Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Εγω πιστευω ότι οι περισσότεροι εχουμε φαει ενα κερατάκι.Επιβεβαιωμενο εγω εχω ένα,πριν απο 30 τοσα χρόνια,οντας σε μια σχεση,την οποία και τερματισα επιτόπου..Και της πηρα και ολα τα δωρα πίσω,φορτηγακι εστειλα και τα είδε όλα!
Αλλα ρε παιδια,χαλαρά...Ολα στο παιχνίδι είναι,εγω τα θεωρώ τίτλους τιμής και εμπειριας..Δε λέω παράσημα,γιατι εχω πραγματικά!!:rockon::rockon::rockon:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Εγω πιστευω ότι οι περισσότεροι εχουμε φαει ενα κερατάκι.Επιβεβαιωμενο εγω εχω ένα,πριν απο 30 τοσα χρόνια,οντας σε μια σχεση,την οποία και τερματισα επιτόπου..Και της πηρα και ολα τα δωρα πίσω,φορτηγακι εστειλα και τα είδε όλα!
Αλλα ρε παιδια,χαλαρά...Ολα στο παιχνίδι είναι,εγω τα θεωρώ τίτλους τιμής και εμπειριας..Δε λέω παράσημα,γιατι εχω πραγματικά!!:rockon::rockon::rockon:
Καλό θα είναι να έχουμε στο βάθος του μυαλού μας...ότι είμαστε κερατάδες.... τουλάχιστον;υρη που γράφουν στο μπου...με τόσα που έχουμε διαβάσει...η γυναίκες φυσικά νομίζουν ότι είμαστε όλοι πιστοί
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Καλό θα είναι να έχουμε στο βάθος του μυαλού μας...ότι είμαστε κερατάδες.... τουλάχιστον;υρη που γράφουν στο μπου...με τόσα που έχουμε διαβάσει...η γυναίκες φυσικά νομίζουν ότι είμαστε όλοι πιστοί
Μύστη για αυτό εμείς οι νεανίες είμεθα ελέυθεροι, για να μην έχουμε τέτοιου είδους ερωτήματα :confused::confused::confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Μύστη για αυτό εμείς οι νεανίες είμεθα ελέυθεροι, για να μην έχουμε τέτοιου είδους ερωτήματα :confused::confused::confused:
Δεν ξέρω γιατί φυσικά και είσαι νέος...αλλά από τον τρόπο που γράφεις γύρω στα 50 σε κάνω ....νέος είσαι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
Δεν ξέρω γιατί φυσικά και είσαι νέος...αλλά από τον τρόπο που γράφεις γύρω στα 50 σε κάνω ....νέος είσαι
40 είμαι μύστη, συνεπώς νεανίας? (τρόπος του λέγειν) Οπως έγραψε και ο μύστης Vladimiros, του δίνω πολλά respect, αν βρεθεί στο διάβα μου αξιόλογη θηλυκή παρουσία, θα προβώ εις γάμον κοινωνία, διαφορετικά θα ακολουθήσω το μοναχικό δρόμο του ''λύκου'' που έχω διαλέξει εδώ και πολλά χρόνια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
40 είμαι μύστη, συνεπώς νεανίας? (τρόπος του λέγειν) Οπως έγραψε και ο μύστης Vladimiros, του δίνω πολλά respect, αν βρεθεί στο διάβα μου αξιόλογη θηλυκή παρουσία, θα προβώ εις γάμον κοινωνία, διαφορετικά θα ακολουθήσω το μοναχικό δρόμο του ''λύκου'' που έχω διαλέξει εδώ και πολλά χρόνια
Έχω προταση να χωρίσω την γυναίκα μου να έρθω στη θέση σου να στην γνωρίσω να έρθεις στην δικιά μου....από μύστη σε μύστη θα παει:grin::grin::grin::grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.978
Κριτικές
2
Like
21.351
Πόντοι
6.236
Έχω προταση να χωρίσω την γυναίκα μου να έρθω στη θέση σου να στην γνωρίσω να έρθεις στην δικιά μου....από μύστη σε μύστη θα παει:grin::grin::grin::grin:
Αυτό που κάποιοι ψάχνετε για κορόιδα εδώ μέσα....:cool2:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τουλάχιστον η δικιά μου δεν είναι ελλεινηδα...τώρα ενδιαφέρεσαι?
το μονοπατι της ελευθεριας και της μοναξιας ομως ειναι βαρυ...οπως και του παντρεμενου αλλα με αλλες πτυχες και δυσκολιες.Οπως εχω πει στη ζωη οτι και να κανεις,καπου χανεις καπου κερδιζεις.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
3
Like
28.985
Πόντοι
6.186
είμαι 4 χρονιά με μια κοπέλα κ το πάμε σοβαρά, τα πρώτα 2 χρονιά κάθε λίγο κ λιγάκι ήμουν Αθηνά για "σεμινάρια" άλλα όσο περνάει ο καιρός κ δένομαι μαζί της τόσο ποιο δύσκολο μου γίνεται μέχρι που με παίρνει η εταιρία δευτέρα να κατεβώ όντος για σεμινάριο, τετάρτη κ πέμπτη αθηνα μόνος κ δεν έκανα τίποτα, δεν μου έβγαινε, 1.5 χρόνο έχω να πάω με άλλη , ελπίζω να συνεχίσω έτσι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
το μονοπατι της ελευθεριας και της μοναξιας ομως ειναι βαρυ...οπως και του παντρεμενου αλλα με αλλες πτυχες και δυσκολιες.Οπως εχω πει στη ζωη οτι και να κανεις,καπου χανεις καπου κερδιζεις.
Υπάρχει μια διαφορά μύστη, στην μοναξιά πατάς στα πόδια σου και δεν εξαρτάσαι από κανέναν !
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
είμαι 4 χρονιά με μια κοπέλα κ το πάμε σοβαρά, τα πρώτα 2 χρονιά κάθε λίγο κ λιγάκι ήμουν Αθηνά για "σεμινάρια" άλλα όσο περνάει ο καιρός κ δένομαι μαζί της τόσο ποιο δύσκολο μου γίνεται μέχρι που με παίρνει η εταιρία δευτέρα να κατεβώ όντος για σεμινάριο, τετάρτη κ πέμπτη αθηνα μόνος κ δεν έκανα τίποτα, δεν μου έβγαινε, 1.5 χρόνο έχω να πάω με άλλη , ελπίζω να συνεχίσω έτσι
Για πες να μήνα ακόμα σίγουρα ....χωρίς ΛΟΚ ντάουν και όλα τα μουνια έξω σε μπαρ καφετέριες κλαμπ μπουζούκια...με σέξι ντύσιμο δ ν μπορεί θα σου κάνει όλα κ κάποια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.752
Like
14.346
Πόντοι
3.506
είμαι 4 χρονιά με μια κοπέλα κ το πάμε σοβαρά, τα πρώτα 2 χρονιά κάθε λίγο κ λιγάκι ήμουν Αθηνά για "σεμινάρια" άλλα όσο περνάει ο καιρός κ δένομαι μαζί της τόσο ποιο δύσκολο μου γίνεται μέχρι που με παίρνει η εταιρία δευτέρα να κατεβώ όντος για σεμινάριο, τετάρτη κ πέμπτη αθηνα μόνος κ δεν έκανα τίποτα, δεν μου έβγαινε, 1.5 χρόνο έχω να πάω με άλλη , ελπίζω να συνεχίσω έτσι
Θα σου πρότεινα αν δεν μπορείς να είσαι πιστός στη σχέση σου να μην προχωρήσεις σε γάμο οικογένεια. Προσωπικά ομιλώντας, εαν κάποτε βρεθώ έγγαμος, θα σημαίνει πως για αυτή την γαναίκα θα τρέφω αρκετά αισθήματα, θα εκτιμώ και θα σέβομαι τον χαρακτήρα και την προσωπικότητα της κλπ . Επομένως δεν θα συντρέξει λόγος για να είμαι άπιστος, το θεωρώ έλλειψη σεβασμού το κέρατο και από τις δυο πλευρές και σαν άνθρωπος που έμαθα να σέβομαι δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε θα το κάνω! Αλλωστε τόσα χρόνια της ζωής σαν ελεύθερος είμαι γεμάτος από εμπειρίες, όχι μόνο στο ερωτικό κομμάτι αλλά και γενικότερα ! Φυσικά είναι δική σου απόφαση, απλώς γράφω την γνώμη μου :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Τότε να μην πάμε στο δικαστήριο δεν θέλω να την μάθω ....καλά είμαι μέσα στο παραμύθι μου :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΣΤΕΥΕΙΣ πως είναι στο χέρι σου; Μπορεί να σε πετάξει έξω από το Γάμο, οποιαδήποτε στιγμή της κάνει κέφι. Οι Γυναίκες καταθέτουν το 70% από τις συνολικές Αιτήσεις Διαζυγίου
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΣΤΕΥΕΙΣ πως είναι στο χέρι σου; Μπορεί να σε πετάξει έξω από το Γάμο, οποιαδήποτε στιγμή της κάνει κέφι. Οι Γυναίκες καταθέτουν το 70% από τις συνολικές Αιτήσεις Διαζυγίου
Ναι έτσι είναι αλλά ποια η λύση....εδώ τόσες χιλιάδες σελίδες από μύστες με άποψη και δεν έχουμε καταλήξει ακόμα ....για αυτό το βλέπω χαλαρά και με χιούμορ...είμαι και σε θέση λόγο ηλικίας να τα βλέπω αλλιώς....όταν ειμουν 20-30...ήταν αλλιώς τα πράγματα....η μάλλον τα ίδια ήταν αλλά δεν τους δίναμε σημασία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom