Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ναι ρε φιλε εχω γαμησει στο πριβε...και που θες να ξερω τι εκανε ο σερβιτορος αυτον κοιταζα; :tooth: ειχα χωθει στα βυζια της γκομενας με τα μουτρα και η πουτσα μου ηταν καρφωμενη στο μουνι της :dancing:...αν θες τη γνωμη μου μαλλον η γκομενα εδωσε δωρακι στο σερβιτορο...εγω τα εχωσα στη γκομενα και μετα moy phre τσιμπουκι με προφυλακτικο kai ακολουθησε η μπριζολα σε σταση cow girl :cool2:

τωρα μαλιστα φιλε μου σε πιστευω.Και αν επιτρεπεται ποσα εδωσες?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Εσυ 1personanongrata εχεις να μας πεις τιποτα για το γαμησι σου??
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
εχεις γαμησει ποτε σε σινεμα , σε αεροπλανο ???
πιστεψε με ειναι πολυ πιο δυσκολο απο ενα κωλαδικο...
ολα γινονται . απλα καποιοι αργουν να το μαθουν γιατι δεν ετυχε ακομα , θα ερθει η ωρα τους αμα παιζουν καλα...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
εχεις γαμησει στα πριβε του κινκυ? σε κοιταζε ο σερβιτορος και δεν σου ειπε τιποτα?εκτος να τον μιζωσες και αυτον?πες το σκηνικο αγορι μου μην πεις ονοματα.Δεν ζηταω ονοματα ο καθενας εχει αλλα γουστα.Και αν εσυ γαμησες την μελαχροινη την χοντρη δεν σημαινει οτι μαρεσει και θα την γαμησω και εγω....Απαντησε μου.
Απειρες φορες στο πριβε ποτε δεν ηρθε μεσα ο σερβιτορος,και χωρις να τον μιζωσω!! Παντα ειναι εξω για να δινει καρτες... παντως σιγουρα ειναι και θεμα επιλογης αν σε γουσταρησουν εχουν πιει και μετα ολα τα προκαταρκτικα του πριβε πιθανο ειναι και να κατσουν πανω σου εχει τυχει με αλλες σ αλλα μαγαζια οι προαναφερθεισες ισως να μη γουσταρουν τοσο εμενα...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
και ποσα φραγκα εσκασες εσυ?
το πριβε κοστιζει 50 ευρα το οποιο ομως περιλαμβανει γλυψιματα παντου, φιλια, δαχτυλα, ολοκληρωμενη γυναικολογικη εξεταση και :cum: στις βυζαρες προσωπο στομα,εσυ που σαι πελατης κινκυ και μας λες για κρυσταλ πως και δε τα ξερεις αυτα...??
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το πριβε κοστιζει 50 ευρα το οποιο ομως περιλαμβανει γλυψιματα παντου, φιλια, δαχτυλα, ολοκληρωμενη γυναικολογικη εξεταση και :cum: στις βυζαρες προσωπο στομα,εσυ που σαι πελατης κινκυ και μας λες για κρυσταλ πως και δε τα ξερεις αυτα...??

σε ρωταω ποσα εσκασες για το γαμησι?αυτα που περιλαμβανει το πριβε που λες δεν τα κανουν ολες πιστευω
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Επίσκεψη χθες κατά τις 5.30-6.00 πμ.
Κόσμος έτσι και έτσι, ήταν και προχωρημένη η ώρα...
Κορίτσια κάτω του μετρίου...θα ήθελα να πιστέψω ότι είχαν αποχωρήσει λόγω προχωρημένου της ώρας αλλά και πριν 2 βδομάδες που είχα ξαναπάει στις 2.00 πμ πάλι δεν έλεγε...
Προφανώς το μαγαζί ακολουθεί τον κύκλο του και από του μουνιού το πανηγύρι που γινόταν πριν το καλοκαίρι, έφτασε να έχει μέχρι και τσιγκανορουμάνες της κακιάς ώρας (αποφύγετε τις πάση θυσία)

Για να δούμε ποιο θα είναι το next big thing για εμάς τους "περιστασιακούς χρήστες" που στα αρχίδια μας τα ποτάκια και το μπλα μπλα με τα κουρίτσια, απλά θέλουμε τούμπανα να μας πέφτει το σαγόνι και να κάνουν ό,τι υπόσχονται στο χορό...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Επίσκεψη χθες κατά τις 5.30-6.00 πμ.
Κόσμος έτσι και έτσι, ήταν και προχωρημένη η ώρα...
Κορίτσια κάτω του μετρίου...θα ήθελα να πιστέψω ότι είχαν αποχωρήσει λόγω προχωρημένου της ώρας αλλά και πριν 2 βδομάδες που είχα ξαναπάει στις 2.00 πμ πάλι δεν έλεγε...
Προφανώς το μαγαζί ακολουθεί τον κύκλο του και από του μουνιού το πανηγύρι που γινόταν πριν το καλοκαίρι, έφτασε να έχει μέχρι και τσιγκανορουμάνες της κακιάς ώρας (αποφύγετε τις πάση θυσία)

Για να δούμε ποιο θα είναι το next big thing για εμάς τους "περιστασιακούς χρήστες" που στα αρχίδια μας τα ποτάκια και το μπλα μπλα με τα κουρίτσια, απλά θέλουμε τούμπανα να μας πέφτει το σαγόνι και να κάνουν ό,τι υπόσχονται στο χορό...


Δηλαδή εξαφανίστηκαν όλες οι Εσθονές;

Και η Κέιτ;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δηλαδή εξαφανίστηκαν όλες οι Εσθονές;

Και η Κέιτ;

Ονόματα και εθνικότητες σπανίως συγκρατώ...
Απ 'όλες τις κοπέλες που είδα χθες, μόνο μια μελαχροινή με σχιστά μάτια ήταν σαφώς άνω του μετρίου.
Και την προτελευταία φορά που πήγα εκτός από αυτήν, ήταν και άλλη μία με τις αυτές προδιαγραφές καθώς κα μια πανύψηλη, επίσης μελαχροινή...
Οι υπόλοιπες ήταν below radar, τουλάχιστον για τα δεδομένα που μας είχε συνηθίσει προ ολίγων μηνών το μαγαζί.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τα ονοματα που παιζανε μπαλα την πεμπτη : κρισταλ κειτ τζενιφερ ιβα ψηλη μελαχροινη δυο αστερακια με τρελο κωλι κατι τσιγγανακια Αυτες θυμαμαι......
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
τα ονοματα που παιζανε μπαλα την πεμπτη : κρισταλ κειτ τζενιφερ ιβα ψηλη μελαχροινη δυο αστερακια με τρελο κωλι κατι τσιγγανακια Αυτες θυμαμαι......

Μήπως ήταν και μια μελαχρινή Ρουμάνα με μακρύ μαλλί, με το όνομα Μάγια; (πρώην Μιλένα απ' το GR)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom