Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

ntosvla

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει ενα κολομπαρο που εχω που εχω γαμηση κατοπιν συνενοησης παντα με το αφεντικο.Το μαγαζι λεγετε dekata και ειναι στη πλατεια του υμητου.τιμη 50 το αφεντικο +50 η κοπελα. :think:
 

kavliariss

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Υπαρχει ενα κολομπαρο που εχω που εχω γαμηση κατοπιν συνενοησης παντα με το αφεντικο.Το μαγαζι λεγετε dekata και ειναι στη πλατεια του υμητου.τιμη 50 το αφεντικο +50 η κοπελα. :think:
τεμαχια καλα η μπαζα?γαμησι ξεπετα η εχεις χρονο?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
χτες εκανα καταδρομικη ενεργεια για να δω τη κατασταση στα κωλομπαρα. ξεκινησα απο τον Ριζο στη κεφαλληνιας 2-3 μπαζα στη κυριολεξια κια μια μουρουλα ψιλοκαλη. μετα μασκα εντελως χαλια κατασταση η μονη υποφερτη μια αλβανιδα μισογυμνη ετοιμη για  :jerking: απο το πρωτο ποτο και  :pipa2: αν αακολουθησου κι αλλα. Μικρομανης στη Πανορμου που τις βρηκατε ρε παιδια αυτες?  ουτε να με πληρωνουνε δεν τους τον δινω. Η μονη σταθερη αξια για μενα το Χαλαρα , ετοιμες για  :knockinb: ή  :pipa1: απο το πρωτο ποτο στη καβατζα ( στο τραπεζακι διπλα στη πορτα που μπαινεις για οσους εχουν παει και ξερουν την ειχε ξαπλωσει ο συναγωνιστης στο καναπε με τα μπουτια ορθανοιχτα και τη τιμουσε), αλλα πρεπει να τις συγκρατησουμε γιατι μονοι μας τις κακομαθαινουμε με τοσα ποτα σ αυτη τη κριση. Εγω πηρα τη βουλγαρα μολις αρχισε  :pipa1: ζητησε διπλο μετα τις αντιρρησεις μου (σπαστικο) πηρε μονο και σε δυο λεπτα ξαναζητησε και φυσικα την εδιωξα.Στην ιδια τακτικη η αλβανεζα που το παιζει ντιβα. Τελικα κατεθεσα σε μια ουκρανεζα με κοντο αγοριστικο μαλι και το συνολο πηγε στα 140 ευρω απαραδεκτο ποσο αλλα παρασυρθηκα ομολογω.
Μηπως θα μπορουσες να μας διαφωτισεις με το που ειναι το ευγενες ιδρυμα "ΧΑΛΑΡΑ¨"???διευθυνση και περιοχη

 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Μηπως θα μπορουσες να μας διαφωτισεις με το που ειναι το ευγενες ιδρυμα "ΧΑΛΑΡΑ¨"???διευθυνση και περιοχη
Λοιπόν το "ευαγές ίδρυμα" ΧΑΛΑΡΑ βρίσκεται στην οδό Κύπρου στο Περιστέρι. Η οδός Κύπρου είναι ο φαρδύς με διάζωμα δρόμος που ενώνει το σταθμό Αγ. Αντωνίου με την πλατεία Μπουρναζίου. Στη μέση της απόστασης υπάρχει το μοναδικό φανάρι. Εκεί είναι το ΧΑΛΑΡΑ.
Γενικά να ξέρεις ότι έχει δυνατή καβάτζα και στάνταρ παίζει "φραπές". Για παρακάτω μενού σίγουρα σερβίρει η Μιράντα από Αλβανία και πιθανά κάποιες ακόμα που δεν έχω δοκιμάσει.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Λοιπόν το "ευαγές ίδρυμα" ΧΑΛΑΡΑ βρίσκεται στην οδό Κύπρου στο Περιστέρι. Η οδός Κύπρου είναι ο φαρδύς με διάζωμα δρόμος που ενώνει το σταθμό Αγ. Αντωνίου με την πλατεία Μπουρναζίου. Στη μέση της απόστασης υπάρχει το μοναδικό φανάρι. Εκεί είναι το ΧΑΛΑΡΑ.
Γενικά να ξέρεις ότι έχει δυνατή καβάτζα και στάνταρ παίζει "φραπές". Για παρακάτω μενού σίγουρα σερβίρει η Μιράντα από Αλβανία και πιθανά κάποιες ακόμα που δεν έχω δοκιμάσει.
θα δοκιμασω....και θα ενημερωσω
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Υπαρχει ενα κολομπαρο που εχω που εχω γαμηση κατοπιν συνενοησης παντα με το αφεντικο.Το μαγαζι λεγετε dekata και ειναι στη πλατεια του υμητου.τιμη 50 το αφεντικο +50 η κοπελα. :think:
χτες πηγα στο μαγαζι για πρωτη φορα μιας και δεν το ηξερα.πολυ δυνατη μουσικη ποιοτητα πολυ μετρια αλλα συναγωνιστη δεν ειδα καβατζα και κατι κρουσεις που εκανα δεν βρηκα ανταποκριση
 

manos65

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
χτες πηγα στο μαγαζι για πρωτη φορα μιας και δεν το ηξερα.πολυ δυνατη μουσικη ποιοτητα πολυ μετρια αλλα συναγωνιστη δεν ειδα καβατζα και κατι κρουσεις που εκανα δεν βρηκα ανταποκριση
Γεια χαρά.Εχω ακούσειγια ενα μπάρ στο κατω Καλαμάκι όπου παίζει  :pipa1: και  :fuck1:. Ξέρετε κάτι ?
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα...μενω κατω πατησια και ψαχνω αρκετο καιρο τωρα για κανα κωλομπαρο..βασικα μαζι με την παρεα μου ψαχνουμε αλλα ολο ητες τρωμε...εσεις οι παλαοι εδω εχετε τιποτε στο μυαλο για την περιοχη αυτη?
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Παιδες τελικα για το lamour και το αλλο στην λεσβου και δροσοπουλου ξερεις καποιος τιποτε??ειδα τις κριτικες αλλα δεν εβγαλα ακρη...
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Παιδες καλησπερα...μενω κατω πατησια και ψαχνω αρκετο καιρο τωρα για κανα κωλομπαρο..βασικα μαζι με την παρεα μου ψαχνουμε αλλα ολο ητες τρωμε...εσεις οι παλαοι εδω εχετε τιποτε στο μυαλο για την περιοχη αυτη?

Έμπα στον κόπο και διάβασε όλα τα σχετικά για Κυψέλη, Πατησίων και τριγύρω δρόμους. Θα σου πάρει καιρό όμως για να τα γυρίσεις, αλλά δεν μπορεί κάτι θα βρείτε. Μια.. συμβουλή.
Στα (κωλο)μπαρα δεν πάμε μπούγιο, άντε μέχρι ένα ''ζεύγος'' η αντιπροσωπεία. Το σπόρ είναι κυρίως μοναχικό αλλά όπως βολεύεται ο καθένας.
Με πάνω απο 2 άτομα καλύτερα αν πάτε... να χωριστείτε σε ομάδες. Αλλιως δεν θα σας δώσουν σημασία. :)
Καλή.. βόλτα
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Εξορμιση χτες μετα απο αρκετο διαστημα αδρανειας. Ανεσης στη Δαφνη , ετοιμα τα κοριτσια για πασπατεμα απο το πρωτο ποτο απαιτησεις θεαματικα μειωμενες και προθυμα για  :pipa1: στη καβατζα αλλα χαλια καβατζα κανενα προστατευτικο για να μη σε βλεπουνε . Κερασα δυο ποτα ενα σε καθε κοπελα κι εκανα εμπεριστατομενη εξεταση των σωματικων τους προσοντων ,ως γυναικολογος θα ελεγα.Κοσμος ελαχιστος. Επομενος σταθμος χαλαρα περιστερι. Επισης μειωμενες απαιτησεις με 100 γιουργια πηρα τη γνωστη γεματουλα ουκρανεζα (ξερετε ποια , μαλλον απο κει θα συνταξιοδοτηθει) , επισκευφθηκα με προφυλαξη αιδοιο και πρωκτο και ολοκληρωσα ανευ στο λαρυγγι της προκειμενου να διευκολυνω τη καταποση. Ολοκληρωσα τη διαδρομη στο γρυλο , αγ παρασκευη , καθ οτι ειχα χρονια να το επισκευφτω, μαυρο χαλι απο ιερειες , μουσικη σε χειροτερη κατασταση , πολυ φως βασανιστικο να βλεπεις αυτες τισ πατσαβουρες , δεν το κανετε πατσατζιδικο ρε παιδια εκλεισε το κυκλο του σαν κωλομπαρο. Αυτα
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Εξορμιση χτες μετα απο αρκετο διαστημα αδρανειας. Ανεσης στη Δαφνη , ετοιμα τα κοριτσια για πασπατεμα απο το πρωτο ποτο απαιτησεις θεαματικα μειωμενες και προθυμα για  :pipa1: στη καβατζα αλλα χαλια καβατζα κανενα προστατευτικο για να μη σε βλεπουνε . Κερασα δυο ποτα ενα σε καθε κοπελα κι εκανα εμπεριστατομενη εξεταση των σωματικων τους προσοντων ,ως γυναικολογος θα ελεγα.Κοσμος ελαχιστος. Επομενος σταθμος χαλαρα περιστερι. Επισης μειωμενες απαιτησεις με 100 γιουργια πηρα τη γνωστη γεματουλα ουκρανεζα (ξερετε ποια , μαλλον απο κει θα συνταξιοδοτηθει) , επισκευφθηκα με προφυλαξη αιδοιο και πρωκτο και ολοκληρωσα ανευ στο λαρυγγι της προκειμενου να διευκολυνω τη καταποση. Ολοκληρωσα τη διαδρομη στο γρυλο , αγ παρασκευη , καθ οτι ειχα χρονια να το επισκευφτω, μαυρο χαλι απο ιερειες , μουσικη σε χειροτερη κατασταση , πολυ φως βασανιστικο να βλεπεις αυτες τισ πατσαβουρες , δεν το κανετε πατσατζιδικο ρε παιδια εκλεισε το κυκλο του σαν κωλομπαρο. Αυτα

αδερφέ που είναι το Άνεσης?? κόστος κεράσματος κοπέλας? πόση ώρα σε αφήνει να την πιάσεις?? thanks!!
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
αδερφέ που είναι το Άνεσης?? κόστος κεράσματος κοπέλας? πόση ώρα σε αφήνει να την πιάσεις?? thanks!!
ειναι στην εθναρχου μακαριου αριστερα οπως κατεβαινεις προσ δαφνη.10 ευρω της κοπελας τωρα για την ωρα εγω κερασα δυο ποτα και καθησα καμμια ωρα
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
ειναι στην εθναρχου μακαριου αριστερα οπως κατεβαινεις προσ δαφνη.10 ευρω της κοπελας τωρα για την ωρα εγω κερασα δυο ποτα και καθησα καμμια ωρα

δηλαδή αν δώσω 20 ευρώ (ήτοι 2 ποτά κερασμένα σε μία) πόση ώρα πιάνεις? (πάνω ή κάτω από τα ρούχα?)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Επομενος σταθμος χαλαρα περιστερι. Επισης μειωμενες απαιτησεις με 100 γιουργια πηρα τη γνωστη γεματουλα ουκρανεζα

Δεν θέλω να φανταστώ τι έπρεπε να στάξεις στις καλές εποχές...... :rolleyes:
 

DIMIS916

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
sinagonistes kalimera ...
sto ROXY exi pai kanis teleutea .ematha anakainistike me nea diauthinsi.plirofories?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom