Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ο σταματης ετρεξε πρωτος να παρει σοκολατακια, τωρα θα ειναι ηδη φυλης να της κρατα το χερι και να κλαιει με μαυρο δακρυ  :zfuck:

Ο isideratos ( για να τον προσέξει ιδιαίτερα ) της πήγαινε κάθε φορά πεσκέσι σιροπιαστά και την πάχυνε!!

Τελικά είπε την Κέλη Βαγγέλη!!!

Ααααααααχαχαχαχαχα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
καλη η παρεα σας τόσο καιρο αλλα τώρα που είδα τι είναι η πλειοψηφια ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΑΣ , που αφηνει να συζητιεται μονο οτι τον συμφερει

Ρε σύ σοβαρέψου! Τόσο σοβαρά το πήρες το μπανάρισμα της αγαπημένης σου;
Σου έσβησε κανένας τα ποστς σου και την ψηφοφορία;
Ή η δημοκρατία δεν μας αρέσει, όταν η γνώμη των πολλών δεν ταιριάζει με την δική μας;
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
9atg6h.jpg
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
27-οχι, 13-ναι

μαρουλιιιιι  :sunglasses:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Ρε σύ σοβαρέψου! Τόσο σοβαρά το πήρες το μπανάρισμα της αγαπημένης σου;
Σου έσβησε κανένας τα ποστς σου και την ψηφοφορία;
Ή η δημοκρατία δεν μας αρέσει, όταν η γνώμη των πολλών δεν ταιριάζει με την δική μας;
ελα ρε ενταξει εχει δικιο.τοσες μαλακιες ανοιγονται αυτο βρηκε να συγχωνεψει.δεν την ξερω κιολας ρε γιαννη δεν παω σε στουντιο.ειναι καλη?
 

Επισκέπτης
ελα ρε ενταξει εχει δικιο.τοσες μαλακιες ανοιγονται αυτο βρηκε να συγχωνεψει.δεν την ξερω κιολας ρε γιαννη δεν παω σε στουντιο.ειναι καλη?
Μαύρο λοιπόν στο σαϊτ. Έχει κι άλλα πλέον 2012 ζούμε. Ατισθένη , Δημοσθένη όπως και να σε λένε παρτο το μπουρδελο σου.com και γεια σου
δε μου λες με το μετρο σε πληρωνει :think:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Ρε σύ σοβαρέψου! Τόσο σοβαρά το πήρες το μπανάρισμα της αγαπημένης σου;
Σου έσβησε κανένας τα ποστς σου και την ψηφοφορία;
Ή η δημοκρατία δεν μας αρέσει, όταν η γνώμη των πολλών δεν ταιριάζει με την δική μας;

Τα είπες όλα με το τελευταίο. Έβαλε ψηφοφορία, δεν του άρεσε το αποτέλεσμα και... «αντε γαμηθήτε εγώ φεύγω!». Χαχαχα!

Εγώ είμαι της γνώμης να ανοίξουμε και τοπικ για αν πρέπει να φύγει ο isidetaros. Θα βάλω και ψηφοφορία αλλά αν δεν μου αρέσει το αποτέλεσμα θα κρατήσω την αναπνοή μου μέχρι να σκάσω και θα βρίζω όλο τον κόσμο, το site, τον διαχειριστή κλπ κλπ.

 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
οκ.....ψαχνω σπονσορα....μετα θα γραφω σεντονια
εχει εναν τυπο που σου κανει τα εξοδα και βλεπει λεει η σε τσιμπουκωνει.δεν εχω προσωπικη εμεπιρια αλλα ειναι μια αρχη
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ελα ρε ενταξει εχει δικιο.τοσες μαλακιες ανοιγονται αυτο βρηκε να συγχωνεψει.δεν την ξερω κιολας ρε γιαννη δεν παω σε στουντιο.ειναι καλη?

Γιατί ρε σύ εγώ πάω; Που να την ξέρω την κοπέλα.

Κατά τα άλλα το στυλάκι της στο φόρουμ, το "μάγκικο" με μια δόση έπαρσης και ταυτόχρονα αυτοσαρκασμού μου άρεσε, αλλά κάποια όρια πρέπει να υπάρχουν...
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
δε μου λες με το μετρο σε πληρωνει :think:
θα σου ελεγα με τι πληρωνω αλλα έχει χαρη που μου την εχεις γνωρισει και δε μου φτιαει σε τιποτα η γυναικα.
Τα είπες όλα με το τελευταίο. Έβαλε ψηφοφορία, δεν του άρεσε το αποτέλεσμα και... «αντε γαμηθήτε εγώ φεύγω!». Χαχαχα!

Εγώ είμαι της γνώμης να ανοίξουμε και τοπικ για αν πρέπει να φύγει ο isidetaros. Θα βάλω και ψηφοφορία αλλά αν δεν μου αρέσει το αποτέλεσμα θα κρατήσω την αναπνοή μου μέχρι να σκάσω και θα βρίζω όλο τον κόσμο, το site, τον διαχειριστή κλπ κλπ.
φεύγω μόνος μου τελευταια λεπτα ειμαι εδω μεσα στο μπουρδελο.com
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
εχει εναν τυπο που σου κανει τα εξοδα και βλεπει λεει η σε τσιμπουκωνει.δεν εχω προσωπικη εμεπιρια αλλα ειναι μια αρχη

ελα που δεν εχεις εμπειρια....φαινεται οτι ξερεις απο σπονσορες!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε ανθρωποι αφορμη να βγαλετε χολη ψαχνετε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom