Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
μήπως τελικά κάποιος μπορεί να βοηθήσει, που ακριβώς είναι ο Μύθος στον Αγ. Δημήτριο ?
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Το orange ειναι ενα στενο(εσπεριδων) πριν βγεις θησεως οπως ανεβαινεις την χαροκοπου κανεις δεξια στα 20 μετρα στο αριστερο σου χερι.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Το orange ειναι ενα στενο(εσπεριδων) πριν βγεις θησεως οπως ανεβαινεις την χαροκοπου κανεις δεξια στα 20 μετρα στο αριστερο σου χερι.
ευχαριστω συναγωνιστη που μου το θυμισες, πρεπει να εχω παει πολυ παλια ισως 2-3 χρονια εκει, ειχε μια πολωνεζα με πολυ κοντο ξανθο μαλι, αγριο πουτανακι που επαιζε εκτος. Τωρα γινετε παιχνιδι και στο μαγαζι? απο ποιοτητα?
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Η αληθεια ειναι οτι εχει παει φιλαρακι πριν κανενα 2μηνο αλλα τον εμπιστευομαι στο γουστο οποτε εχει καλουτσικα.ΑΝ κανεις καμια βολτα επιβεβαιωσε τα λεγομενα του ;) ΕΙπε οτι περασε καλα  :fuck2: :pipa1:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
θα παω και θα ριξω ενημερωση
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
κάποιος που να ξέρει που είναι ο Μύθος ?
στη Θεομήτορος διάβασα πιο πρίν, αλλά δεν το είδα
οπως πας απο τον αλιμο στον αγ δημητριο επι της θεομητορος πριν φτασεις στην εκκλησια (κανει μια ανηφοριτσα ο δρομος) στο δεξι σου χερι πανω στη θεομητορος. Στη καβατζα παιζι απο  :pipa1: μεχρι  :fuck1: αλλα να προσεχεις γιατι κλεβουν στο λαογαριασμο
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
οπως πας απο τον αλιμο στον αγ δημητριο επι της θεομητορος πριν φτασεις στην εκκλησια (κανει μια ανηφοριτσα ο δρομος) στο δεξι σου χερι πανω στη θεομητορος. Στη καβατζα παιζι απο  :pipa1: μεχρι  :fuck1: αλλα να προσεχεις γιατι κλεβουν στο λαογαριασμο

thanks ! αν και πέρασα χθές και δεν το είδα,
ή ζαλισμένος ήμουν ή δε φαίνεται καλά
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Χτες επισκεψη στο Οrange καλλιθεα, πηγα πρωτη φορα καθ οτι απο το σαιτ πληροφορηθηκα την υπαρξη του.Εκτος απο τη μουναρα ρωσιδα που ειναι και ιδιοκτητρια απ οτι με πληροφορησαν ολες οι αλλες μετριας εως πολυ κακης εμφανισης. Παντως υπαρχει καβατζα απ οτι παρατηρησα, θα ξαναπαω να τη δοκιμασω. Δευτερος σταθμος Κεφαλληνιας 65 , ιδια κατασταση χωρις καμμια ανανεωση. Μετα Κεφαλληνιας 25 κι εκει για πρωτη φορα, δραματικο μαγαζι ,μπαζα και βρωμα. Κατεληξα στο Σταρ πηρα τη δοκιμασμενη πολωνεζα μου στη καβατζα και της πιτσιλισα σπερμα τον ουρανισκο της.Συνολικο κοστος εξορμισης 150 ευρω και πολλα ητανε.
Περιττο να σας πω οτι σ ολα τα μαγαζια χτυπαγαν μυγες
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Απο τα λεγομενα σου το orange τελικα δεν λεει και πολλα οποτε το αφηνουμε :think:
Οσο για την πολονεζα για πες τπτ παραπανω...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Περιττο να σας πω οτι σ ολα τα μαγαζια χτυπαγαν μυγες

Άσ'τες λίγο ακόμη σε δίαιτα, για να καταλάβουν ότι η εποχή των παχέων αγελάδων έχει περάσει, και τα ξαναλέμε με νέο κοινωνικό συμβόλαιο. ;)
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Άσ'τες λίγο ακόμη σε δίαιτα, για να καταλάβουν ότι η εποχή των παχέων αγελάδων έχει περάσει, και τα ξαναλέμε με νέο κοινωνικό συμβόλαιο. ;)
Σωστος , νεο κοινωνικο συμβολαιο, αν θελουν αν οχι υπαρχουν και σκαλες για καθαρισμα
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Σωστος , νεο κοινωνικο συμβολαιο, αν θελουν αν οχι υπαρχουν και σκαλες για καθαρισμα
ιπαρχουν κε ι θρονι
URL]]
 

nikos999999

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλως σας βρηκα...Μηπως γνωριζει καποιος για ενα bar που λεγεται bluz και βρισκεται στη δροσοπουλου στη κυψελη? Αν ναι θα εκτιμησω οποιαδηποτε λεπτομερια και πληροφορια.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Τσάμπα θα τραβηχτείς εκεί φίλε μου!!Πεθαμένη κατάσταση και οι κοπέλες αρκετά ζητιάνες θα έλεγα!Απέφυγε το και σώσε τα ευρά σου!!
Βρίσκεται αν θυμάμαι καλά Κεφαλληνίας και Δροσοπούλου.Δοκίμασε Σκαραβαίο στα Εξάρχεια.Αρκετές εκεί μέσα τον παίρνουν.Κάνε την προσφορά σου και κινείσαι ανάλογα!
 

nikos999999

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τσάμπα θα τραβηχτείς εκεί φίλε μου!!Πεθαμένη κατάσταση και οι κοπέλες αρκετά ζητιάνες θα έλεγα!Απέφυγε το και σώσε τα ευρά σου!!
Βρίσκεται αν θυμάμαι καλά Κεφαλληνίας και Δροσοπούλου.Δοκίμασε Σκαραβαίο στα Εξάρχεια.Αρκετές εκεί μέσα τον παίρνουν.Κάνε την προσφορά σου και κινείσαι ανάλογα!
Φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση. Ο σκοπος μου δεν ηταν να παω,το πραγμα εχει ως εξης: Πριν λιγες μερες σε κανονικο μπαρακι στα βορεια προαστεια μαζι με φιλαρακι και καμακι σε δυο κοπελιες. Ελληνιδες,περιποιημενες κτλπ....Ολα κανονικα μεχρι που αναφερουν οτι εργαζονται στο συγκεκριμενο μαγαζι. Με τα πολλα και επειδη η περιοχη εμενα μου εκανε καπως παραδεχτηκαν οτι το μαγαζι που εργαζονται εχει και κονσομασιον. Το θεμα ειναι οτι η κοπελιες αυτες θελουν να ξαναβρεθουμε και ποτε δε προτειναν να παμε στο μαγαζι που εργαζονται. Γιαυτο λοιπον εχω την απορεια τι ειδους ακριβως μαγαζι ειναι αυτο το bluz. Αν καποιος το εχει επισκευτει προσφατα θα χαρω να μου απαντησει και να μου δωσει και λεπτομερειες με ονοματα κοριτσιων αν θυμαται.
 

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
Kαλησπέρα σας , μήπως γνωρίζει κάποιος τι παίζει με ένα bar που λέγεται stella και βρίσκεται στο λιμάνι του Πειραιά όπως κατεβαίνουμε την Αιγάλεω προς την ακτή Kονδύλη κοντά σε μία ΕΤΕΚΑ ???
 

johnygrg_29

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα σας , μήπως γνωρίζει κάποιος τι παίζει με ένα bar που λέγεται stella και βρίσκεται στο λιμάνι του Πειραιά όπως κατεβαίνουμε την Αιγάλεω προς την ακτή Kονδύλη κοντά σε μία ΕΤΕΚΑ ???
:pipa3:

Καλησπερα φιλε μου !το συγκεκριμενο μαγαζι τον τελευταιο χρονο το εχω επισκεφτει πολλες πολλες φορες και εχω αφησει αρκετα λεφτα ειναι η αληθεια  :grin: :grin: Οσο αφορα απο κορασιδες αρκετα καλα κομματια για καθε γουστο θα ελεγα,μικρος και ζεστος χωρος με θαμωνες καθε ηλικιας..τωρα οσο αφορα το κατι παραπανω  :pipa3: :pipa2: μην περιμενεις κατι τουλαχιστον απο οσο εχει πεσει στην αντιληψη μου ολο αυτο τον καιρο που συχναζω εκει.
 

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
Eυχαριστώ φίλε για την άμεση απάντηση σου. Απ'ότι κατάλαβα από αυτά που λες είναι καλό μέρος απλά για να περάσεις λίγο χρόνο ευχάριστα και τίποτα παραπάνω  :pipa2: :fuck1:.
 

johnygrg_29

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστώ φίλε για την άμεση απάντηση σου. Απ'ότι κατάλαβα από αυτά που λες είναι καλό μέρος απλά για να περάσεις λίγο χρόνο ευχάριστα και τίποτα παραπάνω  :pipa2: :fuck1:.

Ετσι ακριβως λιγο κουβεντα λιγο ποτο και ως εκει  :'( αν θελεις πιο "χυμα" καταστασεις ψαξου σε μαγαζια στυλ πριγκηπα ,black n white,playboy ολα σε σχετικα μικρη χλμ ακτινα το ενα απο το αλλο  :dancing: η στελλα εχει ομορφες κοπελες απλα για παρεα αν θελεις αλλα ως εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom