Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΤΑΝΙΑ Η ΞΑΝΘΙΑ ΟΥΚΡΑΝΕΖΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΛΑ ΛΟΥΝΑ (ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΙΡΟΥΕΤ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΑ) ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ? ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

Αχ, η Τάνια... Είμαι πολύ περήφανος που έχω πάει με μια τέτοια γυναίκα! Όντως έχει εξαφανιστεί απ' το "La luna"; Θα ρωτήσω τη Δανάη όταν ξαναπάω, βασικά πρέπει να επισπεύσω μου φαίνεται την επιστροφή μου στα κωλόμπαρα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΤΑΝΙΑ Η ΞΑΝΘΙΑ ΟΥΚΡΑΝΕΖΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΛΑ ΛΟΥΝΑ (ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΙΡΟΥΕΤ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΑ) ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ? ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

Αχ, η Τάνια... Είμαι πολύ περήφανος που έχω πάει με μια τέτοια γυναίκα! Όντως έχει εξαφανιστεί απ' το "La luna"; Θα ρωτήσω τη Δανάη όταν ξαναπάω, βασικά πρέπει να επισπεύσω μου φαίνεται την επιστροφή μου στα κωλόμπαρα
 

Συνημμένα

  • the-most-important-images-on-the-internet-in-2019-4583399-4-5c3cce98c9e77c00014a87d4.jpg
    the-most-important-images-on-the-internet-in-2019-4583399-4-5c3cce98c9e77c00014a87d4.jpg
    129,3 KB · Εμφανίσεις: 27

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Βυζολάγνε δεν είχες πάει μαζί της ούτε μια φορά;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Επίσημη επιστροφή στις κακές συνήθειες για 'μένα απ' τη στιγμή που δουλειά υπάρχει ξανά και το χρήμα βγαίνει και είπα να κάνω πρεμιέρα με το βόρβορο του "Πρίγκηπα" στη Δραπετσώνα μετά από το 8μηνο πένθος για την αποχώρηση της Νατάσσας. Παρούσες 7 - 8 κοπέλες και "κοπέλες", ήτοι από μικρές σε ηλικία μέχρι granny (το συνηθέστερο). Μακράν ό,τι καλύτερο κατ' εμέ εκεί μέσα είναι η Σία, μια 45άρα Ελληνίδα αρκετά μυστήρια παρουσία καθώς είναι πολύ φινετσάτη και αριστοκρατική για έναν τέτοιο χώρο, κάτι που φαίνεται από το ντύσιμο μέχρι το παρουσιαστικό της και τους τρόπους της. Περίεργη ιδιοσυγκρασία, θυμίζει ξεπεσμένη Κολωνακιώτισσα ή την απόμακρη συνάδελφο με το ταγεράκι που έχεις στη δουλειά και ενώ δε δίνει δικαιώματα για πολλά - πολλά κατά βάθος ξέρεις ότι το πάει το γράμμα. Αδύνατη, με φοβερό κορμί με την ηλικία της, πρόσωπο του στυλ Άννα - Μισέλ Ασημακοπούλου, χωρίς καμπύλες στη μέση αλλά με άπαιχτο μεγάλο φυσικό στήθος που αγγίζει την τελειότητα σε συνδυασμό με το σωματότυπό της, είναι ο κλασσικός σωματότυπος αδύνατη με μεγάλα φυσικά βυζιά που σπανίζει. Ντύσιμο διακριτικά σέξι με μόνο το ντεκολτέ να αφήνει υπόνοιες για τα περαιτέρω. Στην προσέγγισή της διαφέρει παρασάγγας απ' όλες εκεί μέσα, φίλη της Νατάσσας γαρ απ' ό,τι μου είπε. Την κέρασα τρία απλά ποτά για να γνωριστούμε καλύτερα και μετά... Όποιος ενδιαφέρεται πολύ για το μετά ας μου στείλει PM γιατί δεσμεύτηκα να μη γράψω τίποτα δημοσίως. Μια άλλη παρουσία εκεί μέσα που μου έκανε εντύπωση ήταν μια ψηλή νταρντάνα Βουλγάρα βαρύ σκαρί με βυζάρες, έχει λίγο γουρουνόφατσα αλλά οι φίλοι του νταρντανοσωματότυπου σίγουρα δε θα μείνουν ασυγκίνητοι. Μια άλλη μελαχρινή που τη θυμάμαι φυσιογνωμικά κι από παλιά ήρθε στο τραπέζι μου ονόματι Ελένη, νταρντάνα κι αυτή με άγριο (και άσχημο) πρόσωπο με αντρικά χαρακτηριστικά - αντρικά χαρακτηριστικά γενικά για την ακρίβεια, και στο σώμα της δηλαδή πέρα απ' το πρόσωπο - αλλά με τεράστια κωλάρα και μπουτάρες που ένα τζιν μινάκι μέχρι το βρακί μόλις και μετά βίας κατάφερνε να συγκρατήσει, πολύ επιθετική κιόλας στη συμπεριφορά απ' το πρώτο λεπτό που κάθεται στο τραπέζι σου με χουφτώματα κ.τ.λπ. χωρίς καν να έχεις κεράσει ποτό αλλά όπως θα καταλάβατε απ' την περίγραφή μου ενδείκνυται μόνο για πολύ σκληρούς παίκτες. Τέλος, ξεχώρισα και μια ξανθιά θεία που μου φάνηκε ότι μοιάζει λίγο με την Πάολα τη Ρεβενιώτη στη φάτσα και μεγάλες βυζάρες, κλασσική φιγούρα κωλόμπαρων. Επίσης απ' το τραπέζι μου πριν κεράσω τη Σία περέλασαν μια καμένη granny με τα βυζιά στουμπωμένα μπας και συγκινήσει κάποιον, παλιά κι αυτή νομίζω στο μαγαζί, μια χοντρή άχαρη νεαρή ξανθιά με μεγάλα βυζιά αλλά πολύ κακό σώμα και ένα συμπαθέστατο Αλβανάκι πολύ θερμό στην προσέγγισή του και άριστη στο μπίρι - μπίρι αλλά κοντοπούτανο με κακό σώμα, αδιάφορο για τα γούστα μου. Σε γενικές γραμμές ο "Πρίγκηπας" διατηρεί τα σκήπτρα για τους δεινοσαυρόφιλους φίλους των κωλόμπαρων, όσοι πιστοί ας τον επισκεπτούν
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βυζολάγνε δεν είχες πάει μαζί της ούτε μια φορά;
Δε την έχω δει καν... για ένα πιρφόρισμα έστω... https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Besondere/smilie_x_016.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="Womanaholic, post: 8926131, member: 39279"]
Επίσημη επιστροφή στις κακές συνήθειες για 'μένα απ' τη στιγμή που δουλειά υπάρχει ξανά και το χρήμα βγαίνει και είπα να κάνω πρεμιέρα με το βόρβορο του "Πρίγκηπα" στη Δραπετσώνα μετά από το 8μηνο πένθος για την αποχώρηση της Νατάσσας. Παρούσες 7 - 8 κοπέλες και "κοπέλες", ήτοι από μικρές σε ηλικία μέχρι granny (το συνηθέστερο). Μακράν ό,τι καλύτερο κατ' εμέ εκεί μέσα είναι η Σία, μια 45άρα Ελληνίδα αρκετά μυστήρια παρουσία καθώς είναι πολύ φινετσάτη και αριστοκρατική για έναν τέτοιο χώρο, κάτι που φαίνεται από το ντύσιμο μέχρι το παρουσιαστικό της και τους τρόπους της. Περίεργη ιδιοσυγκρασία, θυμίζει ξεπεσμένη Κολωνακιώτισσα ή την απόμακρη συνάδελφο με το ταγεράκι που έχεις στη δουλειά και ενώ δε δίνει δικαιώματα για πολλά - πολλά κατά βάθος ξέρεις ότι το πάει το γράμμα. Αδύνατη, με φοβερό κορμί με την ηλικία της, πρόσωπο του στυλ Άννα - Μισέλ Ασημακοπούλου, χωρίς καμπύλες στη μέση αλλά με άπαιχτο μεγάλο φυσικό στήθος που αγγίζει την τελειότητα σε συνδυασμό με το σωματότυπό της, είναι ο κλασσικός σωματότυπος αδύνατη με μεγάλα φυσικά βυζιά που σπανίζει. Ντύσιμο διακριτικά σέξι με μόνο το ντεκολτέ να αφήνει υπόνοιες για τα περαιτέρω. Στην προσέγγισή της διαφέρει παρασάγγας απ' όλες εκεί μέσα, φίλη της Νατάσσας γαρ απ' ό,τι μου είπε. Την κέρασα τρία απλά ποτά για να γνωριστούμε καλύτερα και μετά... Όποιος ενδιαφέρεται πολύ για το μετά ας μου στείλει PM γιατί δεσμεύτηκα να μη γράψω τίποτα δημοσίως. Μια άλλη παρουσία εκεί μέσα που μου έκανε εντύπωση ήταν μια ψηλή νταρντάνα Βουλγάρα βαρύ σκαρί με βυζάρες, έχει λίγο γουρουνόφατσα αλλά οι φίλοι του νταρντανοσωματότυπου σίγουρα δε θα μείνουν ασυγκίνητοι. Μια άλλη μελαχρινή που τη θυμάμαι φυσιογνωμικά κι από παλιά ήρθε στο τραπέζι μου ονόματι Ελένη, νταρντάνα κι αυτή με άγριο (και άσχημο) πρόσωπο με αντρικά χαρακτηριστικά - αντρικά χαρακτηριστικά γενικά για την ακρίβεια, και στο σώμα της δηλαδή πέρα απ' το πρόσωπο - αλλά με τεράστια κωλάρα και μπουτάρες που ένα τζιν μινάκι μέχρι το βρακί μόλις και μετά βίας κατάφερνε να συγκρατήσει, πολύ επιθετική κιόλας στη συμπεριφορά απ' το πρώτο λεπτό που κάθεται στο τραπέζι σου με χουφτώματα κ.τ.λπ. χωρίς καν να έχεις κεράσει ποτό αλλά όπως θα καταλάβατε απ' την περίγραφή μου ενδείκνυται μόνο για πολύ σκληρούς παίκτες. Τέλος, ξεχώρισα και μια ξανθιά θεία που μου φάνηκε ότι μοιάζει λίγο με την Πάολα τη Ρεβενιώτη στη φάτσα και μεγάλες βυζάρες, κλασσική φιγούρα κωλόμπαρων. Επίσης απ' το τραπέζι μου πριν κεράσω τη Σία περέλασαν μια καμένη granny με τα βυζιά στουμπωμένα μπας και συγκινήσει κάποιον, παλιά κι αυτή νομίζω στο μαγαζί, μια χοντρή άχαρη νεαρή ξανθιά με μεγάλα βυζιά αλλά πολύ κακό σώμα και ένα συμπαθέστατο Αλβανάκι πολύ θερμό στην προσέγγισή του και άριστη στο μπίρι - μπίρι αλλά κοντοπούτανο με κακό σώμα, αδιάφορο για τα γούστα μου. Σε γενικές γραμμές ο "Πρίγκηπας" διατηρεί τα σκήπτρα για τους δεινοσαυρόφιλους φίλους των κωλόμπαρων, όσοι πιστοί ας τον επισκεπτούν
[/quote]
[img]https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Schilder/smilie_e_001.gif[/img[/URL]]
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.277
Πόντοι
486
Λοιπόν σήμερα μεσημέρι όπως κατέβαινα την Συγγρού στο ύψος της Εθνικής Τράπεζας με σταμάτησε τύπος νομίζοντας με για τουρίστα. Με πήγε στο Ρέινα (;;) αν θυμάμαι καλά κ λέει κερνάω μπύρα ενώ ήρθε κοντά ενα ρωσικό αρπακτικό εξαιρετικης εμφάνισης. Φυσικά έφυγα διότι δεν είχα όρεξη. Εχθές πάλι στην συμβολή Φραντζή κ Καλλιρόης λίγο πιο κάτω απ'τον Κωνσταντίνιδη ήταν 2 τύπισσες έξω από μπαρ που έκαναν επίθεση σ ότι αρσενικό κυκλοφορούσε. Οι μύστες θ κατάλαβαν για ποια μαγαζια λέω. Αξίζει εκεί μέσα να χαλάσεις χρόνο κ χρήμα; Ρωτάω γιατί είδα καλά νεαρά κορίτσια.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Λοιπόν σήμερα μεσημέρι όπως κατέβαινα την Συγγρού στο ύψος της Εθνικής Τράπεζας με σταμάτησε τύπος νομίζοντας με για τουρίστα. Με πήγε στο Ρέινα (;;) αν θυμάμαι καλά κ λέει κερνάω μπύρα ενώ ήρθε κοντά ενα ρωσικό αρπακτικό εξαιρετικης εμφάνισης. Φυσικά έφυγα διότι δεν είχα όρεξη. Εχθές πάλι στην συμβολή Φραντζή κ Καλλιρόης λίγο πιο κάτω απ'τον Κωνσταντίνιδη ήταν 2 τύπισσες έξω από μπαρ που έκαναν επίθεση σ ότι αρσενικό κυκλοφορούσε. Οι μύστες θ κατάλαβαν για ποια μαγαζια λέω. Αξίζει εκεί μέσα να χαλάσεις χρόνο κ χρήμα; Ρωτάω γιατί είδα καλά νεαρά κορίτσια.
Μόνο για τουρίστες.. αν πάει κάποιος , πολύ μεγάλη προσοχή! Ρωτάει τιμή για το καθετί και πληρώνει άμεσα κάθε ποτό!
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Να σας ρωτήσω ρε παιδιά το Χαλαρά που βρίσκεται ?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Δε την έχω δει καν... για ένα πιρφόρισμα έστω...

Άσε... Τί να σου λέω τώρα... Με δεδομένα τα γούστα μου, θεωρώ ότι είναι μια από τις μεγαλύτερες μουνάρες που έχω πάει ποτέ σε ολόκληρη την καριέρα μου. Το πρ΄σοωπό της και τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζιά της απλά δεν υπάρχουν
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Λοιπόν σήμερα μεσημέρι όπως κατέβαινα την Συγγρού στο ύψος της Εθνικής Τράπεζας με σταμάτησε τύπος νομίζοντας με για τουρίστα. Με πήγε στο Ρέινα (;;) αν θυμάμαι καλά κ λέει κερνάω μπύρα ενώ ήρθε κοντά ενα ρωσικό αρπακτικό εξαιρετικης εμφάνισης. Φυσικά έφυγα διότι δεν είχα όρεξη. Εχθές πάλι στην συμβολή Φραντζή κ Καλλιρόης λίγο πιο κάτω απ'τον Κωνσταντίνιδη ήταν 2 τύπισσες έξω από μπαρ που έκαναν επίθεση σ ότι αρσενικό κυκλοφορούσε. Οι μύστες θ κατάλαβαν για ποια μαγαζια λέω. Αξίζει εκεί μέσα να χαλάσεις χρόνο κ χρήμα; Ρωτάω γιατί είδα καλά νεαρά κορίτσια.

Δε θυμάμαι να έχει κάνει κάποιος εδώ ιδιαίτερη αναφορά σ' αυτά τα μαγαζιά, μάλλον δε θα είναι γαμησάδικα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Άσε... Τί να σου λέω τώρα... Με δεδομένα τα γούστα μου, θεωρώ ότι είναι μια από τις μεγαλύτερες μουνάρες που έχω πάει ποτέ σε ολόκληρη την καριέρα μου. Το πρ΄σοωπό της και τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζιά της απλά δεν υπάρχουν
Το μερτικό μου απ'τα βυζιά... μου το'χουν πάρει άλλοι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παίδες η Έλενα που δούλευε μέχρι πρότινος στο Pirouette πλέον εργάζεται στο Lucy's, Μεσογείων 32 στους Αμπελοκήπους, γνωστό μαγαζί, έχουμε αναφερθεί πολλάκις σ' αυτό. Μεγάλη μεταγραφή για το εν λόγω μπαράκι, δεν το συζητώ, δεν το έχω επισκεφτεί ακόμα απλά έμαθα την πληροφορία. Σύντομα που θα πάω θα σας πω και εντυπώσεις
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη απόψε το βράδυ στο "Lucy" στην αρχή της Μεσογείων όπως σας είχα προϊδεάσει λίγες μέρες πριν. Για όσους δεν έχουν ξαναπάει (κι εγώ πρώτη φορά πήγα εκεί) πρόκειται για μικρό μαγαζί, με την μπάρα να δεσπόζει στη μέση μη αφήνοντας και πολλές άλλες επιλογές για να κάτσει κάποιος κάπου αλλού πιο "διακριτικά", ένα καναπεδάκι με ένα μικρό τραπεζάκι μόνο στη δεξιά άκρη του χώρου για πιο "προχωρημένες" καταστάσεις όπως έμαθα αλλά μόνο για σκληρούς παίχτες όπως καταλαβαίνετε γιατί μόνο διακριτική καβάτζα δεν το λες (παίρνει μάτι η αφεντικίνα που κάθεται πίσω από το μπαρ αλλά άνετα και οι κοπέλες και οι πελάτες που κάθονται στα δεξιά της μπάρας), τουαλέτα διαθέσιμη για τα "ενδότερα" όπως έχει γραφτεί ξανά εδώ... Πίσω απ' το μπαρ η γερασμένη Ελληνοαυστραλέζα αφεντικίνα η Λούσυ, απ' έξω τουλάχιστον απόψε που πήγα ήταν τρεις κοπέλες: Μια συμπαθητική Γεωργιανή, η Ελένη που μιλούσε άψογα ελληνικά, είναι 10 χρόνια σ' αυτό το μαγαζί απ' ό,τι μου είπε - όχι κάτι σούπερ από εμφάνιση, ούτε τρομερό σώμα, ούτε πιασίματα, λίγο αδιάφορη. Μια ξανθιά 45+ την οποία δεν την πρόσεξα καλά γιατί καθόταν στ' αριστερά της μπάρας τέρμα, λίγο "στυμμένη" μου φάνηκε, δεν έμαθα και όνομα... Και φυσικά παρούσα η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΒΛΑΣ η Έλενα που δούλευε πρωτύτερα στο Pirouette και έχουμε γράψει τόσα γι' αυτήν εδώ, όπως και για το Pirouette. Είχε προηγηθεί φυσικά από μεριάς μου σύντομη επικοινωνία μαζί της πριν από λίγες μέρες, οπότε λίγο - πολύ με περίμενε και δεν ξαφνιάστηκε με την εμφάνισή μου.

Κατ' αρχάς επειδή είχε ανοίξει ένα θέμα εδώ πέρσι τον Ιούλιο την τελευταία φορά που είχα πάει στο Pirouette, να αναφέρω ότι λύθηκαν όλες οι απορίες μου σχετικά με κάποιες συμπεριφορές που είχα συναντήσει στο μπαράκι της οδού Ιθάκης που με είχαν κάνει να νιώσω persona non grata , όπως και η παρεξήγηση με την Έλενα η οποία όπως μου είπε αναγκάστηκε να ξεκόψει από 'μένα εξαιτίας της κακιασμένης Άντζυς που της είχα ρίξει άκυρο την τελευταία φορά και είναι τόσο "επαγγελματίας" που δεν κατάφερε να το προσπεράσει, της Ελένης της αφεντικίνας του "Pirouette" και μιας ρουφιάνας που δούλευε τότε και την είχαμε αναφέρει εδώ, όσοι είχαν δει εκείνο το διάλογο γνωρίζουν. Με δυο λόγια και για να μη μακρυγορώ (όποιος ενδιαφέρεται για περαιτέρω πληροφορίες ας στείλει PM), αν θέλετε τη συμβουλή μου ΜΑΥΡΟ στο Pirouette και πάμε παρακάτω.

Πάμε τώρα στα σημαντικά: Η Έλενα με πλησίασε ξεχειλίζοντας κάβλα ως συνήθως, μ' αυτό το κυριίστικο και φινετσάτο στυλάκι της που αν τη δει κάποιος στο δρόμο ούτε που θα πάει το μυαλό του τί δουλειά κάνει, με τις βυζάρες της, τις μπουτάρες της και την κωλάρα της όμως στη θέση τους, όπως και την "αρπακτική" της για κάθε αρσενικό που είναι της αρεσκείας της διάθεση. Αφού είπαμε τα νέα μας και λύσαμε τις παρεξηγήσεις του παρελθόντος ερχόμενοι ακόμα πιο κοντά, μετά το δεύτερο ποτό καθήσαμε για λίγο στο "διακριτικό" (ο Θεός να το κάνει) καναπεδάκι στη γωνία όπου εντείναμε τα τρελά γλωσσόφιλα που είχαμε αρχίσει ήδη από την μπάρα, τα χουφτώματα αφού μου πέταξε και διακριτικά το ένα βυζί έξω (έχει τέλειο στήθος να πάρει ο διάολος) και καταλήξαμε με μαλακία - ξεσκούφωτη πίπα για λίγα λεπτά. Όντας σ' αυτήν την κατάσταση συνεχίσαμε φυσικά στην τουαλέτα όπου όταν είναι ανάγκη γίνεται "prive" χώρος, επειδή θα με ρωτήσετε η όλη φάση εκεί - με την Έλενα τουλάχιστον - κοστίζει 90 ευρώ, χονδρικά 5 διπλά ποτά με μια μικρή έκπτωση, δε γνωρίζω αν η τιμή αυτή είναι διαπραγματεύσιμη αλλά φαντάζομαι θα είναι. Μπαίνουμε λοιπόν στην τουαλέτα και γίνεται το σώσε όπως καταλαβαίνετε, αυτή η γυναίκα πραγματικά είναι γεννημένη για να πηδιέται κι έχει την κάβλα μέσα της, αν όλη αυτή της η συμπεριφορά είναι υποκριτική (πράγμα που δεν το πιστεύω!) τότε είναι πολύ καλή ηθοποιός, τί να πω... Η Έλενα κάθησε πάνω στο καπάκι της τουαλέτας και μου άρχισε μια φοβερή πίπα αφού πρώτα εγώ είχα πέσει σαν λυσσασμένος με τα μούτρα στις βυζάρες της και στην κωλάρα της, συνεχίσαμε με ένα τρελό ισπανικό, ξανά πίπα, ξανά ισπανικό με δική της προτροπή καθώς γούσταρε κι αυτό φαινόταν, στη συνέχεια ανέβασε το ένα πόδι στο καπάκι της λεκάνης ώστε να ξεπροβάλλει το μουνί της με τα φοβερά μουνόχειλα όπου την έγλειψα με τρέλα... Εννοείται ότι ανάμεσα σ' όλα αυτά σταματούσαμε ανά διαστήματα και ρίχναμε γλωσσόφιλα με πάθος, μιλάμε για την απόλυτη κάβλα... Κάποια στιγμή γυρνάει ανάποδα, μου τουρλώνει την κωλάρα της και αρχίζω να τη γαμάω με μανία ενώ χούφτωνα τις βυζάρες της, διάλειμμα λίγων δευτερολέπτων για να μην τελειώσω πρόωρα, ξανά και ξανά... Εν τέλει κάθησε στη λεκάνη και έχυσα με μαλακία ελάχιστων δευτερολέπτων γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να αντέξω άλλο πάνω στα βυζιά της αλλά και πάνω στα χείλια της, τη βρήκαν κάποια σκάγια και στο πρόσωπο... Κατόπιν σκουπιστήκαμε, πλυθήκαμε και βγήκαμε έξω συνεχίζοντας τα ποτά μας στο τραπεζάκι - καβάτζα όπου συζητήσαμε και κάποια θέματα πιο προσωπικά, η Έλενα αν σε συμπαθήσει είναι ανοιχτό βιβλίο και δεν έχει κανένα πρόβλημα να συζητήσει τα πάντα μαζί σου, μαζί της ο τοίχος μπαρόβιας - πελάτη "πέφτει" ξεκάθαρα. Εν τέλει πέρα από τη χρέωση για τα τεκταινόμενα στην τουαλέτα χρεώθηκα μόνο ένα επιπλέον απλό ποτό των 10 ευρώ για την κουβεντούλα μετά η οποία σε χρονική διάρκεια μόνο για ένα απλό ποτό δεν ήταν και αποχώρησα με συνολική διάρκεια παραμονής μου στο μαγαζί 2 ώρες παρά κάτι.

Συμπερασματικά, οι φίλοι των ώριμων γυναικών και δη των κλασάτων mature Ρωσίδων ας πάνε στο "Lucy" και στην Έλενα με κλειστά μάτια και ειλικρινά ενδιαφέρομαι να μάθω εμπειρίες κι άλλων συναγωνιστών για να δω αν η απόδοση της εν λόγω γυναίκας είναι μόνο μαζί μου ανάλογη ή είναι μηχανή της κάβλας γενικά, αν και κρίνοντας και από μαρτυρίες συναγωνιστών δεν παίζεται η κοπέλα, τί να λέμε... Αυτά και περιμένω και τη δική σας εμπειρία από το μαγαζί
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τύπε, (σ)εξαίσια κριτική... :respect:

Φαντάζομαι δε θα σε σοκάρω, λέγοντας ότι δε θα με χάλαγε και η Λούσυ... :coffee:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Το γαμησι στη τουαλετα ολα τα λεφτά Womanaholic :headbang2:

αν σου πω τι ιστοριες μου χει πει η Λουση για τα προσωπικά της :2funny:

ειχα περάσει και εγω 2 φορές απο το μαγαζι παλαιοτερα

Το 'χα στα υπ' όψιν ούτως ή άλλως το "Lucy" από τότε που είχε γίνει εδώ μια αναφορά σε μια μιλφάρα που δούλευε μέχρι πρότινος εκεί και απ' τη στιγμή που είχε γραφτεί ξεκάθαρα ότι πρόκειται για κωλόμπαρο στο οποίο λαμβάνουν χώρα "προωθημένες" καταστάσεις... Απλά το γεγονός ότι πήγε εκεί η Έλενα την οποία αποκλείεται να την επισκεφτόμουν ποτέ ξανά στο "Pirouette" επέσπευσε την επίσκεψή μου. Όσο για τη Λούσυ έχει όντως τόσο ενδιαφέρον; Όταν λες για τα προσωπικά της εννοείς ακραίες ιστορίες ή υπήρξε κόμματος στα νιάτα της (κάτι που δυσκολεύομαι να το φέρω στο μυαλό μου) και σου περιέγραφε εκδηλώσεις... θαυμασμού; :P Πάντως όταν πρωτομπήκα στο μαγαζί δεν την πολυσυμπάθησα γιατί συν τοις άλλοις πρώτα με την Ελένη τη Γεωργιανή και μετά με την Έλενα που μου ήρθαν καθόταν δίπλα μπάστακας την ώρα που μιλούσαμε και ένιωσα κάπως άβολα, μετά όμως η Έλενα μου είπε ότι είναι πολύ εντάξει άτομο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Μου έλεγε ιστοριες προσωπικες της για μια κοπελα του κυκλου της που έμπλεξε με εναν τον οποιον δεν γουσταρε αυτη :2funny:

ε αφου εκεινο το βράδυ δεν ηταν να πηδηξω κάποια κάτσαμε και το ριξαμε στη κουβεντα. Μετα πηγα στην PUB 65 βεβαια οπου με τρομπαρισε τελειωτικα η Αλεξάνδρα και ηρθα στα ισια μου :grin:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ps4ks33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Είναι και ο οιστρος ανάμεσα απο αυτά τα δύο. Έχω πάει 3 φορές και τις 3 βρήκα διαφορετικές κοπέλες μέσα, άδειο κατα κύριο λόγο αλλά την 3η φορά μετά απο 2 ποτά μου πρότεινε να κατέβουμε κάτω.. Δεν το συνέχισα ούτε ρώτησα τιμή γιατί ΄μουν τόσο τύφλα που δεν θα είχε κανένα νόημα.. Μου έκανε τρομερή εντύπωση γιατί οι προηγούμενες δύο ήταν πολύ ξεκάθαρες ότι δεν γίνετε κάτι άλλο.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Συνημμένα

  • dragon.gif
    dragon.gif
    195,1 KB · Εμφανίσεις: 61

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom