Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δε με νοιαζει αν εχει οργασμους ή οχι και να σου πω ουτε οι υπηρεσιες που προσφερει.Απλα με νοιαζει η εμπειρια του σεξ μ ενα μοντελο.Αλλωστε με τοσα χρηματα επρεπε να ναι αυτονοητο αυτο , και οχι σαν τις περισσοτερες που ρχονται εδω που ειναι μετριότατες σε επιπεδο συνοικιακου κωλομπαρου.Δε πα να ναι ψυγειο general electric οπως λενε? Την καβαλας στα 4 και χαζευεις το θεαμα.  :sunglasses:  :P  :fuck1:

Ρε συ αρχηγέ, σου αρέσει η Κίμπερλι, το καταλάβαμε.
Δεν σε πειράζει που είναι παγοκολώνα αλλά σε ενδιαφέρει μόνο το γεγονός πως είναι μοντέλο και πολύ όμορφη [αληθεύει αυτό!], κι αυτό το καταλάβαμε.
Δεν μπόρεσες να την πάρεις σε αυτό το τουρ γιατί ήτανε σόλντ άοουτ [που  σημαίνει πως τουλάχιστον δεν είσαι ο μόνος με το βίτσιο να του αρέσει ανέραστη πουτάνα], κι αυτό το καταλάβαμε.
Φαντάζομαι πως σε ένα επόμενο τουρ της θα σκάσεις τα 300 για την ώρα [για παραπάνω ώρες δεν στην δίνουν] και θα σου φύγει η κάψα. Φρόντισε στο μεταξύ να έχεις πάρει και κάνα δυό μούφες του Ζ για να είσαι πελάτης του. Μετά γράψε και ένα ωραίο ριβιού να μας πεις πως πέρασες [αλήθειες να μας πεις, Ε!]. Στο μεταξύ παράτα την αυτήν και πήγαινε σε καμιά άλλη να διασκεδάσεις εκτός αν δεν θέλεις καμιά άλλη από την Κίμπερλι οπότε τί να πω; Άμα είναι έτσι στην προσεχή σας συνάντηση πάρε και ένα δαχτυλίδι και ζήτα την σε αρραβώνα!
Δεν κάνω πλάκα, αρκεί να της δείξεις το εκκαθαριστικό του ΕΤΑΚ και να σε έχουν χρεώσει πάνω από 5.000 [Σημαίνει αντικειμενική αξία αστικών ακινήτων πάνω από 5.000.000!] Πουτάνα είναι λες να μη δεχθεί; Και η άλλη η ντόπια που παντρεύτηκε τον άσχημο πλούσιο που λέγεται πως είναι και αδερφή, σε έσκορτινγκ τον γνώρισε!
Τώρα άμα δεν κάνεις καν δήλωση Ε9 ή σε χρεώνουν 100-200 Ευρώ, ξέχνα τον αρραβώνα και μάζευε τρακοσάρια.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
ενταξει ρε φιλε κουβεντα κανουμε...απλα εγω ειμαι αλλης νοοτροπιας κι αυτο θελω να περασω.Τις υπηρεσιες τις βρισκεις και στις Ελλεινιδες πολυ εύκολα.Το χουν μαθει καλα το αθλημα ειδικα οι παντρεμενες.Την ποιοτητα ομως σπανια την συναντας και με τοσα χρηματα επρεπε να ειναι ολες σαν την Κιμπερλυ.Αποψη μου ειναι οτι μας εχουν πιασει κοτσους εδω στην Ελλαδα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ενταξει ρε φιλε κουβεντα κανουμε...απλα εγω ειμαι αλλης νοοτροπιας κι αυτο θελω να περασω.Τις υπηρεσιες τις βρισκεις και στις Ελλεινιδες πολυ εύκολα.Το χουν μαθει καλα το αθλημα ειδικα οι παντρεμενες.Την ποιοτητα ομως σπανια την συναντας και με τοσα χρηματα επρεπε να ειναι ολες σαν την Κιμπερλυ.Αποψη μου ειναι οτι μας εχουν πιασει κοτσους εδω στην Ελλαδα.

Για το ότι μας έχουν πιάσει κώτσους, δεν υπάρχει αμφιβολία! Τώρα σαν την Κίμπερλι να είναι αλλά στην εμφάνιση, γιατί άμα είναι στην απόδωση, ζήτω που καήκαμε!
Και να σου πώ εσένα άμα σου πουλάγανε μια Φεράρι που ήταν χαλασμένη και δεν γινόταν να πάρει μπρος με τίποτα, καλή ώρα σαν τη κοπελιά που λέμε, θα την αγόραζες ή θα συμβιβαζόσουν με κανένα γκολφάκι καινούριο με λιγώτερα λεφτά;
Ξέρεις ρε φίλε που είναι το πρόβλημα; Είναι πως στατιστικά τόσο όμορφες γυναίκες που να τους αρέσει το σεξ και να μπορούν να το προσφέρουν και στον καθένα το ίδιο καλά είναι τόσο λίγες, που και μία να βρεις στην καριέρα σου να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό.
Πάντως δεν είναι η Κίμπερλι, ψάξε για άλλες.
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Την καβαλας στα 4 και χαζευεις το θεαμα. 
Έτσι είναι βρε παιδιά.

Αν ξέρεις τι πας να πάρεις, δεν κλαίς τα ευρώπουλα. Είναι μια ιδιαίτερη, αλλοιώτικη - και με αυτή την έννοια - μια καλή εμπειρία.
Έτσι τουλάχιστον το είδα εγώ ...  :rolleyes: :sunglasses:

Από κει και πέρα, την καλή συμμετοχή, θα πρέπει να την ζητήσουμε αλλου.
Είπαμε: η κοπέλα δεν το έχει ...  :sunglasses:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Έτσι είναι βρε παιδιά.

Αν ξέρεις τι πας να πάρεις, δεν κλαίς τα ευρώπουλα. Είναι μια ιδιαίτερη, αλλοιώτικη - και με αυτή την έννοια - μια καλή εμπειρία.
Έτσι τουλάχιστον το είδα εγώ ...  :rolleyes: :sunglasses:

Από κει και πέρα, την καλή συμμετοχή, θα πρέπει να την ζητήσουμε αλλου.
Είπαμε: η κοπέλα δεν το έχει ...  :sunglasses:

Ετσι, ετσι κολυμβητη!!! Οταν πας σε ενα ct δεν σκοτιζεσαι αν θα περασει καλα το μωρο.  :2funny: Αν ειναι ομορφο, το παιρνεις για την ευχαριστηση σου και περνας καλα, εκτος αν αρχησει τα ......μη εδω, οχι ετσι, κλπ. Τοτε την πατησες, αλλα αποτι διαβασα απο συναγωνιστες, εκτος απο το παγωβουνο, η Κιμβερλι δεν λεει τετοια πραγματα. Θα ηθελα να ηξερα αν την εχει παρει καποιος γαματα, και πως περασε.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Παίδες, με συγχωρείτε [στον Κολυμβητή και στον Λουκ αναφέρομαι] αλλά η δουλειά της πουτάνας είναι να γαμιέται άρα η καλή πουτάνα είναι αυτή που γαμιέται καλά, άλλο άμα την θες για έσκορτ να την βγάλεις έξω, να την δείξεις και να πουν οι άλλοι που την βρήκε τη μουνάρα ο καραγκιοζάκος, που εμένα δεν με ενδιαφέρει.
Αυτή που είναι απλά πάρα πολύ όμορφη, όπως η Κίμπερλι στο Βίντεο και στις Φωτό των περιοδικών, που σου έκοβε την ανάσα πραγματικά, είναι καλή nude model. Άμα την άλλη δουλειά δεν την ξέρει καλλίτερα να παραμείνει στο μόντελινγκ, γιατί η απομυθοποίηση τέτοια ομορφιάς μόνο θλίψη προκαλεί.
Βέβαια θα μου πείτε είναι πολλά τα λεφτά του C.Touring και αφού τα δίνουν κάποιοι, κορόιδο είναι η κοπέλα να μην τα πάρει, πόσα να βγάλει από τις φωτογραφίες;

Αλήθεια η άλλη η Στέλλα η πιτσιρίκα που δεν φιλάει κι όλας, γιατί πήρε καλές βαθμολογίες δεν το κατάλαβα. Εν τάξει είναι πανέμορφη και πιτσιρίκα αλλά σε C.T. και σε call girl που δεν θα φίλαγε εγώ θα έβαζα συμμετοχή 3!
Μόνο ο Ρεμπέτης είπε κάποιες αλήθειες.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Και οχι μονο αυτο, καποιος λεει

'Αν καποιος θελει πουτανα...'!!!!

250 τα δωσε για τι ακριβως?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Και οχι μονο αυτο, καποιος λεει

'Αν καποιος θελει πουτανα...'!!!!

250 τα δωσε για τι ακριβως?

Επειδή σ' εμένα απευθύνεται αυτό νομίζω..
Ήθελα να ρωτήσω, εσείς το ίδιο φέρεστε σε μια πουτάνα κ στη γκόμενα σας..; Εννοώ τη γκόμενα με την οποία είσαστε ερωτευμένοι κ τη σέβεστε..;
Σε πολλούς μπορεί ν' αρέσει με το που μπαίνουν μέσα, στο δίλεπτο να την έχουν ρίξει στα 4 κ να τη σκίζουν απ' τον κώλο..! Δε λέω γούστα είναι αυτά..!
Αλλά τέτοια γούστα μπορείς να βγάλεις κ με 20 ευρώ σε μπουρδέλο..!
Εγώ για να δώσω τόσα πολλά λεφτά για ένα 2ωρο, μ' ενδιαφέρει πρώτα απ' όλα η εμφάνιση..
Να 'ναι μια γκόμενα που γουστάρω πολύ κ θα θελα να τη βγάλω γκόμενα, κ όχι μόνο να την πηδήξω κ να φύγω..!
Σίγουρα υπάρχουν κάποιες που συνδυάζουν κ εμφάνιση κ είναι κ πύραυλοι στο κρεβάτι..!
Ανέφερα τη Λολίτα γιατί αυτήν ξέρω..! Αλλά νομίζω ότι είναι πολύ λίγες..!
Κ αν κάνεις ραντεβού απ' τις 10 το πρωί μέχρι τις 2 τα μεσάνυχτα, όπως η Κιμ πόσο καλή απόδοση μπορείς να 'χεις..; Θα κλατάρεις, φυσιολογικό είναι..!
Η Κίμπερλυ είναι καλή για GFE καταστάσεις, οπού νοιώθεις σα να είσαι με τη γκόμενά σου κ όχι με μια πουτάνα..! Εγώ τουλάχιστον πέρασα πάρα πολύ όμορφα κ ας μην έκανα το καλύτερο σεξ της ζωής μου..!
Τώρα αξιολογικές κρίσεις για το ότι όποιος προτιμά τέτοιες καταστάσεις είναι φλούφλης, φλώρος κτλ. καλό είναι να αποφεύγονται, γιατί τότε κ εγώ θα πω ότι όποιος θέλει να ξεσκίζει άγρια τις πουτάνες, υποτιμώντας τες κ χωρίς να τους δείχνει σεβασμό, είναι σεξιστής κ έχει κάποιου είδους κόμπλεξ με το γυναικείο φύλο κτλ...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
250 τα δωσε για τι ακριβως?

Δεν έδωσε 250, 300 έδωσε γιατί η κοπέλα προφανώς θεωρείται "σπέσιαλ" [σαν το Dimple!]. Αλλά εδώ ήθελε 300 η Έλενα, του ιδίου πρακτορείου που θέλει μπουνιές, πάλι καλά δηλαδή η Κίμπερλι που είναι και όμορφη και καλή κοπέλα.
Και μετά μου έλεγε πιο πάνω ο έτερος Κίμπερλι φαν, άμα μας πιάνουν κώτσους!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πλάκα πλάκα...για ντουλάπι (έστω και δια χειρός), δώδεκα σελίδες γέμισε η κυρία.

Αυτά είναι.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Eτσιιιιιιιιι
 

Συνημμένα

  • Kimberly--TABLE.jpg
    Kimberly--TABLE.jpg
    155,6 KB · Εμφανίσεις: 58

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Πλάκα πλάκα...για ντουλάπι (έστω και δια χειρός), δώδεκα σελίδες γέμισε η κυρία.

Αυτά είναι.
δεν φταιει η κυρια σε τιποτα... απλα μερικοι το'χουν χασει και νομιζουν οτι εδω μιλαμε για πουτανες.... 
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
δεν φταιει η κυρια σε τιποτα... απλα μερικοι το'χουν χασει και νομιζουν οτι εδω μιλαμε για πουτανες.... 

Εγώ που νόμιζα πως μιλάγαμε για πουτάνες μάλλον χαμένα θα τα έχω.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πλάκα πλάκα...για ντουλάπι (έστω και δια χειρός), δώδεκα σελίδες γέμισε η κυρία.

Αυτά είναι.

ΟΚ, εγώ είμαι γκαβός, στραβός κι αγάμητος, κ νομίζω ότι η Κίμπερλυ είναι γκομενάρα κ η κορμάρα της αξίζει για 10αρι..!
Εσείς οι έμπειροι που όλα τα σφάζετε, όλα τα μαχαιρώνετε έχετε να αντιπροτείνετε κάποια άλλη με καλύτερη κορμάρα, να μας ανοίξετε τα μάτια να ξεστραβωθούμε κ να γεμίσουμε 30 σελίδες αμα λάχει..;
Ανάφερα κ εγώ 2 που τις έχω δει με τα μάτια μου: Λολίτα κ Κάρολάϊν(Συγγρού 144)..!
Την Ένριετ τη ξέρω,κ αυτή κορμάρα αλλά ακριβή..

Απ' ότι φαίνεται τα ντουλάπια έχουν πέραση, γι' αυτό είχε 7 πελάτες την ημέρα..!
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Στο κατω κατω οι περισσοτερες κριτικες για τις αλλες κοπελες,ειναι μετριες και με πολλα αρνητικα σχολια.Μετρια εμφανιση δηλαδη...με μετριες υπηρεσεις!!! Καλυτερα λοιπον Μουνος με μετριες υπηρεσιες με λιγα λογια "Καλυτερα Γερμανικο ψυγειο (οπως την αποκαλουν μερικοι) , παρα Κινεζικο .  :grin: :2funny:  
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
δεν φταιει η κυρια σε τιποτα... απλα μερικοι το'χουν χασει και νομιζουν οτι εδω μιλαμε για πουτανες.... 

Οι περισσότεροι τον όρο πουτάνα τον χρησιμοποιούν υποτιμητικά σα βρισιά, κ ουσιαστικά αναφέρονται σε μια γυναίκα που είναι απλά ένα κομάτι κρέας, ή σε μια γυναίκα ύπουλη κ πονηρή, που εκμεταλεύεται κ κοροϊδεύει τους άντρες, άκαρδη, άπιστη κ άπληστη που είναι καλή μόνο για να την πηδάς, σ' αυτήν την διαδεδομένη αντίληψη αναφερόμουν εγώ..

Από κει κ πέρα φυσικά το σάϊτ αναφέρεται σε πουτάνες, πόρνες, ιερόδουλες κ όπως αλλιώς πείτε το αν θέλετε, αλλά για μένα είναι ένα επάγγελμα που το σέβομαι κ το εκτιμώ απόλυτα,
όπως σέβομαι κ τους σεξολόγους, τους ψυχολόγους, τις νοσοκόμες, τους γιατρούς ή τους καθηγητές πχ..!
Κ αναφέρομαι σ' αντίστοιχα επαγγέλματα, που 'χουν να κάνουν με διαπροσωπική επαφή με πολλούς διαφορετικούς ανθρώπους...
Δεν είναι όλοι οι γιατροί ή οι δάσκαλοι το ίδιο, καθένας έχει τον τρόπο του κ τη μέθοδό του, κ σ' άλλους αρέσει κ σ' άλλους όχι..!
Κανείς δεν μπορεί να τους ικανοποιήσει όλους..!
Τώρα τη δουλεία της η Κιμ την κάνει φιλότιμα, το σώμα της στο δίνει χωρίς να δυσανασχετεί..
Από κει κ πέρα να το ευχαριστιέται κιόλας δεν είναι κάτι που μπορούμε να την αναγκάσουμε νομίζω..!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ΟΚ, εγώ είμαι γκαβός, στραβός κι αγάμητος, κ νομίζω ότι η Κίμπερλυ είναι γκομενάρα κ η κορμάρα της αξίζει για 10αρι..!
Εσείς οι έμπειροι που όλα τα σφάζετε, όλα τα μαχαιρώνετε έχετε να αντιπροτείνετε κάποια άλλη με καλύτερη κορμάρα, να μας ανοίξετε τα μάτια να ξεστραβωθούμε κ να γεμίσουμε 30 σελίδες αμα λάχει..;
Ανάφερα κ εγώ 2 που τις έχω δει με τα μάτια μου: Λολίτα κ Κάρολάϊν(Συγγρού 144)..!
Την Ένριετ τη ξέρω,κ αυτή κορμάρα αλλά ακριβή..

Απ' ότι φαίνεται τα ντουλάπια έχουν πέραση, γι' αυτό είχε 7 πελάτες την ημέρα..!

Για να τελειώνουμε με την κυρία και να μην τσακωνώμαστε και μεταξύ μας γιατί για μένα η δική σου φιλία και του καθενός, έστω και ηλεκτρονική, έχει μεγαλύτερη σημασία από όλες τις πουτάνες και στο κάτω κάτω ακριβώς αυτό είναι το σάιτ, ένα αντρικό κλαμπ [άλλο που δεχόμαστε και γυναίκες, ένεκα η ισότητα!].
Λοιπόν κάποια τόσο όμορφη σαν την Κίμπερλι που να προσφέρει το κορμί της με απόδωση 9-10 όχι δεν ξέρω. Ξέρω όμως πολλλές που είναι ένα κλικ λιγώτερο όμορφες, έχουν class και επίπεδο και κάνουν ωραίο σεξ και σε π.μ. σου λέω και ποιές.
Άρα το ερώτημα είναι πανέμορφη με μέτριες λες εσύ, κακές οι άλλοι, υπηρεσίες ή ομορφούλα με σούπερ υπηρεσίες. Αυτό είναι το θέμα της διαφωνίας μας και όχι βέβαια η, συμπαθέστατη κατά τα άλλα, δεσποινίς.
Γι αυτό το θέμα γέμισαν οι 12 σελίδες.

Και φυσικά δεν αξιώνω να αποδεχθεί κανείς πως η δική μου γνώμη [πως το "ομορφούλα με σούπερ υπηρασίες" λέει πιο πολύ από το άλλο] είναι και η εξ αποκαλύψεως αλήθεια.
Περί ορέξεως ουδείς λόγος!
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Με λιγα λογια ρε παίδες ειναι τι θελει ο καθενας....τσαμπα διαφωνουμε!!!
Σχοινοβατη συμφωνω μαζι σου για το πως αντιλαμβανεσαι το επαγγελμα αυτο!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ΟΚ, εγώ είμαι γκαβός, στραβός κι αγάμητος, κ νομίζω ότι η Κίμπερλυ είναι γκομενάρα κ η κορμάρα της αξίζει για 10αρι..!
Εσείς οι έμπειροι που όλα τα σφάζετε, όλα τα μαχαιρώνετε έχετε να αντιπροτείνετε κάποια άλλη με καλύτερη κορμάρα, να μας ανοίξετε τα μάτια να ξεστραβωθούμε κ να γεμίσουμε 30 σελίδες αμα λάχει..;
Ανάφερα κ εγώ 2 που τις έχω δει με τα μάτια μου: Λολίτα κ Κάρολάϊν(Συγγρού 144)..!
Την Ένριετ τη ξέρω,κ αυτή κορμάρα αλλά ακριβή..

Απ' ότι φαίνεται τα ντουλάπια έχουν πέραση, γι' αυτό είχε 7 πελάτες την ημέρα..!

α) μάλλον δεν ξερεις τι σημαίνει δια χειρός

β) μάλλον δεν ξέρεις τι σημαίνει ντουλάπι

γ) εδώ δεν είναι οφθαλμιατρίείο, δεν ξεστραβώνουμε

δ) οι έμπειροι δεν μαχαιρώνουν, χαϊδεύουν

κατά τα λοιπά πάμε για 13η σελίδα... :headbang:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Τώρα τη δουλεία της η Κιμ την κάνει φιλότιμα, το σώμα της στο δίνει χωρίς να δυσανασχετεί..
Από κει κ πέρα να το ευχαριστιέται κιόλας δεν είναι κάτι που μπορούμε να την αναγκάσουμε νομίζω..!

Συμφωνώ απόλυτα!

Όμως φίλε πήρα απόψε ένα πουτανοπιπίνι που μόλις μπήκα άρχισε να μου τρέμει... ούτε που ξέρω πόσες φορές έχυσε μέχρι να τελειώσω, άσε που στο τέλος μου πέταξε και ένα "Tipos, you killed me!", και την πίστεψα!

Πειράζει λοιπόν να το προτιμώ? :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom