Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonidas70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε πώς την έκλεισες 2ωρο με 350, αφού η ώρα είναι 300; Έριξε κ την ώρα;
Πάντως εγώ παλιότερα που προσπάθησα να την κλείσω, μου ΄παν ότι δεν συναντά νέους πελάτες του Ζουζανα... Εσύ ήσουν παλιός πελάτης..;
Όσο για την Κλόντια κ μένα μ' άρεσε σε κάτι βίντεο που την είδα, αλλά κάποιος μου δειξε μια πιο πρόσφατη φωτο κι έχει γίνει πολύ μπάζο, πρέπει να 'χει βάλει καμιά 20 κιλά..!
Όποιος ξέρει περισσότερα ας ενημερώσει..!
Δεν εχω ιδεα...νομιζα πως ηταν 400, τελευταια στιγμη ευτυχως το δα σε site ή το ρωτησα και τοσο μου απάντησαν απο το πρακτορείο. Δεν ήμουν πελάτης, το ίδιο είπαν και σε μενα, αλλά επέμεινα και μου είπαν ότι για να κλεισω, να χρησιμοποιήσω κανονικό email κι οχι yahoo, hotmail, κλπ
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δεν εχω ιδεα...νομιζα πως ηταν 400, τελευταια στιγμη ευτυχως το δα σε site ή το ρωτησα και τοσο μου απάντησαν απο το πρακτορείο. Δεν ήμουν πελάτης, το ίδιο είπαν και σε μενα, αλλά επέμεινα και μου είπαν ότι για να κλεισω, να χρησιμοποιήσω κανονικό email κι οχι yahoo, hotmail, κλπ

Όταν λες κανονικό email, τί εννοείς..; Το email της δουλειάς σου πχ..; Κι αν δεν έχεις..;
Κοίτα πολλοί λένε ότι είναι ψυγείο, αλλά για 350 το 2ωρο τέτοια μουνάρα νομίζω αξίζει..!
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά πώς είναι δυνατόν 350 για 2ωρο??Αφού το site λέει 500 τώρα που κοίταξα!!Μου αρέσει πολύ αυτη!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παιδιά πώς είναι δυνατόν 350 για 2ωρο??Αφού το site λέει 500 τώρα που κοίταξα!!Μου αρέσει πολύ αυτη!!!
Οι τιμες αυτες που ειδες στο σαιτ ΔΕΝ ισχυουν....Αλλες οι τιμες στο εξωτερικο και αλλες εδω...το 2ωρο κανενα 400αρι θα σε παει...Αλλα γαι να την παρεις πρεπει να εχεις παρει και αλλη κοπελα απο το ιδιο πρακτορειο παλιοτερα....Δηλαδη να εισαι τροπων τινα πελατης... :rockon:Παντως 400 για αυτην την παγοκολωνα δεν θα εδινα...ΜΥΑ και παι ΜΥΑ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οι τιμες αυτες που ειδες στο σαιτ ΔΕΝ ισχυουν....Αλλες οι τιμες στο εξωτερικο και αλλες εδω...το 2ωρο κανενα 400αρι θα σε παει...Αλλα γαι να την παρεις πρεπει να εχεις παρει και αλλη κοπελα απο το ιδιο πρακτορειο παλιοτερα....Δηλαδη να εισαι τροπων τινα πελατης... :rockon:Παντως 400 για αυτην την παγοκολωνα δεν θα εδινα...ΜΥΑ και παι ΜΥΑ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Έλα ρε η Mya είναι καραμπάζο ακόμη κι απ τις Photos/videos..Πήρα χτές την Crystal Crown οπότε θα μπορώ να την πάρω κι αυτη...οταν λέτε παγοκολώνα ρε παιδιά τι εννοείτε??Μα φυσικά και δεν πηδάς την κοπέλα σου...αποψή μου είναι οτι μόνο και μόνο να γαμάς αυτό το μουνι με τις εκπληκτικές της βυζάρες και σαν άγαλμα να κάθεται χάρη σου κάνει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Έλα ρε η Mya είναι καραμπάζο ακόμη κι απ τις Photos/videos..Πήρα χτές την Crystal Crown οπότε θα μπορώ να την πάρω κι αυτη...οταν λέτε παγοκολώνα ρε παιδιά τι εννοείτε??Μα φυσικά και δεν πηδάς την κοπέλα σου...αποψή μου είναι οτι μόνο και μόνο να γαμάς αυτό το μουνι με τις εκπληκτικές της βυζάρες και σαν άγαλμα να κάθεται χάρη σου κάνει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


σε παω γιατι σκεφτεσαι ωριμα παρα τα ετη σου,δεκαοχτουρα μου!
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σε παω γιατι σκεφτεσαι ωριμα παρα τα ετη σου,δεκαοχτουρα μου!
Πάντα ωριμότητα...αν και 18, όλοι μου το λένε!!Μα δίκιο δεν έχω?

Άσχετο, αυτή που έχεις AVATAR είναι η Ferarri?Την είχα δεί στο Millionaire του Pri*ate..γαμάτη!
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον απο τις κυριες Zuzanes στο θεμα του κρεββατιου ....

Kimberly οπως λεμε General Electricαπο τα καλυτερα ψυγεια.

...
κάποια στιγμή, διάβασα μια κριτική ενός ωραίου τύπου που έλεγε:
Θα γαμησετε μια πολυ ωραια μουναρα και ειναι στο χερι σας αν θα ειναι καλα η οχι.
Καλο βολι μαγκες.
και αργότερα από τον ίδιο :
Ηθελα μια μουναρα για το Σαββατοβραδο ετσι βρηκα για καλη μου τυχη μια τρυπα στο προγραμμα της και μπηκα.
Επειδη την ξερω δεν περιμενα και τιποτα παπαδες να μου κανει αλλα προς εκπληξη μου το κοριτσι εχει φτιαξει πολυ το προγραμμα του .
Ε δεν θα μαθαινε και αυτη σιγα σιγα.
Η τρυπουλα της δεν παυει να ειναι απο τις πιο στενες και πιο μυρωδατες χωρις PIERCING πια.
Εχει φτιαξει τα στησιματα της πολυ καλα.
Η πιπα της παραμενη τιποτα το ιδιαιτερο αλλα εχει προσθεσει μπαλλες γλυφιτζουρι στο προγραμμα.
Ειναι ενας μουναρος κολωνακιου στο κρεββατι σας.

Υπήρχαν και άλλες καλές αναφορές, οπότε είπα να δοκιμάσω και δεν πέρασα άσχημα.
Η Kimberly είναι μια ιδιαίτερη εμπειρία.
Δεν κατέχει την τέχνη της "συνοδού" ή μάλλον την τέχνη του πηδήματος, αλλά έχει κάποια εξαιρετα στοιχεία που σε αποζημιώνουν.
Ας μην την απαξιώνουμε λοιπόν τόσο πολύ.
Αν είσαι προετοιμασμένος για το τι θα συναντήσεις, μάλλον δεν θα φύγεις απογοητευμένος.

Υπήρξε άλλωστε άλλη μια αναφορά - μάλλον εύστοχη :
"Προτιμώ, προτιμώ, προτιμώ Eskimo..."

...  :)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
εκτός από ψυγείο είναι και μπάζο.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Να ειμαστε λιγο ρεαλιστες Κυριε Φιδι !!!! ;)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
οκ. όπως είχα γράψει και και κάποτε στην κριτική μου: "Καταρχάς η γκόμενα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τις φωτογραφίες. Στην αρχή νόμιζα ότι με κορόιδεψε πάλι ο ζουζουνας και έστειλε άλλη (ακόμα το νομίζω). Το γκομενάκι εμφανησιακά χωρίς να είναι μπάζο είναι μετριότατο και απλά αποδεκτό"
η οποία (η κριτική) παραμένει πάντα επίκαιρη.... :rockon: :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
η kimberly είναι αντικειμενικά πολύ ωραία γυναίκα, στον κατήφορο μεν, αλλά όμορφη

Για μουνάρα ή όχι, αυτό είναι και υποκειμενικό...αλλά έιναι σίγουρα όμορφη.

Από εκεί και πέρα, πάει με τα φεγγάρια της, απλά αποδίδει όταν έχει πανσέληνο μόνο, οπότε σπάνια.
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Είναι θεμιτό να υπάρχουν πολλές απόψεις, αλλά σίγουρα δεν γίνεται να την χαρακτηρίσεις μπάζο.
Είναι άλλο να μην πέρασες καλά κροταλία ("πήδημα τραγωδία") και άλλο η εμφάνιση.

Εγώ λέω:
Κορμί : κορμάρα.
Πρόσωπο : αρκετά καλό, αλλά όχι τίποτα θεϊκό.
Θα έλεγα ότι οι νέες φώτο στο site του Ζ είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα :
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Συμφωνώ swimmer...

Αλλά θα επικεντρωθώ στα εξής:

α) η φωτό μπροστά στον καθρέπτη...σε στέλνει αδιάβαστο. Υπόσχεται όμως κάτι, που δεν θα το ζήσεις με την Kimberly.

b) η φωτό που φάινεται το καστανό των ματιών της....δηλώνει επίσης κάτι, το οποίο αποκλείεται να σου μεταφέρει η συγκεκριμένη.

τέσπα...εγώ την χαρακτηρίζω μπιμπελό και θα συμφωνήσω με τους περισσότερους, ότι δεν αξίζει τελικά

πολλοί παράμετροι, πολλά ίσως και μπορεί....καταντάει αίνιγμα

δεν έχω χρόνο για γρίφους, γέρασα  ;)  :grin:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Συμφωνώ swimmer...

Αλλά θα επικεντρωθώ στα εξής:

α) η φωτό μπροστά στον καθρέπτη...σε στέλνει αδιάβαστο. Υπόσχεται όμως κάτι, που δεν θα το ζήσεις με την Kimberly.

b) η φωτό που φάινεται το καστανό των ματιών της....δηλώνει επίσης κάτι, το οποίο αποκλείεται να σου μεταφέρει η συγκεκριμένη.

τέσπα...εγώ την χαρακτηρίζω μπιμπελό και θα συμφωνήσω με τους περισσότερους, ότι δεν αξίζει τελικά

πολλοί παράμετροι, πολλά ίσως και μπορεί....καταντάει αίνιγμα

δεν έχω χρόνο για γρίφους, γέρασα  ;)  :grin:

την εκλεισες για να την πηδηξεις?

αν οχι,ποια σκοπευεις να κλεισεις για να την πηδηξεις γερε γιωργο? ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
την εκλεισες για να την πηδηξεις?
πάει καιρός
αν οχι,ποια σκοπευεις να κλεισεις για να την πηδηξεις γερε γιωργο? ;)
δεν σκοπεύω, οικονομικές στενότητες θερίζουν τον κλάδο μας και προτιμώ να κρατάω καβάτζες
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
οκ. όπως είχα γράψει και και κάποτε στην κριτική μου: "Καταρχάς η γκόμενα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τις φωτογραφίες. Στην αρχή νόμιζα ότι με κορόιδεψε πάλι ο ζουζουνας και έστειλε άλλη (ακόμα το νομίζω). Το γκομενάκι εμφανησιακά χωρίς να είναι μπάζο είναι μετριότατο και απλά αποδεκτό"
η οποία (η κριτική) παραμένει πάντα επίκαιρη.... :rockon: :rockon:

σαν την καρολαιν δηλαδη η καλυτερη?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
σαν την καρολαιν δηλαδη η καλυτερη?

Την Καρολάϊν την είδα τις προάλλες, κ δε νομίζω να 'χει περάσει ομορφότερη γκόμενα απ' την Ελλάδα..!
Η Κίμπερλυ απ'την άλλη είναι άλογο ψηλό (1,80), έχει κάνει όλες αυτές τις καυλωτικές φωτογραφήσεις, που σίγουρα έχει πέσει κ μια ψιλοεπεξεργασία, όπως συμβαίνει κ σ' όλες τις αντίστοιχες φωτογραφήσεις για αντρικά περιοδικά..
Είναι κ πιο ώριμη (30), δεν είναι όμως κ γριά, κ το δύωρο δεν το 'χει κ πολύ ακριβά (400)..
Τώρα βλέπω ότι έχει ένα κενό για αύριο... Δεν είμαι όμως πελάτης του Ζούζουνα κ να πω την αλήθεια δε μ' ενδιαφέρει κ καμιά άλλη απ' τις γκόμενες του για να γίνω πελάτης..
Ξέρει κανείς τρόπο για να κλείσω, χωρίς να 'μαι πελάτης..;
Κάποιος είπε ότι χρησιμοποιήσε το κανονικό του email, όχι hotmail πχ...
Τί ακριβώς εννοούσε..;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom