Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Vodafone εχει το κοριτσι...
Οι μοναδες εχουν τελειωσει για το Εσθονικο κινητο.
Την γαμησε το Roaming  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
So i had enough bullshit.
You were suprised tonight that i asked you to go for private dance.
You thought this was cause i like you a lot.
Actually you were wrong. You treat me like a customer and i just treated you like any other stripper in this club.
Your private dance is not any good and if you will get better at it let me know to test drive you again.
For now enjoy you beautifull work and have fun with the cards you got from in order to grab your ass and your pussy. Bye


:2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang:
Πλακωσε την στα χαστουκια για να στρωσει!
Γιατι τωρα λεει "αυτος ο φλωρακος μονο λογια ειναι και καθεται και μυξοκλαιει"
Απολυτως σοβαρη φιλικη συμβουλη.
Θα μου πεις ...μετα θα σε παρουν στο κατοπι τα παιδια του μαγαζιου.
Ε, ειπαμε η νυχτα ειναι για ζορικα παιδα.

Φιλικα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang:
Πλακωσε την στα χαστουκια για να στρωσει!
Γιατι τωρα λεει "αυτος ο φλωρακος μονο λογια ειναι και καθεται και μυξοκλαιει"
Απολυτως σοβαρη φιλικη συμβουλη.
Θα μου πεις ...μετα θα σε παρουν στο κατοπι τα παιδια του μαγαζιου.
Ε, ειπαμε η νυχτα ειναι για ζορικα παιδα.

Φιλικα.

Την πλακωνω στα χαστουκια και εκτος μαγαζιου. Ασε που τα παιδια στο μαγαζι δεν νοιαζονται για την πουτανα αλλα για τον πελατη.
Ο πελατης εχει παντα δικιο.

Απλα ρε πουστη μου δεν θελω να δημιουργεισω κακη δημοσια εικονα για τους Ελληνες προς τις Εργαζομενες κορασιδες του εξωτερικου !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Μαζντα σορυ φιλε μου αλλα εισαι ανιωθος..

Ακριβως τα ιδια που σου ειπε το κοριτσι μου εχουν πει οσες εχουν περασει απο το κρεββατι του ξενοδοχειου που εχουμε επιλεξει.

Δεν ξερω ποιος φταιει αλλα αν εχεις αναγκη απο επιβεβαιωση πηγαινε σε ενα ψυχολογο και συζητηστε το. Φιλικα σου μιλαω και οχι με ειρωνιες,
μην το παρεις στραβα
 

Επισκέπτης
Ακριβως τα ιδια που σου ειπε το κοριτσι μου εχουν πει οσες εχουν περασει απο το κρεββατι του ξενοδοχειου που εχουμε επιλεξει.

τα ίδια όμως σου είπαν κ οι άλλες που δεν διαλέξατε ξενοδοχείο...κ πλήρωνες όπως πληρώναμε όλοι...ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΕΣ...

:2funny:

*άλλος μαθαίνει γρήγορα...κι άλλος γρηγορότερα...υπάρχουν κι αυτοί που δεν μαθαίνουν ποτέ... ;)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μαζντα σορυ φιλε μου αλλα εισαι ανιωθος..

Ακριβως τα ιδια που σου ειπε το κοριτσι μου εχουν πει οσες εχουν περασει απο το κρεββατι του ξενοδοχειου που εχουμε επιλεξει.

Δεν ξερω ποιος φταιει αλλα αν εχεις αναγκη απο επιβεβαιωση πηγαινε σε ενα ψυχολογο και συζητηστε το. Φιλικα σου μιλαω και οχι με ειρωνιες,
μην το παρεις στραβα

Φιλαρακι δεν ειναι θεμα επιβεβαιωσης. Εξαλου η ερωτικη μου ζωη εκτος στριπ παει φινα. Και εντος συνορων και εκτος.

Τωρα στο πως το χειριστικα μπορει να εχω πραξει λαθος. Εξαλου ποτε μου δεν ειπα οτι ειμαι ο σουπερ ντουπερ στριπακιας που ξερει τα απαντα και πως πρεπει να χειριστει καθε κατασταση.

Μαθαινω οπως ειπε και ο Μακ. Αυτο καποιες φορες παιρνει παρα πανω χρονο για καποιους.
Το σιγουρο ειναι οτι εξελισομαι αργα αλλα σταθερα.

Δεν αρνουμαι οτι η επιτυχια και το σκοραρισμα ειναι αυτο που επιζητω αλλα ακομα και μεσα απο τις αποτυχιες εχω την ευκαιρια να μαθαινω να περναω καλα και βημα βημα να καταλαβαινω αυτον τον κοσμο ακομα καλητερα.

Και βεβαια δεν παρεξηγω ρε φιλαρακι εξαλου αν ειχα τετοιο θεμα δεν θα τα μοιραζομουν εδω μεσα.

Ακουω τις συμβουλες ολλων σας καποιες τις αποριπτω καποιες οχι. Αλλα στο τελος ολλες τις ξανα σκεφτομαι και τις επαναεξεταζω. Εξαλου απο φυσης μου ειμαι ανθρωπος που δουλευω πολυ με το reflection.

Αν αναλογιστεις οτι μεχρι περσι τετοιο καιρο δεν ειχα πατισει σε στριπ ποτε εκτος απο 2 φορες πιτσιρικας καταλαβαινεις οτι ειχα να καλυψω πολυ δρομο.
Επισης δεν ειχα και δεν εχω καποιον να με συμβουλεψει ή να μου ανοιξει το δρομο.

Οποτε παιζω μπαλα μονος μου. Σιγα σιγα ομως ολλα θα γινουν και θα φτασω το επιθυμητο επιπεδο.

Και αν και οταν αυτο γινει θα τα παρατησω τελειως και θα ασχοληθω με αλλο σπορ.

Για εμενα ειναι και μια προκληση ολλο αυτο. :rockon:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Καλη διασκεδαση.
Παω να παρω τα πασατεμπος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Καλη διασκεδαση.
Παω να παρω τα πασατεμπος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε mazda έχουμε φάει φόλα και οι δυο μας απο Εσθονία. Μήπως να κάναμε καμια διαδήλωση μπροστα στη πρεσβεία? "Φέρτε μας καλα τεμάχια". Αντε και αν ξεκινήσουν τους φραπέδες θα τους κολάμε και ΙΚΑ και θα έχουν "άδεια επί μακρόν διαμένοντος" :2funny: :2funny:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ρε mazda έχουμε φάει φόλα και οι δυο μας απο Εσθονία. Μήπως να κάναμε καμια διαδήλωση μπροστα στη πρεσβεία? "Φέρτε μας καλα τεμάχια". Αντε και αν ξεκινήσουν τους φραπέδες θα τους κολάμε και ΙΚΑ και θα έχουν "άδεια επί μακρόν διαμένοντος" :2funny: :2funny:

Μακαρι να ημασταν οι μονοι που εχουμε φαει "φολα".

 

Επισκέπτης
Φιλαρακι δεν ειναι θεμα επιβεβαιωσης. Εξαλου η ερωτικη μου ζωη εκτος στριπ παει φινα. Και εντος συνορων και εκτος.

Τωρα στο πως το χειριστικα μπορει να εχω πραξει λαθος. Εξαλου ποτε μου δεν ειπα οτι ειμαιο σουπερ ντουπερ στριπακιας που ξερει τα απαντα και πως πρεπει να χειριστει καθε κατασταση.

Μαθαινω οπως ειπε και ο καγκουρας. Αυτο καποιες φορες παιρνει παρα πανω χρονο για καποιους.
Το σιγουρο ειναι οτι εξελισομαι αργα αλλα σταθερα.


Δεν αρνουμαι οτι η επιτυχια και το σκοραρισμα ειναι αυτο που επιζητω αλλα ακομα και μεσα απο τις αποτυχιες εχω την ευκαιρια να μαθαινω να περναω καλα και βημα βημα να καταλαβαινω αυτον τον κοσμο ακομα καλητερα.

Και βεβαια δεν παρεξηγω ρε φιλαρακι εξαλου αν ειχα τετοιο θεμα δεν θα τα μοιραζομουν εδω μεσα.

Ακουω τις συμβουλες ολλων σας καποιες τις αποριπτω καποιες οχι. Αλλα στο τελος ολλες τις ξανα σκεφτομαι και τις επαναεξεταζω. Εξαλου απο φυσης μου ειμαι ανθρωπος που δουλευω πολυ με το reflection.

Αν αναλογιστεις οτι μεχρι περσι τετοιο καιρο δεν ειχα πατισει σε στριπ ποτε εκτος απο 2 φορες πιτσιρικας καταλαβαινεις οτι ειχα να καλυψω πολυ δρομο.
Επισης δεν ειχα και δεν εχω καποιον να με συμβουλεψει ή να μου ανοιξει το δρομο.

Οποτε παιζω μπαλα μονος μου. Σιγα σιγα ομως ολλα θα γινουν και θα φτασω το επιθυμητο επιπεδο.

Και αν και οταν αυτο γινει θα τα παρατησω τελειως και θα ασχοληθω με αλλο σπορ.

Για εμενα ειναι και μια προκληση ολλο αυτο. :rockon:
Παίξε blackjack καλύτερα.Τις ίδιες πιθανότητες επιτυχίας θα έχεις. :grin:



ΥΓ.Πλάκα κάνω για να καταλάβεις οτι είσαι υπερβολικός.
 

Επισκέπτης
Έλεος..να γαμήσεις την στριπτιζού θέλεις..δεν χρειάζεται και διδακτορικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom