Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Αφού ασυναρτησίες συζητάτε...πως να πιστέψω εγώ τα υπόλοιπα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μπαααα.. δεν τον βλεπω να κουβαλαει ξυριστικα..

ενα ιατρικου τυπου βαλιτσακι εχει με τα εργαλεια του..

Ο κ. Θρουλης  δεν φοράει σφικτά  κοστούμια  και ξυρίζεται κάθε  2  εβδομάδες

@  Arizala
πάρε  ένα  ταξάκι  και  πετάξου  εσύ  εκεί που  σου  είπα  και τα  λέμε
Και  αν  έχεις  απορίες  μίλα  με  το Θρούλη
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Δεν κατάλαβα τίποτα
Και ουτε θα καταλαβεις.
Φιλαρακι ευγενικα σου λεω οτι αν περιμενεις με το καλως ηρθες (31 μνμτ) να κατσει ο οποιοσδηποτε ποσο μαλον αρχαια ριζωμενα μελη να σου εξηγεισουν το τι εστι κωλομπαρα, στριπ, φραπεδες και φορτωματα μεχρι και τιμοκαταλογους, σπαταλας τζαμπα την μυική δυναμη των δακτυλων σου πληκτρολογοντας ερωτησεις.

Τωρα θα αναρωτιεσε γιατι?

Κατ εμε για 2 λογους.

1. Και που σε ξερουμε ρε φιλαρακι οτι δεν εισαι μπατσος, ηθων κτλ?
2. Το know how των στριπ κερδιζεται πολυ ακριβα. Σπαταλας πολλες ωρες, πολλες επισκεψεις, τρως τρελες αποτυχιες μα προτιστος σπαταλας πολυ χρημα.
Ειναι μια απο τις ποιο ακριβες εκπαιδευσεις.
Οποτε λογικο η ανταλαγη πληροφοριων να παραμενει ως ανταλαγη (δινω - παιρνω) και οχι ως κοινοφελη διαθεση γνωσης στο απανταχου μελος.

Πολυ φιλικα στα λεω και χωρις να θελω να σε πικαρω.
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Και ουτε θα καταλαβεις.
Φιλαρακι ευγενικα σου λεω οτι αν περιμενεις με το καλως ηρθες (31 μνμτ) να κατσει ο οποιοσδηποτε ποσο μαλον αρχαια ριζωμενα μελη να σου εξηγεισουν το τι εστι κωλομπαρα, στριπ, φραπεδες και φορτωματα μεχρι και τιμοκαταλογους, σπαταλας τζαμπα την μυική δυναμη των δακτυλων σου πληκτρολογοντας ερωτησεις.

Τωρα θα αναρωτιεσε γιατι?

Κατ εμε για 2 λογους.

1. Και που σε ξερουμε ρε φιλαρακι οτι δεν εισαι μπατσος, ηθων κτλ?
2. Το know how των στριπ κερδιζεται πολυ ακριβα. Σπαταλας πολλες ωρες, πολλες επισκεψεις, τρως τρελες αποτυχιες μα προτιστος σπαταλας πολυ χρημα.
Ειναι μια απο τις ποιο ακριβες εκπαιδευσεις.
Οποτε λογικο η ανταλαγη πληροφοριων να παραμενει ως ανταλαγη (δινω - παιρνω) και οχι ως κοινοφελη διαθεση γνωσης στο απανταχου μελος.

Πολυ φιλικα στα λεω και χωρις να θελω να σε πικαρω.
Τζεντλεμαν... :rockon: :rockon:
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Και ουτε θα καταλαβεις.
Φιλαρακι ευγενικα σου λεω οτι αν περιμενεις με το καλως ηρθες (31 μνμτ) να κατσει ο οποιοσδηποτε ποσο μαλον αρχαια ριζωμενα μελη να σου εξηγεισουν το τι εστι κωλομπαρα, στριπ, φραπεδες και φορτωματα μεχρι και τιμοκαταλογους, σπαταλας τζαμπα την μυική δυναμη των δακτυλων σου πληκτρολογοντας ερωτησεις.

Τωρα θα αναρωτιεσε γιατι?

Κατ εμε για 2 λογους.

1. Και που σε ξερουμε ρε φιλαρακι οτι δεν εισαι μπατσος, ηθων κτλ?
2. Το know how των στριπ κερδιζεται πολυ ακριβα. Σπαταλας πολλες ωρες, πολλες επισκεψεις, τρως τρελες αποτυχιες μα προτιστος σπαταλας πολυ χρημα.
Ειναι μια απο τις ποιο ακριβες εκπαιδευσεις.
Οποτε λογικο η ανταλαγη πληροφοριων να παραμενει ως ανταλαγη (δινω - παιρνω) και οχι ως κοινοφελη διαθεση γνωσης στο απανταχου μελος.

Πολυ φιλικα στα λεω και χωρις να θελω να σε πικαρω.

Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου με κατατόπισες τώρα...
Όσο για το μπάτσος, είμαι μπάτσος της νύχτας...κάνω τουρ σε χώρες όπως Ισπανία(Βαρκελώνη τα καλύτερα μουνιά της Ευρώπης, όλες οι λατίνες εκεί είναι μαζεμένες), Γερμανία(Φρανκφούρτη όλες μαζεμένες σε έναν ουρανοξύστη) και βρίσκω τα καλύτερα Studio-Μπουρδελα
Όσο για το 2 που αναφέρεις δεν το πολυκατάλαβα anyway
 

maxpower

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αφου ξενερωσα με το Αλκατραζ σε σχεση με την συμπεριφορα του σερβιτορου (βλεπε σχετικο νημα) εφυγα και κατεληξα Κινκυ.

Το μαγαζι ηταν σχετικα αδειο.
Το πριβε επισης.

Τα ειπα με τον Γιωργο και τον Θοδωρη σε σχεση με την μαλακια στο Αλκα και ξαφνικα αρχισαν να ερχονται πιατακια με φρουτακι. (Φοβηθεικαν μην χασουν τον πελατη και ετσι αρχισαν τα καλοπιασματα)
Τελος παντων σωστη η χειρονομια τους και προσπαθεισαν να μου δειξουν οτι με σεβονται ως πελατη.

Συντομα ηρθε και η πιτσιρικα Εσθονη οπου εχουμε βγει και εκτος μαγαζιου μερικες φορες.
Βεβαια απο την Τεταρτη μου κραταγε μουτρα και δεν απανταγε τηλεφωνα και σμς για μαλακισμενους λογους.

Και αρχιζει το παραμυθι.

Stripaki:I am so glad you came (ελα ρε πουστη μου αληθεια?)
Me: Really that is why yesterday you did not respond to the phone
Stripaki: I was angry at you. And today you did not call me you did not sms me. I was looking my phone all the time and nothing. And my friend said to me why you get angry that he did not call you. And i did  not know why? (Με αγαπαει το κοριτσι βλεπετε)
Me: So why you did not call me?
Stripaki: I thought of it but then again you are the man, you should call me. (Ελα ρε 3 βδομαδες Ελλαδα και εγινε Ελλεηνιδα?)
Me: Not any longer forget it, if you want you call me otherwise no reason to call you got it?
Stripaki: Lets make peace lets forget everything. (Φερτε την πιπα της Ειρηνης)
Me: Ok Peace.
Stripaki: Can i get a drink? Cause the waiters watch me and they expect me to get a drink from you. (Ελα ρε θες και ποτο? Εσυ που ελεγες δεν με νοιαζουν τα ποτα και δεν εισαι πελατης για εμενα και τα λοιπα? Οι σερβιτοροι δεν την κοιταζαν καθολου περιεργα μιας και ειμαι γνωστος πελατης εκει και δεν κανουν τετοιες παπαριες με κοριτσια που καθονται μαζι μου μιας και στο παρελθον εχω κανει θεμα)
Me: Ok get a drink (Δεν γαμιεται πλακα εχει κατσε να δουμε τι αλλες παπαριες θα μας πεις)
Stripaki: (15 min later) can i get another drink? (Μπα παλι σε κοιτουν περιεργα οι σερβιτοροι?)
Me: No (Σαλτα και γαμησου, πιες μια κοκα κολα αμα δειψας)
Stripaki i have to go and work then. (Ελα ρε πολυ ευσυνείδητη υπαληλος εισαι)
Me: Ok bye

κανα 20λεπτο αργοτερα την φωναζω. Ερχεται ολλο χαρα νομιζοντας οτι θα παρει πουτα.
Παμε πριβε λεω. (Σημ. Μεχρι εκεινη την στιγμη δεν την ειχα παρει πριβε ποτε ουτε καν απλο χορο μιας και το χειριζομουν αλλιως το θεμα)
Με κοιτα ολλο εκπληξη.
Παμε μεσα με αρχιζει στα γλωσσοφιλα και τα συναφι.
Και μου λεει: Με πηρες πριβε και πληρωνεις τοσα λεφτα για να εισαι μαζι μου και να με φιλησεις. Τοσο πολυ σου αρεσω?

Εγω στα αρχιδια μου τυπικος πελατης με μια δοση βαρεμαρας.
Βγαλε το στριγκακι της λεω.
Την ξεκινω σε ενα διαδικαστικο μπαλαμουτιασμα μου σκαει μερικα φιλια. Εγω παγος.
Μου λεει πρεπει να φυγω ο χρονος σου τελειωσε.
Οκ λεω αντε γιατι πιαστικα εδω περα.

Την αφηνω και επιστρεφω τραπεζι.
Ερχεται και μου λεει στειλε μου σμς. Ναι λεω βεβαιως.


Στελνω λοιπον το παρακατω σμς και φευγω απο το μαγαζι.

So i had enough bullshit.
You were suprised tonight that i asked you to go for private dance.
You thought this was cause i like you a lot.
Actually you were wrong. You treat me like a customer and i just treated you like any other stripper in this club.
Your private dance is not any good and if you will get better at it let me know to test drive you again.
For now enjoy you beautifull work and have fun with the cards you got from in order to grab your ass and your pussy. Bye
Μου φένεται την έχεις πατήσει με την μικρή κοκινομαλούσα ψιλή αδύνατη(καρέ μαλάκι), κάνει και κολοτούμπα στη σκυνή δίπλα στον σολίνα. Αθώα τάχα μου ;) Τι να σου πώ τώρα δεν .... δεν ρώταγες... 
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μου φένεται την έχεις πατήσει με την μικρή κοκινομαλούσα ψιλή αδύνατη(καρέ μαλάκι), κάνει και κολοτούμπα στη σκυνή δίπλα στον σολίνα. Αθώα τάχα μου ;) Τι να σου πώ τώρα δεν .... δεν ρώταγες... 

Οχι. Δεν ειναι αυτη. Την κοκκινομαλουσα την ειχα κοψει απο νωρις  :2funny:

Παντως χθες 11.30 ενω ειχαμε να μιλησουμε απο την Παρασκευη που της εστειλα και το τελεφταιο μυνημα μου εστειλε σμς.

Hi how are you doing?
Απαντηση
Good and you? Remember your old customers? Not a lot of cards i guess  :s&m_3: :s&m_3:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ακου  να  σου  πω  φιλαράκι  ως  πολλά  παθών και  ουδέν  μαθών .
Υπάρχουνε  2  προσανατολισμοί  στο άθλημα
1. Πάμε και  περνάμε καλά  στο  μαγαζί . Οπότε  επιλέγουμε  μαγαζί  που  ανταποκρίνεται  στα  ενδιαφέροντά μας και εκεί περνάμε  καλά  ξοδεύοντας    τα  λεφτά  μας  με  το τεμμάχιο που  γουστάρουμε και με  τρόπο που  να  πιάνει τόπο  για  τις  επιθυμίες  μας .
2. Πάμε  να  κάνουμε  γνωριμίες .

Και  στην πρώτη  και  στη  δεύτερη  περίπτωση  το  ζήτημα  είναι εγκεφαλικό .
Και  στην πρώτη  και στη  δεύτερη  περίπτωση  vfm δεν θα  βρεις
Και στην πρώτη  και στη  δεύτερη  περίπτωση  δεν  είσαι  ο  μοναδικός ωραίος , έξυπνος  και  ευκατάστατος  άντρας  στον  κόσμο .
Και στις  δύο περιπτώσεις  όσα  και  να  σπρώξεις  δεν  είναι  αρκετά , όταν κολάς  και  πέσεις  στην καψούρα .
Φιλική  συμβουλή
Μη  περιμένεις  ανταπόδωση , μετά  την  απομάκρυνση  από  τον πάγκο του  χασάπη , ουδεν  καλόν  αναγνωρίζεται .
Μην  κολάς . Μην  τις  λυπάσαι . Μην  περιμένεις  αλήθειες . Η πουτάνα για  να  επιζήσει  αυτο εκπαιδεύεται  στην άρνηση  της  πραγματικότητας και  την  απάθεια . Ό,τι  και  να κάνεις  την πουτάνα  κυρία  δεν  θα  την  κάνεις . 1000 να  της  δώσεις  , αν  μετά κάποιος  της  τηλεφωνήσει  θα  γαμηθεί  με  50 .
Σε  οποιαδήποτε  περίπτωση , στο  χοτέλι  άσε  στο κομοδινάκι  κάτι .
(μαρουλάκι , όχι την  καπότα  που  περίσσεψε )
Δημιουργεί  ένα  φραγμό  στη  συναισθηματικότητα  του  ικανοποιημένου  άντρα που  τον προφυλάσσει  από  πολλές  μετέπειτα  μαλακίες .
Μην  ξαναπάς  από εκεί  όυτε  για  να  κάνεις  σπασίματα  πριβεδιάζοντας  και  κερνώντας  άλλες .
Και  εν τέλει  σκέψου  αγόρι  μου  πριν  στέλενεις βαθυστόχαστα , ή  κλαψομούνικα  μηνύματα  και posts.
Εσύ όμως  πώς  νιώθεις  όταν  εκθέτεις  τον εαυτό σου  βορά  στην  καζούρα  και  στη  γελοιοποίηση ?
Κρίμα  είναι .
Δεν  είναι  εδώ  και  οι παλιοί  στις  φόρμες  τους  να  σε  αρχίσουνε  στην πρόγκα , θα  μου  πεις  και  το περνάς  πιο απαλά .

Εμένα  μου  αρέσει να  βλέπω  συναισθηματισμό  και  τρυφερότητα  που φθίνουν  στις  ημέρες  μας .

Εν  τέλει  βέβαια  και  εσύ  θα  με  γράψεις  στα  αρχίδια  σου , όπως  και  εγώ  έγραφα  στα  αρχίδια  μου  κάποτε  όσους  με  συμβουλέυανε  για το καλό μου , και  θα  κάνεις  ότι  σου  λέει  της  ψωλής  σου  ο χαβάς .

Πάντως  δοκίμασε και  άλλες  επιλογές .
Έτσι  από  χόμπυ . Κάνε  ρεπορτάζ  στη  μπριζόλα , στο καλαμάκι κ.λπ.
Στην  ποτοθεραπεία  αν  είσαι  τόσο άρρωστος . 

Πλέον σχεδόν  παντού  προσφέρονται σχεδόν όλα .

ΥΓ 
Έτσι  και  ξαναδημοσιεύσεις  sms με  τις  περιπέτειές  σου  με την «Ωραία  του Πέραν» , θα  σε  χέσω  !


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Να  σας  παντρέψω  να  ησυχάσουμε ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μπαααα..

δε θα σε πιστευει μετα παλι ο arizala..

Στην εκκλησία  σου  θα  γίνει το μυστήριο και  θα  σου  ρίξω  και τυχερά !
Μην  ξανααρχίσεις  όμως  τις  μαλακίες  δώσε  αλλά  50 να  ανάψω  τον πολυέλαιο και άλλα  100 για  χορωδίες , γιατί  θα  μετά  να  χεις  την aqua velva  μαζί σου .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στην εκκλησία  σου  θα  γίνει το μυστήριο και  θα  σου  ρίξω  και τυχερά !
Μην  ξανααρχίσεις  όμως  τις  μαλακίες  δώσε  αλλά  50 να  ανάψω  τον πολυέλαιο και άλλα  100 για  χορωδίες , γιατί  θα  μετά  να  χεις  την aqua velva  μαζί σου .
αμα με ξεσκισεις παλι στα παζαρια, τα ιδια θα σου κανω ή θα σε βαλω να σκασεις αυγουστιατικα χωρις κλιματισμο και με τα φωτα ολα αναμενα..  :P
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
αμα με ξεσκισεις παλι στα παζαρια, τα ιδια θα σου κανω ή θα σε βαλω να σκασεις αυγουστιατικα χωρις κλιματισμο και με τα φωτα ολα αναμενα..  :P
Ρε  μαλάκα , πριν 2  χρόνια  που  παντρέψαμε  τη  λιθουανή με  εκείνον που  αυτοκτόνησε  αρχισες  από 350  ευρώ  και  ήθελες  να  μας  κόψεις  το  κουστούμι στο 1000άρικο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom