Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Καλημερααα.

Επισκεψη χθες με ενα φιλαρακι.

Φτασαμε κατα τις 12 και φυγαμε 3.

Το μαγαζι λιγα πραγματα απο κοσμο και ακομα ποιο λιγα απο δουλεια.

Τα κουριτσια παραπονο τρελο, οι σερβιτοροι το ιδιο.

Καινουργιο φορτιο απο Εσθονια ηρθε. Οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα οπως να το κανουμε νεο αιμαααααα :2funny:

Για τους θαυμαστες της Νταρινα ενημερωθεικα οτι εχει παρει μεταγραφη στο μαγαζι στην Ροδο.

Πηρα ενα καινουργιο Ξανθο εκ Εσθονιας οπου περασα σχετικα καλα. Ποιο πολυ ως training ηταν μιας και ηταν η πρωτη της μερα. 18 χρονων βελουδοοοο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η οποια ειχε και τα καλα της. 1. Δεν ηξερε την τυφλα της ποση ωρα πρεπει να κατσει με καθε ποτο. 2. Αρχισε γλωσσοφιλα με το καλημερα. 3. μεχρι που μου την επαιζε πανω απο το παντελονι εκει στον καναπε. 4. μου εκανε και εναν χωρο επι τοπου στον καναπε λες και την ειχα παρει χωρο του 10ευρου.

Σε καποια φαση περασε και η τυπισα που συζηταγαμε στα προηγουμενα ποστ. Ευγενικα της ειπα να παρει τον πουλο και συνεχισα την βραδυα μου. Τελικα δεν παρεξηγηθεικε  :2funny: :2funny: :2funny:

Μερικες παρατηρησεις.

1. Καινουργιες κορασιδες αξιζουν αν εχετε ορεξη να τις εκπαιδευσετε. Το θετικο ειναι οτι θα κατσουν παραπανω απο τις παλιες, θα κανουν οτι τους ζητησετε και γενικα θα παιξετε μπαλα οπως γουσταρετε. Για σοφτ καταστασεις οχι για γαμησια και πιπες.

2. Τα κοριτσια που κανουν σοου στην πιστα (οχι απλα στριπ) πληρωνονται μεροκαματο χωρις να πρεπει να κανουν καρτες. Με αποτελεσμα να μην νοιαζονται για να ριξουν τον πελατη. Οποτε συνιστω μακρια και αγαπημενοι.

3. Προτιμηστε τραπεζακι στην εισοδο ή στο μεσο του μαγαζιου, μακρυα απο το μπαρ. Οι σερβιτοροι γενικοτερα ριχνουν ματιες στις κορασιδες και πιεζουν την ποτοποση με χρονομετρο.

4. Πριβε (55) μονο με συνενοηση απο πριν με την κοπελα και οχι με παπαριες θα περασεις καλα και ελα να δεις. Εξηγειστε εξ αρχης τι θελετε.

5. Πριβε το (10) δεν αξιζει ακομα και με 1 απλο ποτο μπορειτε να το εχετε στο τραπεζι σας και χωρις να πρεπει να περπατατε στον καναπε.

6. Για εξωτερικες δουλειες επικεντροθειτε Ρουμανια και Ρωσσια.

7. Για ποτοθεραπεις η καλητερη ωρα ειναι νωρις που δεν εχει πολλους πελατες. Μεγιστοποιηση χρονου παραμονης.

8. Για φορτωμα και κανονισματα για εξω μετα τις 4 οταν θα ξερουν τα κοριτσια ποσο σκατα εχει παει η νυχτα και θα θελουν να βγαλουν τα σπαζμενα.

Πολλα απο τα παραπανω μπορει να ειναι ανακριβη ή και να υσχιουν περισσοτερο ή λιγοτερο σε καθε μαγαζι ξεχωριστα.

Απλα σε γενικες γραμμες κατ εμε ειναι πραγματα τα οποια εχουν καποια βαση στον συγκεκριμενο χωρο.

Καλη διασκεδαση :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μαλον εχεις μπερδεψει. Αλλο τα στριπ και αλλο η κανονικη ζωη.

Τεσπα ο καθενας μπορει να εχει και μια γνωμη οπως και μια κωλοτρυπιδα  :2funny:

Καλημερα.

καλημέρα.
εγώ θέλω μια κωλοτρυπίδα να γαμάω.
σαφώς και άλλο τα στριπ. εσύ ξεμπέρδεψέ τα πριν είναι αργά.
ακου και μας που δεν έχουμε πολλές εμπειρίες από τη ζωή και τα κωλόμπαρα......
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
καλημέρα.
εγώ θέλω μια κωλοτρυπίδα να γαμάω.
σαφώς και άλλο τα στριπ. εσύ ξεμπέρδεψέ τα πριν είναι αργά.
ακου και μας που δεν έχουμε πολλές εμπειρίες από τη ζωή και τα κωλόμπαρα......

Eλα ρε Persona το ξερω τι θες να πεις.

Απλα μεσα απο ενα φορουμ η αποψη που δημιουργουμαι για καπιον ειτε εγω ή εσυ ή ο καθε ενας ειναι ευκολο να ειναι ατοπη.

Τα γραπτα ευκολα παρεξηγιουνται και βεβαια οταν η ανταλαγη αποψεων περιοριζεται μονο σε κωλομπαρα και σχετικα δεν βοηθαει στο να καταλαβουμε τον αλλο και το πως σκεφτετε.

Οτι γνωριζει πραγματα παρα πανω απο εμενα δεν το αμφισβητεισα ποτε αυτο δεν σημαινει οτι εχεις και το αλαθητο ομως.




 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Eλα ρε Persona το ξερω τι θες να πεις.

Απλα μεσα απο ενα φορουμ η αποψη που δημιουργουμαι για καπιον ειτε εγω ή εσυ ή ο καθε ενας ειναι ευκολο να ειναι ατοπη.

Τα γραπτα ευκολα παρεξηγιουνται και βεβαια οταν η ανταλαγη αποψεων περιοριζεται μονο σε κωλομπαρα και σχετικα δεν βοηθαει στο να καταλαβουμε τον αλλο και το πως σκεφτετε.

Οτι γνωριζει πραγματα παρα πανω απο εμενα δεν το αμφισβητεισα ποτε αυτο δεν σημαινει οτι εχεις και το αλαθητο ομως.

εν οίδα ότι ουδέν οίδα.
εγώ απλά λέω την αποψή μου.
εάν θες την κρατάς εάν δε θες την πετάς στα σκουπίδια.

τα κωλόμπαρα είναι σαν τον τζόγο.
πας για κέρδος και μονίμως βγαίνεις ταπί και ρέστος.
ακόμα και όταν κερδίζεις προσωρινά, ντρίμπλα του συστήματος είναι για να στα πάρει όλα.
στο τέλος το προσωπικό ταμείον είναι πάντα μείον.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
εν οίδα ότι ουδέν οίδα.
εγώ απλά λέω την αποψή μου.
εάν θες την κρατάς εάν δε θες την πετάς στα σκουπίδια.

τα κωλόμπαρα είναι σαν τον τζόγο.
πας για κέρδος και μονίμως βγαίνεις ταπί και ρέστος.
ακόμα και όταν κερδίζεις προσωρινά, ντρίμπλα του συστήματος είναι για να στα πάρει όλα.
στο τέλος το προσωπικό ταμείον είναι πάντα μείον.

+10000000
 

Επισκέπτης
Καλημερααα.

Καλη διασκεδαση :)

δε σιχαίνεσαι να γλωσσοφιλιέσαι με την κάθε ΤΥΧΑΙΑ πουτάνα ?  :S

γιατί άλλο να φιλιέσαι με την δική σου πουτάνα...κ άλλο με την κάθε τυχαία... :crazy:

*...συνεχίζω να πιστεύω αυτό που σου είχα πει απ'την πρώτη στιγμή που έγραψες...ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΓΑΠΗ & ΠΡΟΣΟΧΗ...και η μαλακία είναι οτι τα ψάχνεις σε λάθος μέρος κ με λάθος τρόπο...ο τύπος που στα γράφει ήταν 17-18, όταν τα έψαχνε..στα ίδια μέρη...κ χαλούσε μάλλον τα τριπλά απ'όσα βγάζεις σε 1 ή 2 μήνες...ένα είναι σίγουρο, οτι δεν βρήκε τίποτα παραπάνω απο περισσότερη μοναξιά...κ τεράστιες δόσεις κακίας κ μιζέριας (για το τίποτα, απλά θυμωμένος με τον εαυτό του ήταν)...απ'όσες είχε ο ίδιος...

απομακρύνσου...δεν θα πάρεις τίποτα...ακόμη κ να αρχίσεις να γαμάς όποια γουστάρεις με μια ματιά...(που αποκλείεται να το καταφέρεις λόγω χαρακτήρα κ αυθυποβολής)...δεν θα είσαι χαρούμενος...ούτε για 5'...
 

Επισκέπτης
Παίξε blackjack καλύτερα.Τις ίδιες πιθανότητες επιτυχίας θα έχεις. :grin:



ΥΓ.Πλάκα κάνω για να καταλάβεις οτι είσαι υπερβολικός.

όταν θα θέλεις να γαμηθείς με το μικρό πιπινοκαγκουρόπουλο...για ένα 5ωρο ασταμάτητα... :grin: :sunglasses:

...

..ξέρεις που θα με βρεις...;)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
δε σιχαίνεσαι να γλωσσοφιλιέσαι με την κάθε ΤΥΧΑΙΑ πουτάνα ?  :S
γιατί άλλο να φιλιέσαι με την δική σου πουτάνα...κ άλλο με την κάθε τυχαία... :crazy:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

*...συνεχίζω να πιστεύω αυτό που σου είχα πει απ'την πρώτη στιγμή που έγραψες...ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΓΑΠΗ & ΠΡΟΣΟΧΗ...και η μαλακία είναι οτι τα ψάχνεις σε λάθος μέρος κ με λάθος τρόπο...ο τύπος που στα γράφει ήταν 17-18, όταν τα έψαχνε..στα ίδια μέρη...κ χαλούσε μάλλον τα τριπλά απ'όσα βγάζεις σε 1 ή 2 μήνες...ένα είναι σίγουρο, οτι δεν βρήκε τίποτα παραπάνω απο περισσότερη μοναξιά...κ τεράστιες δόσεις κακίας κ μιζέριας (για το τίποτα, απλά θυμωμένος με τον εαυτό του ήταν)...απ'όσες είχε ο ίδιος...

απομακρύνσου...δεν θα πάρεις τίποτα...ακόμη κ να αρχίσεις να γαμάς όποια γουστάρεις με μια ματιά...(που αποκλείεται να το καταφέρεις λόγω χαρακτήρα κ αυθυποβολής)...δεν θα είσαι χαρούμενος...ούτε για 5'...

Κοιτα να δεις Μακ. Πρωτα απο ολλα εκτιμω το ενδιαφερον σου και τις συμβουλες σου.

Τωρα η αληθεια ειναι καπου στην μεση.

Εσυ θεωρεις οτι ειμαι συναισθηματικος, μαλακας (σε θεμα προσεγγισης) και οτι ψαχνω αγαπες και λουλουδια.

Οποτε το αντιθετο απο τα παραπανω θα ηταν να ειμαι στυγνος χυστης, μορτακι και να γαμαω οτι καλο τεμαχιο με καυλωνει.


Δεν ειμαι ουτε το πρωτο ουτε το δευτερο και δεν επιδιωκω να φτασω καμια απο τις 2 κατηγοριες.

Γουσταρω να περναω καλα, μου αρεσει να μην ειμαι ενα σκετο ζωο με σκοπο μοναχα να γαμησει ωστε να ικανοποιησει το εγω του ή να το παιζει στου γνωστους γαμιας και γκομενος.

Αν ηθελα αγαπες δεν θα πηγαινα σε στριπ. Η πουτανα δεν αγαπαει κανεναν εκτος απο το χρημα.

Για αυτο και παω σε στριπ για να μπορω να ειμαι σιγουρος οτι ακομα και αν κατσει κατι παραπανω απο σεξ και στην τελικη εγω ως ανθρωπος φτασω σε σημειο να νιωσω κατι παραπανω η τυπισα που θα εχω απεναντι μου να ειναι της δουλειας και να μην επιτρεψει παραπανω.

Ειναι σαν ενα δυχτι ασφαλειας αν θες.

Το ξερω οτι διαφωνεις μαζι μου και οτι σε ενα βαθμο δεν με καταλαβαινεις.

Μου αρεσει το παιχνιδι η περιπετεια και τιποτα παραπανω. Δεν γουσταρω να εχω κανονικες γκομενιτσες που θα με αγαπανε, γουσταρουνε πες το οπως θες. Που θα με παιρνουν τηλεφωνα και θα εχουν απαιτησεις απο εμενα.

Κανω την ζωη μου οπως εχω επιλεξει εγω και απλα ολλες αυτες οι τυπισες ειναι μια περιπετειουλα πανω στην καυλα της στιγμης.

Τωρα στο οτι εχεις χαλασει χρημα ή οχι δεν θα διαφωνεισω ουτε με εντυπωσιαζει ουτε το κατακρινω. Ο καθε ενας παιζει οσο τον περνει η τσεπη του και η λογικη του.
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Συγκινητικος ο μαζντα.

Ειναι φανερο οτι δεν το εχεις φιλε μου, γι'αυτο και σ'εκραξα (με καλες προθεσεις) για το περιστατικο με την  Εσθονη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όποιος μαλάκας θέλει νσ μου πει ότι όποιος μπαίνει στα κωλόμπαρα ως τακτικός πελάτης δεν ανήκει 99,99% στους αγαπούληδες αλλα στους γαμιάδες τον προκαλώ να πάμε μαζί σε στριπτηζάδικο της αρεσκείας του να μου γνωρίσει από κοντά τα μουνιά που γαμάει ως στυγνός εκτελεστής.
 

Επισκέπτης
μάλλον δεν με κατάλαβες...ή δεν ήθελες να καταλάβεις...

δεν είπα ΠΟΤΕ οτι όποιος είναι συναισθηματικός είναι κ μαλάκας...μπορείς να είσαι μαλάκας, σκέτος ή με παρέα...;)

δεν είσαι τίποτα απ'τα δύο, στο μυαλό σου, γιατί πολύ απλά δεν ξέρεις τι είσαι...δεν έχεις ταυτότητα...;)

έχεις ήδη πέσει στη λούμπα της στριποαγαπουλίασης..δεν το καταλαβαίνεις κ θέλεις πολύ χρόνο για να το δεις...αλλά ποτέ δεν είναι αργά,
ότι κι αν χάσεις...γενικώς έχεις λάθος ιδέα του χώρου...μιας κ αναφέρεις οτι αν καψουρευτείς μια πουτάνα στριπτηζου..αυτή θα κόψει επειδή είναι της δουλειάς...
ίσα ίσα που θα το συνεχίσει μέχρι να σε φτάσει στον πάτο, δηλαδή στην κατηγορία της...για καμία...μα καμία πουτάνα που γνώρισα ως σήμερα δεν ήταν ούτε κοντά στη μέση..

δίχτυα ασφαλεία κ μαξιλαράκια κ πούπουλα κ ότι άλλο γουστάρεις...δεν υπάρχουν στην πραγματική ζωή...οι σφαλιάρες πέφτουν διαρκώς...κ αν ο σβέρκος σου είναι σκυφτός
θα την φας κ θα πονάει...αν πάλι είσαι ξύπνιος κ περπατάς με ψηλά το κεφάλι για να βλέπεις τριγύρω...κάτι θ'αποφύγεις...

διαφώνω στο μεγαλύτερο ποσοστό...γιατί απλά τα έχω ζήσει...με τον ίδιο ακριβώς τρόπο...κ η μαλακία είναι οτι τα έχουν ζήσει κ άλλοι, πάλι με τον ίδιο τρόπο...
το οτι δεν σε καταλαβαίνω...το λες για να παρηγορήσεις τον εαυτό σου ή για να το πιστέψεις ? γιατί εγώ είμαι σίγουρος πως ξέρω καλύτερα την θέση μου κ την θέση σου...εντός κ εκτός στριπ...μιας κ τα έχω ζήσει νωρίτερα...κ σε ηλικία που το μυαλό ρουφάει σαν σφουγγάρι την όποια γνώση.

βασικά είσαι χέστης (με το μπαρδον)...δεν είναι οτι δεν θέλεις γκομενίτσες να σε αγαπάνε...κ να σου στέλνουν μηνυματάκια κ άλλα ωραία (θέλεις κ παραθέλεις)...εδώ κάθεσαι ρε μαλάκα κ αγαπουλιάζεις με την πουτάνα...κ τσαντίζεσαι που δεν σηκώνει τα τηλέφωνα...κ ότι άλλο...ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΧΕΣΤΗΣ...κ δεν μπορείς να έχεις γκομενίτσες πιτσιρίκες...γιατί απλά δεν το'χεις...δεν είναι το στυλ σου...είσαι τυπικός ανθρωπάκος...με τη δουλίτσα, τη γυναικούλα, τα παιδάκια...κ ότι άλλο όμορφο έχουν τα ανθρωπάκια...αλλά κ ότι "άσχημο"..για τον κόσμο της νύχτας (στριπ, μπουζούκια κλπ κλπ)...απλά δεν είσαι γι'αυτό...είσαι περαστικός...κ όσο πιο γρήγορα το καταλάβεις...τόσο καλύτερα θα νιώσεις με τον εαυτό σου...γιατί πολύ συνοπτικά...τα σκατά μένουν με τα σκατά...η άμμος με την άμμο...κ το νερό με το νερό...όλα αυτά μπερδεύονται στη ζωή...τελικά όμως το καθένα έχει τη θέση του...

την ζωή σου...την ελέγχεις κ δεν την ελέγχεις...αμφιβάλλω αν τα έχεις όλα υπο έλεγχο...όπως νομίζεις...αλλά that's your problem m8.

όσο για το χρήμα...ένας πιο μάγκας απο μένα έλεγε : όσο χαλάς, τόσο μαθάινεις...όσο χαλάς, τόσο παθαίνεις...- κράτα το αν σου ταιριάζει κ αν μπορείς να το πράξεις...αν δεν μπορείς (δλδ οικονομικός περιορισμός) τότε ναι, προφανώς κ θα νομίζεις οτι μπορείς να μάθεις κ χωρίς να χαλάσεις...***

***υπάρχουν μερικές περιπτώσεις ανθρώπων που έμαθαν χωρίς να χαλάσουν πολλά...αλλά δεν είσαι σε αυτές.

Υ/Γ--> Δεν γράφω επιθετικά...απλά βαριέμαι...κ υπεραναλύω τη φάση σου... :grin:
 

Επισκέπτης
όποιος μαλάκας θέλει νσ μου πει ότι όποιος μπαίνει στα κωλόμπαρα ως τακτικός πελάτης δεν ανήκει 99,99% στους αγαπούληδες αλλα στους γαμιάδες τον προκαλώ να πάμε μαζί σε στριπτηζάδικο της αρεσκείας του να μου γνωρίσει από κοντά τα μουνιά που γαμάει ως στυγνός εκτελεστής.

παρών

:2funny:
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
όποιος μαλάκας θέλει νσ μου πει ότι όποιος μπαίνει στα κωλόμπαρα ως τακτικός πελάτης δεν ανήκει 99,99% στους αγαπούληδες αλλα στους γαμιάδες τον προκαλώ να πάμε μαζί σε στριπτηζάδικο της αρεσκείας του να μου γνωρίσει από κοντά τα μουνιά που γαμάει ως στυγνός εκτελεστής.

Στανταρ ειναι αγαπουλης, αποδοση 0,99. Δεν παιρνεις καν τα λεφτα σου πισω.

 

Επισκέπτης
Καλημέρα Αγαπούληδες..Τι έγινε γάμησε κανείς καμιά Σωληνίτσα?Έγινε το άπιαστο όνειρο πραγματικότητα? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom