Νέα

Κώδικας δεοντολογίας μελών Βou.. στο αγοραίο σεξ..!!?!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Μεγαλύτερες προσδοκίες εχει αυτος που πάει πιο αραιά.. αυτος που ειναι τακτικός στο άθλημα ξέρει να χειριστεί καλύτερα αν πάει να στραβώσει το ραντεβού κ να το φέρει στο σωστό δρόμο κι αν "δέν" απλά πάει παρακάτω.. αυτος ομως που πάει πιο αραιά εχει μεγαλύτερες προσδοκίες στο μυαλό του κ περισσότερες πιθανότητες να μην εχει το αποτέλεσμα που περίμενε.. σίγουρα μετράει η εμπειρία της κοπέλας πάνω απ ολα!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ναι αμπελαλε αλλα οσοι παμε συνεχεια ξερουμε τις καλες απο τις κακες εππαγελματιες
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
το σημαντικο υγεια και λεφτα να εχουμε οσοι κανουμε το αθλημα
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Καλησπερα κυριοι.να σας παραθεσω την αποψη μου.κατ αρχην δεν θεωρω σωδτο να λες για κριτικες κλπ για να βγαλει μια κοπελα τον καλο της εαυτο.πρεπει να το κανε ετσι και αλλιως αφου βεβαια και εσυ εισαι οκ απο καθαριοτητα,συμπεριφορα κλπ/.αλλωστε η καλη χρηση του site σε βοηθαει οπως και πολλα μελη βοηθυον επισης.ολες οι κριτικες πρεπει να ειναι ρεαλοστικες γιατι ολοι παιζουν με τα χρηματα τους συτη την δυσκολη εποχη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
σιγουρα σωστα τα λες θεμα επαγγελματισμου  μετραει  αλλα και οταν σε ξερει υπαρχει διαφορα απο καποιον  αγνωστο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλησπερα κυριοι.να σας παραθεσω την αποψη μου.κατ αρχην δεν θεωρω σωδτο να λες για κριτικες κλπ για να βγαλει μια κοπελα τον καλο της εαυτο.πρεπει να το κανε ετσι και αλλιως αφου βεβαια και εσυ εισαι οκ απο καθαριοτητα,συμπεριφορα κλπ/.αλλωστε η καλη χρηση του site σε βοηθαει οπως και πολλα μελη βοηθυον επισης.ολες οι κριτικες πρεπει να ειναι ρεαλοστικες γιατι ολοι παιζουν με τα χρηματα τους συτη την δυσκολη εποχη.

Σωστος :heavymetalbig:
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.873
Πόντοι
1.336
ναι αμπελαλε αλλα οσοι παμε συνεχεια ξερουμε τις καλες απο τις κακες εππαγελματιες
ναί όλες ξέρουν τα στανταράκια-πυρφόρους τους και είναι λογικό να ανακουφίζονται οταν τους βλέπουν στο σαλόνι και εγώ-εμείς (οι εβδομαδιαίοι πυρφόροι) ξέρουμε πολυ καλά τι υπηρεσίες θα εισπράξουμε που σίγουρα δεν ειναι δυνατόν να είναι της ίδιας ποιότητας με εναν περαστικό. Αρα οι κριτικές μας ειναι καλύτερες του regular   
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ναί όλες ξέρουν τα στανταράκια-πυρφόρους τους και είναι λογικό να ανακουφίζονται οταν τους βλέπουν στο σαλόνι και εγώ-εμείς (οι εβδομαδιαίοι πυρφόροι) ξέρουμε πολυ καλά τι υπηρεσίες θα εισπράξουμε που σίγουρα δεν ειναι δυνατόν να είναι της ίδιας ποιότητας με εναν περαστικό. Αρα οι κριτικές μας ειναι καλύτερες του regular   

Σωστο κ αυτο
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
αλλο μια καινουργια κοπελα αλλο  παλια που την ξερουμε χρονια σε θεμα υπηρεσιων
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Καλησπερα κυριοι.να σας παραθεσω την αποψη μου.κατ αρχην δεν θεωρω σωδτο να λες για κριτικες κλπ για να βγαλει μια κοπελα τον καλο της εαυτο.πρεπει να το κανε ετσι και αλλιως αφου βεβαια και εσυ εισαι οκ απο καθαριοτητα,συμπεριφορα κλπ/.αλλωστε η καλη χρηση του site σε βοηθαει οπως και πολλα μελη βοηθυον επισης.ολες οι κριτικες πρεπει να ειναι ρεαλοστικες γιατι ολοι παιζουν με τα χρηματα τους συτη την δυσκολη εποχη.

Γιατι αν πάρεις μια ανεξάρτητη στο τηλ.. την κλείσεις κ στο χοτέλ σε ρωτήσει απο που την βρήκες και της πείς απ το Bou.. που ναι το κακό? Δεν λέω προφανώς να πεις ειμαι απ το bou και πρόσεξε τι θα κάνεις γιατι γράφω κριτικές.. χαχαχα

Απλά να αναφέρεις οτι την βρήκες απο εδώ.. την επηρεάζει αυτο λές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom