Νέα

Κώδικας δεοντολογίας μελών Βou.. στο αγοραίο σεξ..!!?!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Άντε να κάνεις διάλογο μετά. Σε ποιον να μιλήσω ρεεεεεε; Στον νταβά; Και τι να πω; Πόσο κούκλα είναι και πόσο έξυπνη και μορφωμένη είναι; Διάλογος με τον νταβά; Έλα μουνί στον τόπο σου.... Δεν υπάρχει σωτηρία.
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Άντε να κάνεις διάλογο μετά. Σε ποιον να μιλήσω ρεεεεεε; Στον νταβά; Και τι να πω; Πόσο κούκλα είναι και πόσο έξυπνη και μορφωμένη είναι; Διάλογος με τον νταβά; Έλα μουνί στον τόπο σου.... Δεν υπάρχει σωτηρία. Για τυπους σαν και εσενα οχι
Σε ποναει να τρως ηττα απο γυναικα ε ? Σε βαραγε η μαμα σου μικρο ?

Μα την Παναγια εδω θα κατσω ολο το βραδυ να σου απανταω ...Θα τα πληρωσεις εσυ ολα τα σπασμενα !

Ελα  come to mammy  :babycry: :babycry:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Άντε να κάνεις διάλογο μετά. Σε ποιον να μιλήσω ρεεεεεε; Στον νταβά; Και τι να πω; Πόσο κούκλα είναι και πόσο έξυπνη και μορφωμένη είναι; Διάλογος με τον νταβά; Έλα μουνί στον τόπο σου.... Δεν υπάρχει σωτηρία.

Ντάξει τύπε απλά ξεκόλλα.. δε μιλάς με νταβά η 'Ελενα διαχειρίζετε το προφίλ της.. έβλεπες πολύ Κ. Χαρδαβέλλα κ αθέατο κόσμο να υποθέσω?
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Eίπα να κάνω και εγώ μια πλάκα ότι η Χατζή δεν είναι γυναίκα και τσιμπίσατε ρε όργια! Κουφάλες μέχρι και την πούτσα θα κόψετε για την γκόμενα!
Αυτο κατι μου θυμιζει απο τις κολοτουμπες του τσιπροκαμμενου !! :think: :think:

Μ αγαπας τωρα ??  :smitten: :smitten:
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Eίπα να κάνω και εγώ μια πλάκα ότι η Χατζή δεν είναι γυναίκα και τσιμπίσατε ρε όργια! Κουφάλες μέχρι και την πούτσα θα κόψετε για την γκόμενα!
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Eίπα να κάνω και εγώ μια πλάκα ότι η Χατζή δεν είναι γυναίκα και τσιμπίσατε ρε όργια! Κουφάλες μέχρι και την πούτσα θα κόψετε για την γκόμενα!

Αντε ρε τύπε και λέω αυτος δε πήρε τα χάπια του... μπας σε καλό σου  :2funny:
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Ρε θα πεθάνω στα γέλια και θα με βρουν πεθαμένο με το λαπτοπ ανοιχτό στο bou!
 

Επισκέπτης
think2, επισκέψου πάντως έναν ειδικό, καλό θα σου κάνει.
Πλάκες ΔΕΝ κάνουν βλαστημώντας τα Θεία (δεν είμαι θρησκόληπτος να ξέρεις) είτε προσβάλοντας τις ΟΠΟΙΕΣ κοπέλες του χώρου, καθόσον εκτελούν ένα λειτούργημα κατ' εμέ. Εδώ και 20+ χρόνια ΚΑΜΜΙΑ τους δεν μου την έπεσε, εγώ πήγαινα, πάω και θα πάω γυρεύοντας μαζί τους. Η δουλειά τους είναι να μας αδειάζουν την τσέπη με όποιον τρόπο μπορούν. Άσε μας να ονειρευόμαστε ο,τι μας κατέβει!
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
think2, επισκέψου πάντως έναν ειδικό, καλό θα σου κάνει.
Πλάκες ΔΕΝ κάνουν βλαστημώντας τα Θεία (δεν είμαι θρησκόληπτος να ξέρεις) είτε προσβάλοντας τις ΟΠΟΙΕΣ κοπέλες του χώρου, καθόσον εκτελούν ένα λειτούργημα κατ' εμέ. Εδώ και 20+ χρόνια ΚΑΜΜΙΑ τους δεν μου την έπεσε, εγώ πήγαινα, πάω και θα πάω γυρεύοντας μαζί τους. Η δουλειά τους είναι να μας αδειάζουν την τσέπη με όποιον τρόπο μπορούν.

Άσε μας να ονειρευόμαστε ο,τι μας κατέβει! Δεν χρειαζεται να ονειρευεσαι οτι ειμαι γυναικα.. ΕΙΜΑΙ ...Και οταν βρεθουμε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ , θα καταλαβεις περισσοτερα απο οσα μπορεις εδω !! Οπως το καταλαβαν αλλοι , που τους κανω καθε βδομαδα μεχρι και  ψυχοθεραπεια την οποια να τονισω την αξιζουν και με το παραπανω
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Άλλος με τα κόμματα άλλος με τις ομάδες, τώρα νέα αρρώστια! Τα μπούτια σου Ελενα!
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Άλλος με τα κόμματα άλλος με τις ομάδες, τώρα νέα αρρώστια! Τα μπούτια σου Ελενα!

Το σκισαμε το μπουτι το θεμα ....Αντε καλα !!

Καληνυχτουδια γιαβρι  μου καυλιαρικο  :s&m_2: :s&m_2: μην ξεχνιεσαι  ;)
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Αν με πετυχαίναν οι άλλοι στο δρόμο θα με έσφαζαν που αμφισβήτησα την Χατζή!
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Ρε θα πεθάνω στα γέλια και θα με βρουν πεθαμένο με το λαπτοπ ανοιχτό στο bou!

                               

ElectricOptimalChrysomelid-size_restricted.gif
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Ρε αλήθεια θα με σκοτώνατε για την γκόμενα!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
think2, δεv θα γίνω Βαρελάς, καλό παιδί είσαι αλλά λίγο παραπάνω προβληματικό από ότι θα έπρεπε....
Αν θες σου στέλνω 20Ε να πας στο Μεταξουργείο 2 φορές είτε στη Φυλής, να στανιάρεις λίγο :grin:

 

Συνημμένα

  • κ. Χατζή κάποια από τα πρόσφατα κέρδη.png
    κ. Χατζή κάποια από τα πρόσφατα κέρδη.png
    22,6 KB · Εμφανίσεις: 37

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom