Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κι εγω που πηγα τελικα αποψε πριβε με τη μουρλεγκω ηταν τελειως ξεπετα και δεν το ξανακανω,κι εχει παρει και καποια κιλα...

συγχαρητήρια.....
αμα θεωρείτε την κρύσταλ μουνί περιοπής τι να πει κανείς για το μουνί της αλληνής.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η κρισταλ εχει καβαλησει το καλαμι.οκ εχει το καλυτερο σωμα εκει μεσα αλλα οχι να μην καταδεχετε να κανει χωρο,μονο πριβε λεει

φιλε το καλυτερο σώμα το έχει το ρουμανάκι το πιτσιρικι απο κωνστάντζα! με το παν γλυκο και συνάμα μέσα στη καύλα προσωπάκι!!!δεν ενθυμούμια όνομα..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
και τελικα κατεληξα kinky οπου παρατηρησα και καποιες κοπελες απο αλκατραζ οπως η μοντεστα.το μαγαζι γεματο και τα show αρκετα καυλωτικα,τουλαχιστον τα δυο πρωτα για μετα δεν ξερω γιατι εφυγα μετα την κωλοτρυπιδα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Κι εγω που πηγα τελικα αποψε πριβε με τη μουρλεγκω ηταν τελειως ξεπετα και δεν το ξανακανω,κι εχει παρει και καποια κιλα...

εκοψε το καπνισμα και παχυνε. το καλοκαιρι που την ειδα τα χε παρει ωραια κι αλλα να πηρε δε νομιζω οτι θα ειναι τοσα. Δωσ της 2 μηνες γυμναστηριο  :knockinb: και παλι φετες θα ναι  :kissass:


κοιτα η Κατεριναρα ειναι μουρλεγκο και παει με τα φεγγαρια της, το δεχεσαι και τη χειριζεσαι αναλογα ή πρεπει να σαι λιγο λουνι κι εσυ και να ταιριαζετε



κατα τ αλλα

Κατεριναρα φαν κλαμπ  :rockon: :rockon:
εγω δε την αλλαζω τη μουρλεγκο


Θα παω να τη χαιρετησω μονος μου μου φαινεται δεν κανετε καλη δουλεια  :cheesy: :cheesy: 




 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
εκοψε το καπνισμα και παχυνε. το καλοκαιρι που την ειδα τα χε παρει ωραια κι αλλα να πηρε δε νομιζω οτι θα ειναι τοσα. Δωσ της 2 μηνες γυμναστηριο  :knockinb: και παλι φετες θα ναι  :kissass:


κοιτα η Κατεριναρα ειναι μουρλεγκο και παει με τα φεγγαρια της, το δεχεσαι και τη χειριζεσαι αναλογα ή πρεπει να σαι λιγο λουνι κι εσυ και να ταιριαζετε



κατα τ αλλα

Κατεριναρα φαν κλαμπ  :rockon: :rockon:
εγω δε την αλλαζω τη μουρλεγκο


Θα παω να τη χαιρετησω μονος μου μου φαινεται δεν κανετε καλη δουλεια  :cheesy: :cheesy: 
το σαβατο που την ειδα επινε και καπνιζε non stop μπροστα μου! :think:  το καλοκαιρι που την ειδες  εσυ ειχε παρει λιγα κιλα,τωρα πρεπει να τη δεις.... λουνι οχι δεν ειμαι, κι αν ειναι λουνι αυτη και δεν εχει συνηδειτοποιησει ποια ειναι και που εργαζεται και πως πρεπει να συμπεριφερεται, εγω εχω απαιτηση να μην εχει τοσο υφος  να σεβεται τα λεφτα του πριβε κλπ,και να ειναι πιο νορμαλ με τους πελατες που της τα χωνουν και εχει και τρωει καλα....
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
^^ χαχα τι η κατεριναρα εγινε φαλεναρα?!!  :2funny:

και ξαναρχισε το καπνισμα...  :jerking:

η Κατεριναρα μου λεγε φιδιες  :dancing:  , μου ειπε οτι θα ξαναρχισει προπονησεις ουτε αυτο θα εκανε.

χαχα  να βαλω το αβαταρ σε ευρεια να ειναι αντιπροσωπευτικοτερο δλδ?


Καβλερο μου αγορι, αν εχεις παραπονα με μια κοπελα γιατι σου συμπεριφερεται καπως νομιζω ξηγιεσαι αναλογα, απλο δεν ειναι,
και αν θες να το τραβηξεις παει καπως ετσι νομιζω
-γεια σου τρελα
-θες χορο καυλα?
-οχι βεβαια
-γιατιιι?
-γιατι σουξου μουξου, δε ξηγιεσαι εμορφα κοπελια. σε αγαπαω καλη χρυση κ ωραια, αλλα με την παραπανω συμπεριφορα δε μου κανεις, δε σου λεω να αλλαξεις συμπεριφορα, αλλα σε εμενα δεν κανεις.

και βρισκεις καποια που σου κανει.

αν εσυ κ εγω δεν αποδιδαμε στη δουλιτσα μας οι πελατες μας θα την εκαναν για αλλου, δε θα πεταγαν τα λεφτουδακια τους γιατι εμεις ειμαστε βεντετες, ετσι νομιζω παει.

τα λεφτουδακια σου ειναι καλα, αλλα να τα δουλευει αντιστοιχα αλλιως τον πουλο.
τωρα αν εχεις απαιτησεις να σεβεται τους φιλους σου και τους πελατες γυρω σου, απαιτησεις μονο απο την κορη σου να χεις, απ τη γκομενα σου μονο να ελπιζεις. Και απτην Κατεριναρα στα παπαρια σου.
ετσι νομιζω παει.

Επισης, για να δουμε και την αλλη πλευρα μπορει ο προηγουμενος να της εκανε τη χ μαλακια και να εφαγες εσυ τον εξωστρακισμο ή να προβαλε πανω σου τα νευρα της απο τη μαλακια του αλλου, που και παλι δε δικαιολογειται, αλλα λεμε.

Μπορει να σε βρηκε ευκολο να σου φαει το χρημα γιατι παιζει κι αυτο παντα.

Μπορει να της εκανες τη χ κινηση και να τα πηρε και να σου κατεβασε 1000 καντυλια και να πε "ετσι εισαι μαλακα, επειδη κανω τη δουλεια που κανω νομιζεις οτι ειμαι χουχουτουβου, θα παρεις τα @@ μου και θα πεις κ ευχαριστω"


Και στο κατω κατω, μαγκα στον πουτσο μου, ουτε νταβας της ειμαι, ουτε με νοιαζει πως σου συμπεριφερεται, ουτε να δικαιολογησω τα χ και τα ξ με νοιαζει, μπορει 1000 μπορει.

ειμαι δικαιος πιστευω. μπορει να τσαντιστεις και να με βρισεις, αλλα πιστευω αδικος δεν ειμαι και το μονο που με ενδιαφερει ειναι αν μπορω να σε βοηθησω να δημιουργησεις εναν τροπο σκεψης-αντιμετωπισης και να μη χαλιεσαι για κανεναν και καμια και να περνας καλα.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
^^ χαχα τι η κατεριναρα εγινε φαλεναρα?!!  :2funny:

και ξαναρχισε το καπνισμα...  :jerking:

η Κατεριναρα μου λεγε φιδιες  :dancing:  , μου ειπε οτι θα ξαναρχισει προπονησεις ουτε αυτο θα εκανε.

χαχα  να βαλω το αβαταρ σε ευρεια να ειναι αντιπροσωπευτικοτερο δλδ?


Καβλερο μου αγορι, αν εχεις παραπονα με μια κοπελα γιατι σου συμπεριφερεται καπως νομιζω ξηγιεσαι αναλογα, απλο δεν ειναι,
και αν θες να το τραβηξεις παει καπως ετσι νομιζω
-γεια σου τρελα
-θες χορο καυλα?
-οχι βεβαια
-γιατιιι?
-γιατι σουξου μουξου, δε ξηγιεσαι εμορφα κοπελια. σε αγαπαω καλη χρυση κ ωραια, αλλα με την παραπανω συμπεριφορα δε μου κανεις, δε σου λεω να αλλαξεις συμπεριφορα, αλλα σε εμενα δεν κανεις.

και βρισκεις καποια που σου κανει.

αν εσυ κ εγω δεν αποδιδαμε στη δουλιτσα μας οι πελατες μας θα την εκαναν για αλλου, δε θα πεταγαν τα λεφτουδακια τους γιατι εμεις ειμαστε βεντετες, ετσι νομιζω παει.

τα λεφτουδακια σου ειναι καλα, αλλα να τα δουλευει αντιστοιχα αλλιως τον πουλο.
τωρα αν εχεις απαιτησεις να σεβεται τους φιλους σου και τους πελατες γυρω σου, απαιτησεις μονο απο την κορη σου να χεις, απ τη γκομενα σου μονο να ελπιζεις. Και απτην Κατεριναρα στα παπαρια σου.
ετσι νομιζω παει.

Επισης, για να δουμε και την αλλη πλευρα μπορει ο προηγουμενος να της εκανε τη χ μαλακια και να εφαγες εσυ τον εξωστρακισμο ή να προβαλε πανω σου τα νευρα της απο τη μαλακια του αλλου, που και παλι δε δικαιολογειται, αλλα λεμε.

Μπορει να σε βρηκε ευκολο να σου φαει το χρημα γιατι παιζει κι αυτο παντα.

Μπορει να της εκανες τη χ κινηση και να τα πηρε και να σου κατεβασε 1000 καντυλια και να πε "ετσι εισαι μαλακα, επειδη κανω τη δουλεια που κανω νομιζεις οτι ειμαι χουχουτουβου, θα παρεις τα @@ μου και θα πεις κ ευχαριστω"


Και στο κατω κατω, μαγκα στον πουτσο μου, ουτε νταβας της ειμαι, ουτε με νοιαζει πως σου συμπεριφερεται, ουτε να δικαιολογησω τα χ και τα ξ με νοιαζει, μπορει 1000 μπορει.  
ειμαι δικαιος πιστευω. μπορει να τσαντιστεις και να με βρισεις, αλλα πιστευω αδικος δεν ειμαι και το μονο που με ενδιαφερει ειναι αν μπορω να σε βοηθησω να δημιουργησεις εναν τροπο σκεψης-αντιμετωπισης και να μη χαλιεσαι για κανεναν και καμια και να περνας καλα.
Μαλλον ετσι δειχνει ολο αυτο το κατεβατο  που γραψες,δεν μπορω να πω για νταβας (που λες κι εσυ) αλλα θα πω ουτε αδερφος της να σουνα... ισως να μαστε ολοι μας που σχολιασαμε την κρυσταλ πιο πριν ΄΄μαλακες΄΄ και ΄΄ευκολοι΄΄με λαθος τροπο σκεψης, και να χρειαζομαστε τη βοηθεια ειδικου,η την καθοδηγηση σου...καλη προσπαθεια... το 'μουρλεγκω' παντως αλλοι το χουν βγαλει εδω μεσα και τελικα οχι αδικα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα ρε καμμένοι καράβια χάνονται και σεις τσακώ για ζούδες;
που σαι ρε μαλάκα νάτσε να διαβάσεις.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τα καινουρια μουνια που ηρθαν απο το αλκτραζ ποια ειναι??
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
δε τσακω ρε περσονε αποψεις ανταλλαζουμε ή κατι τετοιο τεσπα.


Καβλερε κανε ο,τι γουσταρεις.


Τωρα για την Κατεριναρα καπου εγραψα να τα δουλευει τα λεφτα της οπως πρεπει αλλιως να παρει τον πουλο, οπως πηραν και αλλες που δεν τα δουλευαν, αλλα φαινεται εισαι polarized.






 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
φιλε το καλυτερο σώμα το έχει το ρουμανάκι το πιτσιρικι απο κωνστάντζα! με το παν γλυκο και συνάμα μέσα στη καύλα προσωπάκι!!!δεν ενθυμούμια όνομα..
μελαχροινή με μακρύ μαλλί έως τους ώμους; κάτι μου θυμίζει αυτό που λες αλλά δυστυχώς όχι το όνομα.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Η Σασα απο Αλκατραζ δουλευει στο κινκυ? κανει κανενα εξτραδακι ???
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Σασα απο Αλκατραζ δουλευει στο κινκυ? κανει κανενα εξτραδακι ???

η σάσα ή...δικιά σου από πρώην λίντο ενεφανίσθη στο ....λίντο ξανά....θυμάσαι φράπα???????

υ.γ. που είναι ρε ο άλλος?που στο διάτανο εξηφανίσθη?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
η σάσα ή...δικιά σου από πρώην λίντο ενεφανίσθη στο ....λίντο ξανά....θυμάσαι φράπα???????

υ.γ. που είναι ρε ο άλλος?που στο διάτανο εξηφανίσθη?
Εχεις δικιο μπερδευτηκα!!! Αναδιατυπωνω...
Η Νταρια απο Αλκατραζ δουλευει Κινκυ ??? Κανει κανενα εξτραδακι...
Ο τυπος εχει τις κλειστες του !!! Εχει κατεβει και κατω και μονο για καφε βγαινει, αντε και 1 ποτο με βαρια καρδια...
18/11 θα μαι πανω-αν δεν εχει καει η Αθηνα-αν θελεις κανονιζουμε...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εχεις δικιο μπερδευτηκα!!! Αναδιατυπωνω...
Η Νταρια απο Αλκατραζ δουλευει Κινκυ ??? Κανει κανενα εξτραδακι...
Ο τυπος εχει τις κλειστες του !!! Εχει κατεβει και κατω και μονο για καφε βγαινει, αντε και 1 ποτο με βαρια καρδια...
18/11 θα μαι πανω-αν δεν εχει καει η Αθηνα-αν θελεις κανονιζουμε...

για νταρια δεν ξερω.Ίσως ξεκινάει πάλι στο αλκατράζ που έχει εγκαίνια σήμερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom