Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

skotysex

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
ρε παιδιά πως λένε μια κοντούλα μελαχρινή με φοβερό σώμα αλλά μετριτότατο πρόσωπο σαν τσιγγάνα, με λίγο σχιστό μάτι; Κάνει και show καλό. Έχετε καμιά ιδέα για ποια λέω να με βοηθήσετε; Σάββατο την πέτυχα, λογικά θα καταλάβετε ποια λέω..
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
ρε παιδιά πως λένε μια κοντούλα μελαχρινή με φοβερό σώμα αλλά μετριτότατο πρόσωπο σαν τσιγγάνα, με λίγο σχιστό μάτι; Κάνει και show καλό. Έχετε καμιά ιδέα για ποια λέω να με βοηθήσετε; Σάββατο την πέτυχα, λογικά θα καταλάβετε ποια λέω..

Μάλλον την Αλέξια πρέπει να εννοείς....αν έχει κοντό καρέ μαλλί αυτή είναι..
 

skotysex

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
το μαλλί το είχε πιασμένο επάνω σε κότσο, κοντό πρέπει να είναι

ευχαριστώ!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
μηπως θα μπορουσε καποιος φανταστικος συμφουρουμιτης να επιβεβαιωσει αν η Ντενιζ που αναφερεται πανω στο ροστερι ειναι η ιδια Ντενιζ που δουλευε παλιοτερα στο Βαβυ Γολδ

Τνχ!!!


Τι τνχ, να το κανονισουμε να κερασω ενα ποτακι και κανα 2 χορους, αυτααα....


εεε ψιτ κυριος.... ειναι? ε-ε-ε? ειναι η ιδια? ε-ε?
 

Paraktios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρουμάνα πιτσιρίκα με ελάχιστα Ελληνικά (μιλούσε καλά Αγγλικά) η οποία δούλευε πέρσι Οκτώβριο-Δεκέμβριο στο εν λόγω μαγαζί και έφυγε στην αρχή της χρονιάς για να μεγαλώσει τα βυζιά της. Όνομα Αντρέεα. Γνωρίζει κανείς αν επέστρεψε ?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παιδια ερωτηση εχω κατι λεφτουδακια ''για σκοτωμα'' και ελεγα σημερα μπας και κανω καμια καταθεση στο κινκυ.Μπορει να μου πει κανεις αν παιζουν :

1.Ιβα ξανθια τσεχα με σωμα μοντελε
2.Κρυσταλ Κατεριναρα με φοβερη πατουρα

Ευχαριστω Ματζεστικ69 ο καταθετης....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παιδια ερωτηση εχω κατι λεφτουδακια ''για σκοτωμα'' και ελεγα σημερα μπας και κανω καμια καταθεση στο κινκυ.Μπορει να μου πει κανεις αν παιζουν :

1.Ιβα ξανθια τσεχα με σωμα μοντελε
2.Κρυσταλ Κατεριναρα με φοβερη πατουρα

Ευχαριστω Ματζεστικ69 ο καταθετης....
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Παιδια ερωτηση εχω κατι λεφτουδακια ''για σκοτωμα'' και ελεγα σημερα μπας και κανω καμια καταθεση στο κινκυ.Μπορει να μου πει κανεις αν παιζουν :

1.Ιβα ξανθια τσεχα με σωμα μοντελε
2.Κρυσταλ Κατεριναρα με φοβερη πατουρα

Ευχαριστω Ματζεστικ69 ο καταθετης....


δεν ειχες παει ταυλανδη κ μετα φιλιπιννες τυπε?πως κ ξαναγυρισες ελλαδισταν?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
1 Αυγουστου γυρισα τυπε αλλα τι σχεση εχει αυτο την ερωτηση μου ξερεις να την απαντησεις?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
γιατι δεν κανεις ενα τηλεφωνακι πριν ετοιμαστεις να ρωτησεις αν δουλευουν οι κοπελες για τις οποιες ενδιαφερεσαι?


και στειλε κ κανα πμ ναρθω κι εγω μαζι να χαιρετησω την Κατεριναρα να δω τι κανει.

με θες παρεα ε?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ναι ελα για παρεα δεν εχω προβλημα τι να απρω τηλεφωνο ρε φιλε λες και θα μου απαντησουνε.......
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παιδια ερωτηση εχω κατι λεφτουδακια ''για σκοτωμα'' και ελεγα σημερα μπας και κανω καμια καταθεση στο κινκυ.Μπορει να μου πει κανεις αν παιζουν :

1.Ιβα ξανθια τσεχα με σωμα μοντελε
2.Κρυσταλ Κατεριναρα με φοβερη πατουρα

Ευχαριστω Ματζεστικ69 ο καταθετης....
 

M3

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα μου ειχαν απαντησει.....οτι δεν ξερουν.
 
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
μαγκες η ναταλι ειναι στο μαγαζι η κανει διακοπες??
πηγε κανενας αθτες τις μερες???
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Πηρα τηλεφωνο κατα τις 11 και μου ειπαν δεν ξερουν.Νταξι παραγκα κανονικα το μαγαζι.Τι δεν ξερετε ρε μουνια πηγαινε ρωτα μεσα και ελα παλι πες μου......Καλα  μαγκες οποιος εχει παει δεν ξερει πραγματικα δηλαδη......ενα ροστερ με ολα τα μουννια τοσο απλο.....Το να κανω 20 χιλιομετρα και να παω και να μην ειναι δεν ειναι ξενερα.....??τι λετε?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Πηρα τηλεφωνο κατα τις 11 και μου ειπαν δεν ξερουν.Νταξι παραγκα κανονικα το μαγαζι.Τι δεν ξερετε ρε μουνια πηγαινε ρωτα μεσα και ελα παλι πες μου......Καλα  μαγκες οποιος εχει παει δεν ξερει πραγματικα δηλαδη......ενα ροστερ με ολα τα μουννια τοσο απλο.....Το να κανω 20 χιλιομετρα και να παω και να μην ειναι δεν ειναι ξενερα.....??τι λετε?

ναι ειναι ξενερα και μην πας ετσι.

αλλα ρε φιλε, παιξε λιγο....

πχ

Γεια σας, παρακαλω ενδιαφερομαστε για μπατσελορ θα ηθελα να κλεισω (παιξτο λαρτζ  :dancing:) 6 τραπεζια, αλλα θα θελαμε να δουλευουν οι 2 συγκεκριμενες κοπελες, ποτε δουλευουν? Και για να μην καρφωθεις ρωτας και τιμες για σοου με το γαμπρο στην πιστα απο την Κατεριναρα και αν θα σας κανουν καλυτερη τιμη για χ μπουκαλια Τζακ Μπομπανιελς

ελα ρε Ματζ τοσα χρονια καλουποτης μαθε να καλουπωνεις


Και που σαι, κι εγω μονος μου παω παμε να καυλαντισουμε παρεα... στα τελευταια 20 ειμαι, ησυχος ειμαι, ατακες πεταω να γελας που και που, δε θα ενοχλω, παρεα θελω, βαριεμαι να πηγαινω μονος μου

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι ειναι ξενερα και μην πας ετσι.

αλλα ρε φιλε, παιξε λιγο....

πχ

Γεια σας, παρακαλω ενδιαφερομαστε για μπατσελορ θα ηθελα να κλεισω (παιξτο λαρτζ  :dancing:) 6 τραπεζια, αλλα θα θελαμε να δουλευουν οι 2 συγκεκριμενες κοπελες, ποτε δουλευουν? Και για να μην καρφωθεις ρωτας και τιμες για σοου με το γαμπρο στην πιστα απο την Κατεριναρα και αν θα σας κανουν καλυτερη τιμη για χ μπουκαλια Τζακ Μπομπανιελς

ελα ρε Ματζ τοσα χρονια καλουποτης μαθε να καλουπωνεις


Και που σαι, κι εγω μονος μου παω παμε να καυλαντισουμε παρεα... στα τελευταια 20 ειμαι, ησυχος ειμαι, ατακες πεταω να γελας που και που, δε θα ενοχλω, παρεα θελω, βαριεμαι να πηγαινω μονος μου
αμα το παίξει λαρτζ θα του πουν ψέμματα ότι είναι εκεί για να πάνε.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom