Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Οποιος γαμησε καποια απο Elena Grace Katrin ας ενημερωσει,ειναι οι αδυναμιες μου και δεν εχω γαμησει ακομα...

δεν γαμησε κανεις πιστευω και οποιος ειπε κατι τετοιο ειναι ψευτης.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
α ωραια εμφανιστηκαν ολοι οι ελληνες γαμιαδες.τι ωραια.....!Και δεν λεει κανεις τι εγινε και που απλα λογια του αερα.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
α ωραια εμφανιστηκαν ολοι οι ελληνες γαμιαδες.τι ωραια.....!Και δεν λεει κανεις τι εγινε και που απλα λογια του αερα.......

ανεμομαζώματα διαβολοσκορπίσματα αδερφέ.
μην ασχολείσαι με μας τους ψευτογαμιάες.

Υ.Γ.
στην ερώτηξή μου δεν απάντησες.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ρε μακακα θελεις να δωσουμε ονοματα και να καψουμε τις κοπελες :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

εχεις γαμησει στα πριβε του κινκυ? σε κοιταζε ο σερβιτορος και δεν σου ειπε τιποτα?εκτος να τον μιζωσες και αυτον?πες το σκηνικο αγορι μου μην πεις ονοματα.Δεν ζηταω ονοματα ο καθενας εχει αλλα γουστα.Και αν εσυ γαμησες την μελαχροινη την χοντρη δεν σημαινει οτι μαρεσει και θα την γαμησω και εγω....Απαντησε μου.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ανεμομαζώματα διαβολοσκορπίσματα αδερφέ.
μην ασχολείσαι με μας τους ψευτογαμιάες.

Υ.Γ.
στην ερώτηξή μου δεν απάντησες.

ουτε φτωχος ειμαι ουτε ασχημος ειμαι.Καθε φορα αφηνω μια 300κοσαρα ευκολα σε ποτα πιο πολυ.τωρα οι χωροι δεν με εντυπωσιαζουν να σου πω την αληθεια.Αλλα πιστευω τωρα να δωσω ενα καρο λεφτα και να μιζωσω ολο το μαγαζι για να γαμησω την κρισταλ για πχ δεν το κανω.Παω σε στουντιακι καλυτερα και γαμαω την Αμαντα με ενα 50ευρω.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχεις γαμησει στα πριβε του κινκυ? σε κοιταζε ο σερβιτορος και δεν σου ειπε τιποτα?εκτος να τον μιζωσες και αυτον?πες το σκηνικο αγορι μου μην πεις ονοματα.Δεν ζηταω ονοματα ο καθενας εχει αλλα γουστα.Και αν εσυ γαμησες την μελαχροινη την χοντρη δεν σημαινει οτι μαρεσει και θα την γαμησω και εγω....Απαντησε μου.

δε γαμάμε είπαμε στα στριπτήζ. ΤΕΛΟΣ.

ρε τι πίνεις;
σου λέμε γαμάμε μας λές αποκλείεται.
σου λεμε οκ και μας λες είστε ψεύτες πείτε μου ποιά γαμήσατε.
ααααααααααααααααχχααχχαχαχαχαχααχα
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
δε γαμάμε είπαμε στα στριπτήζ. ΤΕΛΟΣ.

ρε τι πίνεις;
σου λέμε γαμάμε μας λές αποκλείεται.
σου λεμε οκ και μας λες είστε ψεύτες πείτε μου ποιά γαμήσατε.
ααααααααααααααααχχααχχαχαχαχαχααχα

οχι φιλε μου ο φιλος σου που σε υποστιριζει γαμαει στα στριπτηζ ειπε αυτος και εγω μονο φραπεδιαζω οποτε συννενοηθειτε που γινεται το γαμησι και απαντηστε μου.
 

Επισκέπτης
εχεις γαμησει στα πριβε του κινκυ? σε κοιταζε ο σερβιτορος και δεν σου ειπε τιποτα?εκτος να τον μιζωσες και αυτον?πες το σκηνικο αγορι μου μην πεις ονοματα.Δεν ζηταω ονοματα ο καθενας εχει αλλα γουστα.Και αν εσυ γαμησες την μελαχροινη την χοντρη δεν σημαινει οτι μαρεσει και θα την γαμησω και εγω....Απαντησε μου.

ναι ρε φιλε εχω γαμησει στο πριβε...και που θες να ξερω τι εκανε ο σερβιτορος αυτον κοιταζα; :tooth: ειχα χωθει στα βυζια της γκομενας με τα μουτρα και η πουτσα μου ηταν καρφωμενη στο μουνι της :dancing:...αν θες τη γνωμη μου μαλλον η γκομενα εδωσε δωρακι στο σερβιτορο...εγω τα εχωσα στη γκομενα και μετα μου πηρε τσιμπουκι με προφυλακτικο και ακολουθησε η μπριζολα σε σταση cow girl :cool2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οχι φιλε μου ο φιλος σου που σε υποστιριζει γαμαει στα στριπτηζ ειπε αυτος και εγω μονο φραπεδιαζω οποτε συννενοηθειτε που γινεται το γαμησι και απαντηστε μου.
πουθενά είπαμε.
αφού το λες εσύ είναι νόμοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι ρε φιλε εχω γαμησει στο πριβε...και που θες να ξερω τι εκανε ο σερβιτορος αυτον κοιταζα; :tooth: ειχα χωθει στα βυζια της γκομενας με τα μουτρα και η πουτσα μου ηταν καρφωμενη στο μουνι της :dancing:...αν θες τη γνωμη μου μαλλον η γκομενα εδωσε δωρακι στο σερβιτορο...εγω τα εχωσα στη γκομενα και μετα moy phre τσιμπουκι με προφυλακτικο kai ακολουθησε η μπριζολα σε σταση cow girl :cool2:

παλιο μυνχάουζεν.
αααααααααχχαχαχααχαχαχχαχαχαχααχα
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
απάντησες μόνος σου στο γιατί ΔΕ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΜΑΘΑΝ.

φιλε γαμησε μας πραγματικα η μιλα σοβαρα η αστο καλυτερα.εγω οτι θελω κανω εσυ αν εχεις να πεις κατι πεστο.Απλα μην πετας κατι χωρις αιτιολογια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom