Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Λέγετε ὅτι δὲν εἶσθε πελάτης ἀλλὰ προμηθευτὴς τοῦ καταστήματος καὶ ὅτι θὰ ἀποχωρήσητε ὁσονούπω

Σείς κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια.
Εκ του ασφαλούς, ως προμηθευτής λουκάνικων.
 

mr.psycho

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια...ξερει κανεις τι παιζει σε ενα καινουργιο που ανοιξε ανω πατησια σε καθετο της πατησιων και ονομαζεται play αν θυμαμαι καλα?βρισκεται στο επομενο στενο απο τα goody's...εχω περασει καναδυο φορες απεξω απο οταν ανοιξε,ειναι με βιτρινα,βλεπεις μεσα κανονικα αν κι εχει πιο περα ενα παραβαν που χωριζει το μερος...και ηταν αδειο,παιζανε 3 τυπισες που κοζαρανε....τωρα μεσα απο το παραβαν δε ξερω τι επαιζε...αγωνιστικους χαιρετισμους...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
TΟ ένα παληκάρι είπε ότι έξω δίνεις.

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑ και στην γυναικα και στην γκομενα σου νηστικα την παιρνας...????
ΔΕΝ τρώτε δεν πάτε μπαρακια η μπουζουκια?????
ΔΩΡΑ δεν κάνεις??? ΛΗΓΟΥΡΕΣ δεν παιρνανε πουθενά.

Τώρα ο ΣΕΙΧΙΣ είπε κάτι καλό εάν θελεις να έχεις μωρο μεταξύ 20-25 πρεπει να παίξεις αλλιώς.
Πάντως προσωπικά εκεί ψαρεύω από μπαρ και stip.
Tiς γουστάρω αυτές τις ηλικίες βρε παιδί μου !  ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ με διαφορους τροπους!

ΤΑ ΜΠΑΖΑ τα έχω για να μου σφουγαριζουν την εταιρια μου! ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΑΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ Γ ΕΘΝΙΚΗ!

Η ΟΛΑ η ΤΙΠΟΤΑ!

απλα να διευκρινισω.

πληρωνουμε (σε χρημα) για να γαμησουμε τα καλυτερα (εκδισομενα). Συμφωνω.
πληρωνουμε (σε δωρα, ταξιαδια, ρουχα, κοσμηματα, κλπ) τις (μη ευθεως εκδιδομενες) που επιθυμουμε να γαμησουμε. Συμφωνω.

Απλά μην μπερδευτούμε και τα κάνουμε και τα 2 ανωτερω (στην ιδια γυναικα). :2funny: :2funny:
Η το ενα ή το άλλο.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Φυσικα Συνάδελφε!!!
Αλλά ένα είναι το ζητούμενο να ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ χωρίς να στεναχωριες! (οικονομικές)

Τώρα ειδικά οι κινήσεις μας πρέπει να είναι χειρουργηκες.

Αποφέυγουμε Ρουφήχτρες και επικεντρονόμαστε στα μικρά 20-25! Γενικά Είτε Ελληνικα - Ρωσικα - Ουκρανικα  !!!
Αποφεύγουμε Ρουμάνες και Μολδαβες γιατι θέλει πολύ εμπειρια εδώ!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
χωρίς να στεναχωριες! (οικονομικές)

Τώρα ειδικά οι κινήσεις μας πρέπει να είναι χειρουργηκες.

Αποφέυγουμε Ρουφήχτρες και επικεντρονόμαστε στα μικρά 20-25! Γενικά Είτε Ελληνικα - Ρωσικα - Ουκρανικα  !!!
Αποφεύγουμε Ρουμάνες και Μολδαβες γιατι θέλει πολύ εμπειρια εδώ!
    1) ευκολο ειναι ?    ειδικα απο εδω και τωρα ,  και με το ενιαιο και με αυτα που θελουν να περασουν και στον ιδιωτικο τομεα  εχουν να αναστεναξουν....  αλλοιμονο  τι μαs  περιμενει    2)  κεντημενεs κινησειs.          3) εγω δεν ξεχωριζω καποια  εθνικοτητα.    ολεs οι ξενεs  τα ιδια ειναι.    μουτρα.  δεν μασανε.    εδω στην ελλαδα ηρθε οτι χειροτερο ηταν στιs χωρεs  τουs.  ηρθαν με ενα σκοπο.          να βγαλουν λεφτα.    η μια εκπαιδευει  την αλλη στο πι και φι  και σε χρονο ντε-τε  μαθαινουν και να επιβιωνουν και πωs  να τα οικονομανε , τα δικαιωματα τουs κλπ κλπ. 
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
χτες εκανα καταδρομικη ενεργεια για να δω τη κατασταση στα κωλομπαρα. ξεκινησα απο τον Ριζο στη κεφαλληνιας 2-3 μπαζα στη κυριολεξια κια μια μουρουλα ψιλοκαλη. μετα μασκα εντελως χαλια κατασταση η μονη υποφερτη μια αλβανιδα μισογυμνη ετοιμη για  :jerking: απο το πρωτο ποτο και  :pipa2: αν αακολουθησου κι αλλα. Μικρομανης στη Πανορμου που τις βρηκατε ρε παιδια αυτες?  ουτε να με πληρωνουνε δεν τους τον δινω. Η μονη σταθερη αξια για μενα το Χαλαρα , ετοιμες για  :knockinb: ή  :pipa1: απο το πρωτο ποτο στη καβατζα ( στο τραπεζακι διπλα στη πορτα που μπαινεις για οσους εχουν παει και ξερουν την ειχε ξαπλωσει ο συναγωνιστης στο καναπε με τα μπουτια ορθανοιχτα και τη τιμουσε), αλλα πρεπει να τις συγκρατησουμε γιατι μονοι μας τις κακομαθαινουμε με τοσα ποτα σ αυτη τη κριση. Εγω πηρα τη βουλγαρα μολις αρχισε  :pipa1: ζητησε διπλο μετα τις αντιρρησεις μου (σπαστικο) πηρε μονο και σε δυο λεπτα ξαναζητησε και φυσικα την εδιωξα.Στην ιδια τακτικη η αλβανεζα που το παιζει ντιβα. Τελικα κατεθεσα σε μια ουκρανεζα με κοντο αγοριστικο μαλι και το συνολο πηγε στα 140 ευρω απαραδεκτο ποσο αλλα παρασυρθηκα ομολογω.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χτες εκανα καταδρομικη ενεργεια για να δω τη κατασταση στα κωλομπαρα. ξεκινησα απο τον Ριζο στη κεφαλληνιας 2-3 μπαζα στη κυριολεξια κια μια μουρουλα ψιλοκαλη. μετα μασκα εντελως χαλια κατασταση η μονη υποφερτη μια αλβανιδα μισογυμνη ετοιμη για  :jerking: απο το πρωτο ποτο και  :pipa2: αν αακολουθησου κι αλλα. Μικρομανης στη Πανορμου που τις βρηκατε ρε παιδια αυτες?  ουτε να με πληρωνουνε δεν τους τον δινω. Η μονη σταθερη αξια για μενα το Χαλαρα , ετοιμες για  :knockinb: ή  :pipa1: απο το πρωτο ποτο στη καβατζα ( στο τραπεζακι διπλα στη πορτα που μπαινεις για οσους εχουν παει και ξερουν την ειχε ξαπλωσει ο συναγωνιστης στο καναπε με τα μπουτια ορθανοιχτα και τη τιμουσε), αλλα πρεπει να τις συγκρατησουμε γιατι μονοι μας τις κακομαθαινουμε με τοσα ποτα σ αυτη τη κριση. Εγω πηρα τη βουλγαρα μολις αρχισε  :pipa1: ζητησε διπλο μετα τις αντιρρησεις μου (σπαστικο) πηρε μονο και σε δυο λεπτα ξαναζητησε και φυσικα την εδιωξα.Στην ιδια τακτικη η αλβανεζα που το παιζει ντιβα. Τελικα κατεθεσα σε μια ουκρανεζα με κοντο αγοριστικο μαλι και το συνολο πηγε στα 140 ευρω απαραδεκτο ποσο αλλα παρασυρθηκα ομολογω.


στο χαλαρά από τεμάχια τί παίζει? είναι σε στύλ ντάλλας παγκράτι ή τεμάχια κάβου και λα λούνα?
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
στο χαλαρά από τεμάχια τί παίζει? είναι σε στύλ ντάλλας παγκράτι ή τεμάχια κάβου και λα λούνα?
Στο νταλας δεν ξερω τι παιζει εχω να παω πολλα χρονια εκει , εχω την εντυπωση πολυ κυριλε και χωρις καβατζα. Για το καβο νομιζω εχει καλυτερη ποιοτητα ,βεβαια εντος ουτε ο καβος προσφερει υπηρεσιες. Πιο κοντα θα ελεγα στο λα λουνα και γιατι μοιαζουν λογω καβατζας και οσο αφορα τη ποιοτητα των κορασιδων εμφανησιακα.
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Έχω κόψει τα κωλόμπαρα χρόνια τωρα, άμα κατσεί φάση θα πάω για χαβαλέ.Δε νομίζω ότι μπορείς να γαμήσεις εκεί, έξω παίζει ανάλογα και με την κοπέλα.Αλλά πρέπει να φας πολύ χρήμα στα κεράσματα για να βγει η γκόμενα μαζί σου.Και πάλι θα το κάνει για να σε κάνει να πηγαίνεις στο μαγαζί και να την κερνάς ποτά,οπότε και τα κέρατα σου θα δώσεις και δε θα γαμήσεις κιόλας.Έχω καταθέσει αρκετά στα κωλόμπαρα και έχω να πω πως είναι μεγάλη μαλακεία, πολύ μπλα μπλα :jerking: :jerking: :jerking: πάντως άμα θες κάποια συγκεκριμένη μη κάνετε το λάθος να κεράσετε άλλη, το παίρνουν πολύ προσωπικά  :rockon:
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
ρε παίδες τα φώτα σας οι πιο έμπειροι... πως μπορείς να αποφύγεις ευγενικά κάποιο μπάζο που έρχεται και σου κολλάει με το που θα μπεις στο μαγαζί; θα συμφωνήσω πως είναι ένα σπορ που θα χρειαστεί να μπαζώσεις για να φτάσεις στα καλά κομμάτια, αλλά κάποιες απλά δεν αντέχοται!!!
Μήπως ''ευχαριστώ, αλλά μπορεί λίγο αργότερα''? Κύριος.... :grin: Τι φοβάσαι μη τη πληγώσεις?Έλεος... εντωμεταξύ αργότερα έχεις ήδη κάποιο καλό κομμάτι  :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δε νομίζω ότι μπορείς να γαμήσεις εκεί,  έξω παίζει ανάλογα και με την κοπέλα.  Αλλά πρέπει να φας πολύ χρήμα στα κεράσματα για να βγει η γκόμενα μαζί σου.    Και πάλι θα το κάνει για να σε κάνει να πηγαίνεις στο μαγαζί  και να την κερνάς ποτά,  οπότε και τα κέρατα σου θα δώσεις και δε θα γαμήσεις κιόλας.          Έχω καταθέσει αρκετά στα κωλόμπαρα και έχω να πω πως είναι μεγάλη μαλακεία, πολύ μπλα μπλα :jerking: :jerking: :jerking: πάντως άμα θες κάποια συγκεκριμένη μη κάνετε το λάθος να κεράσετε άλλη, το παίρνουν πολύ προσωπικά  :rockon:
  σχεδον ολεs τουs πηδιουνται,  σχεδον  ολεs τουs ψαχνονται.    απλα η καθε μια ειναι διαφορετικη  απο την αλλη και θελει τον δικο τηs τροπο προσεγγισηs.  εξαρταται απο τον τυπο τηs και τι ακριβωs θελει.  εξαρταται απο πολλα.  αν ειναι μπαζο η οχι,  αν δουλευει καλα στο μαγαζι η οχι,    αν σε γουσταρει η οχι.    αλλη παλι θελει να ερωτευτει  να αγαπησει και να αγαπηθει.    αλλη εχει βαρεθει τον ανδρα τηs και θελει κατι διαφορετικο.      αλλη  μπορει να το κανει μονο και μονο για χρηματα η για μερικα ποτα.      αλλη παλι θελει να εχει καποιον  σταθερο  γκομενο.    αλλη να εχει καποιον που να τηs τα σκαει.  γυναικεs ειναι αυτεs.  δυστυχωs ετσι ειναι.  αβυσσοs.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
   αλλη παλι θελει να ερωτευτει  να αγαπησει και να αγαπηθει.   

χαχααχαχαχα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το ανέκδοτο της ημέρας!!!!
κωλομπαρού-εκδιδόμενη που εκδίδεται με σκοπό να αγαπήσει και να αγαπηθει!!!

κλαιω!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! :2funny:

 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Οι περισσότερες ψάχνουν πελάτες χορηγούς ρε μάγκα. Νόμος.

Καλά, ναι, αυτό πάλι με το να αγαπήσει και να αγαπηθεί ήταν πολύ καλό.Απ'τα καλύτερα μη σου πω
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
χαχααχαχαχα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το ανέκδοτο της ημέρας!!!!
κωλομπαρού-εκδιδόμενη που εκδίδεται με σκοπό να αγαπήσει και να αγαπηθει!!!

κλαιω!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! :2funny:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!

Καλοοοοοοοοοο !!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  είναι  ανέκδοτο
Απλά  δεν  μας  αφορά .
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Οι περισσότερες ψάχνουν πελάτες χορηγούς ρε μάγκα. Νόμος.

Καλά, ναι, αυτό πάλι με το να αγαπήσει και να αγαπηθεί ήταν πολύ καλό.Απ'τα καλύτερα μη σου πω
  εγω  ανεφερα ολεs τιs περιπτωσειs  που μπορει να παιξουν.  αναλογα τον τυπο τηs καθε μιαs , τι ψαχνει και τι τηs ταιριαζει.    παντου και  παντα υπαρχουν και οι εξαιρεσειs.    προσωπικα την  :fuck1: καποιουs μηνεs τωρα, και δεν μου εχει ζητησει τιποτα απολυτωs ,  και απο εμφανιση ειναι πολυ καλη  και νεα (  ακριβωs στα γουστα μου.  ουτε παραγγελια να ειχα κανει.  αν δεν ηταν οπωs ακριβωs την ηθελα,  δεν θα πηγαινα ουτε τζαμπα).      μονο το ξενοδοχειο πληρωνω.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Οι περισσότερες ψάχνουν πελάτες χορηγούς ρε μάγκα. Νόμος.
  ετσι ειναι με τιs περισσοτερεs.      στιs αρχεs του χρονου, ειχα γνωρισει μια σε ενα μπαρακι ( ομορφη γυναικα , ψηλη, λεπτη και εντυπωσιακη. αλλα ηταν λιγο μεγαλυτερη απο την ηλικια που θελω εγω ).  το μονο που γυρευε,  ηταν το νοικι τηs(  300 ευρω. τι ψυχη εχουν). η συγκεκριμενη πηγε και δουλεψε αργοτερα στον σκαραβαιο. 
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
και δεν μου εχει ζητησει τιποτα απολυτωs
Τι να σου πω μάλλον είσαι ομορφόπαιδο εσύ.Ή η κοπελιά ήταν νεαρά του επαγγέλματος και δεν ήξερε πως να στα φάει.
Απλώς δε μπορώ να πιστέψω ότι σε τέτοια μαγαζιά μπορεί να υπάρξει ''έρωτας''.Για μένα είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας.Απ'την άλλη που ξέρεις....αλλά μπα.Άντε καψούρα ναι.Αλλά και πάλι για λίγο μέχρι να σου γυαλίσει κάτι άλλο στο μάτι.
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Γι'αυτό κοιτάω και γω μικρές.Μαλάκα οι χρονιάρες θα σε αναποδογηρήσουν και δε θα πάρεις χαμπάρι.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τι να σου πω μάλλον είσαι ομορφόπαιδο εσύ.Ή η κοπελιά ήταν νεαρά του επαγγέλματος και δεν ήξερε πως να στα φάει.
Απλώς δε μπορώ να πιστέψω ότι σε τέτοια μαγαζιά μπορεί να υπάρξει ''έρωτας''.Για μένα είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας.Απ'την άλλη που ξέρεις....αλλά μπα.Άντε καψούρα ναι.Αλλά και πάλι για λίγο μέχρι να σου γυαλίσει κάτι άλλο στο μάτι.
  σιγα μην φαει.  ανιδεοs ειμαι  ?  παντα ξερω που βαδιζω, και σε ποιο σημειο να φθανω.      κανενα χαρτζηλικακι( για να γλυκαινονται λιγο)  δεν λεω οχι.  10 χρονια δουλευε στα μπαρακια( επαρχια ).  ειναι μαρκα.  ειναι απο τιs περιπτωσειs που θελουν παντα να εχουν μια καψουρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom