Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Και να το θέσω ακόμα παραπέρα;;; Φαντάζομαι ότι τα μπανεράκια δεξιά και αριστερά τις σελίδας είναι πληρωμένα σωστά;;; Γιατί άλλιώς δεν βγαίνουν και εύκολα τα έξοδα για τόσο μεγάλη σελίδα. Οπότε όλες αυτά τα σπίτια και οι κοπέλες που διαφημίζονται πρέπει να έχουν τον απαραίτητο σεβασμό απέναντι σε εμάς τους ΠΕΛΑΤΕΣ!!!!

Το λέω με κάθε επιφύλαξη δεν ξέρω ποια είναι τα έσοδα και τα έξοδα.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Ο για κάποιος τρελός Ανευλαβής λέει ότι δε μας πειράζουν τα σκατά που τρώμε αλλά οι λέξεις που τα περιγράφουν. Όλα αυτά που τις σούρανε είναι οκ επειδή δεν έχει λέξςι βρισία δε θεωρούνταιο υβρεις. Ξέρεις τι σημαίνει για μια γυναίκα να τη χαρακτηρίζεις ? Γενικά έχετε καταλάβει ότι στο τέλος μας κάνει σε όλους ζημιά. Το ότι υ΄πάρχει αυτό το σαιτ μας βοηθάει απίστετυτα και ερχόμαστε σε επαφή με κοπελες πριν τη συνουσία κάτι που παλιά έμοιαζε αδιανόητο. Οπότε είναι διαφορετικό να
φιλε μηπως εχεις μπερδεψει τις πουτανες με τις γκομενες?υπαρχει μια διαφορα ,ε μια μικρη :rolleyes:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
63 μέλη και 56 επισκέπτες  ρε παλιο προμοτορες    :2on1: :2on1: :2on1:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
δεν ειναι και οι μπαχαλακιδες εδω να γουσταρουμε :2funny:
συγχωνέυτηκε ε΄να τοσό καλό θέμα που ε΄γινε αμέσως δημοφιλές. Έλα εντάξει για τον πούτσο είσαι δημσθένη. Φέυγω οριστικά
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
δεν ειναι και οι μπαχαλακιδες εδω να γουσταρουμε :2funny:
ο σταματης ετρεξε πρωτος να παρει σοκολατακια, τωρα θα ειναι ηδη φυλης να της κρατα το χερι και να κλαιει με μαυρο δακρυ  :zfuck:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
βαλε κριτικη πρωτα και μετα γραφε οπου θες

Αν μπεις στο προφίλ μου ούτε σ' εμένα θα βρεις καμία κριτική! ;)

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν έχω άποψη και πως δεν έχω εκφέρει και γνώμες. Το αντίθετο θα έλεγα...
 

Επισκέπτης
συγχωνέυτηκε ε΄να τοσό καλό θέμα που ε΄γινε αμέσως δημοφιλές. Έλα εντάξει για τον πούτσο είσαι δημσθένη. Φέυγω οριστικά
παντως μη στεναχωριεσαι οτι και να γινει η κελλυ θα μεινει για παντα στον κωλο σου στην καρδια σου
 

fodas

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
ορισμενοι απο εδω μεσα επειδη εχουν αναπτυξει για δικους τους λογους ιδιαιτερες σχεσεις με καποιες
κοπελες, νομιζουν οτι εχουν πιασει και τον παπα απ'τα @@ και οτι οποιος δεν εχει γραψει κριτικη
δεν πρεπει να εχει λογο και αποψη!! ο,τι να 'ναι!!!! :jerking: :headbang:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Αν μπεις στο προφίλ μου ούτε σ' εμένα θα βρεις καμία κριτική! ;)

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν έχω άποψη και πως δεν έχω εκφέρει και γνώμες. Το αντίθετο θα έλεγα...
γιαννη δεν θα σου απαντησω γιατι καταλαβες τι εγραψα
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
παντως μη στεναχωριεσαι οτι και να γινει η κελλυ θα μεινει για παντα στον κωλο σου στην καρδια σου
καλη η παρεα σας τόσο καιρο αλλα τώρα που είδα τι είναι η πλειοψηφια ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΑΣ , που αφηνει να συζητιεται μονο οτι τον συμφερει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παντως μη στεναχωριεσαι οτι και να γινει η κελλυ θα μεινει για παντα στον κωλο σου στην καρδια σου

Και όλα αυτά γιατί του κάρφωσε στον κώλο στην καρδούλα την στραπονιά!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ορισμενοι απο εδω μεσα επειδη εχουν αναπτυξει για δικους τους λογους ιδιαιτερες σχεσεις με καποιες
κοπελες, νομιζουν οτι εχουν πιασει και τον παπα απ'τα @@ και οτι οποιος δεν εχει γραψει κριτικη
δεν πρεπει να εχει λογο και αποψη!! ο,τι να 'ναι!!!! :jerking: :headbang:
εχε χαρη που συμπαθω τα νικς που τελειωνουν σε -ωντας  :2funny:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Μαύρο λοιπόν στο σαϊτ. Έχει κι άλλα πλέον 2012 ζούμε. Ατισθένη , Δημοσθένη όπως και να σε λένε παρτο το μπουρδελο σου.com και γεια σου
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
συγχωνέυτηκε ε΄να τοσό καλό θέμα που ε΄γινε αμέσως δημοφιλές. Έλα εντάξει για τον πούτσο είσαι δημσθένη. Φέυγω οριστικά
Όχι κάτσε. Θα το βάλω άρθρο στην κεντρική.
 

Ire

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και να το θέσω ακόμα παραπέρα;;; Φαντάζομαι ότι τα μπανεράκια δεξιά και αριστερά τις σελίδας είναι πληρωμένα σωστά;;; Γιατί άλλιώς δεν βγαίνουν και εύκολα τα έξοδα για τόσο μεγάλη σελίδα. Οπότε όλες αυτά τα σπίτια και οι κοπέλες που διαφημίζονται πρέπει να έχουν τον απαραίτητο σεβασμό απέναντι σε εμάς τους ΠΕΛΑΤΕΣ!!!!

Το λέω με κάθε επιφύλαξη δεν ξέρω ποια είναι τα έσοδα και τα έξοδα.

Σωστος αν και ο σεβασμος θα πρεπει να υπαρχει και απ'τις δυο πλευρες ετσι κ'αλλιως.

Τωρα να πεταγεται η καθεμια, που χεστηκαμε αν ειναι Κελακυ η Κελαρα, αριστουργημα η ΔΒΓΤΧΣ και να βριζει, και απο πισω οι σταυροφοροι/πουτσοφοροι αγαπουληδες να τρεχουν να προλαβουν τα δακρυα πριν φτασουν στο πατωμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom