Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Ειναι μερικοι που λενε "Εμενα που με βλέπεις εχω γαμησει 100 πουτανες" μπαινεις να διαβασεις καμια κριτικη να φτιαχτεις και δεν βρισκεις ουτε μια. Τεσπα αυτο ειναι το ωραιο νομιζω να μπαινουμε κιολας να τα γράφουμε. Σιγα τι φοβασαι μηπως σε αναγνωρισει καμια στα @@ σου.
Όχι, δεν φοβάμαι μην μ' αναγνωρίσουν. Απλά σέβομαι το γεγονός ότι η κοπέλα μπορεί να μην θέλει να γράφονται λεποτμέρειες.Δεν το βγάζω απ' το κεφάλι μου αυτό, έχω πετύσει κοπέλα ενοχλημένη από (καλή) κριτική, ακριβώς γιατί δεν ήθελε να μαθευτεί τι ακριβώς κάνει.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Μύστες μια βοήθεια αν ξέρει κάποιος...Πρόσφατα ανακάλυψα ότι μια γνωστή μου δούλευε σε ένα bar στην επαρχία. Μπήκα να δω τι παίζει με αυτό το bar και μου φάνηκε για κωλόμπαρο. Το όνομα του bar είναι "Elena's" και βρίσκετε στο Κρανιδι Αργολίδας...
 

EOS111

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
ΡΕ  μαγκες  μηπως  μπορει  καποιος  να  μου  πει  που  ακριβως  βρισκεται  το  χαλαρα  στο  περιστερι
 

ice__man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
13
Like
363
Πόντοι
290
Ένα μπαρ κλαμπ ή ότι θέλει να το κάνει η μάνα του, στον Πειραιά, ΑΡΑΧΝΗ , που μου είπαν παίζοντε σκηνικά,γνωρίζει κανείς κάτι?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Ένα μπαρ κλαμπ ή ότι θέλει να το κάνει η μάνα του, στον Πειραιά, ΑΡΑΧΝΗ , που μου είπαν παίζοντε σκηνικά,γνωρίζει κανείς κάτι?

Νομίζω ότι είχε γραφτεί πως δεν παίζει κάτι προχωρημένο σ' αυτό αλλά δεν παίρνω και όρκο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Άρτι αφιχθείς από το Lucy όπου ακόμα προσπαθώ να συνέλθω απ' ό,τι έλαβε χώρα εκεί με την Έλενα, τα πόδια μου ακόμα τρέμουν... Η γυναίκα είναι η βασίλισσα της κάβλας και ίσως απ' τις 5 κορυφαίες στα κωλόμπαρα της Αθήνας όπου σερβίρεται και "προχωρημένο" πιάτο, πάει και τελείωσε. Για όσους όμως θέλετε λεπτομέρειες, έχω να πω το εξής: Οι ρουφιάνοι, οι κακοπροαίρετοι, οι κομπλεξικοί και φυσικά οι πεταλούδες της νύχτας που ζηλεύουν σε αρρωστημένο βαθμό είναι πολλοί/ές και η ρουφιανιά πάει σύννεφο, μπορεί να ξεχνιόμαστε και να νομίζουμε ότι το παρόν thread το διαβάζουμε μεταξύ μας αλλά πιστέψτε με, διαβάζεται από πάρα πολλούς που δεν πρέπει και μπορούν να κάνουν ζημιά και σ' εμάς και στις κοπέλες. Όπως καταλαβαίνετε κάποια παρεξήγηση έγινε και κάτι έφτασε στ' αυτιά μου, οπότε για κοπέλες - αστέρια όπως η Έλενα (και για την κάθε Έλενα) που είμαστε τυχεροί που υπάρχουν ακόμα στη νύχτα εγώ τουλάχιστον δε σκοπεύω να ξαναγράψω δημόσια λεπτομέρειες οπότε όποιος ενδιαφέρεται ας μου στέλνει pm και είναι κάτι το οποίο προτείνω και σ' εσάς. Είναι μια τακτική που ακολουθούσα για πολλά χρόνια και γι' αυτό δεν έγραφα πολλά - πολλά εδώ, είπα να την αναιρέσω για τις περιπτώσεις τουλάχιστον που η κάθε κοπέλα μου δίνει το ελεύθερο να γράψω για τα σεξουαλικά μας παιχνίδια ή για τη συνεύρεσή μας αλλά διαπιστώνω ότι μερικοί το τερματίζουν με το φθόνο τους οπότε όσο λιγότερα γράφουμε σε δημόσια θέα, τόσο το καλύτερο... Προσέχουμε για να έχουμε που λένε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Τύπε womanaholic  το θρεντ είναι για να γράφουμε δημόσια την εμπειρία μας από το κωλόμπαρο  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:. Ότι έγινε παίχτηκε σ'έναν δημόσιο χώρο όπου έχει πρόσβαση ο καθένας,οπότε γιατί να μην ενημερωθεί  :S :S :rolleyes: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:.Δεν βλέπω καμιά ουσία σε αυτό που γράφεις,εκτός εάν υπήρξε κάποια παράνομη δραστηριότητα και δεν θες να την μεταφέρεις  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Τύπε womanaholic  το θρεντ είναι για να γράφουμε δημόσια την εμπειρία μας από το κωλόμπαρο  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:. Ότι έγινε παίχτηκε σ'έναν δημόσιο χώρο όπου έχει πρόσβαση ο καθένας,οπότε γιατί να μην ενημερωθεί  :S :S :rolleyes: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:.Δεν βλέπω καμιά ουσία σε αυτό που γράφεις,εκτός εάν υπήρξε κάποια παράνομη δραστηριότητα και δεν θες να την μεταφέρεις  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Σωστα τα λες.Απλα σε αυτο thred μπαινουν και διαβαζουν καποιοι απο τους ιδιοκτητες των μαγαζιων "νταβατζηδες" θα τους ονομασω.Που μπορει να κανουν κακο σε κοπελες.Απλα για να τις προστατεψουμε καλο θα ηταν καποιες λεπτομερειες να αποφευγονται.Για παραδειγμα υπαρχουν καποιοι κακοπροαιρετοι που μπορει να κανουν εκβιασουν μεθαυριο καποια κοπελα.Τουλαχιστον εγω θα ενοιωθα τυψεις αν ημουν η αιτια για κατι τετοιο.
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Η Δώρα (Ντορα βασικά) του Πρίγκηπα είναι Βουλγαρα με μεγάλη προϋπηρεσία στην «Κατερίνα» και το «Σταρ». Πολύ καλό παιδί και πολύ καλές επιδόσεις. Έχει παχύνει δυστυχώς πλέον αλλά παραμένει εγγύηση
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Η Δώρα (Ντορα βασικά) του Πρίγκηπα είναι Βουλγαρα με μεγάλη προϋπηρεσία στην «Κατερίνα» και το «Σταρ». Πολύ καλό παιδί και πολύ καλές επιδόσεις. Έχει παχύνει δυστυχώς πλέον αλλά παραμένει εγγύηση
Καταλαβα φιλε.Το χει το ονομα φαινεται να κανουν πολλα δωρα οι Δώρες :Θα τις τιμησω με την επισκεψη μου.Εφόσον ειναι και η αλλη εγγυηση.Θα χω δυο εγγυησεις. :happy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Η Δώρα (Ντορα βασικά) του Πρίγκηπα είναι Βουλγαρα με μεγάλη προϋπηρεσία στην «Κατερίνα» και το «Σταρ». Πολύ καλό παιδί και πολύ καλές επιδόσεις. Έχει παχύνει δυστυχώς πλέον αλλά παραμένει εγγύηση

Τί έχει παχύνει, η κοπέλα είναι τούμπανο...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Με φίλο θα κατέβω Lucy λόγω περιοχής.  Ποιά είναι τα αξιοπρόσεκτα τεμάχια?  Αν και γούστα είναι αυτά...  Άξιζει ή να πάμε για La Luna με αυξημένο κόστος?
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Τι αξιοπρόσεκτα τεμάχια φίλε; 2 άντε 3 κοπέλες να έχει. Αν είστε και εσείς δυο κομπλέ. Η Ίνα η Ελενα και ακόμα μια που δεν ξέρω είναι συνήθως εκεί
 

blagman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
42
Like
28
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα! Το Σάββατο και ύστερα από αφθονη κατανάλωση αλκοόλης σε παραπλήσιο μαγαζί αποφασίσαμε να πάμε με τον κολλητό τσάρκα στα κωλομπαρα της Τρουμπα. Ξεκινήσαμε με ένα εν ονόματι Φαντασία.Αφου λοιπόν αράξαμε και ήρθαν οι κορασίδες αρχίσανε τα παρατράγουδα.Ολες πιωμένος και σε άθλια κατάσταση. Όλα αυτά γύρω στις 3.30.Αφου λοιπόν ξεκινήσαμε το μπάλαμουτι η κοπέλα  που ήρθε σε μένα μου πετάει ένα 20 ευρώ το επόμενο ποτό μου. Αφού της είπα σε λίγο άρχισε να βάζει το χέρι στην τσέπη του πορτοφόλιου μου.Εντωμεταξύ η κοπέλα του φίλου μου ήρθε στο μέρος μου αφού την είχε κεράσει. Αφού λοιπόν της ζητάει τον λόγο του απανταει"είναι επιλογή μου"... Εκεί γινόμαστε ένα ροντέο... Κάνει έναν τσαμπουκά ο φίλος μου στην "υπεύθυνη" και του γυρίζει τα χρήματα πίσω... "Ευτυχώς δεν μας σφάξανε". Μετά λοιπόν συνεχίσαμε σε ένα στενό πιο πάνω σ ένα που λέγεται Dinas.. Εκεί ο φίλος μου έκανε δυνατό πέσιμο σε μια κορασίδα με χούφτωμα τα κλπ. Ξαφνικά τους βλέπω φεύγουν και εξαφανιζονται. Εμένα έρχεται μια εκ Ρωσίας και μου αρχίζει τα ψυχολογικά... Πάω να βάλω χέρι μου λέει όχι δεν κάνω τέτοια. Έχοντας ρουφήξει κάτι περίεργα ξενέρωσα φουλ. Αρχίσαμε κουβέντες για σκυλιά γατιά και ότι μαλάκια σκεφτεστε. Τεσπα να μην μακρυγορω... Ο φίλος έσκισε το κορασιο στο πίσω μέρος του μαγαζιού με ένα 60αρι.Εγω είχα την άλλη να μου λέει για τα βάσανα της ζωής και σε συνδυασμό με το "πιωμα" ήμουν στα όρια της κατάθλιψης.Αφου ήρθε λοιπόν ο φίλος μετά από μια ώρα έρχεται μια άλλη ωραίο μουνι και μου κάνει άμα κάνουμε παρέα θα περάσουμε πολύ καλά αλλά πρέπει να μου δώσεις πολλά λεφτά.
Δεν έχω καταλάβει πως την έχουν δει ορισμένες. Μια βυζιτα καλού επιπέδου της σκας ένα 200αρι και είσαι κομπλέ.
Καταλαβαίνω ότι το στυλ του κωλομπαρου είναι αλλιώς. Αλλά από τα έξτρα βγαίνουν χοντρά φράγκα. Θα έπρεπε να είναι πιο χαλαρά τα πράγματα ειδικά σε περίοδο κρίσης. Γνώμη μου
Ελπίζω να σας βοήθησα!!
Εν κατακλείδι ποια είναι μια μέση τιμή που όταν τα σκάσεις μπορείς να φας?? Βλακώδη ερώτηση αλλά από απορία το λέω...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Τι αξιοπρόσεκτα τεμάχια φίλε; 2 άντε 3 κοπέλες να έχει. Αν είστε και εσείς δυο κομπλέ. Η Ίνα η Ελενα και ακόμα μια που δεν ξέρω είναι συνήθως εκεί
Κατάλαβα και ευχαριστώ . Πάμε La Luna πιο φορτωμενοι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Με φίλο θα κατέβω Lucy λόγω περιοχής.  Ποιά είναι τα αξιοπρόσεκτα τεμάχια?  Αν και γούστα είναι αυτά...  Άξιζει ή να πάμε για La Luna με αυξημένο κόστος?

Τι αξιοπρόσεκτα τεμάχια φίλε; 2 άντε 3 κοπέλες να έχει. Αν είστε και εσείς δυο κομπλέ. Η Ίνα η Ελενα και ακόμα μια που δεν ξέρω είναι συνήθως εκεί

Φίλε nick9x κάνε τον κόπο να διαβάσεις τα τελευταία posts, λίγες μόλις απαντήσεις νωρίτερα γράφω για την Έλενα στο Lucy και σε post μου προ μηνός λεπτομέρειες από τη συνεύρεσή μας. Για την Έλενα εγγυώμαι - μιλάμε για μια από τις κορυφαίες γυναίκες στα κωλόμπαρα της Αθήνας που προσφέρουν "προχωρημένο" μενού - με την Ίνα έχω μιλήσει λίγο, μου είχε κάνει καλή εντύπωση, δεν την είχα κεράσει γιατί δεν είναι ο τύπος μου αλλά η ίδια η Λούσυ τις προάλλες μου είπε τα καλύτερα γι' αυτήν... Τώρα όσον αφορά τη σύγκριση με το "La luna" εντάξει, το "La luna" είναι καλύτερο μαγαζί αλλά έχει και κάποιες κοπέλες που δεν ανοίγονται εύκολα και ακόμα κι αν πάνε μαζί σου στην καβάτζα θα είναι κάπως "μαγκωμένες"... Ενώ η Έλενα όποια μέρα κι αν πας μαζί της, σε όποια φάση κι αν την πετύχεις είναι εγγύηση ΕΦΟΣΟΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΩΡΙΜΕΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (το τονίζω!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom