Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
λοιπόν ξεκινάμε......

Το πρώτο εναλλακτικό πραγματικοφανταστικό ροστερέισιον που έχει δημοσιευτεί ποτέ!!!!!Είναι μιά μίξη από αληθινά και φανταστικά τεμάχια σε συνδυασμό με πραγματική απογραφή των πάντων σε πραγματικό χρόνο.Αφιερωμένο εξαιρετικά σε όλους τους θείους που πατήσαν τα 50 και έχουν χιούμορ,σε όλους τους αναξιοπαθούντες άγαμους φραπεδιάρηδες που βλέπουν το κόστος του καλαμακίου και όχι του καφέ(είναι μύθος ότι ο καφές ακρίβυνε,το καλαμάκι χρειάζεται πετρέλαιο :grin:)εκτοξεύτηκε σε πριβεδιακά ασύστολα ύψή μή μπορώντας να ανταπεξέλθει στην αγορά αυτή...Επίσης σε όλους συτούς που καταδίκασαν τον φραπέ,τον δίωξαν,τον χλεύασαν μήν έχοντας δοκιμάσει αυτόν ποτέ από το ασπόνδυλο "χέρι" της σωληνοκορης.Κύριοι σας λέγω ότι έχετε κάνει λάθος.Τέλος το παρακάτω ειναι αφιερωμένο στη θεία μου τη ζαβρούλα στην κυπαρισσία και στον εξάδερφό μου αγλαία(αντρικό όνομα είναι,μή προτρέχετε.Το κανονικό του ειναι Αγλαίας Κοτόπουρδος)από την πάνω κουτρούλα λιτοχωρίας.Πάμε λοιπόν....
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
λοιπόν ξεκινάμε......

Το πρώτο εναλλακτικό πραγματικοφανταστικό ροστερέισιον που έχει δημοσιευτεί ποτέ!!!!!Είναι μιά μίξη από αληθινά και φανταστικά τεμάχια σε συνδυασμό με πραγματική απογραφή των πάντων σε πραγματικό χρόνο.Αφιερωμένο εξαιρετικά σε όλους τους θείους που πατήσαν τα 50 και έχουν χιούμορ,σε όλους τους αναξιοπαθούντες άγαμους φραπεδιάρηδες που βλέπουν το κόστος του καλαμακίου και όχι του καφέ(είναι μύθος ότι ο καφές ακρίβυνε,το καλαμάκι χρειάζεται πετρέλαιο :grin:)εκτοξεύτηκε σε πριβεδιακά ασύστολα ύψή μή μπορώντας να ανταπεξέλθει στην αγορά αυτή...Επίσης σε όλους συτούς που καταδίκασαν τον φραπέ,τον δίωξαν,τον χλεύασαν μήν έχοντας δοκιμάσει αυτόν ποτέ από το ασπόνδυλο "χέρι" της σωληνοκορης.Κύριοι σας λέγω ότι έχετε κάνει λάθος.Τέλος το παρακάτω ειναι αφιερωμένο στη θεία μου τη ζαβρούλα στην κυπαρισσία και στον εξάδερφό μου αγλαία(αντρικό όνομα είναι,μή προτρέχετε.Το κανονικό του ειναι Αγλαίας Κοτόπουρδος)από την πάνω κουτρούλα λιτοχωρίας.Πάμε λοιπόν....
Ωραίος ο PATHOVASOS!!!
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μπαίνουμε μεσα τα τεσσερα μας ανδρικα τεμάχια,περνάμε μέσα με τον αερα του νικητή γαμάω ώσπου ενας ντελικέρης(μή με ρωτάτε τί σημαίνει,γιατί πρέπει να συντάξω την παθοβάσειο διάλεκτο καποια στιγμη και να σας την διαθέσω προς πώληση από εδώ και τον ιανό)και μας λέει..."έπ έπ!!!πληρώσατε κύριοι?λέω εγώ "όχι γιατί πρέπει?" και μου απαντάει "φυσικά και πρέπει,περάστε παρακαλώ στο ταμείο στην μικρή μας καυλαντίτσα"."Οκ" του λέω και προχωράμε.Αφού μπερδεύονται λίγο τα χέρια στις τσέπες(ξέρετε...απαραίτητος διαχωρισμός κλειδιων,λεφτων,κινητων,καπότων κλπ)βγαίνουν τα ρημαδομαμωνόχαρτα και μπαίνουν στην ταμειακή!Μπαίνοντας μέσα ήθελα να κάτσουμε κάπου αμφιθεατρικά για να απολαμβάνουμε τον περιτριγυρισμό των άπαχων και παχερών τεμαχίων εις τον σκοτεινωπό σωληνοχώρο.Σε αυτή μας την αυταρχική και "απρεπή" μας καούρα για αμφιθεατρική τρισδιάσταση ανάλυση,καταγραφή και παθοτεμαχοσυζήτηση(δε χρειάζεται να το αναφέρω ξανά..παθοβάσειος διάλεκτος εί-παμε!!!!!!)ο σερβιτόρος με τα καστακόκκινα μαλιά μας ετοποθέτησε στην πιό κατάλληλη θέση,δίπλα ακριβώς στην είσοδο.Αυτός ειναι και ο λόγος που με αναγκάσε να πάω 68 φορές στη τουαλέτα μέχρι να κάνω ολοκληρωτική καταγραφή-απογραφή.Φορουσα για να με καταλάβουν στυλό bic στο αυτί,αλλά κανείς δεν κατάλαβε το σκεπτικό μου.Τελικά ειμαι πολύ μπροστά απο αυτούς "είπα αυθαδιάζοντας και αταπεινοφρονώντας από μέσα μου".Λοιπόν στο ζουμί τώρα της κοτόσουπας......για το οποιο παίρνω και αμοιβη άλλωστε από την επιτροπή αθέμιτου ανταγωνισμού των κωλομπάρων ελλάς(συστημένος οργανισμός από το 2006).Στόπ μαλάκα πολυλογά!!!!!προχώρα στο σινιάλο λέει ο λαός σου και χειροκροτά!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΡΟΣΤΕΡΕΙΣΙΟΝ...(NEW ΘΙΝΚΣ ΙΝ ΔΕ ΤΑΟΥΝ)

1)κατρίν(πρώην ΒG Κορυφαίος πάτος στην ιστορία της ανθρωπότητος από την εποχή του χομο σαπούνις κρεμανιονις)
2)karmen(μια μιλφάρα βγαλμένη από τον κύριο σαλιέρη)
3)κάρλα(ή αλιιώς ανύποτη συνεχόμενη καύλα)
4)μπάρμπαρα(υψηλό ξανθό μακρυμαλλούσο,υποπτη για φραπε)
5)νταρίνα(το απόλυτο μουνί!!!!!)
6)αλίνα(πρώην BG,γνωστή γλυκανάλατη...)
7)γκρέυς(πρώην BG,το ριξε στις λαδόπιτες τελευταία..)
8)κάτια(ή αλλιώς η dona bell του κίνκυ που φοβάται τις πίπες όποιος κάποιος άλλος το λιβάνι)
9)παντελής καυσόξυλος(ελληνας μετανάστης από βουλγαρία,αναρχοκομμουνιστής φίλος του περσόνα)
10)αρμάνης σαρουμάνιος(ντηλιβεράς dvd o ο αρχων των δακτυλιδιων)
11)σμποντις μπαρκουνάιτις(πρώτος πατέρας του κουρτινάιτις)
12)μαλαχάουα σαβουρόβλιεβιτς(σερβογκανέζα πατόλα)
13)φώκια αμαρύνθου
14)κόλο πουρέ
15)τίνα μπαστούνι(γνωστή σοπράνο από τα κρέστενα)
16)στεφι γκραφ
17)αμαλία στεφάνου(κομμώτρια στο dinos coiffures της βεροιας)
18)μπάσος ατάλαντος(ξάδερφος μου)
19)μαρίνα φλοτέροκαζανάκοβα(η γυναίκα που εξαιτίας της χάλασε το καζανάκι μου)
20)βαλμπόνα σόμπα(κορη θερμάστρας)
21)αρμάουντας κατσικίεβιτς(σερβόσνιος κτηνοτρόφος της μπάνια λούκα)
22)σελομον μπρανταου
23)αζανάντις καρμελέων(δημοσιογράφος της εφημερίδας "φεξε μου και δεν σηκωθημα απο το γλίστρημα")
24)αμακις κατωπαντέλονος(λευκορώσος πριβεδολάτρης που δε κολώνει)
25)μαρίνα(πρώην diamond dolls..μήν ακουμπάτε εδώ,εκεί,δεν χτυπάω φραπέδες,έ τότε πήγαινε να φτιάχνεις φουρνιτσές πατάτες σε κάνα ταβερνείο)
26)όλιβ όιλ(πρώην alca)
27)μπιτόγεβα κουπρνικοβα(σκουπιδοκαθαρίστρια του ημιοροφου)
28)αλανις βλαντικαυκάζης(αζεριος φιλος μου)
29)σαντρα λιτσοπούλοβα(κασσανδρας 3 κατω)
30)λάουρα τεν κάτε(θεια του τεν τεν)
31)ροναλντίνιο(ε να μη περάσει και απο δω?)
32)φάουστ γκέχερ(πατέρας της μουσικής γλαδιόλας)
33)πουρέιντζερ(ακόμη αναμένω πογτρέτ μου)
34)αργκός βακέρος καυλαντιζάιζος(μεξικάνος διευθυντής κουζιναικής ορχήστρας τορτίγιας)
35)μάμπα σανούμπα(καμερούνεζα σέντερ φόρ)
36)τρόμπα σαπούνοβα(τα πίνει όλα και δε συμφέρει πιστέψτε με)
37)κλαίνοβα κλαινομενέεβα(ουκρανή ιδιοκτητρία τυροπιτάδικο στον αγιο παντελεημωνα(πάνω από τα σύννεφα όχι στην πλ.αγιου παντελεήμωνα τη γνωστη..)
38)τούρτας παντοφλάριος(ιατρικός επισκέπτης σακχαροδιαβήτη)
39)πατέστας σολινοτορινάριος(ούγγρος κατασκευαστής ρούχων από άσφαλτο)
40)εγώ
41)ένας φίλος
42)2 φίλος
43)3 φίλος
44)3 μήλα
45)2 καροτάγγουρα ψιλοκομμένα με μαχαίρι breitling
46)μία πίστα
47)89 ατομα μετρημενα
48)δεν ξερω ποσα αμετρητα πραγματικα
49)παπά γιατί δεν με θες τελευταία
50)κάπτεν συγγνώμη για όλα
51)μιά συστάδα από κουρτίνες
52)2 μπιτσεδες
53)2 w.c.
54)13 ατομα προσωπικο
55)28 βοτκες μπουκάλια
56)12 ουισκι
57)127 ποτηρια ουισκι
58)2 παγκοι στο μπαρ
59)1 βρυση
60)3 κατουροθεσεις
61)5 μεγαλα χαλια
62)156 καρεκλες(την μία πρέπει να την πήραν από την τελευταία φορά)
63)45 τραπεζια
64)28 τάσοι
65)ενας πλαστικός πούτσος
66)το σαράι του καραγκιοζη με πουτσα στην κορυφή
67) ο βοηθος του σεφερλη
68)αυτά...πρέπει να φύγω τώρα....
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
αυτό είναι ερώτηση κρίσεως ?

θα γίνονταν όλα αυτά τα σκηνικά αν είχε γαμήσει ?

λες να εχεις δικιο;;; :grin: :grin: :grin: :headbang: :headbang:

πρόσεχε πώς μιλάς!!!μή ξαναμιλήσεις έτσι για πουτάνα!

συγνωμη :( :boobies: :boobies: :boobies:

ελα να βυζάξεις τα γελαδια μου να βρεις την υγειά σου.

βρες μου το τραγουδακι ρε θηριο :rolleyes: :rolleyes: και μετα κατι θα κανω με τα γελαδια σου. :dancing: :dancing:...μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :boobies: :boobies:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Επισης μιας και ξεχασα να σχολιασω αλλο ενα τεμαχιο που αναφερθηκε στο παθοβασιο ροστερ.

Καρμεν. Τα κανει ολλα και συμφερει. Συνενοηση απο πριν και παιζει μπαλα με παθος.

Επισης το μαγαζι διαθετει Ρωσσιδακι που ενδιαφερεται να κανει καριερα στις βιζιτες μιας και ειναι καινουργια και θελει πρωτα να φτιαξει ονομα χρεωνει ικανοποιητικα.
Ονομα δεν λεω αλλα δεν ειναι και δυσκολο. Ρωσσιδακι με μελαχρινο μακρυ μαλι μιλαει Ελληνικα φαρσι.

Μακρυα επισης απο τα 3 καινουργια τεμαχια εκ Εσθονιας που ηρθαν την προηγουμενη Πεμπτη ειναι ανεκπαιδευτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μήπως ρε φιλαράκι δεν το κάνεις με το σωστό τρόπο ?

εγώ τα καλύτερα γαμήσια μου με ελληνίδες τα έχω κάνει...
ειναι επειδη γινονται καλλιτερα οι ''συννενοήσεις''.. :tooth:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
συγγνωμη που εφυγα αποτομα και δεν ολοκληρωσα υπο την πιεση του χρονου το ροστερ..
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες, επισκέφθηκα το Πάσχα πρώτη φορά το Kinky και έμεινα ξετρελαμένος από τις δύο αδερφές Εσθονές Κριστάλ και Μαριμπέλ, ειδικά η Κριστάλ πολύ καύλα!!! Πηγαίνω και εγώ το Σαββάτο για δεύτερη φορά γεμάτος καύλα μετά από αποχή στα στριπτ αρκετού καιρού λόγο οικονομικής κρίσης, που μας πέρασε και διαπιστώνω με μεγάλη λοίπη πως και οι δύο δεν δούλευαν ποια....που πήγαν ξέρεις κανείς;
Όποιος ξέρει ας μου δώσει μία απάντηση..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε μάγκες, επισκέφθηκα το Πάσχα πρώτη φορά το Kinky και έμεινα ξετρελαμένος από τις δύο αδερφές Εσθονές Κριστάλ και Μαριμπέλ, ειδικά η Κριστάλ πολύ καύλα!!! Πηγαίνω και εγώ το Σαββάτο για δεύτερη φορά γεμάτος καύλα μετά από αποχή στα στριπτ αρκετού καιρού λόγο οικονομικής κρίσης, που μας πέρασε και διαπιστώνω με μεγάλη λοίπη πως και οι δύο δεν δούλευαν ποια....που πήγαν ξέρεις κανείς;
Όποιος ξέρει ας μου δώσει μία απάντηση..
παντρεύτηκαν.
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς άλλος τι απ έγιναν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom