 οι οποιοι φυγανε μετα απο δεκα λεπτα.
Ψιλοπατσαβουρες οι γυναικες(ειχα διαβασει εδω για καποια καλα κομματια αλλα δεν τα ειδα).Κρατησα μια αλβανιδα  :tits2: ευκολη συνεννοηση γενικα, μπαμ μπαμ στην καβατζα, 65€ για  :pipa2:...δεν τρελαθηκα....
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια μου ειπαν για ενα κωλομπαρο στο καματερο που λεγεται μπονσαι,οτι παιζουν τα παντα...Ξερει κανενας τιποτα?
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Αν ξερει κανεις συναγωνιστης ας ενημερωσει και πως να παμε
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
στο σκαραβαιο τελικα παιζουν βιζιτες η' οχι? μπορει καποιος να μα πει στα σιγουρα? κανενας θαμωνας δηλαδη.εχει κανενα conection ο σκαραβαιος με το στουντιο ιπποκρατους 144? συγκοινονουντα δοχεια και ετσι δηλαδη.αν και το ιπποκρατους 144 εκλεισε απ'οτι εμαθα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom