Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αδερφουλη χωρις καμια απολυτως υποψια σαρκασμου και με απολυτα φιλικα και συναδελφικα καλοπροαιρετα αισθηματα


μηπως λεω μηπως μπορεις να το εξηγησεις λιγο παραπανω

δεν το καταλαβα και πολυ καλα

δλδ μας λες οτι


σου εκανε απλο αεροχωρο στο πριβε (αεροχωρος και πριβε αλληλοανερουν το ενα το αλλο ή κανω λαθος?)

και σου ζητησε και 2ο για να σου κανει οτι δε σου εκανε στο 1ο και ειπες ναι?

και σου ξαναεκανε ο,τι και στον πρωτο αεροχωρο ενω σου εταξε σπεσιαλ με ψητα κρεμμυδικα πατατα ψητη πιτουλα και κρασακι κρητικο μαρουβα?

μας λες λιγες λεπτομερειες ακομα

φίλε μου όταν έγραψα δεν μου έκανε τίποτα εννούσα ότι μόνο με άφηνε να χουφτώνω...χαίρω πολύ και με τον απλό χορό χούφτωμα θα έκανα...το θέμα είναι ότι δεν πρόσφερε ούτε φραπέ ούτε και μπριζόλα όπως μου υποσχέθηκε και μετά είχε και το θράσος να μου πει ότι "εδώ δεν είναι μπουρδέλο για να κάνεις αυτά που ζητάς" ρε αει γαμήσου καριόλα!!! ΜΑΥΡΟ από εμένα!!! :birdman: :birdman: :birdman:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
φίλε μου όταν έγραψα δεν μου έκανε τίποτα εννούσα ότι μόνο με άφηνε να χουφτώνω...χαίρω πολύ και με τον απλό χορό χούφτωμα θα έκανα...το θέμα είναι ότι δεν πρόσφερε ούτε φραπέ ούτε και μπριζόλα όπως μου υποσχέθηκε και μετά είχε και το θράσος να μου πει ότι "εδώ δεν είναι μπουρδέλο για να κάνεις αυτά που ζητάς" ρε αει γαμήσου καριόλα!!! ΜΑΥΡΟ από εμένα!!! :birdman: :birdman: :birdman:
τι ειναι η μπριζολα?
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
φίλε μου όταν έγραψα δεν μου έκανε τίποτα εννούσα ότι μόνο με άφηνε να χουφτώνω...χαίρω πολύ και με τον απλό χορό χούφτωμα θα έκανα...το θέμα είναι ότι δεν πρόσφερε ούτε φραπέ ούτε και μπριζόλα όπως μου υποσχέθηκε και μετά είχε και το θράσος να μου πει ότι "εδώ δεν είναι μπουρδέλο για να κάνεις αυτά που ζητάς" ρε αει γαμήσου καριόλα!!! ΜΑΥΡΟ από εμένα!!! :birdman: :birdman: :birdman:

ξαναπηγαινε ταξε της ενα 100μπαλο να σου τη παιξει κ μετα δωστης τα αρχιδια σου.-
 

Επισκέπτης
σου λέει ότι πάρουνε μωρέ....και το κάνουνε σε όλους! αντί να σου κάνουνε τεμενάδες που τους δίνεις κάποια ευρώπουλα,σου παίζουν και πουστιές και σου κάνουν και ειρωνείες...ειναι τα κλασσικά μουνόπανα που και ένας πελάτης να τους κάνει την τιμή να περάσει μέσα θα του γαμήσουν το κέρατο για να του αρπάξουν ότι μπορούν,αμα κοιτάξει αλλού θα βάλουν να τον ξεσουφρώσουν κιόλας!όπως συμβαίνει και στα περισσότερα καφέ-εστιατόρια κλπ...ελλαδάρα!γαμωέλληνες!μας αφανίσαν την παιδεία με τους προδότες τους αρχιπράκτορες εδω χάμω και μάς έκαναν τους χείριστους ανθρώπους!ότι αρπάξει ο κώλος μας!αυτό είναι ο έλληνας σήμερα δυστυχώς!

κάτσε ρε φίλε σωστά τα λες, αλλά ξέφυγες λίγο...η συγκεκριμένη καριόλα ήταν Τσέχα και όλες οι υπόλοιπες εκεί, πλην των σερβιτόρων και των ιδιοκτητών, είναι φραγκοφονιάδες από τις χώρες του πρώην κομμουνιστικού μπλοκ!!!
 

Επισκέπτης
ειναι και αλλες που το κάνουν αυτό....η πλάκα είναι ότι πλέον και η φράπα πάει 100 και διπλα που είναι άδειο...ότι αρπάξουν σου λέει πρίν την πτώχευση

για αυτό και εγώ τους κράζω γιατί με τέτοια μυαλά που κουβαλάνε τους αξίζει να πτωχεύσουν μια ώρα αρχίτερα...και έχει και το θράσος ο Πρόεδρος της Τσεχίας να θέλει την Ελλάδα εκτός του ευρώ!!! :jerking: ρε ΜΑΛΑΚΑ Κλάους αν βγούμε από το ευρώ σε τι νόμισμα θα κάνουν εξαγωγή συναλλάγματος στη χώρα σου οι Τσέχες πουτάνες που μας έχεις στείλει??? :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
τωρα την πληγωσες..

το θέμα δεν είναι αν την πλήγωσα καραγκιοζάκο...το θέμα είναι ότι προειδοποίησα τους συναδέλφους να την αποφύγουν γιατί είναι απατεώνισα και έτσι θα χάσει πελατεία...αααα και προφανώς η ενημέρωση που έκανα έχει νόημα για αυτούς που γνωρίσουν από μπριζόλες! :birdman:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ας απαντησουν καποιοι κυριοι στο φιλο μας που την μπριζολιτσα στο κινκυ την εχουν βαρεθει......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ας απαντησουν καποιοι κυριοι στο φιλο μας που την μπριζολιτσα στο κινκυ την εχουν βαρεθει......

ποιό κωλόμπαρο ρε.
μπαρ χοληστερίνης έπρεπε να λέγεται.

ααααααααααααααχααχχαχααχαχχαχαχααχαχχαχαχααχχαχααχα
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
φίλε μου όταν έγραψα δεν μου έκανε τίποτα εννούσα ότι μόνο με άφηνε να χουφτώνω...χαίρω πολύ και με τον απλό χορό χούφτωμα θα έκανα...το θέμα είναι ότι δεν πρόσφερε ούτε φραπέ ούτε και μπριζόλα όπως μου υποσχέθηκε και μετά είχε και το θράσος να μου πει ότι "εδώ δεν είναι μπουρδέλο για να κάνεις αυτά που ζητάς" ρε αει γαμήσου καριόλα!!! ΜΑΥΡΟ από εμένα!!! :birdman: :birdman: :birdman:

σου εκανε απλο χορο στον πριβε χωρο χορων οπου δε γινονται απλοι χοροι και γι αυτο ακριβως λεγεται πριβε. προφανες εεε?!

συνεπως μηπως να πηγαινες εξαλος στον μετρ "κυριε η εργαζομενη σας, ακυρωνει την εννοια του πριβε κανοντας απλους χορους και δυσφημει το καλο ονομα του μαγαζιου σας! παρακαλω να τη συμορφωσεται και να μου στειλετε πακετο την Κρυσταλ για ψυχικη αποζημιωση"

εεε? τι λετε κ οι υπολοιποι?
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
σου εκανε απλο χορο στον πριβε χωρο χορων οπου δε γινονται απλοι χοροι και γι αυτο ακριβως λεγεται πριβε. προφανες εεε?!

συνεπως μηπως να πηγαινες εξαλος στον μετρ "κυριε η εργαζομενη σας, ακυρωνει την εννοια του πριβε κανοντας απλους χορους και δυσφημει το καλο ονομα του μαγαζιου σας! παρακαλω να τη συμορφωσεται και να μου στειλετε πακετο την Κρυσταλ για ψυχικη αποζημιωση"

εεε? τι λετε κ οι υπολοιποι?
συμφωνω φιλος, GRACE(καβλακι-μαγκακι) και ΚΡΥΣΤΑΛ(καβλακι-μουρλεγκω-περιεργη φατσα) αξιζουν στο πριβε,ολα τα αλλα εχουν ερθει για διακοπες .....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Η grace ρε μαγκες δεν πιστευω οτι ειναι ακομη στο μαγαζι......3 με 4 φορες που εχω παει σερι δεν την εχω δει γιαυτο το λεω
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
αμαν ρε Ματζεστικ ξεκαυλωσες ολους τους θαμωνες και το θεμα ειναι νεκρο τοσο καιρο.


Για να δουμε θα ξαναζωντνεψει...


Δωστε κανα ροστερακι ρε παιχτες



Υ.Γ. να μου χαιρετησετε την κατεριναρα  :tits2: :kissass:  :pipa1:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
η κρισταλ εχει καβαλησει το καλαμι.οκ εχει το καλυτερο σωμα εκει μεσα αλλα οχι να μην καταδεχετε να κανει χωρο,μονο πριβε λεει
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
η κρισταλ εχει καβαλησει το καλαμι.οκ εχει το καλυτερο σωμα εκει μεσα αλλα οχι να μην καταδεχετε να κανει χωρο,μονο πριβε λεει
Κι εγω που πηγα τελικα αποψε πριβε με τη μουρλεγκω ηταν τελειως ξεπετα και δεν το ξανακανω,κι εχει παρει και καποια κιλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom