Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
θα σου ελεγα με τι πληρωνω αλλα έχει χαρη που μου την εχεις γνωρισει και δε μου φτιαει σε τιποτα η γυναικα. φεύγω μόνος μου τελευταια λεπτα ειμαι εδω μεσα στο μπουρδελο.com

Μη μου το χαλάς αγάπη!! :(
Αν μείνεις ακόμη ένα 24ωρο θα ψηφίσω για χάρη σου ΝΑΙ!!!  :rockon:
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ειμαι σπονσορας αλλα οχι απο αυτους που ψαχνεις

δεν μπορω να ακολουθησω αλλο στο πνευματικο επιπεδο που εχεις παει την κουβεντα. Και για να σε προλαβω...ναι εινα πολυ υψηλο για μενα.
Μην σε νοιαζει θα κανεις ενα αλλο nick και θα ξαναβγει το μεροκαματο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
36-40 μελη διαβαζουν αυτο το θρεντ  :2funny: :2funny: :2funny:



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
nα ρωτησω κατι  :)


υπαρχει καποιος ορος στο σαιτ οτι απαγορευεται οι ιεροδουλες να βριζουν μελη?
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
δεν μπορω να ακολουθησω αλλο στο πνευματικο επιπεδο που εχεις παει την κουβεντα. Και για να σε προλαβω...ναι εινα πολυ υψηλο για μενα.
Μην σε νοιαζει θα κανεις ενα αλλο nick και θα ξαναβγει το μεροκαματο.
πες μου απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι ειμαι κλωνος ρε φιλε
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Βασικά ήταν θέμα χρόνου το όλο αυτό "σκηνικό" (δεν βρίσκω ίσως την κατάλληλη λέξη) να γυρίσει κάποια στιγμή μπούμερανγκ στην Κέλλυ και ίσως όχι μόνο. Η Κέλλυ και η παρέα της νόμιζαν ίσως ότι το site είναι τσιφλίκι τους και ότι μπορούν να μιλάνε και να πράττουν όπως γουστάρουν. Ξεφτίλισαν κάθε έννοια "Κριτικής", αμεροληψίας, αξιοπιστίας, και προπάντων το δικαίωμα του "Λέω ελεύθερα την άποψή μου". Ίσως παρακινούμενη από τους "πελάτες"-"φίλους" της ή ό,τι άλλο είναι, δεν με αφορά, που πιστοί στο ρόλο τους δεν αφήνουν σε χλωρό κλαρί όποιον τολμήσει να πει κάτι μέτριο ή αρνητικό για την κοπέλα, με τη συμπεριφορά της ξεπέρασε κατ'εμένα τα όρια της αξιοπρεπούς συμμετοχής στη σελίδα αυτή. Δυστυχώς, είναι η φύση του επαγγέλματός της αυτή, όπου πρέπει να δέχεται και κριτική για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της. Ελπίζω ειλικρινά, παρόλο που δεν την ξέρω και δεν θα τη γνωρίσω, να μην έχει πρόβλημα στη δουλειά της, αλλά και να δει τα πράγματα λιγάκι αλλιώς. Δεν μπαίνουμε εδώ μέσα να τσακωθούμε ή να βριστούμε! Μπαίνουμε για ψυχαγωγία κι ενημέρωση και για να περάσουμε λίγο καλά. Αλλά με σεβασμό στον άλλον.Και οι πελάτες προς τις κοπέλες αλλά και οι κοπέλες προς τους πελάτες. Όπως όμως και μεταξύ μας τα μέλη του site.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Βασικά ήταν θέμα χρόνου το όλο αυτό "σκηνικό" (δεν βρίσκω ίσως την κατάλληλη λέξη) να γυρίσει κάποια στιγμή μπούμερανγκ στην Κέλλυ και ίσως όχι μόνο. Η Κέλλυ και η παρέα της νόμιζαν ίσως ότι το site είναι τσιφλίκι τους και ότι μπορούν να μιλάνε και να πράττουν όπως γουστάρουν. Ξεφτίλισαν κάθε έννοια "Κριτικής", αμεροληψίας, αξιοπιστίας, και προπάντων το δικαίωμα του "Λέω ελεύθερα την άποψή μου". Ίσως παρακινούμενη από τους "πελάτες"-"φίλους" της ή ό,τι άλλο είναι, δεν με αφορά, που πιστοί στο ρόλο τους δεν αφήνουν σε χλωρό κλαρί όποιον τολμήσει να πει κάτι μέτριο ή αρνητικό για την κοπέλα, με τη συμπεριφορά της ξεπέρασε κατ'εμένα τα όρια της αξιοπρεπούς συμμετοχής στη σελίδα αυτή. Δυστυχώς, είναι η φύση του επαγγέλματός της αυτή, όπου πρέπει να δέχεται και κριτική για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της. Ελπίζω ειλικρινά, παρόλο που δεν την ξέρω και δεν θα τη γνωρίσω, να μην έχει πρόβλημα στη δουλειά της, αλλά και να δει τα πράγματα λιγάκι αλλιώς. Δεν μπαίνουμε εδώ μέσα να τσακωθούμε ή να βριστούμε! Μπαίνουμε για ψυχαγωγία κι ενημέρωση και για να περάσουμε λίγο καλά. Αλλά με σεβασμό στον άλλον.Και οι [glow=red,2,300]πελάτες προς τις κοπέλες αλλά και οι κοπέλες προς τους πελάτες[/glow]. Όπως όμως και μεταξύ μας τα μέλη του site.
Δραση αντιδραση.....

 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
nα ρωτησω κατι  :)


υπαρχει καποιος ορος στο σαιτ οτι απαγορευεται οι ιεροδουλες να βριζουν μελη?

Δηλαδή πιστεύεις ότι μία κοπέλα εκδιδόμενη είναι ωραίο να βρίζει τους πελάτες ε? Συμφωνώ ίσως αν μιλάς για καμμιά κοπέλα σε κανά χαμόσπιτο του Μεταξουργείου.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Βασικά ήταν θέμα χρόνου το όλο αυτό "σκηνικό" (δεν βρίσκω ίσως την κατάλληλη λέξη) να γυρίσει κάποια στιγμή μπούμερανγκ στην Κέλλυ και ίσως όχι μόνο. Η Κέλλυ και η παρέα της νόμιζαν ίσως ότι το site είναι τσιφλίκι τους και ότι μπορούν να μιλάνε και να πράττουν όπως γουστάρουν. Ξεφτίλισαν κάθε έννοια "Κριτικής", αμεροληψίας, αξιοπιστίας, και προπάντων το δικαίωμα του "Λέω ελεύθερα την άποψή μου". Ίσως παρακινούμενη από τους "πελάτες"-"φίλους" της ή ό,τι άλλο είναι, δεν με αφορά, που πιστοί στο ρόλο τους δεν αφήνουν σε χλωρό κλαρί όποιον τολμήσει να πει κάτι μέτριο ή αρνητικό για την κοπέλα, με τη συμπεριφορά της ξεπέρασε κατ'εμένα τα όρια της αξιοπρεπούς συμμετοχής στη σελίδα αυτή. Δυστυχώς, είναι η φύση του επαγγέλματός της αυτή, όπου πρέπει να δέχεται και κριτική για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της. Ελπίζω ειλικρινά, παρόλο που δεν την ξέρω και δεν θα τη γνωρίσω, να μην έχει πρόβλημα στη δουλειά της, αλλά και να δει τα πράγματα λιγάκι αλλιώς. Δεν μπαίνουμε εδώ μέσα να τσακωθούμε ή να βριστούμε! Μπαίνουμε για ψυχαγωγία κι ενημέρωση και για να περάσουμε λίγο καλά. Αλλά με σεβασμό στον άλλον.Και οι πελάτες προς τις κοπέλες αλλά και οι κοπέλες προς τους πελάτες. Όπως όμως και μεταξύ μας τα μέλη του site.
σε κατανοώ πίστεψε με :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
nα ρωτησω κατι  :)


υπαρχει καποιος ορος στο σαιτ οτι απαγορευεται οι ιεροδουλες να βριζουν μελη?
οι ιεροδουλες δεν ειναι μελη ; :think:τι ειναι; :think:εκτος αν ειναι αντμινς/μοντερια..... :grin: :grin: :grin:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
καλα, τι εκανε η Κελλυ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δηλαδή πιστεύεις ότι μία κοπέλα εκδιδόμενη είναι ωραίο να βρίζει τους πελάτες ε? Συμφωνώ ίσως αν μιλάς για καμμιά κοπέλα σε κανά χαμόσπιτο του Μεταξουργείου.
ειναι δεδομενο οτι η συγκεκριμενη κοπελα ειναι οξυθημος ( το σκοτωσα) χαρακτήρας ...

οχι, εγω δεν ειπα οτι πρεπει να βριζει, και δεν ξερω βασικα τι εχει ακριβως γινει, οπως τσέκαρα και  τα σχολια...

Μελος=20 άντρες δεν ξερετε τι να απαντήστε σε μια γυνίκα. Μπράβο Κελλάρα μου , σα κατίνες κάνουνε και μένα η αμ΄ντα δε μου μιλάει επειδή άρχισαν όλοι τις μαλακίες απο τη ζήλεια μήωπς και έτχυα καλύτερης μεταχείρισης. Στα παπάκια μου και μένα στην τελική αλλά είσαι πολύ μάγκας Κέλλυ και πιο άντρας απο καποιους αντρες

κελλυ=
απάντηση σε προηγούμενο σχόλιο

από KELARA
27-01-2012
Last updated:
27-01-2012
Link σχολίου
Αναφέρατε αυτό το σχόλιο
καλα νταξει....εσυ κανεις μπαμ απο μακρια οτι εισαι υπερβολικος και υπερβολικα μαλακας.....

μαλλον οταν σε ειδα στο σαλονι θα σκιαχτηκα εγω πρωτη για εχω μαθει να ξεχωριζω τους.....ξερεις ποιους μην το ξαναπω

μπραβο μου που ειμαι βρομοστομη...εσυ να πας να γαμηθεις με της βρομομουνες







δεν θελω να την υπερασπιστω αυτην την στιγμη γιατι θα με πουν αγαπούλη..

απλα θελω να ειμαι αντικειμενικος στην αποψη μου..

πιστευω εσυ θα ησουν ονλαιν φορες στης οποιες διαφορα μελη βαζανε της φωτος της και συγκρινανε τα κιλα της με παλλιες φωτο και με καινουριες
η οποιες ναι μεν ειχαν φωτοσοπ...αλλα κανενανας
μα κανενας δεν εκανε ποτε τετοιες αναφορες οταν ηταν η κελλυ μέσα..

οπως βλεπεις και στο σχολιο πανω, ο αλλος προκαλει , δεν λεει την γνωμη του..
και η αλλη σα χαζη που ειναι απανταει βριζοντας...



 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δηλαδή πιστεύεις ότι μία κοπέλα εκδιδόμενη είναι ωραίο να βρίζει τους πελάτες ε? Συμφωνώ ίσως αν μιλάς για καμμιά κοπέλα σε κανά χαμόσπιτο του Μεταξουργείου.
Οι Π..τάνες βρίζουν! :cheesy:
Τα καλά κορίτσια και οι κυρίες κάθονται στο ύψος τους.
Γι αυτό εδώ αποκαλούνται ως επι το πλείστον κυρίες!!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom