Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
ειναι δεδομενο οτι η συγκεκριμενη κοπελα ειναι οξυθημος ( το σκοτωσα) χαρακτήρας ...

οχι, εγω δεν ειπα οτι πρεπει να βριζει, και δεν ξερω βασικα τι εχει ακριβως γινει, οπως τσέκαρα και  τα σχολια...

Μελος=20 άντρες δεν ξερετε τι να απαντήστε σε μια γυνίκα. Μπράβο Κελλάρα μου , σα κατίνες κάνουνε και μένα η αμ΄ντα δε μου μιλάει επειδή άρχισαν όλοι τις μαλακίες απο τη ζήλεια μήωπς και έτχυα καλύτερης μεταχείρισης. Στα παπάκια μου και μένα στην τελική αλλά είσαι πολύ μάγκας Κέλλυ και πιο άντρας απο καποιους αντρες

κελλυ=
απάντηση σε προηγούμενο σχόλιο

από KELARA
27-01-2012
Last updated:
27-01-2012
Link σχολίου
Αναφέρατε αυτό το σχόλιο
καλα νταξει....εσυ κανεις μπαμ απο μακρια οτι εισαι υπερβολικος και υπερβολικα μαλακας.....

μαλλον οταν σε ειδα στο σαλονι θα σκιαχτηκα εγω πρωτη για εχω μαθει να ξεχωριζω τους.....ξερεις ποιους μην το ξαναπω

μπραβο μου που ειμαι βρομοστομη...εσυ να πας να γαμηθεις με της βρομομουνες







δεν θελω να την υπερασπιστω αυτην την στιγμη γιατι θα με πουν αγαπούλη..

απλα θελω να ειμαι αντικειμενικος στην αποψη μου..

πιστευω εσυ θα ησουν ονλαιν φορες στης οποιες διαφορα μελη βαζανε της φωτος της και συγκρινανε τα κιλα της με παλλιες φωτο και με καινουριες
η οποιες ναι μεν ειχαν φωτοσοπ...αλλα κανενανας
μα κανενας δεν εκανε ποτε τετοιες αναφορες οταν ηταν η κελλυ μέσα..

οπως βλεπεις και στο σχολιο πανω, ο αλλος προκαλει , δεν λεει την γνωμη του..
και η αλλη σα χαζη που ειναι απανταει βριζοντας...

Όχι, δεν ξέρω για τις φωτός που λές, αλλά όταν κάποιος έχει αφήσει στον οίκο ανοχής-studio που δουλεύεις 50, 100, 200, Ευρώ κλπκλπ, δεν νομίζω ότι αξίζει να τρωει βρισίδι επειδή είπε για κάποια κοπέλα του στούντιο ότι δεν ήταν ωραία.Η έκφραση "σκιάχτηκα που την είδα θεόρατη πάνω στα τακούνια" νομίζω ωχριά μπροστά στις διθυραμβικές κριτικές που έχει λάβει η εν λόγω κοπέλα. Και σε "ένταση" αλλά και σε "ποσότητα".Το τι έχει γραφτεί εδώ μέσα για άλλες εκδιδόμενες κοπέλες που δεν ήταν στα γούστα των πελατών, δεν λέγεται. Θα'πρεπε οι "στολισμένες" κοπέλες να τους είχαν σκοτώσει τους πελάτες για τις περιγραφές αυτές! Θεωρώ υπερβολική την αντίδραση της Κέλλυς.Τώρα γιατί θεωρείς "δεδομένο" ότι η κοπέλα είναι οξύθυμη ή ό,τι άλλο, δεν το καταλαβαίνω. Πρέπει όλοι οι πελάτες ή μη, να γνωρίζουν τον χαρακτήρα κάθε κοπέλας ή να ξημεροβραδυάζονται εδώ μέσα πριν τολμήσουν και γράψουν κάτι? Μία μέτρια κριτική ήταν, δεν έγινε κάτι.Κακώς το παρεάκι την έβαλε σ'αυτή τη λούμπα να επιτεθεί στον άνθρωπο που άφησε κριτική...Ας το σκεφτούνε λίγο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Όχι, δεν ξέρω για τις φωτός που λές, αλλά όταν κάποιος έχει αφήσει στον οίκο ανοχής-studio που δουλεύεις 50, 100, 200, Ευρώ κλπκλπ, δεν νομίζω ότι αξίζει να τρωει βρισίδι επειδή είπε για κάποια κοπέλα του στούντιο ότι δεν ήταν ωραία.Η έκφραση "σκιάχτηκα που την είδα θεόρατη πάνω στα τακούνια" νομίζω ωχριά μπροστά στις διθυραμβικές κριτικές που έχει λάβει η εν λόγω κοπέλα. Και σε "ένταση" αλλά και σε "ποσότητα".Το τι έχει γραφτεί εδώ μέσα για άλλες εκδιδόμενες κοπέλες που δεν ήταν στα γούστα των πελατών, δεν λέγεται. Θα'πρεπε οι "στολισμένες" κοπέλες να τους είχαν σκοτώσει τους πελάτες για τις περιγραφές αυτές! Θεωρώ υπερβολική την αντίδραση της Κέλλυς.Τώρα γιατί θεωρείς "δεδομένο" ότι η κοπέλα είναι οξύθυμη ή ό,τι άλλο, δεν το καταλαβαίνω. Πρέπει όλοι οι πελάτες ή μη, να γνωρίζουν τον χαρακτήρα κάθε κοπέλας ή να ξημεροβραδυάζονται εδώ μέσα πριν τολμήσουν και γράψουν κάτι? Μία μέτρια κριτική ήταν, δεν έγινε κάτι.Κακώς το παρεάκι την έβαλε σ'αυτή τη λούμπα να επιτεθεί στον άνθρωπο που άφησε κριτική...Ας το σκεφτούνε λίγο.
οταν λεω ειναι οξυθυμη ειναι γενικα αντιδραστικη, και στο λεω αυτο επειδη την ξερω απο κοντα.. δεν ξερω για αλλες κοπελες το τι εχει γραφτει.. και δεν εχω παρακολουθησει πολυ απο οτι εχεις καταλαβει, διοτη εχω ασχοληθει μονο με κανα δυο κοριτσια ετσι στο δημοσιο φορουμ του μπου.. αλλα σκεψου και κατι αλλο... στην συγκεκριμενη περιπτωση εσυ λες οτι γραφτηκαν διαφορα, προφανως τα ατομα αυτα τα οποια εγραψαν καποια κακη κριτικη δεχτηκαν επιθεση απο υποστηριτκες η σταθερους πελάτες, εγω παντως δεν εχω δει να φιμωνει καποιος καποιον αλλον,ουτε εχω δει απειλες επειδη καποιος εγραψε μια αρνητικη κριτικη,στην συγκεκριμενη περιπτωση εαν ηταν ετσι καποιος να τρωει απειλες και να δεχεται επιθεση επειδη εγραψε μια αρντικη, φαντασου οι τα αλλα ατομα τα οποια βγαζανε χολη για συγκεκριμενα μαγαζια, χολη για συγκεκριμενες κοπελες, ψαχνοντας αφορμες, αυτους δηλαδη θα τους σκοτωνανε? μαλλον εδω μεσα μερικοι τα εχετε παρει πολυ σοβαρα τα πραγματα, δεν συμβαινει τιποτα το σπουδαιο,ολες οι αντιπαραθεσεις ειναι εικωνικες..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
οταν λεω ειναι οξυθυμη ειναι γενικα αντιδραστικη, και στο λεω αυτο επειδη την ξερω απο κοντα.. δεν ξερω για αλλες κοπελες το τι εχει γραφτει.. και δεν εχω παρακολουθησει πολυ απο οτι εχεις καταλαβει, διοτη εχω ασχοληθει μονο με κανα δυο κοριτσια ετσι στο δημοσιο φορουμ του μπου.. αλλα σκεψου και κατι αλλο... στην συγκεκριμενη περιπτωση εσυ λες οτι γραφτηκαν διαφορα, προφανως τα ατομα αυτα τα οποια εγραψαν καποια κακη κριτικη δεχτηκαν επιθεση απο υποστηριτκες η σταθερους πελάτες, εγω παντως δεν εχω δει να φιμωνει καποιος καποιον αλλον,ουτε εχω δει απειλες επειδη καποιος εγραψε μια αρνητικη κριτικη,στην συγκεκριμενη περιπτωση εαν ηταν ετσι καποιος να τρωει απειλες και να δεχεται επιθεση επειδη εγραψε μια αρντικη, φαντασου οι τα αλλα ατομα τα οποια βγαζανε χολη για συγκεκριμενα μαγαζια, χολη για συγκεκριμενες κοπελες, ψαχνοντας αφορμες, αυτους δηλαδη θα τους σκοτωνανε? μαλλον εδω μεσα μερικοι τα εχετε παρει πολυ σοβαρα τα πραγματα, δεν συμβαινει τιποτα το σπουδαιο,ολες οι αντιπαραθεσεις ειναι εικωνικες..
Η διαφορα εγκειται στο γεγονος οτι η Κελλυ ηταν ιεροδουλη που εβριζε χυδαιο εναν ΠΕΛΑΤΗ που χωρις βρισιες ειπε απλα την γνωμη του.
Λοιπον για να γινει ενα ξεσκαρταρισμα στους ορους και ορισμους.
Πελατης πληρωνει την πουτανα και μπαινει σε ενα σιτε φτιαγμενο για τον ΠΕΛΑΤΗ και λεει την γνωμη του.
Ιεροδουλη παιρνει τα λεφτα του Πελατη και προσφερει το αντιτιμο και μπαινει στο σιτε μονο για διαφημιση.
Και αλλοι αγαπησαμε δεν καναμε ετσι.  :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η διαφορα εγκειται στο γεγονος οτι η Κελλυ ηταν ιεροδουλη που εβριζε χυδαιο εναν ΠΕΛΑΤΗ που χωρις βρισιες ειπε απλα την γνωμη του.
Λοιπον για να γινει ενα ξεσκαρταρισμα στους ορους και ορισμους.
Πελατης πληρωνει την πουτανα και μπαινει σε ενα σιτε φτιαγμενο για τον ΠΕΛΑΤΗ και λεει την γνωμη του.
Ιεροδουλη παιρνει τα λεφτα του Πελατη και προσφερει το αντιτιμο και μπαινει στο σιτε μονο για διαφημιση.
Και αλλοι αγαπησαμε δεν καναμε ετσι.  :jerking:

το αντρα κελλυ, μαγκα κελλυ,νταη κελλυ, στα παπαρια μου σε γραφω ειναι γνωμη η προκληση? δεν εινα βρισια..δεν ειπα..

και ειδες που επεσες πανω σε αυτο που εγραψα πανω, οτι δεν θελω να γραψω γιατι θα μου πειτε την γνωστη ατακα?  :2funny: :2funny:

σαφως και υσχιουν αυτα που λες πανω... και κατα μεγαλο ποσοστο ναι, δεν εχουμε δει κατι διαφορετικο, εκτος απο συγκεκριμενες κοπελες που εχουν ενεργη συμμετοχη στο φορουμ...



 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δηλαδή πιστεύεις ότι μία κοπέλα εκδιδόμενη είναι ωραίο να βρίζει τους πελάτες ε? Συμφωνώ ίσως αν μιλάς για καμμιά κοπέλα σε κανά χαμόσπιτο του Μεταξουργείου.
Καμια κοπελα δεν ειναι σωστο να βριζει, η να υποβιβαζει με εκφρασεις μειωνοντας τους ΠΙΘΑΝΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ πελατες της....
Ειτε η κοπελα δουλευει σε στουντιο, η σε κοινο οικο ανοχης, η στο κωλονακι, η στο μεταξουργειο.....

Αν και εθιξε και αλλες συναδελφισσες της, (χονδρικα με την εκφραση ''βρωμομουνες'') πανω στην ορμη και τον θυμο να απαντησει σε οσα την πειραξαν....
(πιστευω πως ειναι αποτελεσμα λαθος ''συμβουλατορων'' ολο αυτο και δεν εχει να κανει με την προσωπικοτητα)

Λιγη διπλωματια ποτε δεν εβλαψε κανεναν επαγγελματια.... ειτε αυτος λεγεται επιχειρηματιας, ειτε υπαλληλος, ειτε καθαριστης στα φαναρια......

Ας μην σταθει αφορμη ολο το σκηνικο να κακοχαρακτηριστει η κοπελα, διοτι απο οσα εχω διαβασει εδω, εχει και χιουμορ και ειναι οκ ατομο...... περαν του οξυθυμου χαρακτηρα της....


Σιγουρα εχει γυρω της κακους συμβουλατορες....




Υγ. Για να μην υπαρξει καμια παρεξηγηση .....
Δεν την γνωριζω την κοπελα, ουτε εχω παει ποτε εκει, (ουτε και προκειται .... χωρις να θιξω καμια και κανεναν)
Απλα λεω μια αντικειμενικη αποψη, συμφωνα με το δικο μου σκεπτικο (αν ειμαι καπου λαθος διορθωστε με)
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
οταν λεω ειναι οξυθυμη ειναι γενικα αντιδραστικη, και στο λεω αυτο επειδη την ξερω απο κοντα.. δεν ξερω για αλλες κοπελες το τι εχει γραφτει.. και δεν εχω παρακολουθησει πολυ απο οτι εχεις καταλαβει, διοτη εχω ασχοληθει μονο με κανα δυο κοριτσια ετσι στο δημοσιο φορουμ του μπου.. αλλα σκεψου και κατι αλλο... στην συγκεκριμενη περιπτωση εσυ λες οτι γραφτηκαν διαφορα, προφανως τα ατομα αυτα τα οποια εγραψαν καποια κακη κριτικη δεχτηκαν επιθεση απο υποστηριτκες η σταθερους πελάτες, εγω παντως δεν εχω δει να φιμωνει καποιος καποιον αλλον,ουτε εχω δει απειλες επειδη καποιος εγραψε μια αρνητικη κριτικη,στην συγκεκριμενη περιπτωση εαν ηταν ετσι καποιος να τρωει απειλες και να δεχεται επιθεση επειδη εγραψε μια αρντικη, φαντασου οι τα αλλα ατομα τα οποια βγαζανε χολη για συγκεκριμενα μαγαζια, χολη για συγκεκριμενες κοπελες, ψαχνοντας αφορμες, αυτους δηλαδη θα τους σκοτωνανε? μαλλον εδω μεσα μερικοι τα εχετε παρει πολυ σοβαρα τα πραγματα, δεν συμβαινει τιποτα το σπουδαιο,ολες οι αντιπαραθεσεις ειναι εικωνικες..

Σου επαναλαμβάνω φίλε ότι ΔΕΝ είναι υποχρεωμένος κάθε πελάτης κάθε στούντιο ή του site να γνωρίζει το χαρακτήρα κάθε κοπέλας πριν γράψει κάτι! Επίσης, κάθε κοπέλα πρέπει να είναι το ίδιο "αποδοτική" στις υπηρεσίες της άσχετα αν κάποιος είναι μέλος-πελάτης του forum ή όχι.Κι αυτό, γιατί όλα τα 50άρικα ή 100άρικα είναι τα ίδια. Τώρα όσον αφορά τους "υποστηρικτές" ή τους "σταθερούς πελάτες", επέτρεψέ μου να έχω διαφορετική άποψη για την αντικειμενικότητά τους. Αυτό θα έλειπε να είχαμε κι απειλές. Αν κι εμένα κάποιος μου είχε πει κάτι του στυλ "πρόσεξε τι λες γιατί δεν ξέρεις με ποιους έχει να κάνεις"! Κάτι τέτοιο! Όντως κάποιοι τα έχουν πάρει πολύ σοβαρά τα πράγματα. Και στην περίπτωση αυτή, σήμερα αυτοί ήταν η Κέλλυ και όσοι "επιτέθηκαν" στον άνθρωπο που τόλμησε να γράψει την άποψή του.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Σου επαναλαμβάνω φίλε ότι ΔΕΝ είναι υποχρεωμένος κάθε πελάτης κάθε στούντιο ή του site να γνωρίζει το χαρακτήρα κάθε κοπέλας πριν γράψει κάτι! Επίσης, κάθε κοπέλα πρέπει να είναι το ίδιο "αποδοτική" στις υπηρεσίες της άσχετα αν κάποιος είναι μέλος-πελάτης του forum ή όχι.Κι αυτό, γιατί όλα τα 50άρικα ή 100άρικα είναι τα ίδια. Τώρα όσον αφορά τους "υποστηρικτές" ή τους "σταθερούς πελάτες", επέτρεψέ μου να έχω διαφορετική άποψη για την αντικειμενικότητά τους. Αυτό θα έλειπε να είχαμε κι απειλές. Αν κι εμένα κάποιος μου είχε πει κάτι του στυλ "πρόσεξε τι λες γιατί δεν ξέρεις με ποιους έχει να κάνεις"! Κάτι τέτοιο! Όντως κάποιοι τα έχουν πάρει πολύ σοβαρά τα πράγματα. Και στην περίπτωση αυτή, σήμερα αυτοί ήταν η Κέλλυ και όσοι "επιτέθηκαν" στον άνθρωπο που τόλμησε να γράψει την άποψή του.

τελοσπαντων φιλε, οι αποψεις μου ειναι απλες και με καθαρο μυαλο, ουτε εχω σχέση με ατομα τακτικους πελάτες εδω μεσα, ουτε εχω πατησει ποτε σε καποια απο τα ιβεντ της αντζελας να γνωρισω τα ατομα αυτα, δεν θα με χαλαγε καποια στιγμη στο μελλον, αλλα σαφως τα απεφευγα για να μην με παρουν στο ψιλο διαφορα μελη εδω μεσα,εδω λιγο πας να υποστηριξεις καποια κοπέλα και σε λενε αγαπουλη.


και επεισης , εσυ αυτην την απειλη πως την δεχτηκες, με πμ? η δημοσια στο φορουμ?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
το αντρα κελλυ, μαγκα κελλυ,νταη κελλυ, στα παπαρια μου σε γραφω ειναι γνωμη η προκληση? δεν εινα βρισια..δεν ειπα..

και ειδες που επεσες πανω σε αυτο που εγραψα πανω, οτι δεν θελω να γραψω γιατι θα μου πειτε την γνωστη ατακα?  :2funny: :2funny:

σαφως και υσχιουν αυτα που λες πανω... και κατα μεγαλο ποσοστο ναι, δεν εχουμε δει κατι διαφορετικο, εκτος απο συγκεκριμενες κοπελες που εχουν ενεργη συμμετοχη στο φορουμ...
Ρε μαν δεν σε λεω αγαπουλη, απλα πρεπει να βλεπουμε και λιγο καθαρα περα απο παρωπιδες.

Καμια κοπελα δεν ειναι σωστο να βριζει, η να υποβιβαζει με εκφρασεις μειωνοντας τους ΠΙΘΑΝΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ πελατες της....
Ειτε η κοπελα δουλευει σε στουντιο, η σε κοινο οικο ανοχης, η στο κωλονακι, η στο μεταξουργειο.....

Αν και εθιξε και αλλες συναδελφισσες της, (χονδρικα με την εκφραση ''βρωμομουνες'') πανω στην ορμη και τον θυμο να απαντησει σε οσα την πειραξαν....
(πιστευω πως ειναι αποτελεσμα λαθος ''συμβουλατορων'' ολο αυτο και δεν εχει να κανει με την προσωπικοτητα)

Λιγη διπλωματια ποτε δεν εβλαψε κανεναν επαγγελματια.... ειτε αυτος λεγεται επιχειρηματιας, ειτε υπαλληλος, ειτε καθαριστης στα φαναρια......

Ας μην σταθει αφορμη ολο το σκηνικο να κακοχαρακτηριστει η κοπελα, διοτι απο οσα εχω διαβασει εδω, εχει και χιουμορ και ειναι οκ ατομο...... περαν του οξυθυμου χαρακτηρα της....


Σιγουρα εχει γυρω της κακους συμβουλατορες....




Υγ. Για να μην υπαρξει καμια παρεξηγηση .....
Δεν την γνωριζω την κοπελα, ουτε εχω παει ποτε εκει, (ουτε και προκειται .... χωρις να θιξω καμια και κανεναν)
Απλα λεω μια αντικειμενικη αποψη, συμφωνα με το δικο μου σκεπτικο (αν ειμαι καπου λαθος διορθωστε με)
1/ Μολις δημιουργησες μια λεξη << συμβουλατορες >>. Μου θυμιζει τους κονκισταδορες.  :2funny:
2/ Εχω βαρεθει ατομα να τα ριχνουν ολα στον οξυθυμο χαρακτηρα τους. Επειδει εισαι μαλακας και πρωτογονος και δεν μπορεις να κρατηθεις λες ενα τι να κανουμε εχω οξυθυμο χαρακτηρα.  :jerking:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Προσωπική μου άποψη είναι πως όλα είναι θέμα μάρκετινγκ..
Κουβέντα να γίνεται ,καλή / κακή αρκεί να μη φεύγουμε από την επικαιρότητα..
Δε μπορώ να πιστέψω πώς επειδή γράφτηκε μέτρια/κακή κριτική για μια κοπέλα το παίρνει κάποιος (πελάτης/φίλος/γκόμενος/υπάλληλος?) τόσο πατριωτικά..ούτε την πατρίδα του/μάνα του να βρίζανε!
Απλά ,όπως αποδεικνύεται και από το γεγονός ό,τι γράφουμε αυτή τη στιγμή, για να μένει στην πρώτη γραμμή των συζητήσεων το συγκεκριμένο στούντιο.
Για το οποίο και δε νομίζω να διαφωνεί κάποιος ό,τι ως χώρος (όχι ως τοποθεσία) είναι από τα καλύτερα και από άποψη κοριτσιών (με βάση τη σύγχρονη αντίληψη περί ομορφιας/σώματος) έχει 1-2 αρκετά καλές.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ρε μαν δεν σε λεω αγαπουλη, απλα πρεπει να βλεπουμε και λιγο καθαρα περα απο παρωπιδες.
1/ Μολις δημιουργησες μια λεξη << συμβουλατορες >>. Μου θυμιζει τους κονκισταδορες.  :2funny:
2/ Εχω βαρεθει ατομα να τα ριχνουν ολα στον οξυθυμο χαρακτηρα τους. Επειδει εισαι μαλακας και πρωτογονος και δεν μπορεις να κρατηθεις λες ενα τι να κανουμε εχω οξυθυμο χαρακτηρα.  :jerking:
Συμβουλατορες = προμοτορες - αγαπητικοι - δηθεν φιλοι κτλ κτλ κτλ (εχει πολλες εννοιες η εκφραση)

Θα μπορουσε πχ η Αντζελα να επιμεληθει την γενικοτερη παρουσια των κοριτσιων, που εργαζονται στον οικο της ως εμφανιση στο σαιτ ...
Εννοω να τους εξηγησει μερικα πραγματα γυρω απο την προβολη, λεγεται και μαρκετιγκ
(μια σκεψη ειναι αυτη, ας μην θεωρηθει υποδειξη)

Οξυθυμος χαρακτηρας = Ειναι κατι ανθρωπινο και βγαζει αναλογες αντιδρασεις οταν ζοριζομαστε, η βαλλομαστε απο παντου.....
Αναλογα την περισταση ομως, θα πρεπει να τιθασευεται η ορμη και η αντιδραση ....
Ειδικα οταν προκειται περι εργασιακου περιββαλοντος

Καποιοι το ελεγχουν καποιοι οχι (δεν εχει να κανει με την παιδεια, αλλα με τον αυτοελεγχο)
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Προσωπική μου άποψη είναι πως όλα είναι θέμα μάρκετινγκ..
Κουβέντα να γίνεται ,καλή / κακή αρκεί να μη φεύγουμε από την επικαιρότητα..
Δε μπορώ να πιστέψω πώς επειδή γράφτηκε μέτρια/κακή κριτική για μια κοπέλα το παίρνει κάποιος (πελάτης/φίλος/γκόμενος/υπάλληλος?) τόσο πατριωτικά..ούτε την πατρίδα του/μάνα του να βρίζανε!
Απλά ,όπως αποδεικνύεται και από το γεγονός ό,τι γράφουμε αυτή τη στιγμή, για να μένει στην πρώτη γραμμή των συζητήσεων το συγκεκριμένο στούντιο.
Για το οποίο και δε νομίζω να διαφωνεί κάποιος ό,τι ως χώρος (όχι ως τοποθεσία) είναι από τα καλύτερα και από άποψη κοριτσιών (με βάση τη σύγχρονη αντίληψη περί ομορφιας/σώματος) έχει 1-2 αρκετά καλές.

Ακριβώς φίλε.Όλα είναι θέμα επικοινωνιακής πολιτικής. Μπορεί να τραβήξει 30 πελάτες η τακτική αυτή, και να διώξει όμως 20. Όσο κρίνουν φυσικά ότι το αποτέλεσμα είναι θετικό, καλά κάνουν και συνεχίζουν αυτή την τακτική. Εγώ είμαι από αυτούς που η πολιτική αυτή λειτούργησε αρνητικά. Σε άλλους θετικά. Τί να κάνουμε!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ακριβώς φίλε.Όλα είναι θέμα επικοινωνιακής πολιτικής. Μπορεί να τραβήξει 30 πελάτες η τακτική αυτή, και να διώξει όμως 20. Όσο κρίνουν φυσικά ότι το αποτέλεσμα είναι θετικό, καλά κάνουν και συνεχίζουν αυτή την τακτική. Εγώ είμαι από αυτούς που η πολιτική αυτή λειτούργησε αρνητικά. Σε άλλους θετικά. Τί να κάνουμε!
Έτσι και αλλιώς φημίζονται για τα S/M προγράμματα..οι φαν αυτού του είδους θα σκεφτούν <<αυτές μας βρίζουν από μακριά,φαντάσου τί θα μας κάνουν από κοντά..>>
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Έτσι και αλλιώς φημίζονται για τα S/M προγράμματα..οι φαν αυτού του είδους θα σκεφτούν <<αυτές μας βρίζουν από μακριά,φαντάσου τί θα μας κάνουν από κοντά..>>
!! :2funny: λέτε να έγινε για διαφήμιση ρε παιδιά το σκηνικό??!! Να σπρώξουν τα αυταρχικά προγράμματα κι έτσι?? Για τους λάτρεις του οξύθυμου λοιπόν και του (λίγο) αφράτου, μόνο Κέλλυ!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
δεν σε πιανω,αλλα για να το λες... :grin:
Αν και  :offtopic: η Νελλυ (που πνιγει το κουνελι) ειναι ενα στουντιοκοριτσο που πλεον εργαζεται σαν Καρολαιν.
Και επειδη πνιγει το κουελι, αλλαηε ονομα.

Ισως κακογουστο το χιουμορ μου..........
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Αν και  :offtopic: η Νελλυ (που πνιγει το κουνελι) ειναι ενα στουντιοκοριτσο που πλεον εργαζεται σαν Καρολαιν.
Και επειδη πνιγει το κουελι, αλλαηε ονομα.

Ισως κακογουστο το χιουμορ μου..........

Mια χαρά ειναι το χιούμορ σου, σοφέ ινδιάνε.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom