Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nabukin

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι πεστα δασκαλε !!!

Οποτε να σε λεμε Μακ-Ροχαλα απο εδω και εμπρος.

τενεκές έφυγες...τενεκές γύρισες πουστράκο ; εεε...μαζντάκο ήθελα να πω... :grin: :grin:

δάσκαλος δεν είμαι, δεν θα μπορούσα άλλωστε να γίνω...με μαθητές ντουβάρια σαν το πτώμα σου...είναι ντροπή για μένα... ;)

μπορείς να με λες όπως γουστάρεις...σου επιτρέπω..εσείς οι τύποι μάζντα έχετε κάτι διασκεδαστικό, πάντα. :cheesy:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
τενεκές έφυγες...τενεκές γύρισες πουστράκο ; εεε...μαζντάκο ήθελα να πω... :grin: :grin:

δάσκαλος δεν είμαι, δεν θα μπορούσα άλλωστε να γίνω...με μαθητές ντουβάρια σαν το πτώμα σου...είναι ντροπή για μένα... ;)

μπορείς να με λες όπως γουστάρεις...σου επιτρέπω..εσείς οι τύποι μάζντα έχετε κάτι διασκεδαστικό, πάντα. :cheesy:

Αστα να πανε καμια προοδος. Ντουβαρι, πτωμα. Χαλια μαυρα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ρε nabukin ποσο βλακας μπορει να εισαι πες μου?τι καθεσαι και βριζεις τον καθενα εδω μεσα μαζι και εμενα τιποτα αλλο δεν εχεις να κανεις?Η συνεχεια παλαμη δεν κανει καλο αγορι μου δεν το ξερεις?αμπαλε ε αμπαλε! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
ελα ρε παιδια μην τσακωνεστε

αμα εχετε νευρακια πηγαινετε κανα γυμναστηριο, περιπατο-σινεμαδακι με φιλους-γκομενες, πηγαιντε σε κανα στουντιο, παιξτε κανα μπασκετακι καντε κανα γαρο
ο,τι θελετε, οπως χαλαρωνει κανεις, αλλα να βγαζετε νευρα μπροστα σε ενα πσ δεν κανει καλο στην υγεια.

fuck the stress response




Πηγαιντε στην Κατεριναρα να σαν κερασει κανα νες καφε φραπε ατελειωτη ευχαριστηση, ενω της χουφτωκουνατε παλινδρομικα τον υπερτατο, της χουφτωνετε τη βυζαρα και της ρουφατε τη ρογα ταυτογχρονα

εεεε......

φραπε αναμεσα στα κωλομερια εχει κερασει κανεναν, αναμεσα στα βυζακια?


Κατεριναρα το πουλαω το παπι να στα δωσω να μου...

 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ελα ρε παιδια μην τσακωνεστε

αμα εχετε νευρακια πηγαινετε κανα γυμναστηριο, περιπατο-σινεμαδακι με φιλους-γκομενες, πηγαιντε σε κανα στουντιο, παιξτε κανα μπασκετακι καντε κανα γαρο
ο,τι θελετε, οπως χαλαρωνει κανεις, αλλα να βγαζετε νευρα μπροστα σε ενα πσ δεν κανει καλο στην υγεια.

fuck the stress response




Πηγαιντε στην Κατεριναρα να σαν κερασει κανα νες καφε φραπε ατελειωτη ευχαριστηση, ενω της χουφτωκουνατε παλινδρομικα τον υπερτατο, της χουφτωνετε τη βυζαρα και της ρουφατε τη ρογα ταυτογχρονα

εεεε......

φραπε αναμεσα στα κωλομερια εχει κερασει κανεναν, αναμεσα στα βυζακια?


Κατεριναρα το πουλαω το παπι να στα δωσω να μου...

πουλα το σπιτι μπας και σωθουμε μανννννν μου......
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
κρισταλ η φραπεδιαρα!ξεπερασε και το λουμιδι.......!!!!!της ελεγα να τον φαει και δεν ηθελε ντρεποτανε!!!!!!Ασε που πριν πηρα ενα μπατσελορ εναν εναν με πριβε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
κρισταλ η φραπεδιαρα!ξεπερασε και το λουμιδι.......!!!!!της ελεγα να τον φαει και δεν ηθελε ντρεποτανε!!!!!!Ασε που πριν πηρα ενα μπατσελορ εναν εναν με πριβε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ρε συ υπαρχουν και ΠΜ.

τι νομιζεις οτι αυτα περναν απαρατηρητα και οτι κανεις διαφημηση ειτε στην κοπελα ειτε χαρη στους υπολοιπους.


Ο κοσμος εχει γεμισει μουνι δεν ειναι αναγκη να ψαχνει καποιος να το βρει σε καθε μαγαζι αλλα και εκτος.

Φιλικα στα λεω.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
γιατι ρε παιδια εκανα κατι λαθος και δεν το ξερω??Αν ειναι καθε πληροφορια που ξερουμε να την κραταμε για την παρτυ μαςςςςς.....
 

Επισκέπτης
κρισταλ η φραπεδιαρα!ξεπερασε και το λουμιδι.......!!!!!της ελεγα να τον φαει και δεν ηθελε ντρεποτανε!!!!!!Ασε που πριν πηρα ενα μπατσελορ εναν εναν με πριβε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εσύ τους πήρες δεν μας είχες πεί ότι είσαι στριπτιτζού!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom