Νέα

CityTours και τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TheScorpio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αυτό το περίμενα... και δε μου λέει και τίποτα... εδώ είναι ρατσίστριες οι Ρουμάνες με τους Αλβανούς...
Κάτι ποιο extreme περίμενα να παραθέσεις ρε συ Iblis
τι , οτι ειναι μανιακος δολοφονος και εχει συλλογη απο αραχνες? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
:2funny: :2funny: :2funny:
Να πάρω το P-K δηλαδή για να μην πέσω θύμα της γυναίκας Αράχνης....? :2funny:
...κ καμια μυγα για δολωμα!!!

URL]]
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν καταλαβαίνω καλά μάλλον θα κλαίω τα λεφτά μου αλλα δεν γαμιέται... μου αρέσει η γκόμενα και ποτέ δεν ξέρεις... Εν ολίγοις Iblis μάλλον δεν ανταποκρίνεται σε gfe?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αν καταλαβαίνω καλά μάλλον θα κλαίω τα λεφτά μου αλλα δεν γαμιέται... μου αρέσει η γκόμενα και ποτέ δεν ξέρεις... Εν ολίγοις Iblis μάλλον δεν ανταποκρίνεται σε gfe?
αναλογα τι δωρακι θα της πας.
προτεινω λουλουδια και γλυκα,
και προσεξε μη σου φαει την ωρα με κουβεντα...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αναλογα τι δωρακι θα της πας.
προτεινω λουλουδια και γλυκα,
και προσεξε μη σου φαει την ωρα με κουβεντα...
Δοκιμασμένη συνταγή...
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση και σόρυ αν σας ζάλισα με το off topic.
 

JOSSS

Μέγας
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
25
Like
928
Πόντοι
4.460
Οι τιμες ειναι πτωτικες στην ευρωπη 1 χρονο τωρα. Αρχισαμε και στην Ελλαδιτσα σιγα σιγα. Μεχρι και ο φραγκοφονιας στο τουρ στη Σαλονικα εκοψε 50 ευρο.
 
OP
OP
T

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Αγαπητέ φίλε οι τιμές θα έπρεπε να είναι χαμηλότερες εδώ και καιρό. Φαντάζομαι βέβαια ότι όλα είναι θέμα πληροφοριών και επιλογών. Εντάξει ο καθένας κανονίζει για τον εαυτό του. Εγώ προσωπικά δεν πληρώνω πάνω από ένα ποσό, όχιγιατί δεν τα έχω αλλά γιατί δεν νομίζω ότι αξίζει.
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Αυτο με το ποσοστο του μισθου που ειπες με αγγιξε, να δουλευω 6 μερες για να τα δωσω στη πουτανα για 1 ωρα? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ..
3 φορες εχω παρει ct ολες κι ολες, μονο με την sandra απο swedishharmony το ειχα φχαριστηθει,
2 ωρες δεν τον εβγαλε απο το στομα της καθολου, τις αλλες 2 εφυγα απο το hotel και ελεγα πωπω
ρε πουστη παει η 300αρα!
 

donator

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
248
Κριτικές
72
Like
1.125
Πόντοι
2.461
Αγαπητέ φίλε οι τιμές θα έπρεπε να είναι χαμηλότερες εδώ και καιρό. Φαντάζομαι βέβαια ότι όλα είναι θέμα πληροφοριών και επιλογών. Εντάξει ο καθένας κανονίζει για τον εαυτό του. Εγώ προσωπικά δεν πληρώνω πάνω από ένα ποσό, όχιγιατί δεν τα έχω αλλά γιατί δεν νομίζω ότι αξίζει.

Φιλε scorpio οι τιμές των ct εδω στην ελλάδα δεν νομίζω να πέσουν ποτέ, και αυτό γιατι οι ελληνες τα σκανε στεγνά, άλλοι συνειδητά, άλλοι επιλεκτικά, άλλοι απλόχερα, και άλλοι ακόμα και δανειζόμενοι!!!
Πάρε παράδειγμα πώς τώρα εν μέσω κρισης όλα τα ct θέλουν να έρθουν εδω γιατί σε σχέση με Παρίσι Λονδίνο και Μιλάνο η πελατεία τους έχει πέσει μόνο κατα 10-20% ένω στο εξωτερικό πάνω από 50%.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αυτο με το ποσοστο του μισθου που ειπες με αγγιξε, να δουλευω 6 μερες για να τα δωσω στη πουτανα για 1 ωρα? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ..
3 φορες εχω παρει ct ολες κι ολες, μονο με την sandra απο swedishharmony το ειχα φχαριστηθει,
2 ωρες δεν τον εβγαλε απο το στομα της καθολου, τις αλλες 2 εφυγα απο το hotel και ελεγα πωπω
ρε πουστη παει η 300αρα!

λοιπον εισαι δημοσιος υπαλληλος με προυπηρεσια 10 ετων.

αφου τοσα βγαζεις.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Οποιος δεν έχει λεφτά και θέλει να ...γλύψει βυζάκι ct, να ρθει σε μένα τον τοκο..γλυφα να του δανείσω με επιτόκιο 90% ! Είναι μια κοινωνική προσφορά!!    :2funny:

εδώ μέσα έχει πολλούς "δήθεν", θα βρεις πελατάκους σίγουρα
 

lebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
12
Like
75
Πόντοι
10
Καλημέρα σας σύντροφοι συναγωνιστές του σπορ των CT.

Πιστεύω οτι κάποια πρακτορεία αλλα και κάποιες ανεξάρτητες κοπέλες ( όπως ισχυρίζονται ) το έχουν παρακάνει με τις χρεώσεις τους. Κατά την γνώμη μου τους εχουμε κάνει μάγκες και ολοένα και περισσότερες ερχονται Ελλάδα. Πρεπει να πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας και να μην πηγαινουμε σε CT με 300 ευρώ/ώρα.  Max 250 και 400 το δίωρο. Anal 50euro και οχι 100.

Μόνο για περιπτώσεις extra υπηρεσιών η τιμή μπορεί να γινεται δεκτή. Αν και εγώ 400/ώρα δεν δίνω ούτε με σφαίρες.

Κατά τα λοιπά στη διάρκεια του ραντεβού δεν πρέπει να υπάρχει περιορισμός στις εκσπερματώσεις ( πιπες, sex  κλπ ).

Όλες τι αλλες περιπτώσεις πρεπεί να τις μαυρίσουμε και να πάμε σε αποχή... Επίσης να αναφέρονται και παράξενες συμπεριφορές κατα την διαρκεια του ραντεβού ( γκρινια για ποσες φορές, βαρεμαρα κλπ ). Πάλι μάυρο !!!!

Έχετε αναλογισθεί πόσος είναι ο μισθός στις χώρες τους και πόσο χρεώνουν εκεί ? Έρχονται εδω μια εβδομάδα και φεύγουν πλούσιες.

Με τους συντροφικους μου χαιρετισμούς....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.805
Πόντοι
1.206
Καλημέρα σας σύντροφοι συναγωνιστές του σπορ των CT.

Πιστεύω οτι κάποια πρακτορεία αλλα και κάποιες ανεξάρτητες κοπέλες ( όπως ισχυρίζονται ) το έχουν παρακάνει με τις χρεώσεις τους. Κατά την γνώμη μου τους εχουμε κάνει μάγκες και ολοένα και περισσότερες ερχονται Ελλάδα. Πρεπει να πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας και να μην πηγαινουμε σε CT με 300 ευρώ/ώρα.  Max 250 και 400 το δίωρο. Anal 50euro και οχι 100.

Μόνο για περιπτώσεις extra υπηρεσιών η τιμή μπορεί να γινεται δεκτή. Αν και εγώ 400/ώρα δεν δίνω ούτε με σφαίρες.

Κατά τα λοιπά στη διάρκεια του ραντεβού δεν πρέπει να υπάρχει περιορισμός στις εκσπερματώσεις ( πιπες, sex  κλπ ).

Όλες τι αλλες περιπτώσεις πρεπεί να τις μαυρίσουμε και να πάμε σε αποχή... Επίσης να αναφέρονται και παράξενες συμπεριφορές κατα την διαρκεια του ραντεβού ( γκρινια για ποσες φορές, βαρεμαρα κλπ ). Πάλι μάυρο !!!!

Έχετε αναλογισθεί πόσος είναι ο μισθός στις χώρες τους και πόσο χρεώνουν εκεί ? Έρχονται εδω μια εβδομάδα και φεύγουν πλούσιες.

Με τους συντροφικους μου χαιρετισμούς....

Το έγραψα, σαν απάντηση σε άσχετο θρέντ και το μεταφέρω στο σωστό.
Λοιπόν αυτή τη βδομάδα από "θυγατρικές" του Ζ στην Ολλανδία.
1. 'Αμστερνταμ : Cindy και Amanda [η Electra Angel είναι αυτή ή μοιάζει; Ας με διαφωτίσει ένας ειδήμων] με 200/Η
2. Ρόττερνταμ : Kristi με 150.
Με δεδομένο πως οι αποδοχές εκεί είναι σημαντικά καλλίτερες ξαναρωτάω "Εμεις είμαστε οι πιο πλούσιοι ή οι πιο μαλάκες της Ευρώπης;"
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μάλλον οι πιο μαλάκες. Το διαπίστωσα σήμερα
250 για μια πατσαβούρα σαν αυτές που γαμάς με 50
Αλλά ας όψεται η κάβλα
Μακάρι να ήταν η τελευταία φορά
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Απλα στην Ολλανδια υπαρχη πλυθορα απο κοριτσια σε τιμες πολυ χαμηλες και ετσι πανε με τις τιμες της αγορας.
Δεν εχει να κανει με το ποσα βγαζουν εκει ,εδω η παραπερα.
Ρωτηστε και κανενα απο τα κοριτσια ποσα ραντεβου κανουν την ημερα εαν κανουν κιολας.
Γιαυτο τον λογο ολες κανουν κρα να ερθουν στην Ελλαδα .
Και πιστεψτεμε υπαρχει μεγαλη ουρα σε αυτες που θελουν να ερθουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom