Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκεσ θελω να μου προτεινεται τρια κολομπαρα που να γαμασ στην αθηνα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ... :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
καλησπερα μαγκεσ θελω να μου προτεινεται τρια κολομπαρα που να γαμασ στην αθηνα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ... :fuck2: :fuck2: :fuck2:
είσαι σαφής, εύστοχος, με γνώση του αντικειμένου και θα λάβεις
σύντομα απάντηση..
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
AYTA ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Μιλάμε έλιωσα    :headbang:  :headbang:  :headbang:

καλησπερα μαγκεσ θελω να μου προτεινεται τρια κολομπαρα που να γαμασ στην αθηνα.
καλησπερα παιδεσ θελω να μου προτεινεται καμια 5αρια βιζιτεσ της θεσσαλονικησ και να μου στειλεται και τα τηλεφωνα τουσ στο P.M.
καλησπερα συναγγωνιστεσ θελω να μου πειτε δυο τρια στριπτιζαδικα και κολομπαρα της θεσσαλονικησ..
καλησπερα συναγωνιστες θελω να μου δωσεται μερικα τηλεφωνα απο βιζιτεσ της ροδου..
ροδοσ εχει ρε μαγκεσ κανα στριπτιζαδικο η κολομπαρο η μπα??
γεια σασ παιδια ξερεται αν παιζει κανα στριπτιζαδικο η κολομπαρο στην βεροια
καλησπερα συναγωνιστεσ κανα κολομπαρο παιζει στην κερκυρα γιατι απο οτι εχω ακουσει η κερκυρα εει ελλειψηεσ απο κολομπαρα και μπουρδελα
παιδεσ κανα κολομπαιρο στα χανια παιζει??επεισησ καμια βιζιτα
καλησπερα παιδεσ κανα κολομπαρω που να γαμασ στον βολο υπαρχει η τζιφος
να ρωτησω ρε μαγκεσ στην λαυκαδα ψαχνω για στριπτιζαδικο μπορειται να βοηθησαιτε
παιδεσ  κανα κολομπαρο παιζει στο ηρακλειο
α και κατι αλλο μαγκεσ η ξενια η ουκρανεζα τα μαζεψε και εφυγε γνωριζει κανεις
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
AYTA ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Μιλάμε έλιωσα    :headbang:  :headbang:  :headbang:

καλησπερα μαγκεσ θελω να μου προτεινεται τρια κολομπαρα που να γαμασ στην αθηνα.
καλησπερα παιδεσ θελω να μου προτεινεται καμια 5αρια βιζιτεσ της θεσσαλονικησ και να μου στειλεται και τα τηλεφωνα τουσ στο P.M.
καλησπερα συναγγωνιστεσ θελω να μου πειτε δυο τρια στριπτιζαδικα και κολομπαρα της θεσσαλονικησ..
καλησπερα συναγωνιστες θελω να μου δωσεται μερικα τηλεφωνα απο βιζιτεσ της ροδου..
ροδοσ εχει ρε μαγκεσ κανα στριπτιζαδικο η κολομπαρο η μπα??
γεια σασ παιδια ξερεται αν παιζει κανα στριπτιζαδικο η κολομπαρο στην βεροια
καλησπερα συναγωνιστεσ κανα κολομπαρο παιζει στην κερκυρα γιατι απο οτι εχω ακουσει η κερκυρα εει ελλειψηεσ απο κολομπαρα και μπουρδελα
παιδεσ κανα κολομπαιρο στα χανια παιζει??επεισησ καμια βιζιτα
καλησπερα παιδεσ κανα κολομπαρω που να γαμασ στον βολο υπαρχει η τζιφος
να ρωτησω ρε μαγκεσ στην λαυκαδα ψαχνω για στριπτιζαδικο μπορειται να βοηθησαιτε
παιδεσ  κανα κολομπαρο παιζει στο ηρακλειο
α και κατι αλλο μαγκεσ η ξενια η ουκρανεζα τα μαζεψε και εφυγε γνωριζει κανεις
λάγαρε εσύ δεν ξέρεις και μη μιλάς.
άσε τους συναγωνιστές να εκφραστούν, να ρωτήσουν, να μάθουν..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Για  τρικάστ ή  πλασέ ?
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
καλησπέρα ένα πολύ καλό είναι στον άγιο Δημήτριο οδός Θεομήτορος μετά το υπουργείο συγκοινωνιών αριστερά
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλησπέρα ένα πολύ καλό είναι στον άγιο Δημήτριο οδός Θεομήτορος μετά το υπουργείο συγκοινωνιών αριστερά

λεπτομέρειες ;

κοπέλες, τιμές, υπάρχει καβάτζα ;

ποιές από τις κοπέλες παίζουν και πώς ;
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
καλησπέρα ένα πολύ καλό είναι στον άγιο Δημήτριο οδός Θεομήτορος μετά το υπουργείο συγκοινωνιών αριστερά
Φίλε pctech  ο τρόπος που έχεις γράψει τα 3 ποστ στο site δεν μας βοηθάει. Γράφεις μια - δύο γρμμές ότι το τάδε είναι πολύ καλό, είναι σ΄ αυτό το δρόμο και τέλος. Εσύ αμα διάβαζες τέτοια ποστ από τους άλλους δεν θα σε προβλημάτιζε κάτι...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλησπέρα ένα πολύ καλό είναι στον άγιο Δημήτριο οδός Θεομήτορος μετά το υπουργείο συγκοινωνιών αριστερά

Είναι ανοικτό την ημέρα? Θέλω να το συνδυάσω με μιά δουλίτσα που έχω στο Υπουργείο... :grin:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
κάτι της προκοπής δεν υπάρχει τώρα?
Διάβασε στο διπλανό τόπικ "Τα πιό ξέκωλα κωλόμπαρα" για τα μαγαζιά που κάτι αξίζουν τώρα. Προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτή την εποχή παίζουν τα μαγαζιά της οδού Μιχαλακοπούλου (LA LUNA και πέριξ) και ΧΑΛΑΡΑ στην οδό Κύπρου στο Περιστέρι. Παρασκευή βράδυ που πέρασα από ΧΑΛΑΡΑ γινόταν της Πόπης.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Μακρια απο Θεομητορος , κλεφτες
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Xθες βράδυ πέρναγα από Λιοσίων. Κάπου στο ύψος της Ηπείρου έχει ένα κωλόμπαρο (ΙVO CAFE) με πολυθρόνες πάνινες υπαίθριες. Κοντοστάθηκα με το αυτοκίνητο να δω τι παίζει. Κάποια στιγμή βγήκε ένα τσούρμο από ανατολικές,  πολύ νεαρές με τελείως ξέκωλη περιβολή. Πρέπει να ήταν 6-7  και μίλαγαν ρώσικα. Τα δύο ήταν σαν τα κρύα τα νερά, περί τα 20 και έτοιμα για σπρώξιμο.  Την έστησα καραούλι να δω που θα πάνε. Περάσανε απέναντι και μπήκαν σε ένα άλλο καταγώγη, σκοτεινό, στη Λιοσίων Νr.49. Αυτό είναι το κωλόμπαρο/στριπτιτζάδικο IVO CLUB. Ξέρει κανείς τι γίνεται εκεί μέσα αν πέφτει σπρώξιμο; Μπορούμε να πάρουμε κανένα μουνάκι εκεί να το ξεσκίσουμε; Mιλάμε για δύο φανταστικά ξέκωλα μουνάκια που μπήκαν μέσα εκεί για να πιάσουν “δουλειά”.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Xθες βράδυ πέρναγα από Λιοσίων. Κάπου στο ύψος της Ηπείρου έχει ένα κωλόμπαρο (ΙVO CAFE) με πολυθρόνες πάνινες υπαίθριες. Κοντοστάθηκα με το αυτοκίνητο να δω τι παίζει. Κάποια στιγμή βγήκε ένα τσούρμο από ανατολικές,  πολύ νεαρές με τελείως ξέκωλη περιβολή. Πρέπει να ήταν 6-7 και κατά πάσα πιθανότητα ουκρανορωσίδια. Τα δύο ήταν σαν τα κρύα τα νερά, περί τα 20 και έτοιμα για σπρώξιμο.  Την έστησα καραούλι να δω που θα πάνε. Περάσανε απέναντι και μπήκαν σε ένα άλλο καταγώγη, σκοτεινό, στη Λιοσίων Νr.49. Αυτό είναι το κωλόμπαρο/στριπτιτζάδικο IVO CLUB. Ξέρει κανείς τι γίνεται εκεί μέσα αν πέφτει σπρώξιμο; Μπορούμε να πάρουμε κανένα μουνάκι εκεί να το ξεσκίσουμε; Mιλάμε για δύο φανταστικά ξέκωλα μουνάκια που μπήκαν μέσα εκεί για να πιάσουν “δουλειά”.

είναι σίγουρο ότι το IVO CLUB είναι στριπτηζάδικο/κωλόμπαρο;

εγώ είχα την εντύπωση ότι στέκι που συχνάζουν πιτσιρίκια από Πολωνία και άλλες Ανατολικές χώρες, τουλάχιστον από τον κόσμο που είχα δει κάτι φορές να μπαίνει μέσα
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έλα ρε συ... από το καφέ πήγαν στο club, μετά τον καφέ πήγαν για ποτό τα κορίτσια!!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
είναι σίγουρο ότι το IVO CLUB είναι στριπτηζάδικο/κωλόμπαρο;

εγώ είχα την εντύπωση ότι στέκι που συχνάζουν πιτσιρίκια από Πολωνία και άλλες Ανατολικές χώρες, τουλάχιστον από τον κόσμο που είχα δει κάτι φορές να μπαίνει μέσα
100% μπήκαν στο IVO CLUB, το οποίο δεν είχε ανάψει ακόμη τα φώτα (23:30). Mόλις το λεφούσι μπήκε μέσα και μετά από κανένα τέταρτο άναψε ο εξωτερικός μωβ φωτισμός (IVO CLUB) του μαγαζιού. Άυτές σίγουρα δουλεύουν εκεί μέσα. Τι παίζει εκεί μέσα, ξέρεις; Πρέπει να είναι μπουρδελομάγαζο όπως και η ομοειδή καφετέρια (IVO CAFE), σχεδόν απέναντι.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
100% μπήκαν στο IVO CLUB, το οποίο δεν είχε ανάψει ακόμη τα φώτα (23:30). Mόλις το λεφούσι μπήκε μέσα και μετά από κανένα τέταρτο άναψε ο εξωτερικός μωβ φωτισμός (IVO CLUB) του μαγαζιού. Άυτές σίγουρα δουλεύουν εκεί μέσα. Τι παίζει εκεί μέσα, ξέρεις; Πρέπει να είναι μπουρδελομάγαζο όπως και η ομοειδή καφετέρια (IVO CAFE), σχεδόν απέναντι.
το ivo ειναι πολωνεζικη ντισκο και οι πελατες ειναι κυριως πολωνοι , παει και κανας ελληνας αν εχει πολω
νεζα γκομενα.Παντως σιγουρα δεν ειναι κωλομπαρο και σαν μαγαζι δεν λεει τιποτα εχω παει μια φορα με μια ψοφια πολωνεζα και το μετανοιωσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom