Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ρε παιδες...ενα πραμα δε καταλαβαινω.Ερχεται η Κιμπερλυ οκ? Αντε να δεχτω οτι  στηνεται σα ψυγειο και περιμενει χωρις να κανει κατι...μα να υπαρχουν κι αμφιβολιες για την εμφανιση της?Υπαρχει σχετικο βιντεο στο οποιο ειναι μουναρα!!!! (παρεπιπτοντως μιας και βρηκα τροπο να το κατεβασω , μου το ζητησαν με pm να τους το στειλω αλλα παιδια σορρυ...εξαιτιας της γαμιολας της ΔΕΗ εμεινα χωρις pc)

Δηλαδη κατι αλλες με σκυλοφατσες και κατι κοκκαλιαρικα ποδαρακια που ρχονται ανα καιρους και πολλοι απο δω μεσα τις θεωρουν κι ωραιες , ειναι καλυτερες?

Δε μας λες κ μας τον τρόπο να τον κατεβάσουμε κ εμείς μόνοι μας..;
Όσον αφορά στο βίντεο που λογικά πρέπει να βρίσκεται πιο κοντά στην πραγματικότητα απ' ότι οι φωτο, πρέπει να πω ότι ενώ το σώμα της φαίνεται τέλειο, κ τα καστανά μάτια της είναι πολύ όμορφα, στο πρόσωπο έχει αρχίσει να φαίνεται η ηλικία της, κι ειλικρινά έχω απορία να δω πως φαίνεται κ από κοντά..!
Αλλά μόνο κ μόνο γι' αυτήν την κορμάρα, αξίζει πολλά κ ας μην είναι τέλεια στο πρόσωπο..!
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
το βιντεο ειναι streaming και γι αυτο δε μπορεις να το σωσεις.Πρεπει απ τον κωδικα της σελιδας να βρεις το url Και μετα να κατεβασεις ενα προγραμμα το οποιο να μπορει να κανει download streaming videos.
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλα βρε κολυμβητη, εδωσες στο γραφειο το ποραγματικο σου εμαιλ?
Έχω αρκετά "κανονικά" email.
Ένα από αυτά, το χρησιμοποιώ μόνο για αυτές τις δουλειές ... :rolleyes: :sunglasses: :sunglasses:

αξιον αποριας εστιν

χμμμμ.  :o :o :o
Βούδα, θα έρθω στο ναό σου ...  :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Οκ και κάρτα ανανέωσεις χρόνου μετά που θα βρω? Εχει και τέτοιες στο ebay?

Μην ανησυχεις θα περασω να σου παρω μια των 30 ευρω. Ταξιδιωτικος Πρακορας 007  :2funny: Μπορεις να βρεις καρτες ανανεωσεις χορνου στο εμπαι η απο γνωστο σου που ταξιδευει. Για μενα ειναι πολυ βασικο το τηλεφωνο να ειναι καρτοκινητο. Δεν δινω ποτε τηλεφωνο δουλειας, σπιτιου, και τα ουτκολ δεν τα φερνω ποτε σπιτι. Καποτε ειχα γραψει εκθεση πως να προστατευεσαι απο τα μωρα και τους νταβαδες!!

Οσο για τα "κανονικα" εμαιλ, μπορεις να βρεις ονομα και διευθηνση του ιδιοκτητη  ;) εκτος αν το "δανειστηκες" προσωρινα οποτε δεν μπορουν να βγαλουν ακρη  :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μην ανησυχεις θα περασω να σου παρω μια των 30 ευρω. Ταξιδιωτικος Πρακορας 007  :2funny: Μπορεις να βρεις καρτες ανανεωσεις χορνου στο εμπαι η απο γνωστο σου που ταξιδευει. Για μενα ειναι πολυ βασικο το τηλεφωνο να ειναι καρτοκινητο. Δεν δινω ποτε τηλεφωνο δουλειας, σπιτιου, και τα ουτκολ δεν τα φερνω ποτε σπιτι. Καποτε ειχα γραψει εκθεση πως να προστατευεσαι απο τα μωρα και τους νταβαδες!!

Οσο για τα "κανονικα" εμαιλ, μπορεις να βρεις ονομα και διευθηνση του ιδιοκτητη  ;) εκτος αν το "δανειστηκες" προσωρινα οποτε δεν μπορουν να βγαλουν ακρη  :2funny:

επεξηγηση παρακαλώ...να καταλαβουμε και εμεις οι νεοι πως να το δουλεψουμε το θεμα...

ρε παιδια αυτο το βιντεο που ειναι να το "θαυμασουμε";;;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
επεξηγηση παρακαλώ...να καταλαβουμε και εμεις οι νεοι πως να το δουλεψουμε το θεμα...

ρε παιδια αυτο το βιντεο που ειναι να το "θαυμασουμε";;;

Αν πας στην πρώτη σελίδα αυτού του θρεντ, μαζί με τις φωτο υπάρχει κ ένα λινκ για το βίντεο..!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το βιντεο ειναι streaming και γι αυτο δε μπορεις να το σωσεις.Πρεπει απ τον κωδικα της σελιδας να βρεις το url Και μετα να κατεβασεις ενα προγραμμα το οποιο να μπορει να κανει download streaming videos.
βαλε το λινκ
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Παιδες επειδη πολλοι ζητατε το βιντεο με την Κιμπερλυ , το ξανακατεβασα και το ανεβασα σ εναν σερβερ .Μπορειτε να το κατεβασετε απο εδω και ειναι σε υψηλη αναλυση:
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.megaupload.com/?d=IVWKJRYL[/code[/URL]]

Αντικειμενικα θα δειτε οτι προκειται για τουμπανο ασχετα με τις υπηρεσιες που προσφερει.Πολυ καλυτερη απο πολλες που επισσυναπτονται απο καιρους την ωρα της επισκεψης και διαπιστωνουμε συνεχως ποσο καλη δουλεια κανει το photoshop.Βασικα η κοπελλα ειναι μοντελακι!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Αν πας στην πρώτη σελίδα αυτού του θρεντ, μαζί με τις φωτο υπάρχει κ ένα λινκ για το βίντεο..!

φιλε σχοινοβατη εχω διαβασει ολο το θρεντ απο την αρχη και οταν πατησα το λινκ δεν κατεβαινε το βιντεο στο σαιτ....
γι'αυτο ρωτησα μηπως το εχει κανεις σε καποιο σαιτ ή στο πισι του...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ξεχασα να ξαναρωτησω...

ενας συναγωνιστης -δεν θυμαμαι το ναιμ του- ανεφερε κατι για κολπακια στα ιμαιλ...μπορει καποιος ή ο ιδιος να με διαφωτισει μιας και νεο μελος;;;;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Παιδες επειδη πολλοι ζητατε το βιντεο με την Κιμπερλυ , το ξανακατεβασα και το ανεβασα σ εναν σερβερ .Μπορειτε να το κατεβασετε απο εδω και ειναι σε υψηλη αναλυση:

Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.megaupload.com/?d=IVWKJRYL[/code[/URL]]

Αντικειμενικα θα δειτε οτι προκειται για τουμπανο ασχετα με τις υπηρεσιες που προσφερει.Πολυ καλυτερη απο πολλες που επισσυναπτονται απο καιρους την ωρα της επισκεψης και διαπιστωνουμε συνεχως ποσο καλη δουλεια κανει το photoshop.Βασικα η κοπελλα ειναι μοντελακι!


[/quote]
Τρεις μέρες μιλάς για την Κιμπερλάιν Φον "Γαμιέμαι σαν γαμώ το κερατό μου"...το λινκ το πήραμε...μάθαμε τα πάντα γύρω από την ζωή της...Ραντεβού έκλεισες για να μας γράψεις και μια εκθεσούλα για τα κατορθώματά της?...Ζουζούνα μήπως είσαι εσύ και μας κάνεις πλάκα?????!!!!!!    :think: :think: :think: :dancing: :dancing:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Ναι απ το ζουζουνι ειμαι και παιρνω ποσοστα!!! τι να σου πω....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Παιδες επειδη πολλοι ζητατε το βιντεο με την Κιμπερλυ , το ξανακατεβασα και το ανεβασα σ εναν σερβερ .Μπορειτε να το κατεβασετε απο εδω και ειναι σε υψηλη αναλυση:
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.megaupload.com/?d=IVWKJRYL[/code[/URL]]

Αντικειμενικα θα δειτε οτι προκειται για τουμπανο ασχετα με τις υπηρεσιες που προσφερει.Πολυ καλυτερη απο πολλες που επισσυναπτονται απο καιρους την ωρα της επισκεψης και διαπιστωνουμε συνεχως ποσο καλη δουλεια κανει το photoshop.Βασικα η κοπελλα ειναι μοντελακι!


[/quote]
 
Να σαι καλά ρε φίλε..! Μόλις το κατέβασα για να χω να θυμάμαι..!
Γιατί το δα κ από κοντά το κομάτι..! Θα γράψω κ κριτική σύντομα..!
Πάντως αν σε κάποιον αρέσει αυτό που βλέπει αποκλείεται να μην περάσει καλά..
Τώρα αν απλά ψάχνει μια πουτάνα να γαμήσει, αλλάζει το πράμα...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Περιμενω κι εγω την κριτικη σου.Ο αλλος παντως φαινεται να περασε καλα!!!  ;)
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φωτογραφια ή βίντεο της όλης συνάντησης δεν προσφερει η Κιμπερλυ ως υπηρεσία εε??Κριμα..... :( :( :(
 

Pink Panther

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εμφάνιση όπως στο video και όχι όπως στις φωτογραφίες κοινώς κορμάρα με ξυνή φάτσα. Υπηρεσίες αποστειρωμένες.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Περιμενω κι εγω την κριτικη σου.Ο αλλος παντως φαινεται να περασε καλα!!!  ;)

Σόρυ για την καθυστέρηση, αλλά μόλις γύρισα απ' το τριήμερο κ κατέθεσα την κριτική μου για έγκριση..!
Λίγο αργά γι' αυτό το τουρ, αλλά ελπίζω να σε βοηθήσει για το επόμενο τουρ ν' αποφασίσεις..! Απ' ότι μου 'πε, έρχεται κάθε δυο μήνες περίπου..!
Ούτως ή άλλως αυτό το τουρ ήταν φουλ, κ αυτή ήταν κουρασμένη...
Γι' αυτό θα σε συμβούλευα να την κλείσεις νωρίς τις πρώτες μέρες κ πρωινές - μεσημεριανές ώρες για να μην είναι πτώμα..!
Όπως γράφω στην κριτική, δεν της αρέσει πολύ αυτό που κάνει.. Με την έννοια, ότι δεν είναι νυμφομανής να' χει οργασμούς με κάθε πελάτη..!
Αυτό μάλλον δεν είναι καλό για μια πουτάνα...
Αλλά είναι κ πολύ ανθρώπινο κ φυσιολογικό κατά τη γνώμη μου, κ το καταλαβαίνω...
Κ εγώ αν ήμουν στη θέση της κάπως έτσι θα νιωθα νομίζω..!
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Δε με νοιαζει αν εχει οργασμους ή οχι και να σου πω ουτε οι υπηρεσιες που προσφερει.Απλα με νοιαζει η εμπειρια του σεξ μ ενα μοντελο.Αλλωστε με τοσα χρηματα επρεπε να ναι αυτονοητο αυτο , και οχι σαν τις περισσοτερες που ρχονται εδω που ειναι μετριότατες σε επιπεδο συνοικιακου κωλομπαρου.Δε πα να ναι ψυγειο general electric οπως λενε? Την καβαλας στα 4 και χαζευεις το θεαμα.  :sunglasses:  :P  :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom