Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutanakias1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Μην πετάτε φράγκα βάλτε τα στο κουμπαρά, ρεεεεεεεε
 

poutanakias1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Ούχι αλλά χειρότερα σίγουρα δεν έχει ....
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Καμιά καινούργια κριτική για Kimberly θα έχουμε αυτη την εβδομάδα.Μήπως η κοπελιά βελτίωσε την συμπεριφορά της.Λέω μήπως. :-
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ναι....πήγε τον έλεγχο με τις προηγούμενες παρατηρήσεις στους γονείς της, έγινε της πουτάνας στο σπίτι και τώρα θα επανέρθει πιο συνετή
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Για ρίχτε καμιά ματιά στο πρόγραμμά της.
Γεμάτη είναι και με τις υπηρεσίες που προσφέρει τώρα! Οπότε γιατί να προσπαθήσει περισσότερο;
Και να προσπαθήσει δηλ. άμα δεν το έχει τί θα βγεί;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
καλά...παλαιότερα που είχα όρεξη, σε κάτι δήθεν γεμάτες, έστελνα για να κλείσω....ποτέ δεν είχα πρόβλημα τελικά
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;) Νεο Μοντελο !!!!


           
gerefr.jpg
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Λοιπόν πριν από λίγο έφυγε από το γραφείο μου Ελληνίδα φίλη bi! Με την κυρία έχουμε κάνει διάφορες φάσεις και οι δύο μας μόνοι και με παρέα. Αυτή τη φορά είμαστε οι δύο μας και επειδή περάσαμε πολύ καλά την ρωτάω "Τί δώρο θέλεις μωρό μου να σου κάνω;" και τι μου λέει ρε παιδιά! "Να μου κανονίσεις και να το πληρώσεις εσύ ένα δίωρο με τη Κίμπερλυ αλλά μόνο οι δυό μας, εσύ να πληρώσεις και να φύγεις! Για να μην τα πάει καλά με τους άντρες τέτοιο μουνί θα είναι λεσβία!" Την Κίμπερλυ σημειωτέον της την έχω δείξει εγώ γιατί ξέρω πως της αρέσουν οι όμορφες γυναίκες για να τη φιάξω.
Να της κάνω το χατήρι; Σοβαρά μιλάω! Αυτή μου έχει κάνει πολλά!
Δεν υπάρχει χρηματικό θέμα, χαλάλι το 500άρι αλλά η κυρία να παίρνει την Κίμπερλυ και εγώ να κάνω βόλτες; Εκτός άμα κλείσω καμιά άλλη την ίδια ώρα...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Λοιπόν πριν από λίγο έφυγε από το γραφείο μου Ελληνίδα φίλη bi! Με την κυρία έχουμε κάνει διάφορες φάσεις και οι δύο μας μόνοι και με παρέα. Αυτή τη φορά είμαστε οι δύο μας και επειδή περάσαμε πολύ καλά την ρωτάω "Τί δώρο θέλεις μωρό μου να σου κάνω;" και τι μου λέει ρε παιδιά! "Να μου κανονίσεις και να το πληρώσεις εσύ ένα δίωρο με τη Κίμπερλυ αλλά μόνο οι δυό μας, εσύ να πληρώσεις και να φύγεις! Για να μην τα πάει καλά με τους άντρες τέτοιο μουνί θα είναι λεσβία!" Την Κίμπερλυ σημειωτέον της την έχω δείξει εγώ γιατί ξέρω πως της αρέσουν οι όμορφες γυναίκες για να τη φιάξω.
Να της κάνω το χατήρι; Σοβαρά μιλάω! Αυτή μου έχει κάνει πολλά!
Δεν υπάρχει χρηματικό θέμα, χαλάλι το 500άρι αλλά η κυρία να παίρνει την Κίμπερλυ και εγώ να κάνω βόλτες; Εκτός άμα κλείσω καμιά άλλη την ίδια ώρα...

Ουτε να ρωτας!! Κλεισε της την Κιμβερλυ και οταν φτασω, μου κανεις προξενιο με την φιλη σου για καμια 2ωρη συνατηση. :2funny:

Εγω θα της ελεγα να παρει καμια φωτογραφικη μηχανη σαν του Τρεζ μαζι της και να αποθανατηση την συνατηση.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ουτε να ρωτας!! Κλεισε της την Κιμβερλυ και οταν φτασω, μου κανεις προξενιο με την φιλη σου για καμια 2ωρη συνατηση. :2funny:

Εγω θα της ελεγα να παρει καμια φωτογραφικη μηχανη σαν του Τρεζ μαζι της και να αποθανατηση την συνατηση.

Περίμενε τώρα! Εσύ θα την συναντήσεις αφού έχει τελειώσει με την Κίμπερλυ;
Τότε ρε συ να μην έχω πληρώσει το 500άρι, να το πληρώσεις εσύ και μετά να πάρεις την κυρία και τις φωτό και να τις ποστάρεις κι όλας να γίνει τζέρτζελο!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Περίμενε τώρα! Εσύ θα την συναντήσεις αφού έχει τελειώσει με την Κίμπερλυ;
Τότε ρε συ να μην έχω πληρώσει το 500άρι, να το πληρώσεις εσύ και μετά να πάρεις την κυρία και τις φωτό και να τις ποστάρεις κι όλας να γίνει τζέρτζελο!

Φιλε γενεβιεν, πιανεις πουλια στον αερα  :2funny: :2funny:

αλλα δεν μας ειπες πως ειναι η φιλη σου? Καποια κατασταση μπορει να φτιαξουμε. Πρεπει να βλεπεις μπουρδελοκαταστασεις σφαιρικα  :2funny: 
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Περίμενε τώρα! Εσύ θα την συναντήσεις αφού έχει τελειώσει με την Κίμπερλυ;
Τότε ρε συ να μην έχω πληρώσει το 500άρι, να το πληρώσεις εσύ και μετά να πάρεις την κυρία και τις φωτό και να τις ποστάρεις κι όλας να γίνει τζέρτζελο!

την Κιμπερλυ την εχεις παρει;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom