Νέα

Κώδικας δεοντολογίας μελών Βou.. στο αγοραίο σεξ..!!?!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Tι μου θύμισες ρε φίλε! Φυλής! Έχω να πάω από το 1996, τότε με τα ΙΜΙΑ! Οι άλλοι πήγαιναν για πόλεμο και εγώ για μπουρδελότσαρκα! Πως πέρασαν τα χρόνια! Οι άλλοι Αυλώνα και εγώ καύλωνα!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686


Έλενα Χατζή είσαι δύναμη !  :rockon:

Μόλις τελειώσω κάποιες δουλειές επείγουσες
για την εταιρεία μου, θα σε επισκεφτώ οπωσδήποτε ! 
Κριός σουπερ !
Ήδη έχω φτιαχτεί με την ιδέα να σε δω ! :rockon:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Tι μου θύμισες ρε φίλε! Φυλής! Έχω να πάω από το 1996, τότε με τα ΙΜΙΑ! Οι άλλοι πήγαιναν για πόλεμο και εγώ για μπουρδελότσαρκα! Πως πέρασαν τα χρόνια! Οι άλλοι Αυλώνα και εγώ καύλωνα!


1996? Ωπα ρε τύπε εγώ δεν ειχα γαμήσει καν τότε..
 

Επισκέπτης
Αmpelales & think2, Ιούνιο του 1996 είχαμε φύγει από Πάτρα νέοι φοιτητές για τη φίλη μας τη Φυλής :grin: γιατί ήθελα να "ξεπαρθενιάσω" έναν νεαρό που παραμένουμε έως τώρα αδελφικοί φίλοι.

[quote author=ΣΕΞΟΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ]
Και οταν βρεθουμε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ , θα καταλαβεις περισσοτερα απο οσα μπορεις εδω !!
[/quote]Eίσθε σίγουρη κ. Χατζή? :rolleyes:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Φίλε έχεις χάσει τη χρυσή εποχή 1993-1999.
Άργησες να γεννηθείς, τι περίμενες ;  :2funny:

Πρόλαβα 1998-1999, ας ειναι καλα ο πατέρας ενος συμμαθητή που μας σήκωσε απ το Sega που παιζαμε τότε και μας πήγε Φυλής..
Σε 9 λεπτά ειχαμε γαμήσει ξεχωριστά και οι τρείς.. το ίδιο Ρωσίδι.. Το Θεομουνο!
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Σαββατοκύριακο Αθήνα!!! Βόλτες τα μεσημέρια στην Στουρνάρη να μάθουμε για το τι υπολογιστές κυκλοφορούν, Μοναστηράκι, Φωκίωνος Νέγρη τότε είχε πέραση.. και μόλις βράδιαζε Φυλής..... Δυο μέρες με ψεύτικα εξοδόχαρτα και διανυκτερεύσεις  στην σειρά από την Αυλώνα! Τι δεν θα έδινα να είχα εκείνα τα ανέμελα χρόνια που η πούτσα ήταν οδηγός και μας τράβαγε όπου ήθελε!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Πρόλαβα 1998-1999, ας ειναι καλα ο πατέρας ενος συμμαθητή που μας σήκωσε απ το Sega που παιζαμε τότε και μας πήγε Φυλής..
Σε 9 λεπτά ειχαμε γαμήσει ξεχωριστά και οι τρείς.. το ίδιο Ρωσίδι.. Το Θεομουνο!

:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796

Λεει ο πατέρας του συμμαθητη.. σηκωθείτε μαλακισμένα θα σας πάω κάπου.. και μας πάει Φυλής.. Μουνάρες Ρωσίδες παντού σε ολα τα σπίτια.. Εκτοτε καθιερώθηκε τσάρκα κάθε ΣΚ εγω ο συμμαθητής κι ο πατέρας του.. γαμάγαμε την ίδια στη σειρά.. αχαχα α ρε τι θυμήθηκα..  :headbaning1:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Σαββατοκύριακο Αθήνα!!! Βόλτες τα μεσημέρια στην Στουρνάρη να μάθουμε για το τι υπολογιστές κυκλοφορούν, Μοναστηράκι, Φωκίωνος Νέγρη τότε είχε πέραση.. και μόλις βράδιαζε Φυλής..... Δυο μέρες με ψεύτικα εξοδόχαρτα και διανυκτερεύσεις  στην σειρά από την Αυλώνα! Τι δεν θα έδινα να είχα εκείνα τα ανέμελα χρόνια που η πούτσα ήταν οδηγός και μας τράβαγε όπου ήθελε!

Θα σε βάλω σε μια κλήρωση FreeFuck..  ;)
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Καληνύχτα απο μένα τύποι   :hi:
 

Επισκέπτης
think2 εγώ πάντως στο θέμα του πληρωμένου νινιού :grin: έχω ακόμη μυαλό 15χρονου :grin:
Άντε να σας αφήσω κι εγώ δίνοντας ορισμένα προγνωστικά :woldman: αλλά MHN ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ οι αποδόσεις αλλάζουν, τέσπα κρίνετε μόνοι σας!

Melbourne Victory - Sydney FC => 60% 2-3 γκολ, πιθανότερο σκορ 1-1
Meshki Pooshan - Tractor => 53% δίφραγκο
Sepahan - Foolad => 63% GG
Paykan - Persepolis => over 2.5, μη εκτιμώμενη πιθανότητα
USM Blida - Saoura => αναδρομικό δίφραγκο
Bengaluru - North East Utd => ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

και τέλος Genclerbirligi - Konyaspor => over 2.5, αστάθμητα δείγματα όμως....

:grin: Noμίζω ότι είναι αρκετά, ας τα επεξεργαστείτε, Ολλανδία 2η δεν δίνω, γιατί είμαι καριόλης και παρτάκιας :2funny:
Πόσα κορίτσια :smitten: μπορώ να φορτώσω, ε ρε να κάτσει κανένας δυναμίτης :rockon:

 
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
1.070
Like
755
Καλημερα σας θελω να ξεκαθαρισω οτι γραφω η ιδια η ροζα και μπορω να πω οτι δεν εχουμε ενημερωση αν το μελος ανηκει στο φορουμ..τωρα αμα μας το πει εκει στο κρεβατι δεν ειναι κατι που επηρεαζει..ειτε ειναι ξενος τουριστας ειτε ειναι ελληνας του  bou..βεβαια συχνα καποιοι απο εδω μεσα γραφουν πραγματα για να τα γραψουν και συνηθως αυτοι που περνανε καλα.δεν μπαινουν στη διαδικασια..οποτε καλο ειναι να.προσεχει καποιος τι γραφει
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
think2 εγώ πάντως στο θέμα του πληρωμένου νινιού :grin: έχω ακόμη μυαλό 15χρονου :grin:
Άντε να σας αφήσω κι εγώ δίνοντας ορισμένα προγνωστικά :woldman: αλλά MHN ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ οι αποδόσεις αλλάζουν, τέσπα κρίνετε μόνοι σας!

Melbourne Victory - Sydney FC => 60% 2-3 γκολ, πιθανότερο σκορ 1-1
Meshki Pooshan - Tractor => 53% δίφραγκο
Sepahan - Foolad => 63% GG
Paykan - Persepolis => over 2.5, μη εκτιμώμενη πιθανότητα
USM Blida - Saoura => αναδρομικό δίφραγκο
Bengaluru - North East Utd => ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

και τέλος Genclerbirligi - Konyaspor => over 2.5, αστάθμητα δείγματα όμως....

:grin: Noμίζω ότι είναι αρκετά, ας τα επεξεργαστείτε, Ολλανδία 2η δεν δίνω, γιατί είμαι καριόλης και παρτάκιας :2funny:
Πόσα κορίτσια :smitten: μπορώ να φορτώσω, ε ρε να κάτσει κανένας δυναμίτης :rockon:

Έλεος πιά με τα προγνωστικά σε κάθε άσχετο θέμα.
Να σου συστήσω έναν καλό ψυχίατρο μήπως και δεις γιατρειά ????
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
κατά την γνώμη μου δεν έχει καμία σημασία αν είσαι μέλος, γράφεις κριτικές κλπ ή όχι.
αν η κοπέλα είναι καλή τότε είναι καλή με όλους
αν είναι έπιπλο τότε είναι έπιπλο με όλους

Ένα θέμα είναι ότι τα πρακτορεία (και οι ίδιες οι κοπέλες) έχουν γεμίσει το site  με μούφα προφίλ που προμοτάρουν κοπέλες.  Φυσικά αυτό φαίνεται από χιλιόμετρα αλλά φορτώνουν τις σελίδες με βλακείες και είναι ενοχλητικό....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
υπαρχει και η κατηγορια  επιλεκτικιας κοπελας  που την ενδιαφερει εμφανιση πελατη και αν εισαι νεος η οχι 
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Γιατι αν πάρεις μια ανεξάρτητη στο τηλ.. την κλείσεις κ στο χοτέλ σε ρωτήσει απο που την βρήκες και της πείς απ το Bou.. που ναι το κακό? Δεν λέω προφανώς να πεις ειμαι απ το bou και πρόσεξε τι θα κάνεις γιατι γράφω κριτικές.. χαχαχα

Απλά να αναφέρεις οτι την βρήκες απο εδώ.. την επηρεάζει αυτο λές?
Οχι βέβαια δεν είναι κακό.εγω το λέω για παράδειγμα χωρίς να περιμένω κάτι ούτε να εκβιασω με κριτικές κλπ.το έχω ξαναγράψει και τα έχουμε πει και από κοντά με κάποια μέλη από εδώ,όλοι έχουμε την ζωή μας αλλά θέλουμε να σπάσει την ρουτίνα.αν ει αι να φάμε φόλα καθόμαστε σπίτι και παίζουμε το λεφτά που θα δίναμε στο στοίχημα. Δεν πιστεύω πως υπάρχει άντρας που δεν έκανε μπουρδελοτσαρκες και ακόμα αναπολει αυτές τις φάσεις.το έχω ξαναπεί κύριοι δέκα γάμους να κάνεις και 40 γκομενες ν αλλάξεις οι πουτανες δεν κόβονται!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom