Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Βρε μικρε, σε νταβα θα δωσεις το πραγματικο σου τηλεφωνο, ονομα, δουλεια, διευθηνση, τραπεζικο λογαριασμο?  :headbang: Τι πινεις σημερα?

Από του χρόνου τον Ιούνιο που και τα καρτοκινητά θα είναι ονομαστικά τί θα γίνει?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Φορτωνεις απο τωρα την καρτα καργα για να εισαι καλυμμενος    :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εγώ δεν είχα ποτέ καμία δυσκολία να κλείσω με Ζ. Αντίθετα θα έλεγα ότι είναι μάλλον η πιο εύκολη διαδικασία.
Το μόνο αρνητικό ήταν ότι την 1η φορά (μόνο) μου αρνήθηκαν το 3ωρο που ζήτησα και βολεύτηκα με 2ωρο.

Χρησιμοποίησα κανονικό email - δηλαδή κάτι σαν ***@otenet.gr, ***@hol.gr κλπ ή εταιρικό πχ *@intracom.gr.

Καταλαβαίνω ότι στραβώνουν στα δωρεάν email (hotmail, yahoo κλπ), που μπορεί να ανοίξει κάποιος εύκολα για να κάνει πλάκα (fake booking) και να μην χρειαστεί να το ξαναχρησιμοποιήσει ποτέ μετά.
Σου λένε κλείσε κάποια δευτεράντζα πρώτα - που έτσι και αλλιώς έχει ελάχιστα bookings - για να μην χάσουν έσοδα από τις καλύτερες που γενικά είναι κλεισμένες έτσι και αλλιώς πολλές ώρες.
Έχει κάποια λογική αυτό - άσχετα αν συμφωνούμε ή αν μας βολεύει ...   :-
Αυτά θέλουν αυτοί - όποιος δεν συμφωνεί πάει για αλλού ...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Καλα βρε κολυμβητη, εδωσες στο γραφειο το ποραγματικο σου εμαιλ?


Οσο για την Kimberly, το φαγατατε το μωρο. Ειναι σχεδον fully booked.  :2funny: Δεν ειναι ολες που κατεχουν πληρως το αθλημα, αλλα αν παρεις την πρωτοβουλια και το μωρο δεν λει οχι, θα περασεις καλα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Από του χρόνου τον Ιούνιο που και τα καρτοκινητά θα είναι ονομαστικά τί θα γίνει?

Γιατι νομιζεις οτι μονο Ελληνικα καρτοκινητα εχω?  :2funny: Αφου εχω και Τσεχικο καρτοκινητο αριθμο. Πηγαινε στο ebay και αγορασε αγγλικο καρτοκινητο σαν τον Mr. BIG  :2funny:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Εγώ δεν είχα ποτέ καμία δυσκολία να κλείσω με Ζ. Αντίθετα θα έλεγα ότι είναι μάλλον η πιο εύκολη διαδικασία.
Το μόνο αρνητικό ήταν ότι την 1η φορά (μόνο) μου αρνήθηκαν το 3ωρο που ζήτησα και βολεύτηκα με 2ωρο.

Χρησιμοποίησα κανονικό email - δηλαδή κάτι σαν ***@otenet.gr, ***@hol.gr κλπ ή εταιρικό πχ *@intracom.gr.

Καταλαβαίνω ότι στραβώνουν στα δωρεάν email (hotmail, yahoo κλπ), που μπορεί να ανοίξει κάποιος εύκολα για να κάνει πλάκα (fake booking) και να μην χρειαστεί να το ξαναχρησιμοποιήσει ποτέ μετά.
Σου λένε κλείσε κάποια δευτεράντζα πρώτα - που έτσι και αλλιώς έχει ελάχιστα bookings - για να μην χάσουν έσοδα από τις καλύτερες που γενικά είναι κλεισμένες έτσι και αλλιώς πολλές ώρες.
Έχει κάποια λογική αυτό - άσχετα αν συμφωνούμε ή αν μας βολεύει ...   :-
Αυτά θέλουν αυτοί - όποιος δεν συμφωνεί πάει για αλλού ...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Απ' τη σκοπιά του Ζουζάνα έχεις δίκιο... Κι εγώ είχα κάνει μια κράτηση παλιά για την Τία, αφού ήταν τόσο εύκολο, αλλά την ακύρωσα εγκαίρως, δυο μέρες πριν...
Βασικά, εδώ με μεταπείσατε κ τ' ακύρωσα..! Ούτως ή άλλως είμαι Σαλονίκη κ δεν είναι απλό να κατέβω.. Μπορεί κ να με 'χουν βάλει στη μαύρη λίστα από τότε, ποιός ξέρει..!
Πάντως κ εγώ απ' τη μεριά μου, αποκλείεται να πάω με κάποια άλλη μόνο κ μόνο για να γίνω πελάτης τους, αν δεν μου κάνει το κλικ..!
Εσύ αναφέρεσαι σ' αυτούς που τα πέρνουν τα κορίτσια με τη σέσουλα..!
Εγώ θέλω να 'μαι εκλεκτικός κ να πάρω μόνο αν κάτι αξίζει πραγματικά..!
Πάντως, μέχρι τώρα δε μου 'χουν στείλει ακόμα κάποιο μην για να μου πουν ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα..!
Πάλι βλέπω να μου το λένε τελευταία στιγμή..! Τώρα αν εσείς βρίσκετε ότι αυτή είναι σωστή συμπεριφορά τί να πω..!

Όσο για την Κάρολαϊν έφυγε διακοπές τώρα κ δουλεύει σε στούντιο, κυρίως Συγγρού 144 κ Τριγγέτα 3..! Υπάρχει κ σχετικό θρεντ γι' αυτήν: "Καρολίνα Ουγγαρέζα πορνοσταρ" ή κάπως έτσι..! Άντε πάλι τζάμπα διαφήμιση της κάνω, κ βλέπω από Σεπτέμβρη να στηνόμαστε απ' έξω, όπως στις ουρές του ΙΚΑ..!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αυτά θέλουν αυτοί - όποιος δεν συμφωνεί πάει για αλλού ...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

κυρίως αυτό!

Όσο για την Κάρολαϊν έφυγε διακοπές τώρα κ δουλεύει σε στούντιο, κυρίως Συγγρού 144 κ Τριγγέτα 3..! Υπάρχει κ σχετικό θρεντ γι' αυτήν: "Καρολίνα Ουγγαρέζα πορνοσταρ" ή κάπως έτσι..! Άντε πάλι τζάμπα διαφήμιση της κάνω, κ βλέπω από Σεπτέμβρη να στηνόμαστε απ' έξω, όπως στις ουρές του ΙΚΑ..!

και φαντάσου από το πουθενά να σου πουν ότι το μαγαζί έκλεισε ξαφνικά για σήμερα!

:2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Εμενα παντως ολοι οι Νταβατζιδες ,τα πρακτορεια ,οι πουτανες ,τα  CT , CG ,οι μπατσοι ,και οποιος αλλος ειναι εχει το κανονικο μου κινητο για να μην κουβαλαω γιατι βαρεθηκα .
Οποτε εαν με χρειαστουν ξερουν που θα με βρουν !!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Εμενα παντως ολοι οι Νταβατζιδες ,τα πρακτορεια ,οι πουτανες ,τα  CT , CG ,οι μπατσοι ,και οποιος αλλος ειναι εχει το κανονικο μου κινητο για να μην κουβαλαω γιατι βαρεθηκα .
Οποτε εαν με χρειαστουν ξερουν που θα με βρουν !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Φορτωνεις απο τωρα την καρτα καργα για να εισαι καλυμμενος    :2funny: :2funny:

θα δώσει την λύση το Skype....λίγο υπομονή

Εμενα παντως ολοι οι Νταβατζιδες ,τα πρακτορεια ,οι πουτανες ,τα  CT , CG ,οι μπατσοι ,και οποιος αλλος ειναι εχει το κανονικο μου κινητο για να μην κουβαλαω γιατι βαρεθηκα . Οποτε εαν με χρειαστουν ξερουν που θα με βρουν !!!

εγώ που είμαι στόκος και αφού λύσαμε την ερώτηση περί "κανονικού" email, θα μου εξηγήσετε τι σημαίνει "κανονικό" κινητό?

:2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμενα παντως ολοι οι Νταβατζιδες ,τα πρακτορεια ,οι πουτανες ,τα  CT , CG ,οι μπατσοι ,και οποιος αλλος ειναι εχει το κανονικο μου κινητο για να μην κουβαλαω γιατι βαρεθηκα .
Οποτε εαν με χρειαστουν ξερουν που θα με βρουν !!!
Mηπως εχουμε το ιδιο κινητο !!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Φορτωνεις απο τωρα την καρτα καργα για να εισαι καλυμμενος    :2funny: :2funny:

lalak αυτό δε παίζει γιατί όσοι δε το δηλώσουν θα απενεργοποιηθεί από την εταιρεία αρα θα
χάσεις και τα λεφτά που έδωσες για να το φορτώσεις.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Γιατι νομιζεις οτι μονο Ελληνικα καρτοκινητα εχω?  :2funny: Αφου εχω και Τσεχικο καρτοκινητο αριθμο. Πηγαινε στο ebay και αγορασε αγγλικο καρτοκινητο σαν τον Mr. BIG  :2funny:

Οκ και κάρτα ανανέωσεις χρόνου μετά που θα βρω? Εχει και τέτοιες στο ebay?
 

aplamouareseitosite

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, η Kimberly, έχει παρά φτιάξει  φέτος, ή είναι φωτοσόπ ?
την  βλέπω πιό  αναβασμένη  από πέρσι που την είχα  πάρει..!!
Να πάρω ?
Ποία  η γνώμη ? :-))
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Παίδες, η Kimberly, έχει παρά φτιάξει  φέτος, ή είναι φωτοσόπ ?
την  βλέπω πιό  αναβασμένη  από πέρσι που την είχα  πάρει..!!
Να πάρω ?
Ποία  η γνώμη ? :-))

να μου δωσεις τα 300 ευρω να στα επενδυσω, και να κατσεις στα αυγα σου.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδες...ενα πραμα δε καταλαβαινω.Ερχεται η Κιμπερλυ οκ? Αντε να δεχτω οτι  στηνεται σα ψυγειο και περιμενει χωρις να κανει κατι...μα να υπαρχουν κι αμφιβολιες για την εμφανιση της?Υπαρχει σχετικο βιντεο στο οποιο ειναι μουναρα!!!! (παρεπιπτοντως μιας και βρηκα τροπο να το κατεβασω , μου το ζητησαν με pm να τους το στειλω αλλα παιδια σορρυ...εξαιτιας της γαμιολας της ΔΕΗ εμεινα χωρις pc)

Δηλαδη κατι αλλες με σκυλοφατσες και κατι κοκκαλιαρικα ποδαρακια που ρχονται ανα καιρους και πολλοι απο δω μεσα τις θεωρουν κι ωραιες , ειναι καλυτερες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom