Νέα

Kimberly (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν πριν από λίγο έφυγε από το γραφείο μου Ελληνίδα φίλη bi! Με την κυρία έχουμε κάνει διάφορες φάσεις και οι δύο μας μόνοι και με παρέα. Αυτή τη φορά είμαστε οι δύο μας και επειδή περάσαμε πολύ καλά την ρωτάω "Τί δώρο θέλεις μωρό μου να σου κάνω;" και τι μου λέει ρε παιδιά! "Να μου κανονίσεις και να το πληρώσεις εσύ ένα δίωρο με τη Κίμπερλυ αλλά μόνο οι δυό μας, εσύ να πληρώσεις και να φύγεις! Για να μην τα πάει καλά με τους άντρες τέτοιο μουνί θα είναι λεσβία!" Την Κίμπερλυ σημειωτέον της την έχω δείξει εγώ γιατί ξέρω πως της αρέσουν οι όμορφες γυναίκες για να τη φιάξω.
Να της κάνω το χατήρι; Σοβαρά μιλάω! Αυτή μου έχει κάνει πολλά!
Δεν υπάρχει χρηματικό θέμα, χαλάλι το 500άρι αλλά η κυρία να παίρνει την Κίμπερλυ και εγώ να κάνω βόλτες; Εκτός άμα κλείσω καμιά άλλη την ίδια ώρα...
ε οχι και να κοβεις βολτες βαλε κρυφες καμερες να μοιραστεις τις μαγικες στιγμες με μας

τα φιλαρακια σου :dancing: παρε ενα μπουκαλι chivas ντουλαπα και χαρτομαντηλα για :jerking: εγω θα εκανα και τα δυο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ε οχι και να κοβεις βολτες βαλε κρυφες καμερες να μοιραστεις τις μαγικες στιγμες με μας

τα φιλαρακια σου :dancing: παρε ενα μπουκαλι chivas ντουλαπα και χαρτομαντηλα για :jerking: εγω θα εκανα και τα δυο

Not bad idea!!
Ευτυχώς αδιαθέτησε (η φίλη μου όχι η Κίμπερλυ) και γλύτωσα το 500άρικο. Προς το παρόν! Δεν θα ξανάρθει;
Εκτός και τα βολέψω με καμιά φτηνότερη αλλά της έχει καρφωθεί η Κίμπερλυ!
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
να κανω εγω την κιμπερλη :grin:

παντως σε παω πολυ γιατι εχεις και συ τα προβληματα σου
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Not bad idea!!
Ευτυχώς αδιαθέτησε (η φίλη μου όχι η Κίμπερλυ) και γλύτωσα το 500άρικο. Προς το παρόν! Δεν θα ξανάρθει;
Εκτός και τα βολέψω με καμιά φτηνότερη αλλά της έχει καρφωθεί η Κίμπερλυ!

ρε συ...βολεψε την με κανα γνωστο σου... ;) ;) ;)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
http://[URL unfurl="true"]www.tabutv.hu/kepek/sztarok/adatlap_szalontai_agnes_.jpg[/img[/URL]]




Ρε σεις η Εύα η ντόπια που είναι όντως χειρουργημένη στο ίδιο ύψος, πιθανότατα μικρότερης ηλικίας, έχει μάλλον πιο θηλυκό πρόσωπο και σίγουρα πιο ωραίο σώμα και παίρνει και 120 την ώρα!
[/quote]

Δε μας λες για ποια Εύα λες κ για μας που 'μαστε Σαλονίκη..;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δε μας λες για ποια Εύα λες κ για μας που 'μαστε Σαλονίκη..;

Την Εύα που δούλευε στο Αγκύρας 1. Άλλαξε ειδικότητα και άρχισε νέα καριέρα.
Ένας δικός σας, βόρειος, ο Giorgos 58 της έχει ανήξει θρεντάκι στα call girls Athens!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Την Εύα που δούλευε στο Αγκύρας 1. Άλλαξε ειδικότητα και άρχισε νέα καριέρα.
Ένας δικός σας, βόρειος, ο Giorgos 58 της έχει ανήξει θρεντάκι στα call girls Athens!

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω..! Ελπίζω να 'χει κ καμιά φωτο της..!
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
σκεφτόμουν να τσιμπίσω μια kimberly στα 4 με μπόλικη πίπα αλλά διαβάζοντας τις κριτικές των γευσιγνώστων μάλλον ο μεζές δεν πολύ λέει... άσε που με 300 τσιμπάς μια μίνα που είναι εμφάνισης kimberly στο σώμα (στο πρόσωπο μάλλον είναι χειρότερη) αλλά μιλάει και τα ελληνικά της και είναι δοκιμασμένη συνταγή.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πάντως ελπίζω όσοι την επισκεφτήκατε σήμερα, ελπίζω να θυμηθήκατε να πάρετε κανα δωράκι για τα γεννέθλιά της..!!
Πάντως απόρω με σας τους Αθηναίους..! Κανείς δεν έχει κάνει κανα κονέ με το κορίτσι, να το βγάλει κ λίγο έξω να ξεσκάσει τέτοια μέρα, αντί να κάθεται να λιώνει στα κενά της στο facebook..;
Καλά μας λένε οι γκόμενες.. Χαλάσανε οι άντρες σήμερα, ακόμη κ την Κίμπερλυ ξυνή τη βγάζουμε..!
Εκτός κι αν αυτή είναι τόσο δύσκολη, κ προτιμά να 'ναι μόνη της τέτοια μέρα..!
 

T_Kourabies

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
μαρτυριαρη το ξερει ο τοξοτης οτι την δινεις ετσι στεγνα στο φορουμ;
  μοναξιες ξεμοναξιες τι να κανουμε και μην μας την λες ετσι ρε φιλε οτι εχουν δικιο οι γκομενες
εμεις φταιμε που η κιμπερλυ διαλεξε να την περασει λοχος στα γενεθλια της;
σιγα μην κανουμε και τους υδραυλικους για ψυχολογικο ξεμπουκωμα
ας προσεχε και στα γενεθλια της του χρονου παρεα με κανενα σολονικιο που ειστε πιο ρομαντζα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πάντως ελπίζω όσοι την επισκεφτήκατε σήμερα, ελπίζω να θυμηθήκατε να πάρετε κανα δωράκι για τα γεννέθλιά της..!!
Πάντως απόρω με σας τους Αθηναίους..! Κανείς δεν έχει κάνει κανα κονέ με το κορίτσι, να το βγάλει κ λίγο έξω να ξεσκάσει τέτοια μέρα, αντί να κάθεται να λιώνει στα κενά της στο facebook..;
Καλά μας λένε οι γκόμενες.. Χαλάσανε οι άντρες σήμερα, ακόμη κ την Κίμπερλυ ξυνή τη βγάζουμε..!
Εκτός κι αν αυτή είναι τόσο δύσκολη, κ προτιμά να 'ναι μόνη της τέτοια μέρα..!

:jerking: :jerking: :jerking:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
μαρτυριαρη το ξερει ο τοξοτης οτι την δινεις ετσι στεγνα στο φορουμ;
  μοναξιες ξεμοναξιες τι να κανουμε και μην μας την λες ετσι ρε φιλε οτι εχουν δικιο οι γκομενες
εμεις φταιμε που η κιμπερλυ διαλεξε να την περασει λοχος στα γενεθλια της;
σιγα μην κανουμε και τους υδραυλικους για ψυχολογικο ξεμπουκωμα
ας προσεχε και στα γενεθλια της του χρονου παρεα με κανενα σολονικιο που ειστε πιο ρομαντζα

Χαβαλέ κάνω, ελπίζω να το καταλάβατε..!
Απλά μ' έπιασε το παράπονο, που εσείς έχετε όλο το Τσαμπιονς Λιγκ στα πόδια σας κ γκρινιάζετε όλην την ώρα, ενώ εμείς έχουμε εδώ μόνο Β' κ Γ' Εθνική, αν εξαιρέσουμε τη Λολίτα που κάνει επισκέψεις εδώ πάνω που κ που..
Κι ένα άσχετο.. Φίλε πάθος, η Καρολάιν έχει χαλάσει τόσο πολύ..; Γιατί μου 'χε πει ότι θ' ανέβαινε Σαλονίκη με τη νέα χρονιά κ την περιμένω πως κ πως..!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
΄Κατά τη γνώμη μου για να είναι κάποια κοπέλα στο Τσαμπιονς Λιγκ δεν πρέπει να περιορίζεται στην εμφάνιση και μόνο. Πρέπει να διαθέτει και άλλα χαρακτηριστικά.
Τι να το κάνεις αν έχει ωραά φανέλλα, παίζει σε φοβερό γήπεδο και κουνάει το σεντόνι στη σέντρα, αλλά από ανάπτυξη παιχνιδιού είναι μηδέν?

Δες τις κριτικές των περισσοτέρων και θα καταλάβεις ότι το θέμα είναι πως αναπτύσει κάποια το παιχνίδι της μέσα στο γήπεδο και κερδίζει βάσει αυτού τους πόντους. Δεν αρκεί μόνο η φανέλλα

Χαβαλέ κάνω, ελπίζω να το καταλάβατε..!
Απλά μ' έπιασε το παράπονο, που εσείς έχετε όλο το Τσαμπιονς Λιγκ στα πόδια σας κ γκρινιάζετε όλην την ώρα, ενώ εμείς έχουμε εδώ μόνο Β' κ Γ' Εθνική, αν εξαιρέσουμε τη Λολίτα που κάνει επισκέψεις εδώ πάνω που κ που..
Κι ένα άσχετο..
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πες τα ρε gismo γιατί ειδικά την φανέλα με το 10 πολλοί την φόρεσαν αλλά λίγοι το άξιζαν.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
http://[URL unfurl="true"]www.tabutv.hu/kepek/sztarok/adatlap_szalontai_agnes_.jpg[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.tabutv.hu/video/szalontai_agi_amerikaban_plasztikaztatja_az_orrat_418/[/URL]

Eμένα μου βγάζει κάτι σε εμετό το πρόσωπο της..! :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]

Ρε παιδιά συγνώμη, αλλά η Henriette που λέγαμε είναι η γνωστή πορνοστάρ Mandy Bright..;
Γιατί νομίζω ότι είναι το ίδιο πρόσωπο...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ρε παιδιά συγνώμη, αλλά η Henriette που λέγαμε είναι η γνωστή πορνοστάρ Mandy Bright..;
Γιατί νομίζω ότι είναι το ίδιο πρόσωπο...

TΣΟΥ! Η Μάντυ (μάλλον σε αποστρατεία πλέον από το πορνό) κάνει επίσης βίζιτες στη χώρα της, νομίζω Ουγγαρία μάλλον (παρά Τσεχία). Σε κάποιο σάιτ νταβατζοπρακτορείου την είχε πάρει το μάτι μου.
Δυστυχώς για τους θαυμαστές της δεν κάνει τουρισμό, αν και όπως την είχα δει σε πρόσφατες φωτό τα μαύρα της τα χάλια έχει.
Επίσης και εντελώς πληροφοριακά, όποιος ενδιαφέρεται πολύ, στη Πράγα η Αngel Dark, εκδίδεται με 1.200 το δίωρο (μόνον...)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τι στα διαλα??Αρκετο κρυο δεν επιασε??
Αυτη μας ελειπε!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom