Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Οι φορές που έχω τσιμπίσει μωρό από εκεί είναι πάνω από 10.

Πάντα κερνάω το στόχο μου 30 ποτό με μαξιμ τα 4 30Χ4 = 120
Αντε 2 φορές 120 χ 2 = 240 με την ίδια.
ΒΓΑΙΝΩ μαζί της μένω 2 - 6 μήνες το πολύ διαρκεί.
Οταν έχω σχέση ΦΥΣΙΚΑ και δεν πάω στο μαγαζί ουτε παίζω με άλλες απο το ίδιο μπαρ.

Μετά αφήνω και την καλή φήμη έξω να δουλεύει.Είμαι καλός στο ΠΑΡΑΜΥΘΙ.
Εντάξει ρε φίλε πες ότι τα φτιάξατε,για πες μας όμως κι έξω πόσα λεφτά σου έτρωγε η καθεμιά :huh: :think:.Στοιχιματίζω κάτω από 1000 δεν είχε πέσει καμιά :sunglasses: :sunglasses:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε με 240 ευρω ψηστηρι γαμαει ο οποιοσδηποτε
    με αυτα τα λεφτα  μονο ενα πηδουλο  σε καποιεs,  που ειναι μπαζα  και  που δεν λενε.     το δυσκολο ειναι με αυτα τα λεφτα ,  να βγαλειs γκομενα που να λεει.    αν ο τυποs τωρα  τα  καταφερνει περιπου με αυτα τα λεφτα ( και απο οτι λεει το πετυχαινει καποιεs φορεs,  να εχει καποια σχεση 2-6 μηνεs ) ,  τοτε μπραβο του.    ολεs αυτεs που δουλευουν στα μπαρακια ,   ειναι πολυ εμπειρεs,   παραμυθατζουδεs,   το παιζουν καλα το παιχνιδι,    ξερουν να πουλανε  καλα τον εαυτο τουs ,  να μην το παιζουν ευκολεs κλπ.       εξ αλλου αυτη ειναι η δουλεια τουs και για αυτο βρισκονται και εκει.  
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Οι φορές που έχω τσιμπίσει μωρό από εκεί είναι πάνω από 10.

Πάντα κερνάω το στόχο μου 30 ποτό με μαξιμ τα 4 30Χ4 = 120
Αντε 2 φορές 120 χ 2 = 240 με την ίδια.
ΒΓΑΙΝΩ μαζί της μένω 2 - 6 μήνες το πολύ διαρκεί.
Οταν έχω σχέση ΦΥΣΙΚΑ και δεν πάω στο μαγαζί ουτε παίζω με άλλες απο το ίδιο μπαρ.

Μετά αφήνω και την καλή φήμη έξω να δουλεύει.Είμαι καλός στο ΠΑΡΑΜΥΘΙ.

αυτό το "30 ποτό με μαξιμ τα 4 30Χ4 = 120" δεν το έπιασα... 30 έχει το ποτό;
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Να πω και εγώ την σοφία μου για το συγκεκριμένο πολιτιστικό κέντρο μιας και έχω περάσει 3-4 φορές από την περιοχή και ας μην το έχω αναφέρει στα ''ρεπορτάζ''.
Επειδή το μαγαζί παραπέμπει σε κάτι θαλασσινό οι ladies ακόμη και αν εμφανιστείς με Ferrari δεν ασχολούνται με το τι κινείσαι αλλά με το εάν μπορείς να..πλέεις. Και δεν μιλάμε για καίκια και ανεμότρατες. Είναι στέκι εδώ και κάτι χρόνια από ηλικίες 45+...και όσο πάει και τα χώνουν επίσης όσο πάει. Για αυτό και τα ''ψώνια'' απο εκεί είναι σχεδόν άγνωστη κατάσταση ακόμη και για απλές βίζιτες. Ισχύει όμως αυτό που περιγράφει ο caenus γενικώς. Κάνουνε ''σχέσεις'' οι περισσότερες και όταν λέμε σχέσεις κυρίως μεγαλο χορηγίες. Φυσικά θα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά το σύνολο έχει πάγια τακτική και συνήθως αρκετές την κάνουν την..προίκα τους.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εντάξει ρε φίλε πες ότι τα φτιάξατε,για πες μας όμως κι έξω πόσα λεφτά σου έτρωγε η καθεμιά :huh: :think:.Στοιχιματίζω κάτω από 1000 δεν είχε πέσει καμιά :sunglasses: :sunglasses:
  πιστευω να μιλαμε ολοι για γκομενεs που να αξιζουν κατι ε  ?  και οχι οποια ναναι.   ολεs τουs τωρα, θελουν λιγο τυρακι για να γλυκαινονται.     αλλα λιγο.  οχι για να κακομαθαινουν και να γινονται απαιτητικεs .   εξ αλλου,  ολεs οι γυναικεs το θελουν το χρημα.    ακομη και παντρεμενοs να ειναι καποιοs  και τα σκαει στην γυναικα του, τοτε τον βλεπει με αλλο ματι.   :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Να πω και εγώ την σοφία μου για το συγκεκριμένο πολιτιστικό κέντρο μιας και έχω περάσει 3-4 φορές από την περιοχή και ας μην το έχω αναφέρει στα ''ρεπορτάζ''.
Επειδή το μαγαζί παραπέμπει σε κάτι θαλασσινό οι ladies ακόμη και αν εμφανιστείς με Ferrari δεν ασχολούνται με το τι κινείσαι αλλά με το εάν μπορείς να..πλέεις. Και δεν μιλάμε για καίκια και ανεμότρατες. Είναι στέκι εδώ και κάτι χρόνια από ηλικίες 45+...και όσο πάει και τα χώνουν επίσης όσο πάει. Για αυτό και τα ''ψώνια'' απο εκεί είναι σχεδόν άγνωστη κατάσταση ακόμη και για απλές βίζιτες. Ισχύει όμως αυτό που περιγράφει ο caenus γενικώς. Κάνουνε ''σχέσεις'' οι περισσότερες και όταν λέμε σχέσεις κυρίως μεγαλο χορηγίες. Φυσικά θα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά το σύνολο έχει πάγια τακτική και συνήθως αρκετές την κάνουν την..προίκα τους.
  το εχουν μαθει τωρα ολεs  οι ξενεs και το παιζουν ετσι.  και στον σκαραβαιο πανω κατω το ιδιο γινεται.    η δικια μου γνωμη, ειναι οτι ειναι προτιμοτερο να ειναι παντρεμενη.        και πιστεψτε με , αυτεs δεν ζητανε τιποτα.    εχουν βαρεθει τουs ανδρεs τουs και ζητανε αγκαλιτσεs και  :fuck1: 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το  δυσκολο δεν ειναι να ριξειs καποια.     η δυσκολια ειναι οτι ολεs σχεδον οι ξενεs( που αξιζουν ) ,    ειτε ελευθερεs ειτε παντρεμενεs εχουν καποιον.         απομενουν  μονο αυτεs που ειναι ελευθεραs βοσκηs( ειτε εκ πεποιθησεωs ειτε  επειδη ειναι μπαζα )  και παιζουν παντου , εναντι καποιαs αμοιβηs( ειτε κερασματων ειτε οτιδηποτε αλλο ).   
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε παίδες τα φώτα σας οι πιο έμπειροι... πως μπορείς να αποφύγεις ευγενικά κάποιο μπάζο που έρχεται και σου κολλάει με το που θα μπεις στο μαγαζί; θα συμφωνήσω πως είναι ένα σπορ που θα χρειαστεί να μπαζώσεις για να φτάσεις στα καλά κομμάτια, αλλά κάποιες απλά δεν αντέχοται!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
ρε παίδες τα φώτα σας οι πιο έμπειροι... πως μπορείς να αποφύγεις ευγενικά κάποιο μπάζο που έρχεται και σου κολλάει με το που θα μπεις στο μαγαζί; θα συμφωνήσω πως είναι ένα σπορ που θα χρειαστεί να μπαζώσεις για να φτάσεις στα καλά κομμάτια, αλλά κάποιες απλά δεν αντέχοται!!!
Θα σε ρωτήσει θα με κεράσεις ποτό? Θα της πεις όχι,ίσως αργότερα κτλ..
δε χρειάζονται ντροπές..αν κερνάγαμε όλες όσες ζητούσαν ποτό θα χρειαζόμασταν ΔΝΤ...
αν σου αρχίσει βλακείες του τύπου <<δε σου αρέσω?>> θα της πεις <<δεν είσαι ο τύπος μου>>..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτά τα λέω στο στριπ... και εκεί είναι απείρως καλύτερες οι γκόμενες.
στο κωλόμπαρο όμως δεν μου βγαίνει
 

Επισκέπτης
ρε παίδες τα φώτα σας οι πιο έμπειροι... πως μπορείς να αποφύγεις ευγενικά κάποιο μπάζο που έρχεται και σου κολλάει με το που θα μπεις στο μαγαζί; θα συμφωνήσω πως είναι ένα σπορ που θα χρειαστεί να μπαζώσεις για να φτάσεις στα καλά κομμάτια, αλλά κάποιες απλά δεν αντέχοται!!!

Λέγετε ὅτι δὲν εἶσθε πελάτης ἀλλὰ προμηθευτὴς τοῦ καταστήματος καὶ ὅτι θὰ ἀποχωρήσητε ὁσονούπω
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
TΟ ένα παληκάρι είπε ότι έξω δίνεις.

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑ και στην γυναικα και στην γκομενα σου νηστικα την παιρνας...????
ΔΕΝ τρώτε δεν πάτε μπαρακια η μπουζουκια?????
ΔΩΡΑ δεν κάνεις??? ΛΗΓΟΥΡΕΣ δεν παιρνανε πουθενά.

Τώρα ο ΣΕΙΧΙΣ είπε κάτι καλό εάν θελεις να έχεις μωρο μεταξύ 20-25 πρεπει να παίξεις αλλιώς.
Πάντως προσωπικά εκεί ψαρεύω από μπαρ και stip.
Tiς γουστάρω αυτές τις ηλικίες βρε παιδί μου !  ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ με διαφορους τροπους!

ΤΑ ΜΠΑΖΑ τα έχω για να μου σφουγαριζουν την εταιρια μου! ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΑΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ Γ ΕΘΝΙΚΗ!

Η ΟΛΑ η ΤΙΠΟΤΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom