Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ξερει κανεις να μου πει με τι ονομα δουλευει η πρωην Ευα του Ras στο Κινκυ ?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Κ μένα είναι στα προσεχώς μου να περάσω μια βόλτα κ να δω τι κάνει στο νέο της περιβάλλον..Νομίζω η απάντηση στο ερώτημά σου είχε δοθεί σε άλλο thread..Κοίτα προς την μέση της σελίδας...

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Κ μένα είναι στα προσεχώς μου να περάσω μια βόλτα κ να δω τι κάνει στο νέο της περιβάλλον..Νομίζω η απάντηση στο ερώτημά σου είχε δοθεί σε άλλο thread..Κοίτα προς την μέση της σελίδας...


Να'σαι καλα..Πικολακι εσυ εισαι ? :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ξερει κανεις να μου πει με τι ονομα δουλευει η πρωην Ευα του Ras στο Κινκυ ?

αναστασία θείε μου...αλλά πρόσεχε....μεγάλη κάρια...προσπαθεί να στα φάει με κάθε τρόπο... :rockon: :rockon: :rockon:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια ανανεωστε ροστερ ΙΒΑ και ΚΡΙΣΤΑΛ ΥΠΑΡΧΕΙ ?  ΟΒΕΡ.........
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Μαθετε για ιβα γιατι εχω αρχισει και τρελαινομαι....
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
κατσε...ωπα...παρτο αλλιως...


δλδ θες να ειναι κ οι δυο για να πας ή σου εκανε κονξες η κρυσταλο-μουρλεγκο και της εδωσες ακυρο?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
παιδια ανανεωστε ροστερ ΙΒΑ και ΚΡΙΣΤΑΛ ΥΠΑΡΧΕΙ ?  ΟΒΕΡ.........

Σαββατο βραδυ. Ιβα υπαρχει, Κρυσταλ υπαρχει. Οβερ ν αουτ.



Δασκαλε παθε τι ειναι αυτη η Εμμανουελα-Ελενα πως την εγραψες  :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_2: :s&m_2: :tits2: :tits2: :cum: :cum: :fuck1: :fuck1:  :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

ωρε φιλε τι ζημια, τι ερωτας, τι γκαβλα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μαθετε για ιβα γιατι εχω αρχισει και τρελαινομαι....

φιλε ματζέστα μόλις έμαθα ότι τσακώθηκε με τον νοικάρη της και μάλλον θα φύγει από την σαπφούς που έμενε.Μόλις μου πεί πού και τί θα σε ενημερώσω,οκ?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Ερωτηση. Εχει κανει κατι καποιος με Σαντρα απο Kinky?
 

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
Έχω επισκεφτεί το εν λόγω ίδρυμα 3-4 φορές,όλες πρωινές ώρες λίγο πριν το κλείσιμο μετά από τσάρκες σε κοντινά μαγαζιά. Την πρώτη φορά έκατσα πολύ λίγο γιατί απλά στα πρώτα 5 λεπτά έρχεται μελαχρινό τεμάχιο ρουμανικής καταγωγής αγνώστου ταυτότητος και πάμε για πριβέ. Φραπεδάκι καλό, με φτυσίματα στην πουτσοκλέτα και δαχτύλωματα απο μένα,με εμένα αραχτό στον καναπέ και την κοπέλα να έχει γύρει από πάνω μου πλάγια. Μετά έκατσε αυτή στον καναπέ και τον έπαιξα μόνος μου μέχρι να τελειώσω πάνω στις σιλικονάτες βυζάρες της. Η δεύτερη επίσκεψη ήταν φωτοτυπία της πρώτης με την ίδια γκόμενα. Η τρίτη ήταν με παρέα, όπου πήρα πάλι την ίδια ρομούνα με μία φίλη της αυτή τη φορά με τη μία να με χαμουρεύει και την άλλη να βαράει φραπέ και τούμπαλιν, μέχρι να συμπληρώσω εγώ με το αφρόγαλα. Και τέλος η τέταρτη ήταν πολύ πιο χαλαρή, όπου μιλούσα με μία γκόμενα από Εσθονία, ανταλλάξαμε facebook.Αυτή έφυγε από την Ελλάδα μετά από λίγο γύρισε στην πατρίδα της την οποία και επισκέφτηκα τον Ιανουάριο.Εκεί συνάντησα και την γκόμενα όπου με ξενάγησε 3 μέρες και στο τέλος μου έκανε και ένα αποχαιρετιστήριο δώρο  :fuck2:

Συνοψίζοντας, θα έλεγα ότι τηρούσα σχέση ξεπέτας με το συγκεκριμένο ίδρυμα, το οποίο μου πρόσφερε ευχάριστες εμπειρίες. Αυτά.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Έχω επισκεφτεί το εν λόγω ίδρυμα 3-4 φορές,όλες πρωινές ώρες λίγο πριν το κλείσιμο μετά από τσάρκες σε κοντινά μαγαζιά. Την πρώτη φορά έκατσα πολύ λίγο γιατί απλά στα πρώτα 5 λεπτά έρχεται μελαχρινό τεμάχιο ρουμανικής καταγωγής αγνώστου ταυτότητος και πάμε για πριβέ. Φραπεδάκι καλό, με φτυσίματα στην πουτσοκλέτα και δαχτύλωματα απο μένα,με εμένα αραχτό στον καναπέ και την κοπέλα να έχει γύρει από πάνω μου πλάγια. Μετά έκατσε αυτή στον καναπέ και τον έπαιξα μόνος μου μέχρι να τελειώσω πάνω στις σιλικονάτες βυζάρες της. Η δεύτερη επίσκεψη ήταν φωτοτυπία της πρώτης με την ίδια γκόμενα. Η τρίτη ήταν με παρέα, όπου πήρα πάλι την ίδια ρομούνα με μία φίλη της αυτή τη φορά με τη μία να με χαμουρεύει και την άλλη να βαράει φραπέ και τούμπαλιν, μέχρι να συμπληρώσω εγώ με το αφρόγαλα. Και τέλος η τέταρτη ήταν πολύ πιο χαλαρή, όπου μιλούσα με μία γκόμενα από Εσθονία, ανταλλάξαμε facebook.Αυτή έφυγε από την Ελλάδα μετά από λίγο γύρισε στην πατρίδα της την οποία και επισκέφτηκα τον Ιανουάριο.Εκεί συνάντησα και την γκόμενα όπου με ξενάγησε 3 μέρες και στο τέλος μου έκανε και ένα αποχαιρετιστήριο δώρο  :fuck2:

Συνοψίζοντας, θα έλεγα ότι τηρούσα σχέση ξεπέτας με το συγκεκριμένο ίδρυμα, το οποίο μου πρόσφερε ευχάριστες εμπειρίες. Αυτά.

η ρουμούνα είχε και τατουάζ στιγκάκι στο πίσω σύστημα με συνέπεια να νομίζεις ότι είναι το στιργκάκι της το ίδιο?
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Τι εννοείς ξεπετού? Πάντως έτσι όπως την έχω κόψει άνετα κάνει και κάτι εκτός στριπ.  :fuck2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τι εννοείς ξεπετού? Πάντως έτσι όπως την έχω κόψει άνετα κάνει και κάτι εκτός στριπ.  :fuck2:

ψιλοχλωμό το κόβω να κάνει κάτι έτσι χύμα...είναι ολίγον τί αναρχοαυτόνομη του κώλου,ριζοσπάστικια ρουμάνα ναούμε,μαγκάκι...κατάλαβες?συνήθως αυτές είναι λίγο ζόρικες...από ένστικτο στο λέω..
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Roxana σταματησε γαμω.  :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom