Νέα

Καύσωνας!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geremy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
12 η ώρα χτες το βράδυ..
στο Λαύριο 28, μισή ώρα μετά στον Πειραιά 35.5

σήμερα 46 στο κέντρο του Πειραιά..
βράζω..
 

Επισκέπτης
Η αλήθεια είναι πως και σήμερα, μία κουφόψυξη την έχει.....
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
42,2 Μυτιληνη τωρα απο μετ.σταθμο.Φευγω για παραλια.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αυτη την ωρα, Μαρουσι, στο υψος ΙΑΤΡΙΚΟΥ, 44 βαθμοι.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ωχ...ωχ...ωχ...καήκανε τα παπάρια μας και πως θα τα κρυώσουμε?..... φιλοσοφικό ερώτημα που χρήζει άμεσης απάντησης από τους/τις ειδήμονες.....----διευκρίνηση...καθίστε σε σέλλα μηχανής που την έχετε παρκάρει κανένα 2ωρο στον ήλιο και θα με θυμηθείτε.... :P
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ρε συ τάλος. Τα ιδια είπες και χτες. Δεν πήρες αμάξι σήμερα;
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το επανέλαβα γιατί είναι από αυτά που σβηστήκανε νομίζω...και όχι σήμερα πάλι με μηχανή αλλά για απόσταση 500 μέτρων...απλά την πάρκαρα στον ήλιο ο μαλάκας....και φυσικά ξανακάηκα μόλις κάθισα επάνω της.... :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Ουτέ το ντουζ σώζει, σε λίγα λεπτά στεγνώνει και το μαλλι μου! κοντεψα να λιποθυμήσω απο τον ζεστο αέρα. Το βράδυ προβλέπεται καυτό... χε χε
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ουτέ το ντουζ σώζει, σε λίγα λεπτά στεγνώνει και το μαλλι μου! κοντεψα να λιποθυμήσω απο τον ζεστο αέρα. Το βράδυ προβλέπεται καυτό... χε χε
πήρε φωτιά το κορδελιό....άσε μας βρε eri..έχουμε τον καύσωνα, έχουμε τις φωτό από τα πιπίνια,έχουμε τις...... έρχεσαι και εσύ να μας ανάψεις περισσότερο?.... :helpplea:
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Καυσωνας....... και οποιος ελεγε κάποιος ....ειναι η προπονηση μας για την Κόλαση!!!!!
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Πάντως εγώ σε σχετικό thread ισχυρίστηκα ότι είναι προπόνηση ...για τον Παράδεισο (Ταϋλάνδη) ;)

Χτες η ιδιωτική τηλεόραση έδωσε πάλι ρέστα! Τίτλοι του τύπου ΦΟΝΙΚΟΣ ΚΑΥΣΩΝΑΣ και ΠΕΝΤΕ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΜΕΝΟΙ στις ειδήσεις και καπάκι παρέλαση από playmates να ανεβάζουν κι άλλο τη θερμοκρασία!
Αυτοί που λυπήθηκα ήταν οι καλεσμένοι (...star system) που με αφρικανικό καύσωνα παρέμειναν μέσα σε κλειστό χώρο με συνωστισμό και προβολείς χιλιάδων Watt και αμφιβάλλω αν είδαν τα κορίτσια από τον ιδρώτα που έσταζε στα μάτια τους.
Σε χειρότερη μοίρα οι γυναίκες καλεσμένες που δεν είχαν και κανένα ενδιαφέρον + το απαραίτητο makeup!

>erinal w φαντάζομαι ότι οι δημόσιοι υπάλληλοι που έφυγαν και σήμερα στις 12 από τις δουλειές τους (αν πήγαν καθόλου) πήγαν για μπάνιο, οπότε όντως μπορεί να περιορίστηκε η χρήση στα κλιματιστικά...<
 

Επισκέπτης
Ναι με τέτοια θερμοκρασια κάτω απο τον ηλιο οπωσδήποτε.. Ας μην ήταν προεκλογική περίοδο και θα σου έλεγα εγω.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Πάντως εγώ σε σχετικό thread ισχυρίστηκα ότι είναι προπόνηση ...για τον Παράδεισο (Ταϋλάνδη) ;)

Χτες η ιδιωτική τηλεόραση έδωσε πάλι ρέστα! Τίτλοι του τύπου ΦΟΝΙΚΟΣ ΚΑΥΣΩΝΑΣ και ΠΕΝΤΕ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΜΕΝΟΙ

Μεταξύ τους;

Σε χειρότερη μοίρα [size=12pt]οι γυναίκες καλεσμένες που δεν είχαν και κανένα ενδιαφέρον [/size]+ το απαραίτητο makeup!
Από μία πρόχειρη ματιά, πράγματι αδιάφορο...
Ναι με τέτοια θερμοκρασια κάτω απο τον ηλιο οπωσδήποτε.. Ας μην ήταν προεκλογική περίοδο και θα σου έλεγα εγω.

Κατεβαίνεις σε εκλογές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom